Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 miriamapeter....to vam zavidim...ja milujem Taliansko....tam kam pojdete...poblizku mate Caorle a ja som jedno leto pracovala v Bibione emoticon nezabudnite si odskocit na vylet do Benatok...mate to na skok emoticon tak si to uzite...
3. jún 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 jitus87- co sa tyka rodicov...no ako by som to...ani sa nam do toho nepletu...ti moji vobec ale viem napr. ze mamka chce organizovat nejake obcerstvenie pre hosti, co pridu zo SK a tak....zlata je take starosti si robi... emoticon
a co sa tyka svokrovcov...no buduca svokra sa raz vyjadrila o prezleceni po polnoci, ze tak to musi byt a tak to aj bude a ja s usmevom na tvari, ze bude to tak..ako to my chceme a viac sa uz nevyjadrovala...ale stazuje sa, ze ona o nicom nevie, ani kedy bude ta svadba a tak...ma trosku asi problemy s pamatou... a take sprostosti emoticon ale pomahaju my sestry...vo vsetkom a vsetko s nimi aj vyberam, hodnotim...a tak... emoticon
3. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 My sme v Taliansku boli už 2x emoticon A aj Benátky sme už navštívili, ale ani tento rok si ich nenechám újsť emoticon Véééľmi sa začínam tešiť emoticon Doteraz som si to ešte ani tak neuvedomovala, lebo ešte vo mne doznievajú štátnice emoticon A hlavne nová robota emoticon

My si s priateľom všetko vybavujeme samy a ani by sme nechceli aby sa nám niekto do toho miešal! Našťastie obe strany rodičov nemajú záujem do toho zasahovať, iba sa informujú pri bežnom rozhovore, ako pokročujeme prípadne chcú pre radosť vidieť čo sme si kúpili a tak emoticon
3. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ahojte,

my asi tak, ze vybavujeme sami-mami bola so mnou vybavit akurat kostol a kuk restiku a odsuhlasit saty emoticon emoticon emoticon ale inak sa nam do toho nemontuju.. emoticon a ja som rada, bala som sa, ze sa budu moct starat, ale nastastie sa im nase napady pacia.. emoticon
a stale zdorazdnuju, ze ak potrebujeme s niecim pomoct,mame im povedat.. aj svadrinka mi povedala, ze sa nam do toho nebude starat, pokym o pomoc nepoprosime.. emoticon ved je to nasa svadba.. emoticon

tie dovolenky vam zavidim emoticon emoticon ja neviem, ci ist do pariza v septembri abo nie.. vaham vaham emoticon emoticon ci to radsej nenechat na jar/leto 2011 emoticon emoticon no neviem co poriesime.. mne by svadobna cesta stacila aj v tatrach emoticon my ich milujeme emoticon emoticon emoticon
ale na dovolenku v lete sa chystame, ale len na SK emoticon urcite niekam do hor.. emoticon emoticon emoticon
3. jún 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 mariynka - Do hôr ísť je skvelá vec emoticon Tak si to naplno užite emoticon Hej hej jasné, svadobné šaty šaty bola aj so mnou skúšať a komentovať mamina so sestrou, pre ženích to bude prekvapenie emoticon
4. jún 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 Prave som si objednala postavicky na tortu....dufam, ze mi ta pani vyjde v ustrety a posle mi ich...jej sa tesim...ale nie velmi ...lebo ked sa velmi tesim,tak sa vsetko pokazi...
Dievcata uz len 2 tyzdne a ja sa vydavam emoticon ohhh....a potom 3 mesiace a vydate budeme vsetky emoticon
A dnes mi volala mamca, ze ci nahodou neviem, kde ma otec obciansky preukaz....ja uz s nimi 2 a pol roka nebyvam emoticon emoticon emoticon takze fakt netusim...
4. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 ikleinova - Ahoj. Odkiaľ si si prosím objednala postavičky na tortu?
Ďakujem emoticon
4. jún 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ahojte, konecne neprsi emoticon emoticon emoticon

my nebudeme mat postavicky na tortu, nam pani cukrarka vymodeluje krabicku s obruckami emoticon emoticon emoticon tak sme si to navrhli emoticon emoticon
4. jún 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 no tu som nasla v bazare... emoticon ale este nedosla odpoved tak uvidime, co z toho bude emoticon
5. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 konecne som nasla foto ucesu, ktory by sa mi maximalne pacil emoticon emoticon emoticon
5. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, mam otazku emoticon bude mat vas zenich bielu vestu? mojmu sa to nepaci a chce si dat ciernu-k obleku.. emoticon ako mne je to v podstate jedno, ale asi by bol slavnostnejsi v bielej.. co vasi milacikovia? emoticon emoticon
5. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
Registrovala sa 16. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 46 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Hlohovec.
    Hlohovec, okres Hlohovec
 moj drahy bude mat kremovu vesticku a kravatu, lebo ja mam kremove saty. Myslim si, ze ked mas biele saty tak sa hodi vesta biela a ked kremove tak kremova. Baby chcem sa Vas spytat ako bude riesit bizuteriu? Ja mam kupeny taky set, ale zacinam rozmyslat nad takymi vacsimi nausnicami a naramkom. Mam aj korunku, ale tu si asi vobec nedam. emoticon emoticon emoticon emoticon
5. jún 2010 o 13:28  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 no moj drahy bude mat na sebe smoking a motylik.....inak by k tomu mal mat este taku stuhu ale nebude...lebo nechce a bute to v ciernej smoking a bielej farbe ...kosela....
ak by mal kravatu....musi si obliest vestu a to on v ziadnom pripade nedopusti takze aj tak dobre ako to nakoniec bude emoticon
bizuteriu budem mat len nausnice a mozno naramok....teda ja korunku a na krku dar od znamej...Swarovskeho retiazku s krystalmi...pekna taka strasova... emoticon jamam princeznovske saty...tak k tomu sa to hodi emoticon
este mi treba kupit pierka pre rodicov a krsnych rodicov...to aj matkam mam dat take vacsie alebo len otcom? a aj krstnym matkam???ja uz som z toho debil...niekto vravi tak..iny inak... emoticon kto sa ma z toho vyznat?
5. jún 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zuzanaapeter (33 r.)
    Hlohovec, okres Hlohovec
 Ja som kupila väčšie pierka iba rodičom emoticon emoticon emoticon emoticon
5. jún 2010 o 18:29  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ja mam supravu nahrdelnik a nausnice emoticon naramok nechcem,aby som nezatrhla saty.. emoticon emoticon

ja som pre svadobanov kupila rovnake pierka, pre rodicov vacsie a pre "starejsiho"(mojho stryka, ktory ma len pride vypytat a tym jeho uloha konci emoticon )najvacsie emoticon
5. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
lulupaja
50
Registrovala sa 9. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 107 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 ja som si v piatok kupila nadhernu sadu nausnicky a privesok na retiazku emoticon jaj tak sa tesim...proste som ich zbadalla a vedela som,že tie budu moje... emoticon
pierka som kupila minule na vystave...pre svadobcanov rovnake a take vacsie pre rodicov a svedkov...
po statniciach sa chceme vrhnut na obrucky, oznamenia a nemame este nič pre ženicha emoticon
mari:nasla som, že graviruju ako je dom služieb tak asi pojdem kuk tam...
6. jún 2010 o 13:09  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Môj ženích bude mať košeľu, vestu aj kravatu vo farbe ivory, keďže moje svadobné šaty sú ivory. A oblek budeme kupovať, rozmýšľame nad tmavohnedým, keďže sa mi to veľmi páči v spojitosti s ivory šatami.

Veľké pierka budú mať u nás rodičia a svedkovia.

Z bižutérie som si kúpila celý komplet, naušničky, náhrdeľník aj náramok, ale čo sa týka náramku, tak to ešte uvidím, keď pôjdem na poslednú skúšku šiat ako to bude vyzerať, možno pôjde náramok ako ozdoba do vlasov, ale pre istotu keby som sa rozhodla si ho dať na ruku, tak som si zabezpečila aj ozdobu do vlasov.

Včera som si kúpila košíček na pierka emoticon Tak sa z neho vytešujem. Ešte si kúpim mašličku, aby som ho pekne omotala aby bol taký svadobnejší emoticon
6. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 no moj drahy bielu vestu nechce emoticon tak co s nim emoticon emoticon chce si kupit cierny oblek aj s ciernou vestickou, tak pojde tak.. hlavne aby sa on dobre citil.. emoticon emoticon

lulu, OK emoticon emoticon takze nova sada?super emoticon aj my by sme oznamka uz mali zacat riesit.. asi po mojich "skuskach".. emoticon
6. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 hladam albumy so zenichmi, ktori mali ciernu vesticku emoticon http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3F&vImageID=4028223#navigator
a myslim si, ze to bude v pohode.. emoticon nie emoticon emoticon
6. jún 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 jitus87 - ja som sa na začiatku vo všetko hádala s mamou, lebo ona mala inú prestavu ako ja. Ale keďže je to moja svadba, tak som sa snažila presadiť si svoje. Teraz je to už OK a stará sa, pomáha mi vo všetkom. Maximálne povie svoj názor, ale nechá ma spraviť si to čo chcem. Čo sa týka nastávajúcej svokry.....tak to je už o inom. S ňou moc nevychádzam. A teraz sa začala vyhrážať, že ona nám na svadbu nepôjde. Vraj to bude taká pomsta, že drahý sa od nej odsťahoval ku mne. No nevyjadrujem sa. Hlavne, že drahý to bere v pohode a nerobí si ťažkú hlavu z toho, ak by neprišla. Takže s nejakou pomocou z ich strany sa nedá počítať.
6. jún 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Včera som si objednala podväzok tak sa veľmi teším emoticon
7. jún 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 mirka, sama sebe? emoticon emoticon mne ho kupi kamoska, kedze mam mat nieco stare, nove, darovane, pozicane, modre.. emoticon takze v podvazku budem mat-modre, nove, darovane emoticon pozicane budem mat saty emoticon emoticon len este nieco stare.. to nemam mat co.. emoticon emoticon emoticon emoticon
7. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 no ja uz podvazok mam...dostala som...a je novy a modry emoticon

segra mi povedala, ze mi pozicia co len chcem...a zacala...gace...podprsenku emoticon emoticon emoticon koza jedna aka vtipna...
a stary budem mat nahrdelnik emoticon

no dnes som si kupila make up a puder a lak na nechty , farbu na vlasy a lesk na pery na civilny sobas... emoticon a som z toho happy....a mojmu tatovi som kupila koselu....baby...inak neviete, kde mam zohnat taku nadmernu koselu pre mojho otca??? on ma krk 60 cm....je to tazke ja sa uz z toho zblaznim emoticon ???
7. jún 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 a neviete mi pomoc kde najdem navod na vyrobu svadobnych pierok??? ale tie vacsie pre rodicov emoticon
dakujem
7. jún 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 uz som to nasla...tak si pierka naviazem sama..jej uz sa tesim.... emoticon
8. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
Registrovala sa 11. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
fotoportrét
fotoportrét
veronika19833
1
Registrovala sa 11. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Zlaté Moravce.
 Aj my sme sa rozhodli pre tento termin emoticon
8. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Áno kúpila som si ho sama emoticon A veľmi sa z toho teším emoticon
8. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 veronika, vitaj v teme emoticon emoticon emoticon

ikleinova, sikovnica jedna.. emoticon emoticon

miri, ved hlavne je, aby bol.. emoticon emoticon emoticon
8. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
 ja síce podväzok nebudem mať, ale už som to vymuslela - šaty sú nové, pančuchy sú "staré" a darované od kamošky, len neviem, čo bude modré a požičané.....možno pančuchy vrátim a nechám si podarovať niečo iné, čo sa mi zíde. Len to modré tam akosi nepasuje. emoticon

Ja sa v pondelok dozviem v akom štádiu su moje pierka. Vyrába mi ich moja kaderníčka.

Ozaj a premýšľali ste nad
ozdobou na auto?
8. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 no co je nevesticky...kde sa flakate????
co mate nove???

hope 44- no ja som uz nad vyzdobou auta rozmyslala, ale pravdu povediac nedomyslela emoticon paci sa mi take plne srdce upevnene bielou organzou...ale ja mam 30 km cestu do kostola...30 naspat do restiky....tak to srdce bude ale vizerat emoticon dam ho dole...urcite ho nenecham cely cas... emoticon

no vcera mi dosla silikonova podprda...som na nu zvedava...lebo som stale v praci a dorazi ku mne az bud. tyzden... emoticon

no a ja som dnes vlastne posledny tyzden slobodna... emoticon emoticon teraz neviem, ci sa mam smiat alebo plakat emoticon emoticon
10. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš