Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
anro Tieto veci moc nesledujem, ale ako pozerám do kalendára, ozaj má byť 18. spln. To znamená že bude???
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 a tak uvidime ako to budeme mat my, potom ti poviem, ale tiez si osobne myslim ze to nebude moc v duchu cirkevnych myslienok, sice osobne by mi to neprekazalo, kedze obaja chodime pravidelne do kostola... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 anro to s tym splnom je zaujmave... ale som zvedava na kolko percent to je pravda a bude take pocasie.... ale minuly rok bola hrozna zima..dufam ze teraz bude pekne...lebo v tych satach vsetky pomrzneme :-N
Odpovedať
Zuzka1103 Tak ani mne by to neprekážalo, len tá atmosféra bola uvoľnenejšia a necítila som to ako povinnosť, že tam musíme ísť
Odpovedať
Zuzka1103 Jasné, daj vedieť, som zvedavá ako to funguje na iných farnostiach :-)
Odpovedať
ja som spln veru nikdy nesledovala v tomto duchu.. ale ak to ma pomoct tak by som myslienkami pomahala tomuu aby bolo krrasne po splne :-D
Odpovedať
Inak baby, moja kadernicka je uplne skvela! Teda, neviem ci to tak nerobia vsetky (u kadernicky som bola len 2x za zivot a to za posledne 4mesiace koli meliru, vlasy mi podstrihuje mamina) ale moja mi povedala, ze ked mi bude robit skusku ucesu (koncom augusta) tak si to stopne, aby mi povedala, kolko jej to bude trvat. Aby som si podla toho vedela vsetko ostatne zariadit. :-D Tento tyzden by som strsne rada sla na matriku, len netusim kedy. Zacinam sa na tu svadbu opat tesit :-D
Odpovedať
zuzi, tak to je skvele. Ja som kadernicku co mi bude robit vlasy este nevidela, ale tiez sa k nej chystam v july/auguste. My sa chystame na matriku v stredu, tak dufam ze konecne vybavime co treba ;-)
Odpovedať
Adi, no, aj my budeme na tu matriku musiet ist tenato tyzden, lebo ma porazi uz. Chcem mat vsetko za sebou a riesit uz len jedalny listok a oznamenia :-D uz chcem vsetko ostatne mat hotovo :-D potom sa mozno budem tesit uz dokonale :-D
Odpovedať
Zuzi, ale na Heydukovej maju uradne hodiny len v pondelky a stredy do 17stej. Pojdete teda tiez v stredu? :-D No teda, ty sa mas, ze uz len jedalny listok a oznamenia ides riesit... my mame toho este dooost. Popolnocne saty uz mas?
Odpovedať
Ale kde! Len vravim, ze vsetko ostatne uz chcem mat vybavene, najdene, kupene a chcem sa venovat uz len tomuto :-D Tak, tento tyzden to na Heydukovau zase nestihame :-( Inak, staci potvrdena kopia rodneho listu, alebo ako to je? Adi, nevies dokedy su dnes strankove hodiny v Modrom Kostoliku?
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky, nechcem vas nahnevat, no toho 18.9. nie je spln, ale zatmenie...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Zuzi: strankove hodiny by mali byt pon-pia: 15-17.00. Dnes by tam mal byt aj kaplan Ondrej (tusim vo stvrtky a piatky je tam ten druhy p. farar). Ani my dnes zas tu matriku nestihame, tak snad sa tam dostaneme v pondelok :-( Neviem, ci staci potvrdena kopia rodneho, ale moj drahy ma tiez len overenu kopiu, tak tam chcem zavolat a spytat sa dnes. dejnicka1: A co to znamena ze je zatmenie? hmm Tak potom aj tuto nedelu 24. bolo zatmenie a pondelok a utorok boli docela pekne dni :-D
Odpovedať
dejnička1 no a čo znamená zatmenie? aké bude teda počasie???
