Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
ja mesiac pred svadbou.. aj tak ti,co su pozvani, uz vedia.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
No lebo napríklad z mojej strany o tom ešte vôbec nikto nevie, ani kamošky, ani bývalé spolužiačky, ani rodina, dokonca ani tí, ktorých budeme pozývať na svadobnú hostinu :-D Som taká malá tajnostkárka x-) Takže ideme posielať oznámenia a pozvánky už teraz, aby si to ľudia vedeli zabezpečiť a nebudem to deliť na pozvaných a nepozvaných a pošlem rovno všetkým, aj tak je najvyšší čas im to povedať a ísť s pravdou na povrch ;-) Inak keby o tom všetci vedeli tak to tiež posielam tak mesiac predtým...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som to tiež chcela držať v tajnosti, ale keďže väčšina ľudí je taká, že ak sa im to povie 1-2 mesiace pred svadbou, tak sú schopní povedať, že oni už nemôžu, aby som sa im prispôsobila a zmenila termín. Takže som to radšej hneď oznámila, ako nám potvrdili kostol. A na druhej strane......aspoň majú viac času na šetrenie peňazí, ktoré nám dajú ako svadobný dar. :-D
Odpovedať
hope, pekny album :-) :-) :-) o nas vedia od 6.2. x-) dala som fotky na facebook, zo zasnu z lomnickeho stitu a hned zacali otazky, kedy bude svadba :-N ;-) :-) tak sme isli s prvdou von.. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
zo zasnub.. ;-) s pravdou von.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no my ideme o 2 tyzdne rozdavat pozvanky...lebo ja mam polovicu cezpolnych a tam terba trosku skor...a aj tak to uz vsetci vedia...ja by som to nevydrzala drzat v tajnosti...a ved ja som uz vlastne aj vydata :-D :-D :-N
Odpovedať
kocky, my dnes mame prve rande s fararkom :-) :-) :-) som zvedava :-N ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kolke z vas ukazali svoje saty bud. manzelovi??? :-) ci neukazujete?? :-| ? moj este nevidel...ale co ak sa mu v nich nebudem pacit??? :-S ja som za to mu ich neukazovat...ale teraz neviem... :-(
Odpovedať
mariynka, ako dopadlo objednávanie z mimibazaru? už ti došli vlásky?
Odpovedať
ikleinova, vies co.. ja som riesila podobny pripad.. pozerali sme Miss a tam baby predvadzali svad.saty.. pytala som sa draheho, ake sa mu pacia.. a bol to presny opak ake budem mat ja :-N :-D ;-) a ked som mu to povedala, tak mi povedal, ze jemu je to jedno, ake saty budem mat, lebo ja by som bola pekna aj vo vreci.. :-D :-N ;-) mne sa moje satky pacia x-) x-) a verim, ze ocaria vsetkych,nielen draheho.. ;-) za tu cenu sa musia pacit vsetkym :-D :-D :-D ale nie.. ale vsetci,co ich na mne videli povedali jednoznacne:chod do nich, to su tie prave.. :-N ;-) :-) :-) a mam po probleme.. ;-) v ten den sa im urcite budeme pacit najviac na svete.. :-N x-) x-) x-) x-) martinkova, nie, teraz tento mesiac ich kamoska chce... ;-) :-)
Odpovedať
My máme tiež skoro všetkých hostí z mojej strany cezpoľných...
