Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ja mesiac pred svadbou.. aj tak ti,co su pozvani, uz vedia.. emoticon emoticon emoticon
30. jún 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 No lebo napríklad z mojej strany o tom ešte vôbec nikto nevie, ani kamošky, ani bývalé spolužiačky, ani rodina, dokonca ani tí, ktorých budeme pozývať na svadobnú hostinu emoticon Som taká malá tajnostkárka emoticon Takže ideme posielať oznámenia a pozvánky už teraz, aby si to ľudia vedeli zabezpečiť a nebudem to deliť na pozvaných a nepozvaných a pošlem rovno všetkým, aj tak je najvyšší čas im to povedať a ísť s pravdou na povrch emoticon Inak keby o tom všetci vedeli tak to tiež posielam tak mesiac predtým...
30. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja som to tiež chcela držať v tajnosti, ale keďže väčšina ľudí je taká, že ak sa im to povie 1-2 mesiace pred svadbou, tak sú schopní povedať, že oni už nemôžu, aby som sa im prispôsobila a zmenila termín. Takže som to radšej hneď oznámila, ako nám potvrdili kostol. A na druhej strane......aspoň majú viac času na šetrenie peňazí, ktoré nám dajú ako svadobný dar. emoticon
30. jún 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 hope, pekny album emoticon emoticon emoticon

o nas vedia od 6.2. emoticon dala som fotky na facebook, zo zasnu z lomnickeho stitu a hned zacali otazky, kedy bude svadba emoticon emoticon emoticon tak sme isli s prvdou von.. emoticon emoticon emoticon
30. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 zo zasnub.. emoticon
s pravdou von.. emoticon
30. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 no my ideme o 2 tyzdne rozdavat pozvanky...lebo ja mam polovicu cezpolnych a tam terba trosku skor...a aj tak to uz vsetci vedia...ja by som to nevydrzala drzat v tajnosti...a ved ja som uz vlastne aj vydata emoticon emoticon emoticon
30. jún 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, my dnes mame prve rande s fararkom emoticon emoticon emoticon som zvedava emoticon emoticon emoticon
30. jún 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 kolke z vas ukazali svoje saty bud. manzelovi??? emoticon ci neukazujete?? emoticon ? moj este nevidel...ale co ak sa mu v nich nebudem pacit??? emoticon ja som za to mu ich neukazovat...ale teraz neviem... emoticon
30. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinkova
Registrovala sa 27. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    okres Kežmarok
fotoportrét
fotoportrét
martinkova
Registrovala sa 27. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 4. septembra 2010
    okres Kežmarok
 mariynka, ako dopadlo objednávanie z mimibazaru? už ti došli vlásky?
30. jún 2010 o 21:35  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, vies co.. ja som riesila podobny pripad.. pozerali sme Miss a tam baby predvadzali svad.saty.. pytala som sa draheho, ake sa mu pacia.. a bol to presny opak ake budem mat ja emoticon emoticon emoticon a ked som mu to povedala, tak mi povedal, ze jemu je to jedno, ake saty budem mat, lebo ja by som bola pekna aj vo vreci.. emoticon emoticon emoticon mne sa moje satky pacia emoticon emoticon a verim, ze ocaria vsetkych,nielen draheho.. emoticon za tu cenu sa musia pacit vsetkym emoticon emoticon emoticon ale nie.. ale vsetci,co ich na mne videli povedali jednoznacne:chod do nich, to su tie prave.. emoticon emoticon emoticon emoticon a mam po probleme.. emoticon v ten den sa im urcite budeme pacit najviac na svete.. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

martinkova, nie, teraz tento mesiac ich kamoska chce... emoticon emoticon
1. júl 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 My máme tiež skoro všetkých hostí z mojej strany cezpoľných...
1. júl 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mariynka- mas pravdu..ono aj mne moj drahy povedal, nech su velke...vcelku a biele...a to tie moje su emoticon emoticon emoticon tak splnaju jeho naroky a to musi stacit...a si predstav, ze on sa mi v tom smokingu este neukazal.... emoticon ze ked on nevidel mna...tak ani ja neho...no parada emoticon
1. júl 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, ja som dnes kupila kvietky na vyzdobu auticka emoticon marhulkove emoticon cez vikend to vyskusame priamo na aute emoticon emoticon emoticon
a tiez som dala vytlacit fotky na nazehlovaci papier.. idem vyrobit tricka pre mna a pre draheho s napisom lubim svoju manzelku/lubim svojho manzela emoticon emoticon emoticon

ikleinova, ja pojdem oblek vyberat s drahym..takze ja ho budem vidiet.. emoticon emoticon emoticon emoticon

aj my mame vela cezpolnych... ale skor z draheho strany.. aj ked z nasej pridu z kosic, rakuska, blavy.. ale z jeho z talianska, martina, piestan, blavy.. u neho tusim vsetci mimo nitry byvaju emoticon emoticon
1. júl 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 kde ste vsetky? nasa diskusia nejako uviazla... emoticon

