Svadba 18.09.2010

Zobraz úvodný príspevok
Keďže tento dátum je veľmi frekventovaný, a bol tu aj návrh tejto témy tak šup sem, ktoré máme tento spoločný termín ;-)
Odpovedať
cafte zabky babky, prichystane na vianoce? :-) x-) @lulupaja tak ake je videjko a fotecky?urcite uzasneeeee ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ahojte babenky ja som bola 3 weeks offline :-( ohh ale uz som tu ako sa mate? co poviete na toto nove spracovanie tejto stranky? juj ale ma to prekvapilo....k nam prisiel Mikulas a pride aj Jezisko :-D uz rozmyslame aky kupime stromcek....a vyzdoby ...a menu na nasu 1. spolocnu stedrovecernu veceru...juj uz sa veeeeelmi tesim, darceky nakupene a co vy ako? ale to video este stale nemam ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak dnes tomame us 3 mesice :-D a ja uz pol roka...ak ratam civilny sobas :-) jej to je kresne...babenky krasne Vianocne sviatky Vam prajem!
Odpovedať
ahojte :-) ja som na 3tie vymesacie dostala darcek-ideme do divadla x-) x-) moj mangel sa prekonava, uz 3x ma prekvapil kulturnym podujatim :-) :-) :-) ja uz mam vyzdoby nakupene :-) uz mam aj chut vyzdobovat, ale stromcek nam pride v utorok x-) zivy vonavy x-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my po dohode budemem mat zivy stromcek, ja si myslimm, ze je to len zabitie stromu ale co uz :-| .....vyzdoby este nemam ale zajtra to dam do poriadku...aj cely domcek nech sa ligoce ...ale co ze nemam vyzdoby...mam krasne svetielka na okne.... ;-) a darceky uz mate??? ja uz mam nie vsetky ale uz mam ;-)
Odpovedať
aj my mame svetielka x-) a aj krasny adventny vencek :-N x-)
Odpovedať
ahojte zienky, tak my uz mame ozdobeny aj stromcek, je to tu krasne :-N take rozpravkove :-N x-) vona lesa x-) vsetko sa tu ligoce, huraaaaa, o chvilu pridu VIANOCEEEEE :-) :-) :-) :-) vcera som vypekala, a hadajte, kedy som isla spat? neskorooo, uz som nad cestom zaspavala :-D :-p ale kolaciky stoja za to.. ;-) :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame stres z nakupovania a tka...a ja som vysvetlila mojmu drahemu, ze svadbu sme uz mali, vacsi stress uz nikdy nebudeme mat, tak nech sa ukludni...a on na to ze ...ano mas pravdu :-D stromcek kupime dnes aj ozdobky a aj novu chladnicku....vianocny darcek pre nas od nas :-D
Odpovedať
nase prve spolocne vianoce su za nami x-) x-) x-) hodnotim na 1 s * x-) vecer prisli moji aj manzelovi rodicia a spravili sme si pekne rodinne posedenie pri nasej "borovicke" :-D ;-) x-) (kedze sme nemali jedlicku, ale borovicu.. ;-) )
Odpovedať
ahojte, ako vianocujete??? :-) :-) :-) my sme sa dnes vratili z lyzovacky na krahuliach :-) vcera tam snezilo a dnes nadherne svietilo slniecko, cista zimna rozpravka x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja beriem ATB som nejaka chora ale Vianoce boli na 1*** Vsetkym Vam prajem len to vsetko naj. do Noveho Roku a vela vela stasticka, zdravicka a uspokojenia :-) Nech je ten rok 2011 aspon taky krasny, aky bol tento 2010
Odpovedať
@ikleinova aj ja vam prajem stastny novy rok a nech sa nam aj nadalej plnia snicky x-) x-) x-) zatial bol pre nas rok 2010 najvydarenejsi, stihli sme zasnuby, svadbu, spolocne byvanie x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ako si nazivate herecky??? :-) :-) :-)
Odpovedať
4ty mesiacik za nami :-) :-) :-) ako oslavujete vase vymesacia? ;-) my dnes ideme zase do divadla x-) na muzikal boyband :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som si na 4. vyrocie ani nevspomenula :-( bola som v praci a mam velmi choreho brata, tak teraz mi myslienky bezia uplne inde :-( dens sme boli za nasim kameramoanom a do konca tyzdna uz konecne budeme mat to video...tak aspon nieco dobre... a ako ste na tom s rozsirovanim rodinky??? mna sa okolie stale vypytuje, ze kedy uz budeme mat babo..ale my este nechceme, este mame cas a ani v najblizsej dobe neplanujeme...a moja zlata mamka si uz myslela, ze sa nam nedari.... :-D jasne, ze nedari, ked sa nepokusame no ale zlata :-D a co vy???
Odpovedať
@ikleinova tak skore uzdravenie brachovi.. :-| ;-) a my este neplanujeme.. ja ani planovat nebudem.. ;-) momentalne si uzivame jeden druheho a ked to nahodou pride, tak to bude tu.. :-) ale zatial nam je takto fajn :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka ;-) moja rec :-) dnes som prave pozeralana letnu dovolenku, kedze sme neboli na svadobnej ceste...tak si to chceme uzit..asi to bude Egypt...tam sme este neboli....nebi ste tam nahodou niekto? konkretne Makadi bay ?? alebo SUNRISE ROYAL MAKADI ...
Odpovedať
@ikleinova aj my budeme mat honey days v lete :-) :-) 8-) nas asi auticko do Rakuska zavedie :-N x-) romanticke verterske jazero x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no uz mame video od vcera a stale len kukam a kukammmmmm :-) bolo to fantasticke...wau super....na vela veci si uz nespomeniem a tak som rada, ze si to takto mozem stale pripominat....joj parada... :-)
Odpovedať
@ikleinova supeeeeer x-) ja som ho pozerala asi tyzden kazdy vecer dokolecka :-N x-) tak som sa z neho tesilaaaaaa x-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj ja sa z neho idem zblaznit...http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1436490885 pozri...to je the best of wedding:-) tesim sa tesim
Odpovedať
@ikleinova nejde to ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka :-( asi preto, lebo ta nemame v priateloch, alebo co ja viem preco nie... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka ale toto uz urcite pojde :-) http://www.youtube.com/watch?v=AfBhRY...
Odpovedať
Profilova fotka
@ikleinova nejde ani to, lebo mam tam hudbu z hrieneho tanca a nemam na to autorske prava:)))))
Odpovedať
tak co noveho??
Odpovedať
Profilova fotka
no mali sme krasneho Valentinka...ja v praci, manzel doma :-) ale vcera a dnes si to vynahradzame, lebo sm prisla domov a dostala som aj darcek...jej :-) a co vy??? akeho ste mali 1. Valentinka ako panie????
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.youtube.com/watch?v=AfBhRY... uz to ide, mala som to stopnute, kvoli pesnicke, na ktoru nemam autorske prava...tak mi tam dali svadobny pochod :-)
Odpovedať
tak piaty mesiac manzelstva za nami? ako si to uzivate? my maximalne.. x-) je supeeer spolu byvat, piect,...... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mariynka my sme sa teraz dostali do nejakeho takeho obdobia, akoby sme sa prave spoznali....fantazia!!! vsetko klape, veeeeeeelmi sa lubime a je to krasne.... :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?