Menu Forum

Svadba 18.09.2010

30. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
  • Svadba bola 18. septembra 2010
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
Registrovala sa 29. júla 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Má 35 priateľov. Chorvatsky Grob - Cierna Voda / Sabinov , okres Senec.
    Sabinov, okres Sabinov
 lienocka23: tiez som tak rozmyslala nad tymi oznamkami...ze asi zaciatkom jula rozdavat..akurat zajtra sa mame ist fotit, dufam ze bude pekne vonku prosiiiiim...tak hadam nieco z toho sa bude dat pouzitemoticon
a aj ja sa uz tesim na obrucky mali by byt hotofco okolo 10.6.
28. máj 2010 o 21:10  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 ikleinova, krasne satky emoticon ladili by s nasou vyzdobou emoticon a ty si chudulinkaaa emoticon emoticon mne sa take obtihanute moc nehodia emoticon musela by som dat dake to kilecko dole.. emoticon emoticon aj ked sa priznam, ze behom par mesiacov som dala dole 5kg-ako sme veci okolo svadby vybavovali.. emoticon emoticon emoticon

lienocka, vidis, nad krizikom som este nerozmyslala.. emoticon musim aj ja daky kuk emoticon a co sa oznamok tyka, my este nemame emoticon emoticon emoticon musime sa ako neli, najskor pofotit a potom daco vymysliet.. ale asi bude oznamko v tvare kalendara emoticon emoticon

ja som si dnes kupila biele topky, take letne lakovky emoticon velmi pohodlne.. mozno vezmem na prezutie na svadbu emoticon emoticon emoticon
28. máj 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
Registrovala sa 23. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 247 príspevkov. Má 14 priateľov. Bratislava , okres Bratislava.
 Ahojte, po dlhšej dobe sa opäť hlásim emoticon Už mám úspešne po štátniciach takže sa idem naplno venovať iba príprave svadby emoticon Budúci týždeň ideme tlačiť oznámenia, návrh už máme spravený, som nadšená emoticon
29. máj 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 miri, gratulujeeeem emoticon a kedy planujete rozdavat oznamka? emoticon
29. máj 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
Registrovala sa 10. decembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 258 príspevkov a 2 albumy.
 miriamapeter- gratulujem....
aj my uz konecne mame aky-taky navrh o 3 tyzdne davame tlacit a tak v july ich prozdavame...tu maju taky zvyk...kazdemu teba osobne odovzdat pozvanku emoticon a ja tlacim v Slovenskom, Rumunskom a Madarskom jazyku...no vela storosti je okolo vsetkeho...

mariynka- dakujem za pochvalu za satky...ale si ma potesila....ze chudulinka emoticon emoticon emoticon to su take rafinivane saty co zakryju co netreba vidiet a do poredia vyzdvihnu pekne emoticon a pekne topanocky...ja viem dkial ich mas aj ja som okolo nich chodila par tyzdnov...to bol taky moj tajny plan pokial by som nenaska nejake ine emoticon ale nasla emoticon

lienocka23....no ja si myslim,ze krizik dostaneme od krstnych rodicov...takze nakoniec budeme mat 2 ale ja sa sopredu este budem informovat..nie, ze nakoniec skoncime bez... emoticon

inak tu 2. rozlucku so slobodou som nakoniec nemala....lebo mi kamoska ochorela....hlavna druzicka a lezi v nemocnici....ale bol tequila vecer s mojim drahym a so znamymi emoticon takze aj tak dobre

