Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak dievcata...ja som uz od 18.6. oficialne pani Ivana David :-D ;-) tie stresy predtym....to nezelam nikomu...lebo ja sprosta som sa v utorok stahovala do noveho byvania a este nebolo nic dokoncene...tak sme to nejako za 2 dni dali dokopy..lebo vo stvrtok vecer tu uz boli moji rodicia a hostia....7 ludi...u mna byvalo :-N obrad bol krasny...s prekladatelom....vsetci plakali...prsalo nam..no lialo....tak dufam, ze to prinesie to stastie :-) dostala som 3 vedra kvetov....hlavne lalie ....lebo ich milujem a od rana mi tieklo z nosa...lebo som alergicka astmaticka....tak ani ten herpes sa nedal zakrit...lebo som nemala vodeodolny make up...len obycajny a ked som si utierala nos...stale sa to zmylo....takze nezabudnite na vodeodolny make up!!!!!!! :-) ;-) tak bolo to krasne aha...a kedze lialo a my sme to mali von...ale pod streskou....aj moje saty skoncili premocene...ale len zospodu ...vlecka...ale to ma vobec netrapilo... :-N nakoniec to vsetko dopadlo fantasticky...vsetci boli spokojni, my unaveni ako kone ale ten krasny pocit....vsetci mi vraveli, ze sa nic nezmeni a tak....ale zmeni....aspon pre mna sa zmenilo....som najstastnejsi clovek na svete a mam pri sebe chlapa, s ktorym prezivam to najkrajsie, co nas v zivote mohlo stretnut....nasu lasku :-) tak a teraz sa musim zacat venovat dalej pripravam na velky den D v kostole :-N a hostinu...inak tam kde budeme mat hostinu sme boli s mojimu segrami na kavu a velmi sa im paci miesto...takze to je super...tento tyzden ideme dat tlacit pozvanky...aspon dufam, uz to suri tak sa tesim :-) a baby...blahozelam vam ku statniciam :-) ste sikulky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky, aj ja sa pripajam ku gratulaciam k statniciam a ikleinova, Tebe tiez blahozelam, aj ked budes mat este jeden den s velkym D 18.9. ale zelam aj napriek tomu vela stastia na spolocnej ceste zivotom nech ste spolu stastny ;-)
Odpovedať
ikleinova, supeeer x-) x-) x-) tesim sa s tebou :-) :-) :-) a fotky nejake uvidime? :-N ;-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem lienocka a ano aj fotky budu...dnes isiel manzel pre ne...hehe, ze manzel...uvidite...aka je to sranda tak volat svojho partnera :-N a dnes vyberame konecne to finalne oznamenie...tak sa teskam... :-)
Odpovedať
ikleinova, tak som zvedava :-) aj nafotky, aj na oznamko :-N ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, dosť sa tu toho udialo, takže gratulujem.....podaktorým k svadbe, iným k štátniciam. :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak uz mam album z civilneho sobasa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a vcera sme urobili aj navrh svadobnych oznameni...uz len vytlacit...velmi sa tesim aj toto dam tu ...myslim foto :-)
Odpovedať
ivi, krasne x-) mala si supeeer uces x-) x-) x-) ja stale zvazujem, ci zavoj alebo kvetinku :-| :-| :-N x-) a pocuj, tak ty uz veselo nosis krasnu obrucku? :-N x-) x-) c c c :-D ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano nosim nosim :-N :-) veselo a pysne...dakujem za pochvalu...uces len tak spiskala moja segra a presne takto som to chcela... :-) tu som mala kvetinu...a na cirkevny sobas si dam zavoj aj korunku :-N :-) :-) a budem mat vsetko co chcem :-)
Odpovedať
ivi, tak super ;-) :-) :-) ja som si dnes kupila umele mihalnice-tie trsy, tak sa vytesujem :-N x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ivanka srdečne blahoželám, vydatej paničke :-) :-) :-) :-) Aky to je pocit? Mali si kráááááááásne vlásky, keby som aj ja mala také dlhé, ale ešte sa utešujem, že dva mesiace. :-) :-) Baby mali sme mat oznamka take v tvare kalendara, ale v Prešove v tych tlačiarňach maju dovolenku mesiac, tak nam ich nestihnu vyrobiť, lebo potom zas ideme na dovolenku do Grecka a ja chcem tie oznamka rozniesť po rodine v juli. Viem, že je to asi skoro, ale vlastne prideme na Slovensko až 17.8 a to je podľa mňa len tak tak. Tak teraz usilovne zháňame druhé, ale mne sa nič nepáči. Poradte odkial ake mate vy. Budem Vam nesmierne povddddddddddddacna. :-| :-| :-| :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
zuzi, aj my sme mali mat tie s kalednarom, ale nakoniec budeme mat s nasou fotkou :-) take by sa vam nepacili? :-)
Odpovedať
Ahojte, Aj ja s mojim najdrahsim budeme mat svadbu velmi pravdepodobne 18.9. .. najprv sme to planovali na neskor, kedze zasnuby boli este len v maji... ale akosii nam tento termin padol z neba a radsej by sme este viac v teplom obdobi ako v zime - a jar buduceho roka po tejto "krasnej" jari riskovat nechceme :-D No ale samozrejme je uz dost problem najst dobrych dodavatelov... vsetko ste nam uchmatli :-p Mame zatial restiku+ubytko, kostol, mozno aj hudbu - este nie na sto pro.. a to je zatial vsetko :-D stihame? :-| Miesto sme vybrali Nitru, aj ked ja som z TO. Citam, ze tu niekto uz ma v Nitre... baby z NR a okolia- kde mate obrad a hostinu? akych mate fotografov? Ja mam teraz problem s foto... vsetci obsadene :( ja som velmi chcela Rofa... ale to za taky kratky cas mozem snivat... samozrejme obsadene. na fotkach mi velmi zalezi... poradte prosim.
