Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
katka 308 už mam hotel metropol už nebudem vymýšľať, hudbu mam kameru mam len fotografa nemám všetko sa mi zdá akési moc predražené
Odpovedať
katusa116 tesim sa s tebou, ze si sa napevno rozhodla :-) verim, ze budeme spokojne... :-) a co sa tyka tych cien uuuuuuufff, vsetko je priserne drahe, ale co narobime....
Odpovedať
Profilova fotka
mate pravdu baby, vsetko je drahe, ale co uz ked sa chceme vydavat. :-)
Odpovedať
Ahojte. Kolko stoji Metropol?
Odpovedať
doloressa: V levocaku je to super - boli sme tam na par svadbach a mala som tam aj stuzkovu :) je tam mily personal, chutne jedlo.... :) my budeme mat svadbu 31. jula 2010 v Kongresovej sale mestskeho divadla v Levoci :)
Odpovedať
ahojte babenky. chcem vás poprosiť o pomoc. teraz bývam na spiši (Spišský Štvrtok), ale originál som nitrančanka. prosím pomôžte mi s miestom hostiny. žijem tu len pol roka a neviem sa tu ešte tak dobre orientovať. hostinu by som chcela mať v okrese Spišská Nová Ves. ak viete o nejakom dobrom mieste, tak píšte
Odpovedať
ja som mala svadbu v slovenskom raji v hoteli Flora. bola som spokojna. tam sme mali aj ubytovanie, kedze ja tiez niesom zo spisskej novej vsi. a manzel je cech. tak sme si vybrali miesto aj s hotelom.
Odpovedať
luci, kolko planujete ludi?
Odpovedať
my sme tiez mali viacnarodnu svadbu na Flore a boli vsetci spokojni aj s ubytovanim ;-) zavisi do toho kolko by si mala ludi
Odpovedať
no my ich budeme mať tak asi 110 aj s kameramanom a DJ. rada by som to skresala na trošku menej ale frajer má veľa kamarátov, ktorí sú už aj moji kamaráti a chýbali by nám tam :-|
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06 - 110 ľudí - Družba SNV- my sme tam mali svadbu a boli sme spokojní :-D ak chceš možem ti poslať aj nejaké foto..:-)
Odpovedať
jeeeeeeeej. to by si bola fakt zlatá. pošli mi to na gemini06@azet.sk. ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
na 110 ludi je flora mala. takze nieco ine, napriklad drzuzbu
Odpovedať
Profilova fotka
lucka - takže som ti poslala tie fotečky...;-) my sme mali cca 120 ľudí a v pohode... :-)
Odpovedať
idem pozrieť
Odpovedať
len tá plocha na tancovanie sa mi zdá malá. u nás totiť tancujú všetci naraz :-D
Odpovedať
baby a čo hovoríte na metropol v spišskej?
Odpovedať
lucka06 je mam v metropole rezervovane a mam 120 ludi a prevadzkarka povedala že to je u nich normalna svadba že mali aj 150 tak neviem najlepšia na tolko ludi je reduta ale ta ja už celkom obsadená
Odpovedať
kati ak sa môžem spýtať na kolko ťa tam výjde menu na jednu osobu?
Odpovedať
lucka napísala som ti do ip
Odpovedať
katka v metropole sa dajú ako robiť stoly? majú aj okrúhle alebo iba klasika? ja som im písala aj mail ale ignorujú ma :-(
Odpovedať
lucka Ja som im uz tiez viac krat pisala maily a ignorovali. Tak asi to maju v pracovnom poriadku ze neodpisovat na maily....
Odpovedať
to ja už neviem ako sa tam dajú upraviť stoly keďže ja mam veľa ľudí tak klasika okrúhle stoly ti zaberú viac miesta to si možu ty dovoliť čo majú menej ľudí. Neviem prečo vám neodpisujú na emaily ja som tam stále osobne takže netuším.
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06, my sme mali v Metropole svadbu v juni minuleho roku a mali sme stoly normalne klasika styri rady....myslim si, ze ti inak ani neurobia, lebo po prve maju hranate stoly(okruhle som tam v takom mnozstve nevidela) a po druhe oni maju taku klasicku zostavu ako ukladaju stoly. A co sa tyka odpisovania na maily, tak ani nam neodpisovala p. Matunakova(prevadzkarka)...ja som tam chodila osobne, alebo som jej volala na mobil
Odpovedať
anaja a aka tam bola strava lebo počuvam i tak i take ohlasy najprv že dobre a potom že zimne male porcie a tak tak ako tobolo z tvojho pohľadu?
Odpovedať
no ja to tiež vidím na metropol. v hoteli čingov aj na flore pýtaju nájom cca 200eur na noc. to si radšej za to prenajmem návleky ;-)
Odpovedať
a svadba býva kde? v salóniku či v reštike?
Odpovedať
anaja a v čele ste mali koľko miest? koľko ste mali celkom ľudí? tiež ma zaujíma strava. frajer tam bol na svadbe kamarátovi a hovoril že tam bolo v pohode
Odpovedať
lucka- svadba býva v reštike to je tych 120 ludi a čo robia v zimnej záhrade tak tam namenej to ani neviem kolko ma kapacitu
Odpovedať
Kolko stoja navleky na stolicky? A ked oni robia vyzdobu tak kolko to stoji? A spravia komplet vyzdobu alebo iba nieco?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?