dievcata....ak uz mam tie maslicky na myrtus ci ako sa to vola co budem pripevnovat svadobcanom...no nie ja....ale druzicky....chem sa opytak ako to mam priprvnit k tomu zelenemu....viete co myslim? ako pripevnit tu maslicku...na ktorej je spendlik a tym zelenym zivim kuskom kriacku ... emoticon
d
29. máj 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, fi ha.. preco az v nemocnici??? emoticon emoticon ale vynasla si sa a aj tak si mala pekny vecer.. emoticon emoticon emoticon no vyzeras byt ako fifipierko emoticon emoticon emoticon emoticon co sa topanok tyka, som spokojna, len som ich vratila.. nieco v pravej vrzgalo emoticon do dvoch tyzdnov by mi ale mali poslat take iste len z ineho mesta emoticon emoticon ale aj tie co som si vcera kupila su pekne emoticon a tym, ze maju siroky opatok-aj ked vyssi ako svadobne-su velmi pohodlne emoticon
29. máj 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 bad, videla som v tvojom albume, ze si chces dat predlzit mihalnice.. kde v NR to robia, za kolko a hlavne,kolko to vydrzi?ja mam tiez kratke nevyrazne emoticon emoticon
29. máj 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 hups, som sa pomylila emoticon emoticon
29. máj 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
 tak baby uz mame po predsvadobnom foteni na oznamka...pocasie vyslo...aj ked som nedufala..predpoved bola vselijaka..fotograf s manzelkou velmi fajnemoticon tesime sa na fotockyemoticon
29. máj 2010 o 19:41  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 neli, tak super emoticon emoticon emoticon a co ste mali oblecene? neviem, co by bolo najvhodnejsie emoticon emoticon
29. máj 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
fotoportrét
fotoportrét
nelinqua (30 r.)
3
    Sabinov, okres Sabinov
 mariynka
no fotograf nam povedal ze si hlavne nemame davat biele nohavice...aby sme si nemali problem kdekolvek sadnut...to je zaklademoticon
ja som mala tmavomodre rifle a biele volnejsie tricenko a biele balerinky a drahy tiez rifle a modro-bielu pasikavu polokoselu..my sme skor sportove typy...ale fotograf ti aj tak povie ze oblecte si to v com sa budete dobre cititemoticon
29. máj 2010 o 21:02  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
Registrovala sa 24. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
Registrovala sa 24. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 43 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Žilina.
    V Žiline, okres Žilina
 Ahojte nevesty, ako vidim, tak konverzacia a pripravy v plnom prude. My uz mame tiez oznamka navrhnute a rozmyslame kde to tlacit a kedy ich rozdat. Tiez ako ikleinova som chcela kazdeho navstivit a oznamenie odovzdat osobne tak to pomaly zacinam organizovat, abz som sa ku kazdemu dostala pocas leta.

Ale dnes sme mali s drahym velmi uspesny den. Isla som poskusat par dalsich svadobnych siat, ale tie, ktore som si uz vybrala to neohrozilo. No kazdopadne aspon teta bola velmi velmi prijemna. Hlavne ale je, ze som nahodou nasla krasne popolnocky. Aj ked nie su vo farbe vyzdoby - nie cu cervene ale skor tyrkysove - hned som ich kupila, lebo som sa v nich citila uzasne. Su lahke ako pierko a dokonca aj moja postava v tom vyzera celkom obstojne. Nemohla som odolat a hned som si kupila aj bizuteriu a drahemu kravatu, abz ladil. A este sme aj nahodou odchytili otvoreny svadobny obchodik v BB a kupila som si vytuzeny pierkovy vejarik na fotenie a par inych drobnosti. Uz ani ja to nemam kde davat, vsetky tie ozdoby a vecicky na svadbu.

Hlavne mam radost, ze sme sa s drahym odtrhli od povinnosti a jeho pripravy na statnice a urobili sme si krasny den s velkym ulovkom na svadbu. Straaasne sa zo vsetkeho tesim. Len mam pocit, ze uz vsetko mame a neviem co este by som tak mohla kupil alebo vybavovat. Pripravy na svadbu su strasne krasne a vobec nie su take hekticke a hrozostrasne ako mi vsetky vydate v mojej rodine hovorili. Som asi organizatorsky typ. emoticon

Poradte mi nevesticky, co take idete este vybavovat vy? Aky mate plan?

emoticon
29. máj 2010 o 21:46  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 neli, nas bude fotit draheho segra emoticon prave na tu prilezitost sme si kupili svafobny dar-profi fotak emoticon emoticon aj ked svagrinka uz ma jeden, chceli sme vlastny emoticon emoticon aj my sme sportove typy.. emoticon takze rifle,alebo dake 3/4taky budu urcite emoticon emoticon alebo ak bude teplo, nejake satky nahodim emoticon emoticon

jitus, no super.. ani mne nebudu popolnocky ladit s vyzdobou.. mame marhulkovu vyzdobu a ja som moc bleda na marhulove saty.. tak budu bud cervene alebo fialove,alebo ake mi sadnu emoticon emoticon

my sme vcera vyplnali tu ziadost o sobas, cez tyzden behneme na MsU, lebo do 18.6. sa mame hlasit u fararka ohladom tych sedeni.. emoticon emoticon ja uz mam krstny list doma, este behnut po draheho krstny list.. emoticon

mna teraz cakaju skusky zacinajuceho ucitela, ale po nich zacnem obiehat obchodiky so spolocenskymi satami emoticon emoticon chcem mat vsetko z krku..
potom uz len veci pre draheho.. emoticon on zatial na seba nema nic emoticon chce to riesit az v lete.. emoticon treba mu oblek, bielu koselu aj viazanku, farebnu koselu aj viazanku.. ale to podla mna vybavime za jeden dnik emoticon emoticon
30. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 Ďakujem všetkým za gratulácie emoticon My tento týždeň ideme do hotela, kde budeme mať hostinu a chceme vybrať farbu výzdoby, tak som zvedavá čo nám povie pani prevádzkarka, čo je hitom tohto roka emoticon Ale samozrejme sa budeme riadiť tým, čo sa nám páči emoticon
30. máj 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 mariynka- ako si chces dat predlzit mihalnice? myslis umele nalepit? ja som to raz mala, nie cele ale po trsoch....celkom som bola aj spokojna....ale moje oci velmi ani nie emoticon ....citila som aj ten malicky kusocek lepidielka...v noci ma tlacili o vankus...tak som ich mala 4 dni a to kvoli tomu, ze boli Vianoce a po veceri som ich dala dole....inak by mali drzat nejake 2 tyzdne

no ja si vyzdobu robim tak napoly sama....treba mi organzu a nejake tie kamienky...ja to nechcem velmi prehanat, na stoloch budu male vazicky so zivymi kvietkami...ake budu akurat rast emoticon take male mile...natural emoticon

drahy uz ma usity smoking ale nechce sa mi v nom ukazat.... emoticon ze ved ani on mna nevidel v satach...kupili sme mu latku na oblek co sa bude sit bud. tyzden....tak mu este chybaju kosele...to si zariadi sam...on je sikovny a ja bohuzial v praci emoticon no a treba mu kravatu a motylik uz ma...ku smokingu....a aj manzetove gombiky....a aby som nezabudla....topanky....no to budu urcite nahanacky... emoticonma 46 cislo nohy emoticon

my sme v poslednej faze dokoncovania domu...dnes som bola umyvat okna...zajtra idem do prace a ked pridem o 2 tyzdne uz by sme mali byt prestahovani...neviem ako to bude...lebo na vsetko je moj drahy sam... emoticon ale on je sikovny, a kedze toho vela nemame...tak to nebude tazke stahovanie....

k fararovi mame ist az mesiac pred sobassom...tak z toho si este tazku hlavu nerobim emoticon

o 2 tyzdne pojdeme dat tlacit oznamenia a pojdem si objednat svadobnu tortu emoticon

no a ako budete robit tie pierka pre hosti???
30. máj 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 ikleinova, sa mate, ze uz mate hniezdocko lasky skoro naporiadku.. emoticon emoticon a kde budete byvat? na SK? emoticon emoticon ja uz mam pierka kupene emoticon a nic zelene tam davat nebudem, stacia taketo.. su krasne emoticon emoticon no prelzit si mihalnice, ale pytaju za to palky emoticon emoticon tak neviem.. mozno len predlzujucu spiralu emoticon emoticon

miri, ked chodim po obchodoch, tak co sa oblecenia tyka, zda sa mi, ze marhulova a fialova vladnu emoticon ale co sa vyzdoby tyka, asi hneda, zlata, bronzova emoticon emoticon emoticon
30. máj 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
Registrovala sa 26. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 60 príspevkov a 1 album.
  • Nevie kedy bude svadba
 Čaute baby......ja sa strašne teším!!!!!!!!! Konečne som pozháňala topánky k popolnočným šatám. Toľko námahy ma to stálo a pri tom som stále nič nenašla. A teraz....z ničoho nič mi udreli do očí.....Hurá. A teraz sa už môžem sústrediť na oznámenia a na fotky, ktoré dáme do svadobného videa. emoticon emoticon emoticon
31. máj 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
 Ahoj hope44, no ukáž topánočky a všetko čo máš. Kde je album? Aj ja zháňam topánočky k popolnočkám a neviem nájsť.. :(

ikleinova, gratulujem k domčeku a sťahovaniu, dúfam že to bude rýchle a nenáročné.

Inak aj ja pojdem na predlzovanie mihlanic. Chcu tu u nas V ZA za to okolo100 Eur, ale hovorím si, že byť pekná chcem a kedy inokedy si ich dám keď nie na vlastnú svadbu, no nie?
31. máj 2010 o 11:32  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
 Už som si dala také malé predsavzatie, že musím hodiť všetko do albumu. Dúfam, že sa mi to podarí čím skôr, lebo všetky veci mám u rodičov, aby frajer nevidel. emoticon
Tak ak pôjdem k nim, tak to určite nafotím a hodím do albumu.
31. máj 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 hope, uz by aj bolo na case.. sme zvedaveee emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ja som zostala taka spokojnejsia.. ked som zistila, ze ak by nahodou prsalo v den D, tak sa mozme ist fotit do dakeho hotela.. emoticon emoticon emoticon

idem vymyslat etikety na svadobne vinko a na vysluzky emoticon emoticon emoticon
1. jún 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 mariynka - my tiež máme náhradné riešenie pre prípad, že by v deň D pršalo, pôjdeme na fotiť do nejakého exkluzívneho domu nábytku.

Tiež som počula, že tento rok je v móde fialová výzdoba ale my skôr pôjdeme do niečoho elegantnejšieho, uvidíme, čo nám padne do oka emoticon

Včera sme boli dať tlačiť svadobné oznámenia, takže by tento týždeň mali byť. Potom 12.6. odchádzame na 2 týždne na dovolenku do Talianska a keď sa vrátime, tak ich chceme rozoslať emoticon Veľmi sa teším, že sa to už všetci dozvedia, lebo veľa ľudí to ešte ani netuší emoticon
2. jún 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
fotoportrét
fotoportrét
ikleinova
 miriamapeter- no u nas to uz vedia vsetci...ja by som umrela, ak by som to nerozkricala do celeho sveta....od stastia samozrejme....a super, ze idete na dovolenku...uzite si ju emoticon aj vam zavidim emoticon ale ja by som asi nevedela re;axovat...asi az po tom vsetkom emoticon
2. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 ikleinova - tak my sa veľmi tešíme z príprav, ale nejako tragicky to zasa neprežívame. Máme za sebou štátnice, ktoré nás dosť vyčerpali, takže príprava svadby je brnkačka a zábava oproti tomu emoticon Všetko nám zatiaľ vychádza ako sme si naplánovali a to je hlavné emoticon Ale veľa nás toho ešte len čaká. Bude to naša vytúžená dovolenka, takže si ju užijeme naplno emoticon ďakujeme emoticon
2. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
hope44
  • Nevie kedy bude svadba
 miriamapeter - tak Vy budete mať ešte predsvadobnú cestu? Ja by som išla maximálne niekam na víkend, ale na 2 týždne. Keďže som sa na všetky prípravy trošku vykašľala, tak teraz musím zamakať a mala by som stále pocit, že to nestihnem.
Nejak začína na mňa doliehať, že za 3 mesiace sa vydávam. A to ešte tie blbé sviatosti nemáme absolvované. A priznám sa, že sa mi to ani nechce riešiť. No....budem nútená to do septembra absolvovať. emoticon
2. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 emoticon svadobné prípravy majú byť radosť a nie stres dievčatá emoticon Takže kľud, všetko sa stíha, keď budeme stesovať týždeň pred svadbou tak ok, ale tri mesiace? Máme ešte na to čas, nemyslíte emoticon Svadba sa dá podľa môjho názoru v pohodičke urobiť za 3 - 4 mesiace so všetkým čo k tomu patrí, v našom prípade išlo rok predtým iba o rezervácie vecí, ktoré by už v tomto čase boli dávno fuč emoticon

Taktiež ešte máme absolvovať prípravu, ale veď to sú len 4 stretnutia po hodinke.... emoticon
No môžeme to nazvať aj predsvadobná cesta, ale inak je to klasická dovolenka emoticon Každopádne si to užijeme a nabereme nové sily a energiu a potom sa schuťou pustíme do vybavovačiek emoticon
2. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 mirka, paci sa mi, ze vypadnete.. zasluzite si to.. emoticon

ikleinova, aj ja roztubujem.. asi uz vsetci vedia.. po draheho dedine sa to siri rychlo.. emoticon emoticon emoticon emoticon u mna v meste az tak rychlo nie.. ale vsetci kamosi a znami uz vedia emoticon emoticon

hope, myslis tie stretnutia s fararkom? my sa mame ozvat v polovici juna a cez leto sa parkrat stretneme emoticon emoticon

kocky, ja ked som vyriesila ten zamok/hotel, tak som max. spokojna..

moj znamy zbuchal svadbu za mesiac, tak tri mesiace su este vela emoticon emoticon emoticon

vazte si, ze ste zdrave a mate este tolko casu.. emoticon emoticon vsetky to v pohode zvladnete emoticon emoticon emoticon
2. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 mariynka - jasné že to v pohodičke zvládneme emoticon
2. jún 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
bad
35
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 210 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Nitra.
 ...cafte septembrovky emoticon, aj my ideme na dovolenku pred, odchadzame 20. juna a potom v lete (zrejme v auguste) este na jednu dakde na predlzeny welnes vikendik, takze pohoda-lahoda emoticon
...mirka uzite si to, prajem pekne pocasicko, kde idete? my ideme na vysnivany rodos, tak sa velmi tesim, dneska sme uz snorchle nakupovali a po statniciach to bude zasluzeny oddych, ja som pred dvoma rokmi bola na dovolenke pred statnicami emoticon emoticon emoticon a dobre bolo aj tak emoticon
2. jún 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
fotoportrét
fotoportrét
miriamapeter
 My ideme do Talianska (Lido di Jesolo). Pôvodne sme neplánovali ísť nikam, ale sme šťastní, že sa to podarilo a budeme leňošiť emoticon
3. jún 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
jitus87 (33 r.)
3
    V Žiline, okres Žilina
 Ahoj bad. Rodos je moja srdcovka. Strávila som tam nádherných 5 mesiacov - pracovne jedno leto pred dvoma rokmi. Je to úžasný ostrov a veľmi priateľskí ľudia. Potom musíš dať určite vedieť ako bolo.

Babenky, aj ja som už trošku radšej. Včera sme si navrhli nové oznámenia, k tomu aj pozvánky ku stolu, kartičky ohľadom svadobného daru, etikety na fľaše a menovky. Som strašne rada, lebo by som to tiež chcela dať tlačiť čo najskôr. Inak ešte ich nemám v albume. Ale hlavné je, že sme si ich celé urobili sami s drahým - má nadanie na grafiku a design takže sa mi veľmi veľmi páčia. Foto dodám čo najskôr.

Inak ako prípravy na svadbu prežívajú ľudkovia vo vašom okolí. Rodičia vám pomáhajú? Zaujímajú sa? Ja mám pocit že naši na to kašlú a začnú stresovať tak týždeň pred svadbou. Všetko si vybavujeme len my ale neviem na čo všetko by sme mali myslieť, tak som čakala že naši trochu pomôžu, ale kde nič, tu nič.

Nevadí, asi je to ale lepšie než by mali organizovať všetko tak ako chcú oni, nie?

Pekný dník, nevesty.
3. jún 2010 o 09:09  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš