Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
my plánujeme na výzdobu auta použiť iba organzu + možno niečo jednoduché a pekné z kvetov na samotné odzobenie organzy. Budem nám to robiť samotné kvetinárstvo kde si dáme robiť aj kyticu a pierko.
Odpovedať
ahojte, ikleinova, tak si ten poswlednz tyyden uzi :-N ;-) ja mam silikonovu, je to bomba :-D ;-) :-p mirka, nevies kde predavaju take tie prisavky, ktorymi pripevnis vyzdobu o auto?zhanam.. my mame bielu organzu a mozno len nakonci spravime maslu a bude to tak.. alebo kupim dake ruzicky x-) to az tak neriesim, auto bude pozicane a neviem ci ho stihneme vyzdobit :-N ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
maryinka- tie prisavky by si mala dostat aj v beznom obchode, kde predavaju kuchynske potreby...tak skus pozriet...alebo aj v supermarketoch :-)
Odpovedať
ikleinova, dikes, skusim kuk ;-) ale ked som davnejsie hladala, nic take som nikde nevidela.. :-| :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,tak som si dnes kupila krasne popolnočne šatky, su tmavo fialkove,ale take leskle,kratke pod kolena...sa normalne tesim,len mi ich treba troška zužiť...
Odpovedať
lulu, tie co si mi spominala? ;-) x-) x-) ja si objednam z netu, su biele, dlhe, s fialovo-ciernymi kvetmi, su krasne x-)
Odpovedať
Tak ja sa na dva týždne s vami lúčim, ide sa dovolenkovááááááááááááááááááááááť :-D Dnes ešte ideme vybaviť výzdobu do hotela, tak som zvedavá čo vlastne vyberieme :-) trošku máme problémy s tlačou svadobných oznámení, už to dva týždne intenzívne riešime, ale pevne verím, že to bude všetko v poriadku a po dovolenke to už budeme mať. Tak sa tu mávajte krásne a príjemné prípravy vám prajem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamapeter- staastnu cestu a uzite si to :-)
Odpovedať
Ďakujem, každopádne užijeme ;-)
Odpovedať
aj jaaa prajem peknu dovcu :-) :-) :-) ja uz len tyzden do roboty a potom do septembra vylihujem doma :-D :-D ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ozaj, dnes som kupila tie prisavky :-) :-) :-) aj ruzicky este dokupim a vyzdobu na brm brm mame doriesenu ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dievcata...este som v praci....moj drahy nas dnes stahuje do domu....v utorok cestujem domov...vo stvrtok pride moja rodina k nam....v piatok mame civilny sobas....a dnes rano sa so mnou zobudil aj moj novy kamos....Herpes Podnosovy :-D tak a ze sa z toho nemam zblaznit :-D :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ikleinova, ja mam posledne mesiace problemy so zlcnikom, na tvari sa mi robia hnisave vredy, ktore sa nedaju vytlacit.. proste musia same zmiznut.. :-| :-( :-( som z toho podrazdena, lebo nikdy som netrpela ani akne, ani ziadnymi koznymi chorobami.. kazdy mi vzdy tvar zavidel, lebo zevraj som ju mala ako babika.. :-N ;-) a teraz?akurat ked sa idem vydavat sa mi musela pokaslat? ]-( :-| 8-( ale kaslem na to, co sa bude dat zatrieme make-up-om a co nie, tak nech je to vidiet.. ved sme len ludia :-D :-N ;-) kasli na opar, zatres ;-) :-) je to vazne maloickost, nad ktorou sa netreba "vzrusovat" ;-) hlavne aby vam to dopadlo dobre a dozili sa toho dna v zdravi ;-) :-) :-) kocky, ja som si vcera objednala popolnocky x-) x-) x-) kuk do albumu, mne sa veeeeeeelmi pacia :-N x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte nevestcky, tak sa teda pridavam na forum kedze 18.september je tiez nas den. Ako tak citam co vsetko uz mate tak vidim, ze som trocha pozadu. Verim, ze od Vas dostanem nejake tie rady ;-) .