Odpovedať
Profilova fotka
mariynka- mas pravdu..ono aj mne moj drahy povedal, nech su velke...vcelku a biele...a to tie moje su :-N :-) :-) tak splnaju jeho naroky a to musi stacit...a si predstav, ze on sa mi v tom smokingu este neukazal.... :-( ze ked on nevidel mna...tak ani ja neho...no parada :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, ja som dnes kupila kvietky na vyzdobu auticka :-) marhulkove x-) cez vikend to vyskusame priamo na aute :-) :-) :-) a tiez som dala vytlacit fotky na nazehlovaci papier.. idem vyrobit tricka pre mna a pre draheho s napisom lubim svoju manzelku/lubim svojho manzela :-D :-D ;-) ikleinova, ja pojdem oblek vyberat s drahym..takze ja ho budem vidiet.. :-N ;-) :-) :-) aj my mame vela cezpolnych... ale skor z draheho strany.. aj ked z nasej pridu z kosic, rakuska, blavy.. ale z jeho z talianska, martina, piestan, blavy.. u neho tusim vsetci mimo nitry byvaju :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetky? nasa diskusia nejako uviazla... :-( no ja som si akurat vcera citala blogy, na ktorych sa pise o balicku prvej pomoci v svadobny den...tak zase som o nieco viac mudrejsia a kedze o tyzden idem rozdavat oznamenia...a vlastne sa stretnem aj so vsetkymi druzikami a tak...tak im musim nadeleit kazdej nejaku ulohu....aby neboli ukryvdene a hlavne, aby som sa ja nezblaznila... :-N baby s co vas 1. tanec? uz ste rozhodnute? ake mate pesnicky a vobec...vasi drahy vedia tancovat? moj teda nie ale strasne sa tesi, ze sa nauci...jeho brat so svagrinou nas budu ucit...lebo na skolu nemame cas...ale hlavne co chceme je...aby to vyzeralo krasne ale nie umelo ako nastylovana choreografia :-D tak dufam, ze to vyjde :-)
Odpovedať
ahoj ivi, ja nakuknem kazdy den, ale ked nemam na co reagovat, nepisem.. :-N ;-) ja som stastna, bo pravez teraz som nasla a stiahla pesnicku, ktora bude zniet na nas prvy manzelsky tanec x-) je od Gotta:Lásko má(Unchained melody) x-) x-) , my chceme slaďák, žiadne nacvičovačky, len sa zahladieť do očí a sem tam sa stisknúť a pobozkať :-N x-) x-) a po polnoci nám bude spievať Mariah Carey: I can´t live without you(Nemôžem žiť bez Teba..) :-) :-) som maximalne rada, ze sme nasli cesku pesnicku a je to prave Gott.. :-N nasa rodina na nom fici dlhe roky :-N tak nech rozumeju aj babky :-N ;-) ja som v noci nazehlila tie nazehlovacky, je to uzasne :-N x-) x-) ma napadlo, ze v nich mozme dojst obleceni v nedelu po svadbe-ked pojdeme na posvadbovu party k svokrovcom, kde sa vsetci aj s nasimi stretneme :-) :-) ja som sa vcera opalovala na nafukovacke v bazene 8-) 8-) 8-) vyzera to tak, ze ma pekne pomalicky chyti :-N 8-) aspon tie ramienka by som chcela dopalit, nemusim byt kakaova.. ;-) :-)
Odpovedať
lulu, krasne satky x-) to su tie co si mi spominala??? ;-) a uces, ze wooow, aj peknu farbu vlaskov mas.. x-) x-) tomas mi spominal, ze ta videl na promociach.. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari hej to su tie ktore som videla a aj som sa nakoniec po ne vratila do budapešti...hej ta kadernička ma fakt prekvapila urobila nadherny učes....som sa bala novej kadernicky,len nemala som inu možnosť ked moja nemohla...ale nelutujem uplne ma ocarila co dkazala za 40 minut , bo som sa neskutocne ponahlala...som sa citila velmi krasna....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, aj ja pozeram forum kazdy den, a tiez je to s tou reakciou ako u mariynky ;-) my sme boli vcera odovzdat prve oznamenia rodine, aj ked uz o tom vedeli, a na buduci tyzden nas caka zvysok. Baabulky chcem sa spytat, stale mam v tom neaky mis-mas druzicky mozu byt kamosky, sestra, sesternice ale podmienkou je aby boli slobodne? Alebo kto vlastne? A ake ulohy im zadelujete? Na prvy manzelsky tanec premyslame nad pesnickou od Marcela palondera - laska, alebo Michal david - kazdy mi te lasko zavidi. Mozno sa to do septembra este zmeni, a nakoniec bude uplne nieco ine. Aj planujete mat neaky vtipny prvy tanec, alebo ostavate pri klasike? A ako riesite odvoz? Poziciavate si auta z pozicovni, alebo to riesite cez kamosov, ktory vam auto pozicaju? My sme chceli najskor limuzinu a potom sme od toho upustili, ale stale mi to pride menej komplikovane z vybavovanim,ako poziciavat auto z pozicovne. Ako ste na tom? Uz mate zarezervovane aj autobus na odvoz svadobcanov (ak zabezpecujete aj bus)? Dnes mame naplanovane predsvadobne fotenie, tak som zvedava ako to dopadne. Aj sa na to tesim, trosku si vyskusame, ake to bude v den D :-)