no ja som si akurat vcera citala blogy, na ktorych sa pise o balicku prvej pomoci v svadobny den...tak zase som o nieco viac mudrejsia a kedze o tyzden idem rozdavat oznamenia...a vlastne sa stretnem aj so vsetkymi druzikami a tak...tak im musim nadeleit kazdej nejaku ulohu....aby neboli ukryvdene a hlavne, aby som sa ja nezblaznila... emoticon

baby s co vas 1. tanec? uz ste rozhodnute? ake mate pesnicky a vobec...vasi drahy vedia tancovat? moj teda nie ale strasne sa tesi, ze sa nauci...jeho brat so svagrinou nas budu ucit...lebo na skolu nemame cas...ale hlavne co chceme je...aby to vyzeralo krasne ale nie umelo ako nastylovana choreografia emoticon tak dufam, ze to vyjde emoticon
4. júl 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahoj ivi, ja nakuknem kazdy den, ale ked nemam na co reagovat, nepisem.. emoticon emoticon

ja som stastna, bo pravez teraz som nasla a stiahla pesnicku, ktora bude zniet na nas prvy manzelsky tanec emoticon je od Gotta:Lásko má(Unchained melody) emoticon emoticon , my chceme slaďák, žiadne nacvičovačky, len sa zahladieť do očí a sem tam sa stisknúť a pobozkať emoticon emoticon emoticon a po polnoci nám bude spievať Mariah Carey: I can´t live without you(Nemôžem žiť bez Teba..) emoticon emoticon
som maximalne rada, ze sme nasli cesku pesnicku a je to prave Gott.. emoticon nasa rodina na nom fici dlhe roky emoticon tak nech rozumeju aj babky emoticon emoticon

ja som v noci nazehlila tie nazehlovacky, je to uzasne emoticon emoticon emoticon ma napadlo, ze v nich mozme dojst obleceni v nedelu po svadbe-ked pojdeme na posvadbovu party k svokrovcom, kde sa vsetci aj s nasimi stretneme emoticon emoticon

ja som sa vcera opalovala na nafukovacke v bazene emoticon emoticon emoticon vyzera to tak, ze ma pekne pomalicky chyti emoticon emoticon aspon tie ramienka by som chcela dopalit, nemusim byt kakaova.. emoticon emoticon
4. júl 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 lulu, krasne satky emoticon to su tie co si mi spominala??? emoticon a uces, ze wooow, aj peknu farbu vlaskov mas.. emoticon emoticon tomas mi spominal, ze ta videl na promociach.. emoticon emoticon
4. júl 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 mari hej to su tie ktore som videla a aj som sa nakoniec po ne vratila do budapešti...hej ta kadernička ma fakt prekvapila urobila nadherny učes....som sa bala novej kadernicky,len nemala som inu možnosť ked moja nemohla...ale nelutujem uplne ma ocarila co dkazala za 40 minut , bo som sa neskutocne ponahlala...som sa citila velmi krasna....
4. júl 2010 o 14:24  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
Registrovala sa 7. novembra 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 62 príspevkov a 2 albumy. Má 28 priateľov. Okres Bratislava.
    Žilina, okres Žilina
 Ahojte babenky,

aj ja pozeram forum kazdy den, a tiez je to s tou reakciou ako u mariynky emoticon

my sme boli vcera odovzdat prve oznamenia rodine, aj ked uz o tom vedeli, a na buduci tyzden nas caka zvysok. Baabulky chcem sa spytat, stale mam v tom neaky mis-mas druzicky mozu byt kamosky, sestra, sesternice ale podmienkou je aby boli slobodne? Alebo kto vlastne? A ake ulohy im zadelujete?

Na prvy manzelsky tanec premyslame nad pesnickou od Marcela palondera - laska, alebo Michal david - kazdy mi te lasko zavidi. Mozno sa to do septembra este zmeni, a nakoniec bude uplne nieco ine. Aj planujete mat neaky vtipny prvy tanec, alebo ostavate pri klasike?

A ako riesite odvoz? Poziciavate si auta z pozicovni, alebo to riesite cez kamosov, ktory vam auto pozicaju? My sme chceli najskor limuzinu a potom sme od toho upustili, ale stale mi to pride menej komplikovane z vybavovanim,ako poziciavat auto z pozicovne. Ako ste na tom? Uz mate zarezervovane aj autobus na odvoz svadobcanov (ak zabezpecujete aj bus)?