Odpovedať
vitaj daria, a co vsetko uz mate?najhlavnejsia je miestnost, kostol a saty :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
dakujem mariynka, tak mame miestnost, kostol sa este dohadujeme, ze v ktorom to bude, mam saty a mam fotografa... a to je vsetko. :-/
Odpovedať
tak pomalicky to ostatne.. zaklad mas ;-) :-) :-)
Odpovedať
no baby ja uz mam skori vsetko, pretoze kam som len prisla vsetci nahanali a uz som pomali nemohla zohnat ziadny termin na salu, saty a ostatne veci takze som musela kopnut do vrtule a zajednavat rychlo...:))
Odpovedať
ja musim zajtra brnknut fararkovi ;-) :-)
Odpovedať
Ahojte baby, my tiez mame termin na 18.9. v Nitre..... Vsetko ide ako pomasle, ale mame jeden velky problem, vybrali sme si svadbu v katedrale a nemozme najst nejakeho, knaza, ktory by bol ochotny nas zosobasit.My sme v Irsku a domov priletime tyzden pred svadbou, predmanzelsku pripravu absolvujeme tu, vsetky dokumenty mame vybavene, prichystane, staci to uz len doma podpisat, prejst si vsetko s knazom....ale asi to nie je take lahke, ako sme si to predstavovali... Neviete mi niekto pomoct???? 3 mesiace do svadby a ja zacinam byt zufala, vsetko vybavene, depozity zaplatene a nakoniec budeme musiet svadbu zrusit, lebo sa v celej Nitre nenajde knaz, ktory by nas zosobasil....
Odpovedať
luciatko, skus nejakeho knaza z kostola pod kalvariou.. tam su ochotni, som pocula ;-) a v akej sale to budete mat? ;-) aj ja som z Nitry :-N ;-) x-)
Odpovedať
kocky, my mame dohodnute stretko s fararkom na 30.6. o 19.30 :-) pekne sa nam to rozbieha ;-) dnes mi prisli popolnocne saty x-) su fajneeeee :-) :-p len ich treba skratit a korzet si chcem prerobit ;-) ale su peknucke x-) ako na obrazku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, po dlhsej dobe sa opat hlasim do klubu :) za ten cas sme sa posunuli len velmi mierne, ale mame oznamka a strasne sa z nich tesim. este chcem dat vytlacit sprievodne karticky RSVP a pod. aby sme ich mohli zacat rozdavat, kedze by sme radi osobne a to bude Tour :-D Dnes som zajednala kabelku k satam, foto zial nemam, budem ju mat len pozicanu zo salonu. a mozno vybavim aj vestu s kravatou v tom istom salone, to by bolo uplne super. a tak dufam ze teraz uz budeme moct pokracovat v pripravach. x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte tak sa hlasim ako čerstva dnešna Inžinierka....možem sa začať venovať naplno pripravam....
Odpovedať
Profilova fotka
Gratulujem lulupaja. Konečne si budeš môcť vychutnať prípravy na svadbu naplno. :)
Odpovedať
zara, super ;-) lulu, gratulacia x-) x-) x-) ja som v stredu tiez spravila skusku-uspesne som ukoncila adaptacne vzdelavanie :-) :-) :-) a od dnes prazdninujem, az do 2.9. :-D ;-) :-) :-)
Odpovedať
ps: 18.6.-18.9. = 3mesiaceeeeee :-) :-) :-) :-) ikleinova, drzim palce, nech sobas na urade dopadne podla Vasich predstav :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, konečne mám funkčný počítač, tak sa už môžem k Vám pripojiť. Akurát ma zmáha angína a nemám ani hlas. Fuj :-( :-( :-( :-( :-( . Až vyzdraviem, tak sa pustíme do výroby menoviek na stoly a konečne pôjdeme objednať obrúčky. Už som si rozmyslela, že nebudem mať vo vlasoch korunku ale živé kvety, hádam mi vydržia celú svadbu. Teraz ešte zháňam priesvitné bolerko, keby bola náhodou zima. Mariynka boli ste na tie zákusky v Kajali? Baby srdečne Vám gratulujem, ku všetkým zložením skúškam a štátniciam. Viem, že je to super pocit. Tak si ho vychutnajte naplno. Majte sa krásne a užívajte si víkend :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
zuzi, nakoniec nie.. objednavame v nitre, aby sme nemuseli po zakusky tak daleko.. :-| ;-) ale co mal kamos na svadbe odtial, boli No.1 a maju skvele ceny,ked vezmes viac kusov.. ;-) :-p :-p
Odpovedať
ikleinova, no cooo.. ake to bolo???? :-) :-) :-) a gratulujem ;-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?