Odpovedať
lulu, takze menis kadernicku na svadobny den? :-N ;-) a u koho si to bola? ;-) :-) lienocka, predsvadobne fotenie? profesionalne? aj mna na to svagrinka nahovara, ze si mam zohnat biele lanove saty a pojdeme niekam do prirody :-) my musime zbuchat svadobne oznamenie, ale este ani foto nan nemame.. akosik nam to nevychadza.. ale uz obaja dovcujeme, tak si musime pohnut.. :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja este ani nahodou netusim , aky bude 1.tanec....ale velmi sme rozmyslali nad tym mixom, co si mozete pozriet na youtube....kde sa vam akoze prerusi pesnicka a potom uz ide nieco ine... :-D no uvidime :-D ja uz autobus pre cezpolnych mam rezervovany ...ako svadobne auto budeme mat pravdepodobne chevrolet kaptiva ci ako sa to vola....od kamosa a sk nie...tak nieco ine ale to ma na starosti drahy ;-) podla mna by mali b yt druzicky slobodne...to su teda vsetky moje kamosky co pridu okrem jednej, moja segra a aj neter :-N takze fajn....kazdej dam nejaku ulohu...napr. pierka...ozdoba aut...atd atd....aby neboli ukryvdene a ja sa aspon nebudem stresovat :-N no dnes sa nam tlacia oznamenia...ale obalky nemame :-D a v stredu ide drahy pre ne...tesim sa velmi tesim :-) :-) :-)
Odpovedať
Ahojte, my sme tiež včera boli porozdávať rodine prvé oznámenia. Ostatné už pôjdu vo štvrtok poštou :-) My sme predsvadobné fotenie absolvovali už v apríli a určite vrelo odporúčam ;-) Zároveň sme si z fotiek dali urobiť aj svadobné oznámenie. Sme tým celým nadšení. Zároveň sme sa aj bližšie spoznali s fotografkou takže na svadbe to už bude oveľa uvoľnenejšie. Náš prvý tanec zatiaľ nie je doriešený, ale zrejme to bude klasický valčík. Obľúbený slaďáčik si nechávame na popolnočný tanec keď už prídeme prezlečení. Ja budem mať zrejme iba jednu hlavnú družičku a zároveň svedka v jednej osobe - sestričku. Ale napríklad rozdávanie pierok tiež niekomu prischne.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vratili sme sa z toho predsvadobneho fotenia a mozem vsetkym (tak ako miriamapeter pisala) len doporucit, bolo to uplne super, uzili sme si kopec srandy, spoznali lepsie fotografa, a tiez ako to bude pravdepodobne prebiehat, a tesim sa na tie fotky, ktore z toho budu. 8-)
Odpovedať
No to je skvelé ;-) My sme boli z fotiek úúúúúplne PAF x-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sa dlhsie pozname s nasim fotografom a fotil nas uz aj na civilnom sobasi a som spokojna...ved tie foto este nie su ani upravovane a su super :-D aspon mne sa pacia aj drahemu :-D no a my sa ideme fotit 3 hod. pred obradom...takze ma drahy uvidi skor nie az v kostole :-| ale aj tak, v kostole to bude mat zase inu atmosferu ;-) nas fotograf ma cely tym, dj a aj kameramana, tak mi to mame vsetko v jednom :-D uz sa tesim domov ako sa budeme ucit valcik a postupeme si po nohach :-N
Odpovedať
Aj my sa ideme fotiť pred obradom. Z môjho pohľadu je to najlepiše riešenie. Ešte nás čaká ale veľa vybavovačiek. Pekne postupne, ale treba na tom už usilovne pracovať :-) Budete mať odobierku? Máte nejaký text na ňu prosím? Niečo som našla na internete, ale možno máte niečo originálnejšie ;-)
Odpovedať
kocky a co ste mali na foteni oblecene? :-) nam chce svagrinka nafotit take ze ja budem v bielych satach a drahy v rifliach a saku.. a budeme akoze zenich a nevesta.. :-D ;-)
Odpovedať
My sme boli normálne oblečení, tak ako chodíme bežne. A samozrejme sme sa zladili ;-)
Odpovedať
kocky, kyticky uz mate vybrate??? :-) ja som vcera natrafila-nahodou na novu kombinejšn :-D x-) x-) slabomarhulkove ruze, slaboruzove ruze a biele frezie.. x-) x-) x-) len neviem, ci mi ju urobia podla predstav.. chcela by som ju jemnu, romanticku.. musim zistit, ci take odtiene ruzi u nas existuju.. :-N ;-) x-) x-) miri, aha.. ;-) a za to predsvadobne fotenie sa aj plati? =-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby aj vy musíte ísť na faru na nejaké zdravotné poučenie?
Odpovedať
Profilova fotka
maryinka aj ja by som chcela kytičku zo smotanovo marhulových ružičiek. Ešte teda neviem presne, musím ísť do kvetinárstva a pozrieť si tam nejaké časopisy a fotky. Rozhodla som sa, že budem mať živé ruže aj vo vlasoch. :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?