Odpovedať
naprd baby, naprd :-(
Odpovedať
zuzumajko Tak to si ma teda nepotešila ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
To ja vam neviem povedat, nie som astrologicka, ani sa tomu nevenujem. No v kalendari je prazdny mesiacik - to je spln, a plny (cierny) znamena zatmenie. No a toho 18.9. je cierny :-( No a ked vam naaaahodou zaprsi, musite si povedat, ze vam prsi stastie:-)
Odpovedať
Baby, ako pozerám do kalendára, tak aj túto nedeľu, teda 24.05. bolo zatmenie. A počasie v pondelok a utorok bolo úplne perfektné. Teda v septembri nemusí byť zrovna 30 stupňov, ale nech aspoň neprší... Ja chcem pekné foto ;-)
Odpovedať
Simi, mne je jedno ake bude foto :-D fakt :-D ja by som bola najradsej, aby nam vztah vydrzal a mali sme plodne manzelstvo a krasne manzelstvo :-D ak by som si toto mohla zelat namiesto pekneho pocka, zelam si skarede pocko :-D neviem ci ma niekto pochopil, alebo nie, dnes mi to fakt nemysli :-D
Odpovedať
Zuzu, vlastne máš pravdu, hlavne nech to vydrží celý život. Ale tak zas vieš, je to výnimočný deň a chcem, aby všetko dopadlo čo najlepšie. A keď už za fotografa vyvalím toľké peniaze, tak nech to stojí aspoň za to... :-)
Odpovedať
Simi,ň presne tak na to pozeram aj ja, nemaj boja :-D som sa len snazila tvarit :-D ale nie, proste chceme aby to klaplo, je to logicke :-) a ked trosku naprsi, bude nam prsat stastie ;-) inak som vam chcela daco povedat: ja som cely zivot cakala, ze sa budem volat priezviskom na L, lebo som ho cely zivot skusala okrasne pisat. A hadajte co? Moj priatel ma priezvisko na L :-D I ked, fakt som nejak intenzivne nehladala..ja len, ze to proste osud :-D Moja sestra napriklad stale chcela niekoho, kto zacina na S a aj ma :-D Haluz, asi sme zatazene na inicialy alebo co... :-N
Odpovedať
zuzumajko Tak to je zlaté, mňa také nikdy nič nenapadlo. Ja som si totiž myslela, ža ma do manželstva nikto nedotiahne ;-) a predsa sa stalo... A som rada... Mám toho najlepšieho chlapa, akého si žena môže priať, teda akého som chcela ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky... tak som tu zase:-) som nemala cas... vcera sme boli konecne u farara...a bola to taka ta uvolnena atmosfera... rozpravali sme sa nielen o svadbe...a tak.... ;-) a tie priezviska ja som si zase vzdy predstavovala nejake to typicke slovenske...a bude to uplne inak..ale co uz .. na tom aj tak nezalezi hlavne nech nam to klape :-D
Odpovedať
zuzka1103 No my už pôjdeme len na jedno s nejakými katolíckymi manželmi a máme to za sebou. Zajtra ideme vybavovať, tak dúfam, že nám to všetko vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
simonka18 tak drzim palce nech ti to vyjde.... neviem ako to bude prebiehat u nas ci aj my budemem mat nejake stretnutia s niekym inym okrem dostojneho...ale tak ako bolo to v pohode to prve "oficialne" stretnutie takze sa nejak nebojim.. :-D
Odpovedať
zuzka1103 Jaaaj Zuzka, tak sa teším, včera sme vybavili všetko, čo som naplánovala, takže super. Už aj oznámenia sú objednané a aj na obrúčky sme sa boli pýtať.. :-)
Odpovedať
ahojte babulky ako vikendikujete? ja som sa konecne dostala po net.. uz buduci tyzden dufam, ze si najdem cas aby som zasla kupit nejaky novy.. stary som vypovedala.. tak snad potom sa tu aj ja zasa ukazem castejsie.. :-) uz ani neviem co mate a nemate vybevene.. nejak to nestiham sledovat ked sa prihlasim len sem tam :-( tak dufam, ze vam vsetko bezi podla planu ;-) :-D
Odpovedať
Ahojte, čítala som váš pokec k tomu počasiu na 19. Aj ja plánujem na vtedy svadbu a poviem vám... počítam s pekným počasím... Lebo ak nebude, tak sa nemáme kde fotit :-D... Ako to budete riešiť vy? idete do atelieru? Lebo ja by som chcela fotky v parku.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, já jsem taky chtěla fotky z venku. Atelierové se mi nelíbí :-( tak fakt nevím, co bude, když bude hnusně.....
Odpovedať
Hm... no je to o ničom... mali by sme nejako to počasie zistiť, lebo sa budeme musieť zariadiť :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?