Odpovedať
čaute kočky, prosím Vás pošlite mi web. stránku, kde sa ste si objednali clipy a boli ste naozaj spokojné. na internete je ich neúrekom, no bojím sa objednávať si ich ked nepoznám konkrétneho dodávatela.
Odpovedať
kika,ja to budem mat v nitre, v pko, fotografka dita fiebigova :-) tiez som mala problem s otografom,ale nakoniec som zohnala ditku x-) x-) marti, ja budem objednavat kamoske z mimibazaru ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
marti ja som si objednala z dream factory...spokojnost s kvalitou ale over si dopredu dobu dorucenia...lebo je nekonecna :-N zuzana- ja nemam take dlhe vlasy...to su pricesky clip in...ale aj tak dakujem za pochvalu a je to fantasticky pocit :-Nje to ine...aspon pre mna...ako vo vztahu sa nic nemeni...je to krasne ako doteraz ale tak vo mne vo vnutri je to take ine...neopisatelne ale krasne :-) no kedze ja mam civilny sobas uz za sebou...chcem sa s vami podelit o par rad....velmi dobre si rozhodte ulohy s druzickami, svedkami, starejsim....atd.atd!!!!!...aby ste potom nelietali ako spinave pradlo....ja vam poviem, ze po sobasi sme mali taku malu gril party u nas na dvore ale aj s 20 ludmi to bol problem...komu sa najprv venovat, aby boli vsetci spokojni...tak dajte na to pozor....teraz sme to mali trosku hekticke...ale aspon uz vieme, comu sa vyhnut
Odpovedať
ikleinova, ja to tak planujem, ze kazda moja druzicka bude mat nieco na starosti.. ;-) my sme boli vcera v sale, kde to budeme mat :-) bolo to nachystane na svadbu a bolo to uzasne x-) x-) x-) uz sa nevieme dockat :-) :-) :-) vybrali sme aj predbezne meni :-p :-p len sa nam vsetky slinky zbiehali :-D ;-) :-p boli sme maximalne spokojni s pani prevadzkarkou..snad vsetko dopadne tak,ako sme sa dohodli ;-) :-) milo nas prekvapilo, ze si mozme doniest alko,nealko,slane,sladke aj ovocie.. ;-) a maximalne nas prekvapilo, ze od nas nevzala peniazky na rezervaciu :-) zevraj nevyzerame, ze by sme si vybrali inu restiku, tak sme nemuseli zaplatit nic :-) :-) wooow ;-) spokojni sme ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maryinka nechcem ta strasit...ale tym ze si jej nedala ziadnu zalohu..ti to mozu kedykolvek zrusit...vies ako nic nie je iste..
Odpovedať
neli, ale je.. toho sa nebojim.. ;-) ta pani je seriozna a uz si zaznacila nase menu,vyzdobu.. bude to OK.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Baby z NR: nemate niektora obrad na hrade? Ja budem mat a ze su tam este 2 svadby v tento den.
Odpovedať
ja mam na Klokocine.. a tiez su po nas este dve svadby :-D ;-) :-)
Odpovedať
kocky, ja budem objednavat odtialto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6... :-) :-) :-)
Odpovedať
Hlásim úspešný návrat zo skvelej dovolenky ;-) Tak ako pokračujeme? my sme si včera boli vyzdvihnúť svadobné oznámenia x-) a dala som si hneď urobiť aj promočné x-) a stihli sme ísť ešte aj do cukrárne odkiaľ chceme odoberať koláčiky na svadbu a svadobnú tortu, ale podrobnosti ešte musíme dohodnúť...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v praci a ked pridem domov o 2 tyzdne tak uz budeme mat oznamenia :-) velmi sa tesim a aj ich pojdeme uz porozdavat :-) aj na to sa tesim :-N ako som to tak sledovala vsetko v planovaci...tak ideme podla planu, hlavne je ze nemeskame :-N
Odpovedať
ešte máme dosť času x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata...a neviete, kde zohnam obalky 15/15cm? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, tak konečne sa mi podarilo vytvoriť album s fotkami z príprav (resp. iba to čo už máme zabezpečené) :-) Takže sa mi to podarilo do konca júna, ako som hovorila. :-) :-) :-)
Odpovedať
Babule kedy budete rozposielať svaodbné oznámenia? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter - asi az v auguste, aby to bolo zhruba tak mesiac pred svadbou. Zaciatkom augusta chcem pozvat osobne vsetkych pozvanych a asi v polovici augusta budem posielat tym zvysnym.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?