Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
noo zatial ziaden dazniček v zalohe nemam, ale uvidíme, dufam že bude pekene počasie, scem mat piekne svadobne foto v prirodeeeee
Odpovedať
to i ja, fotky v prírode sú stále krásne, no ešte krajšie sú ak je vonku pekne
Odpovedať
no to mas teda pravdu, ja dúfam a pevne verím, že sa bude dat fotit vonku, že bude take pekene počasie , že nebudeme musiet zmurit, ale ani zas nezamrzneme, nu uvidíme, to s tým počasím ešte bude sranda.
Odpovedať
Ahojte, aj ja som nad tym rozmyslala...Ale prsat moze hocikedy, aj v juli, aprili atd. ...Takze nad tym sa netreba trapit ;-) Nejak bude, neovplyvnime to. Hlavne nech su ostatne veci ok, tie sa daju vybavit :-)
Odpovedať
veru máš pravdu
Odpovedať
áno to máte pravdu, pršať môže hocikedy či v apríli, máji, alebo v auguste, no radšej by som prijala slniečko.....no ak by to bolo naopak, i tak budem šťastná, lebo je taká povera, že dážď vraj prináša šťastné manželstvo, tak ani pár kvapiek by neuškodilo.
Odpovedať
ano, to som aj ja pocula :-) Nech je ako chce, je to nas den baby x-) Nejak sa to bliizi... chelonka, saty si si vyberala v LV?
Odpovedať
nie saty som si vyberala v BA, ale nakoniec som si rezervovala v Senci. Bo ja momentalne tu pracujem aj studujem a domov tak často nechodim, ale teraz ked sme boli cez vianoce doma, tak zme nasli "nový " - pre nas novy sv. salon na namesti jak je lekaren Belis a mali tam celkom pekne satočky do Eddy K.
Odpovedať
jj, aj ja sa tam chystam, strasne sa mi pacia saty od Eddy K. Hadam sa mi podari medzi skuskami a pisanim DP tam konecne ist... Planujete zostat v BA? V ktorom si rocniku? Ja studujem v BB, ale chcem sa vratit do LV...
Odpovedať
som vo 4 ročíniku, ale mala som byt v 5, ale koli praci som musela prerusit ročnik. chod sa tam určite kuknut. hmmm to veru neviem kde nakoniec ukotvíme, najpr sme chceli zostat v LV, aj tam máme už kupený byt, ale teraz trošku váhame tak uvidíme.
Odpovedať
Inak, baby ja som bola minuly rok na svadbe 20.9 a im strasne prsalo a bolo strasne zima :( ale upokojila ma jedna znama, ktora je taky blazon do pocasia a sleduje to cely zivot, ze ked je jeden rok v tom obdobi hentak, tak ze na dalsi by malo byt pekne. A tiez mi povedala, ze ked ma bzt spln, vtedy ma byt pekne pocko..neviem ci nam vtedy vychadza pekne pocko :-D ale dufat by sme mohli, co poviete? :-D
Odpovedať
noo ale ževraj podla kalendara ma byť 18.9.2009 pravy opak ma byt nov
Odpovedať
Článok sa načítava...
19.09.2009 patrí medzi deň zeme, lebo je v znamení Panny. Čo to znamená: 1. Dni zeme sú aj dňami chladu. 2. Počas týchto dní ide zo zeme väčší chlad, napriek tomu, že ručička teplomera vzhľadom k ročnému obdobiu môže byť pomerne vysoko. # Počas týchto dní hrozí nebezpečenstvo prechladnutia pri sedení na zemi. # Počas dní zeme sa obliekajme teplejšie ako inokedy a najmä v chladnejších mesiacoch je vhodný väčší príjem teplých nápojov, najmä bylinných čajov.
Odpovedať
tak baby, ja by som si strasne zelala krasne pocasicko, lebo velmi sa mi pacia fotky vonku ked je krasne zelena travicka a svieti slniecko.. alternativy ineho fotenia v pripade ze bude saredo su, ale predsa to nebude to co by sme chceli.. ak bude prsat, a bude sa dat, tak sa pojdeme fotit trebars aj po svadbe hocikedy ked bude pekne pocasie.. ved uvidime.. a ked ste sa tu bavili o tom dazdi ze prsi stastie, tak priatelova sestra sa vydavala ked prsalo a do dvoch rokov sa rozvadzala.. su to podla mna len take slova, ze "jedna babka povedala"... ja budem az do svadby stale dufat ze budeme mat krasne pocasie.. aspon na to fotenie a obrad.. potom nech si prsi klko chce :-) a ked budeme verit vsetky, snad nas bude dost na to ze sa "niekto" nad nami zlutuje a vybavi to pocasie krasne :-D
Odpovedať
presne tak :-D to by ste neverili, co dokaze kolektivny duch :-D zacinam sa cim dalej tym viac tesit :-D mozno ani nie tak na svadbu, ako na to potom :) spolocny zivot :-D
Odpovedať
ja sa zasa "obavam" ci sa mi viac paci ta priprava a "tesenie sa" :o)
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirll • Dnes o 20:38 Ahojky vsekym babam ktore sa vydavaju v tento krasny den :oD Tak ma napadlo, ze ak mame nejake dobre napady mozme sa one podelit alebo len tak pokecat o nasich predstavach :oD tak snad sa niekto najde kto sa ozve
Odpovedať
Ahojte no tak zopar sa nas tu naslo co sme si vybrali takyto datum. Inak aj ja dufam ze budeme mat pekne pocasie lebo minuleho roku bol 19 september s pocasim katastrofalny.Mozme vymeit aj nejake napadiky.zatial pa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj tesi ma, ze nas tuna je viac. Ja mam ten isty termin svadbu v Humennom ale ako som sa tak dozvedela vraj su vsetke haly na ten datum rezervovane tak neviem co mam robyt co vymysliet. Som s toho trosku smutna snad nieco volne este bude. Problem je vsak v tom, ze som momentalne v zahranici a pridem domov az tyzden pred svadbou tak sama asi moc toho nevybavim a co myslite ak budem mat cirkevny sobas mozem sa vydat aj v iny den ako je sobota? Ak bude vsetko obsadene ..... anka
Odpovedať
Ahojte baby, uz riesite oznamka? Nie je este skoro? Rozmyslam, ze sa do nich uz riadne pustim, lebo potom nebudem mat cas, ale zda sa mi to skorooo...Jasne, ze posielat chcem az neskor...Co vy na to?
Odpovedať
Ahojte kocky, pridavam sa k Vam. Aj my sa budeme brat 19.9.2009. Je to velmi pekny datum.
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - myslim, ze nieje skoro zacat s oznamkami urcite nie prave naopak cim skor tym lepsie aspon budes mat z hlavy :-) a myslim, ze nejake 2mesiace pred svadbou aj mozes poposielat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aninicka - ano je to pekny datum :-) ja som chcela mat svadbu v lete ale moj mily nebude mat volno tak som si svadbu vybrala v takyto datum hned co najskor ale az tak jednoduche to nemam musela som to prisposobit letenkam a to je dost o nicom. 09.09.09 letim na sk 19.09.09 svadba - ak Boh da a potom 23.09.09 letim spet. Neviem si predstavit co cez tyzden vybavim ale verim, ze bude fajn :-)
Odpovedať
irish, asi tak aj urobim :-) oznamka si robim sama, takze pomalicky zacnem na tom makat ;-) pokial Ti ma kto pomoct, tak sa to zvladne, neboj. Ty len organizuj zo zahranicia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - zaujima ma aku mas predstavu o oznamkach ked si isch robis sama :-) ak mas foto posly mi budem rada. Ak ide o pomoc no stale sa niekto najde mam kamosky ktore sa teraz vydavaly teda minule leto a pisaly mi, ze radi mi pomozu tak bude to fajn akurat ze zo salou mam problem vsetke su obsadene snad nieco najdem :-) a ty si ako na to? Co vsetko uz mas vybavene?
Odpovedať
Ahojte.Aj ja sa pridavam.Svadbu tiez planujeme na tento termin.Irishgirll aj ja som momentalne v zahranici,UK,ale chystame sa v aprili domov,o to to bude jednoduchsie,dufam....Budes mat co robit-na dialku,ale urcite to zvladnes.Podla mna to je o tom,ako velmi si pripustis tie stresy "k telu". ;-)
Odpovedať
irishgirll, ja sa drzim hesla "v jednoduchosti je krasa" ;-) Ziadne holubicky, prstienky, srdiecka, vtipne obrazky, fotky a tak...tazko je to so mnou 8-) Len nejaky pekny papier a pismo...Ja mam dost jasne predstavy o vsetkom, ako to chcem mat, takze vsetko si budem rezirovat sama :-p Uz som mala "pohovory" so vsetkymi, s DJ, kameramanom, matrikou atd. a vsetci boli ochotni dohodnut sa, tak som rada ;-) Mam salu, foto, kameru, matriku, vyzdobu, DJ...asi tak.. a Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
janatko7 - no musim do toho zapojit par ludi a pojde to stresovat nebudem nemam dovod akurat so salou je problem vsade je uz plno. Anka
Odpovedať
Profilova fotka
devlin - ano suhlasim s tebou presne tak v jednoduchosti je krasa :-) no ja mam foto, kameru, cirkev, dj, a so salou mam problem tak neviem co bude ale bude :-D urobeny mam aj kompletny rozpocet a vybratych hosti. Satky si idem kupit na buduci tyzden aj zavoj, byzu a korunku niektore vecicky uz mam ako napr svadobne topanky atd. Anka
Odpovedať
Ahojte baby.. hlasim sa do sluzby :-D ja mam foto, video, sala este nie na 100% ale zatial je to v pohode, urad, hudba, svat zo zakladnych veci a potom sv. topanky, veci na vyzdobu a pod.. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?