Dnes mame naplanovane predsvadobne fotenie, tak som zvedava ako to dopadne. Aj sa na to tesim, trosku si vyskusame, ake to bude v den D emoticon
5. júl 2010 o 12:59  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 lulu, takze menis kadernicku na svadobny den? emoticon emoticon a u koho si to bola? emoticon emoticon

lienocka, predsvadobne fotenie? profesionalne? aj mna na to svagrinka nahovara, ze si mam zohnat biele lanove saty a pojdeme niekam do prirody emoticon my musime zbuchat svadobne oznamenie, ale este ani foto nan nemame.. akosik nam to nevychadza.. ale uz obaja dovcujeme, tak si musime pohnut.. emoticon emoticon
5. júl 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 no ja este ani nahodou netusim , aky bude 1.tanec....ale velmi sme rozmyslali nad tym mixom, co si mozete pozriet na youtube....kde sa vam akoze prerusi pesnicka a potom uz ide nieco ine... emoticon no uvidime emoticon

ja uz autobus pre cezpolnych mam rezervovany ...ako svadobne auto budeme mat pravdepodobne chevrolet kaptiva ci ako sa to vola....od kamosa a sk nie...tak nieco ine ale to ma na starosti drahy emoticon

podla mna by mali b yt druzicky slobodne...to su teda vsetky moje kamosky co pridu okrem jednej, moja segra a aj neter emoticon takze fajn....kazdej dam nejaku ulohu...napr. pierka...ozdoba aut...atd atd....aby neboli ukryvdene a ja sa aspon nebudem stresovat emoticon

no dnes sa nam tlacia oznamenia...ale obalky nemame emoticon a v stredu ide drahy pre ne...tesim sa velmi tesim emoticon emoticon emoticon
5. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Ahojte, my sme tiež včera boli porozdávať rodine prvé oznámenia. Ostatné už pôjdu vo štvrtok poštou emoticon

My sme predsvadobné fotenie absolvovali už v apríli a určite vrelo odporúčam emoticon Zároveň sme si z fotiek dali urobiť aj svadobné oznámenie. Sme tým celým nadšení. Zároveň sme sa aj bližšie spoznali s fotografkou takže na svadbe to už bude oveľa uvoľnenejšie.

Náš prvý tanec zatiaľ nie je doriešený, ale zrejme to bude klasický valčík. Obľúbený slaďáčik si nechávame na popolnočný tanec keď už prídeme prezlečení.

Ja budem mať zrejme iba jednu hlavnú družičku a zároveň svedka v jednej osobe - sestričku. Ale napríklad rozdávanie pierok tiež niekomu prischne.
5. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
lienocka23 (32 r.)
2
    Žilina, okres Žilina
 Ahojte

vratili sme sa z toho predsvadobneho fotenia a mozem vsetkym (tak ako miriamapeter pisala) len doporucit, bolo to uplne super, uzili sme si kopec srandy, spoznali lepsie fotografa, a tiez ako to bude pravdepodobne prebiehat, a tesim sa na tie fotky, ktore z toho budu. emoticon
5. júl 2010 o 21:40  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 No to je skvelé emoticon My sme boli z fotiek úúúúúplne PAF emoticon
6. júl 2010 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 my sa dlhsie pozname s nasim fotografom a fotil nas uz aj na civilnom sobasi a som spokojna...ved tie foto este nie su ani upravovane a su super emoticon aspon mne sa pacia aj drahemu emoticon
no a my sa ideme fotit 3 hod. pred obradom...takze ma drahy uvidi skor nie az v kostole emoticon
ale aj tak, v kostole to bude mat zase inu atmosferu emoticon
nas fotograf ma cely tym, dj a aj kameramana, tak mi to mame vsetko v jednom emoticon
uz sa tesim domov ako sa budeme ucit valcik a postupeme si po nohach emoticon
6. júl 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Aj my sa ideme fotiť pred obradom. Z môjho pohľadu je to najlepiše riešenie. Ešte nás čaká ale veľa vybavovačiek. Pekne postupne, ale treba na tom už usilovne pracovať emoticon

Budete mať odobierku? Máte nejaký text na ňu prosím? Niečo som našla na internete, ale možno máte niečo originálnejšie emoticon
6. júl 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky a co ste mali na foteni oblecene? emoticon nam chce svagrinka nafotit take ze ja budem v bielych satach a drahy v rifliach a saku.. a budeme akoze zenich a nevesta.. emoticon emoticon
6. júl 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 My sme boli normálne oblečení, tak ako chodíme bežne. A samozrejme sme sa zladili emoticon
6. júl 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, kyticky uz mate vybrate??? emoticon
ja som vcera natrafila-nahodou na novu kombinejšn emoticon emoticon emoticon slabomarhulkove ruze, slaboruzove ruze a biele frezie.. emoticon emoticon emoticon len neviem, ci mi ju urobia podla predstav.. chcela by som ju jemnu, romanticku.. musim zistit, ci take odtiene ruzi u nas existuju.. emoticon emoticon emoticon emoticon

miri, aha.. emoticon a za to predsvadobne fotenie sa aj plati? emoticon emoticon emoticon
6. júl 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
 baby aj vy musíte ísť na faru na nejaké zdravotné poučenie?
6. júl 2010 o 19:28  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
 maryinka aj ja by som chcela kytičku zo smotanovo marhulových ružičiek. Ešte teda neviem presne, musím ísť do kvetinárstva a pozrieť si tam nejaké časopisy a fotky. Rozhodla som sa, že budem mať živé ruže aj vo vlasoch. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
6. júl 2010 o 19:30  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš