Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoj no na čingove majú návleky za nejakých 2.66 a vraj nechcú návleky od iných len svoje ale neviem úplne naisto len som počula že je to s nimi takto
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky tak som dúfam správne Spišiačky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čo sa týka Čingova jedným slovom hrozné...Keď možem doporučiť Hotel Flora keď to chcete maŤ v prírode...strašne zlatý čokoľvek chceš není problém keď nechceš ich aranžérku možeš mať vlastnú a tak...takže super
Odpovedať
Profilova fotka
katia1234-A návleky majú za 1,40 mám aj kontakt na jednu paní čo požičiava ma super ceny ak keby si chcela ...
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooo to tu nieste žiadna východniarka? :-(
Odpovedať
Ahoj gabineka, mozem ta poprosit o kontakt na tu pani s navlekmi? Dakujem
Odpovedať
ahoj gabi aj ja by som ťa poprosila o ten kontakt
Odpovedať
Ahojte neviete mi poradit niejaku salu v Spisskej Novej Vsi na 100 ludi? Aj ktory kameran a fotograf je dobry? Dakujem.
Odpovedať
niekde par stranok spet holky pisali ktore saly su nad 100 ludi. skus nejak spetne precitat konferenciu.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky kontakt na pani pošlem dnes večer teraz som v práci mám ho doma
Odpovedať
ahojte baby. neviete mi povedať či v metropole robia problémy ked si prinesiete svoju aranžérku?
Odpovedať
Profilova fotka
Kontakt na pani:aranžersky salon Slovenského raja 21 paní Renata má všetko čo sa týka výzdoby,od kytíc cez návleky na stoličky,kvetinové výzdoby ja som s ňou neskutočne spokojná,dala som si aj do domu robiť na stol od nej ikebany neskutočne šikovná žena a hlavne má všetko za dobré peniaze.Na svadby zdobí aj kostoly len sa musíte dohodnúť čo by ste chceli ja ju vrelo odporúčam.Papa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
A kočky ja mám naVás tiež prosbu-nemáte nejaké pekné odpytovanie?Ďakujem papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka06- neviem z vlastnej skúsenosti to nemám ale keď sme sa boli dohodnúť na Flóre ohľadne svadby pred necelým mesiacom tak som tam stretla bývalú spolužiačku zo školy a ona mi povedala,že mali tiež zarezervovanú sálu v Metropole a že to zrušili pretože aký prístup tam zažila že to bolo niečo neskutočné,že sa zle chovajú,skoro všetko len od nich aby si mala a keď niečo inak by si si predstavovala takže pozerali na Teba no že v živote nikdy viac...
Odpovedať
gabineka aj ja som mala kyticu od pani Renaty a bola nadherna.Mali sme od nej aj vyzdobu na auto a vyzdobu doma a tiez sme mali u nej ubytovanych hosti,ale to je uz o inom ;-) Proste sme s nou boli maximalne spokojni :-)
Odpovedať
to hovoríte o renátke škarupovej?
Odpovedať
neviem ako sa priezviskom,ale je to to kvetinarstvo v SMizanoch pri podjazde :-)
Odpovedať
Ahojte spisiacky..:))) takze toho roku si povieme svoje "ano" aj my s mojim priatelom..:) my mame svadbu 2.10.2010 a mame uz skoro vsetko vybavene, len este nam treba ist za fararom..:) sala, kameraman, hudba, kolace, torta, saty..to uz mame...chcem sa popytat, kde by som v SNV kupila nejake veeeelmi pekne svadobne pohare..:)) pozerala som si nieco na nete, ale chcela by som aj nieco pozriet v SNV, keby bolo kde...kedze nie som priamo zo SNV, tak neviem..:( dakujem za radu..:) drzte sa nevesticky...:))
Odpovedať
Profilova fotka
zmrzlinka-no fakt nemožem si vynáchvaliť paní Renatu strašne šikovná,mám doma od nej ikebany do kuchyne a obývačky no perfekt :-) lucka06-tiež neviem ako je priezviskom ale má to tam ako písala zmrzlinka v Smižanoch za podjazdom
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Vás kočky o kontakt či by ste mi nevedeli poradiť potrebujem kroj požičiať na redový tanec...ďakujem veľmi pekne :-)
Odpovedať
to už nikto nepozná nikoho kto mal svadbu v metropole. veľmi by som to potrebovala. potrebujem si čím skôr zajednať termín. x-)
Odpovedať
ahojte kočky. neviete mi niektorá ohodnotiť fotografa a kameramana pána Grigera z levoče? nemáte s ním žiadna skúsenosti?
Odpovedať
Ahoj lucka06! Ja mam s panom Grigerom velmi dobre skusenosti..bola som uz na dvoch svadbach, ktore kameroval on..a bola som s jeho pracou veeelmi spokojna....a aj ja som si ho rezervovala na svoju svadbu...ako fotografa to neviem, lebo kamosky , co som im bola svadbe, tak mali ineho ineho...:) ale pozri si jeho stranku http://www.videofamily.vmnet.sk/....a je to velmi prijemny clovek..:)))
Odpovedať
cauko..aj ja mam p,Grigera uz zajednaneho na svoju svadbu. bol aj mojej sestre, aj kamoskam.velmi krasne videa,a aj fotky...fakt boli spokojne,dufam ze aj ja budem....aj pri rozhovore je velmi prijemny
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesticky, my sem mali pana Grigera na nasej svadbe....robil aj video aj fotky....a nemozem na neho povedat jedno jedine zle slovo....my sme s manzelom nadmieru spokojni tu je link nasich fotiek....aj to je ich iba zopar.....mame ich 1500 ks a takych s ktorymi sa pobavil, povyretusoval je ich asi cca 260kshttp://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3112997&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D270
Odpovedať
Profilova fotka
A este som zabudla....aj my sme vyuzili sluzby pani Renaty Skarupovej....vrelo odporucam....super zienka, este som sa nestretla s takym ludskym pristupom zo strany podnikatela.....ak by som sa mala vydavat este raz (ale to dufam, ze sa nestane) tak jednoznacne nikoho ineho LEN A LEN JU.
Odpovedať
ďakujem baby. som rada že mi takto pomôžete a poradíte.
Odpovedať
dievčatá akurát som si písala s pánom Grigerom že on síce volný na môj termín nie je ale že jeho kolega čo tam robí u neho 15 rokov má volno. nemáte s tým skusenosť. aký je ten kolega?
Odpovedať
a aké máte skusenosti s pánom Adamkovičom z Levoče?
Odpovedať
a čo hovoríte na Daniela Kristla?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?