Svadba 18.5.2013

Profilova fotka
:-)
Odpovedať
Profilova fotka
:))) aj myyyyyyyyy :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, super :-D a čo všetko už máte vybavené ? alebo sa s tým ešte neponáhľate ?
Odpovedať
Profilova fotka
Vizážistku mám, fotografa aj DJ-a máme, kostol je dohodnutý a to je zatiaľ všetko :D Vy ako? :)
Odpovedať
Profilova fotka
my tiež :)
Odpovedať
Profilova fotka
:) aj my budeme mať vtedy svadbu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka1987 a v kostole ti zo už farár normálne zapísal
Odpovedať
Profilova fotka
my máme kameramana, fotografa, hudobnú skupinu + také maličkosti ako sú poháre, manžetové gombíky, stužky,a podobne (možnosť vidieť v albume) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.Poradi mi niekto dobreho kameramana z okolia Nových Zamkov? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte kocky...aj my mame svadbu v tento datum...sme z KE....zatial mame rezervovanu len salu ja mam uz vybrate saty a pomalicky si kupujem nejake drobnosti na vyzdobu. =)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Dievčatá ako pokračujete s prípravami?:) Už nech je to tu, veeeľmi sa teším aj na lucecita25 Lucka budeš náááádherná:)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, no ja som na tom asi tak ze si bucham hlavu ze sme to neporiesili 2+ 2 svedkovia ]-(
Odpovedať
Dievčatá ako pokračujete s prípravami?:) Už nech je to tu, veeeľmi sa teším aj na lucecita25 Lucka budeš náááádherná:)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, my sa už tiež veľmi tešíme, máme už skoro všetko zajednané čakáme už iba na ženíchovu vestu a kravatu, dneska ideme za fotografom poriešiť detaily a už sa budeme len tešiť a čakať kedy to príde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute Vsetci co sa nam to krati. Nemate pocit ze ste na nieco zabudli ? ja si vsetko prechadzam asi X krat, v praci som nepouzitelna uz :-D ale stale mam pocit ze som na nieco zabudla...asi je to normalne co ? =-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte ako sa máte po svadbe? :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?