Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
návleky na stoličky máš rôzne. teda ich cenu. napríklad v čingove za ne pýtajú 2,69 € / 81,04 Sk / 1 stolička. ale inde neviem. ja teraz tiež čakám kedy sa mi svokra (budúca) vráti z kúpelov, aby mi pozisťovala kto robil výzdobu jednej babe minulý rok, tuším kto ale neviem to na 100%. a tej urobila veľmi pekne aj auto aj kostol
Odpovedať
baby neviete mi povedať či v metropole pýtajú aj nejaký prenájom miestnosti, či sa platí iba za menu
Odpovedať
Profilova fotka
Katusa, tak co sa tyka tych spominanych porcii my sme boli spokojni....boli normalne teple, porcie boli co ta tyka mnozstva tak akurat. A urobie ti aj extra ine porcie ak nahodou potrebujes, t.j. prve jedlo sme mali platok bravcoveho aj kuracieho masa a svadobny otec kuracinu vobec neje, tak mu dali dva bravcove, mali sme aj bezlepkovu jednu porciu a ak by ste potrebovali tak spravia aj porciu pre diabetikov....takze z tohto pohladu vam vyjdu uplne v ustrety. A este mali sme aj detske porcie a tie sa davali polovicnu davku masa a ryza alebo zemiaky boli ako velka porcia a uctovali nam to ako 2 detske porcie = 1 dospela porcia.
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, svadby byvaju aj v restike ak mas viac osob a aj v saloniku ak mas menej osob, ale uz si presne nepamatam aku pocet ale cca. 70 ludi a viac uz v restike. V cele sme mali 11 ludi, klasika je 10 ale moj svedok mala so sebou 3rocnu dceru tak tu sme usadili k nej. V tomto ti tiez vyjdu v ustrety, kolko ty potrebujes mat v cele tolko budes mat. A celkovo sme mali 114 ludi aj s hudbou aj s kameramanom. A este k tym navlekom...tie vam v Metropole daju ak chcete, ale plati sa za ne 1euro za kus, ale su bez masly....tie nam uz dorabala aranzerka v takej farbe aku sme mali celu vyzdobu.
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, tu vam posielam link ako sme mali vyzdobeny Metropol my.http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=3113075&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D1%26vOffset%3D170
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, este som zabudla....v Metropole sa plati aj za prenajom saly a to je 200 eur. A ak mas nad 100 ludi, tak od nich dostanes darcek...kluce od apartmanu, aby ste mohli robit tutu-mutu :-) :-) :-) ....a este ak mas nad 100 ludi tak mas aj 10% zlavu na menu, ale iba na jedlo bez napojov....ale aj to je nieco, nam to urobilo minus 214 eur Akurat co sa nam nepacilo bolo to, ze oni ako Metropol Ta na zaciatok privitaju, popraju ti vsetko dobre v manzelskom zivote a naleju ti sampanske....a to male sampanske (cca 0,35l) ti potom prirataju do tvojho uctu( za 4.60 eur), pritom si ho vobec neobjednas ty, ale oni ta nim vitaju. Takze asi tak....my sme boli spokojni, ale nasli sa aj mensie nedostatky, co sa tyka zo strany Metropolu....ale ja si myslim, ze nenajdete ani jednu prevadzku, s ktorou by ste boli na 100% spokojni...vzdy sa nejaka malickost najde. Joj, ale som sa rozpisala
Odpovedať
baby ďakujem. ani neviete ako veľmi mie všetky tieto informácie pomôžu
Odpovedať
ahojte babenky. takže ja len toľko, pani Dobranská má svadobku pod levočskou bránou, skúste tam zájsť, poskytuje aj sálu, aj výzdobu, len sa tam treba informovať. je to veľmi milá pani, seriozna.bola som na svadbe, ktorú zdobila ona a bolo to fakt nádherné.sála je tak na 100 ľudí, možno aj viac.je to velká sála.
Odpovedať
ahojte dievčence! neviete mi povedať ako točí video pan Tomáš Zoričák? z Levoče točil mi síce stužkovú ale svadbu som od neho neviedela prosím poraďte.
Odpovedať
Nemala niektorá z Vás svadbu na čingove teda Hotel Čingov mám už rezervované ale dozvedám sa že tam veľa vecí nemajú ani len svietniky chcem si výzdobu robiť sama a ...... zdá sa mi 350 eur dosť veľa alebo nie? vraj tam nemajú ani svietniky?
Odpovedať
Profilova fotka
katia... nemaju... ja som mala svoju aranzerku a mala s nimi velkeee problemy pretoze jej v nicom nechceli pomoct..oni maju svoju aranzerku s ktorou su dohodnutí a ak nahodou si vyberies inu tak potom zmenia pristup.. a hlavne davaj doraz na obsluhu.. budete mat v kongresovej sale? my sme mali strasnu obsluhu.. proste sa im nechcelo behat hore dole pre pohare..
Odpovedať
katka a to 350 eur za čo?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby ako to je v Metropole s obcerstvenim pre hosti? Mozeme si ho aj sami doniest alebo vsetko treba kupovat priamo v Metropole? Neviete mi prosim vas poradit?
Odpovedať
v metropole dostaneš len aperitiv kavu a 0.5 mineralky na osobu ostatok si zaobstaraš sama (palenku, malinovku, pivo, víno...)ak ti dojde maš možnosž si to tam zakupiť
Odpovedať
ahoj kocky, pozeram ze chvalite DJ Bennyho, ak máte niekto email alebo stranku prosím pošlite. Inak som pocula dobre referencie na fotografa p. Gaspara, len sa tu o nom akosi nik nezmienuje. Neviete poradit kto s ním mal skusenost? vraj ma aj videokamerana ak by som chcela. som od PP, tak neviem, tu v okolí PP som nikoho nezohnala. prosím poradte. díky moc
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj broadway, ohladom foto som ti posielala do IP komtakt na rasta jileka - jilekproduction z Trebisova, my sme ho mali a mozeme odporucat
Odpovedať
ahojte baby čo už tu nik nechodí že nie sú tu žiadne novinky Augustove nevesty čo už všetko máte?
Odpovedať
ahojte...mame sobas na radnici, pred obradom sa chceme ist este fotit...nebudeme mat tradicie, ale aj tak by ma zaujmalo aky je postup ked sa ide na radnicu...z fotenia mame prist rovno pred radnicu, kde nas uz budu cakat svadobcania, alebo mame ist este domov a tak ist vsetci spolocne pred radnicu??z nasej rodiny nemal nikto svadbu tak vobec neviem...iank berieme sa v july...
Odpovedať
lulabez tak to ti asi najlepšie poradi tvoj fotograf.Ale pravdepodobne je to tak že z fotenia ide každý domov.Potom príde ženích pre nevestu a až tak sa ide na sobáš.
Odpovedať
lulabez: je to len na vas. my sme mali fotenie pred sobasom o tom hosti ani nevedeli. a potom si normalne zenich prisiel pre mna. cize ako pise kocicka, po foteni sme sli domov a potom tak klasicky.
Odpovedať
a ako to ma prebiehat ked pride zenich ku mne domov...llebo neviem ci bueme mat dakovanie rodicom a tieto veci...ja vobec neviem...ci? poradte...
Odpovedať
lulabez: zavisi od toho ci chces mat tradicie, resp. ci chces vsetky tradicie, alebo iba nieco. k tradiciam patri odobierka a dakovanie rodicom. my sme ju nemali. zenich prisiel, vypytal si ma. priprla som mu pierko. ani moc neviem co vsektko sa dialo. ale viem, ze sa pripijalo na nas ;-). a potom sme sli spolu na obrad.
Odpovedať
no praveze nechceme tradicie asi ziadne...asi len redovy dame...
Odpovedať
tak ak nechcete mat tradicie. mozte si to zorganizovat lubovolne. jeden s moznych scenarov je, ze pride zenich s rodinou k vam, donesie ti kyticu a pierko, ktore mu pripnes. u vas dostanu svadobcania pierka (teda ak ich budete mat). a idete na sobas ;-). mozte mat napriklad, nejake misy studene, ak by niekto vyhladol a samozrejme je dobre mat pripitok. casto byva u rodiny zenicha, nejaky harmonikar, alebo niekto, kto robi hudbu. a ked idu, tak sa spieva. ale zavisi od toho ci idu autami, alebo peso. to uz je na vas ako si to spravite. ked sa nebude drzat uplne tradicii, tak je to len na vas a moze to byt akokolvek chcete. my sme s tradicii, mali rejdove - to som velmi chcela. tiez sme mali pierka, ale iba pre chlapov. v spisskej myslim ze sa viacej praktikuje pre vsetkych. dalej sme mali rozbijanie taniera, prenesienie cez prah.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, nemá niektorá z vás svadbu v Krompachoch - SEZ?? potrebovala by som kontakt ---vopred ďakujem :-)
Odpovedať
dik za radu...rejdovy chcem aj ja...pierka berem ako samozrejmost, takze davame pre vsetkych, tanier nam rozbiju v restike a prenesenie cez prah nas ani nenapadlo...ty si za kolko zbuchala svadbu?? my mame v julia mame len restiku a fotografa...saty som este absolutne nebola skusat...
Odpovedať
ahoj dzula,ja mam svadbu v SEZe 18.9.2010 a mam kontakt,mam poslat?
Odpovedať
lulabez: ja som zariadzovala svadbu za 3 dni + a 2dni navsteva na uradoch + zhananie sat pre mna, to bol najveci oriesok. ale to bola zhoda nahod, ze nam pekne sadli temriny ;-). restika, fotograf je zaklad. my sme mali problemy s matrikou, lebo nesobasili v spisskej ten tyzden, tak sme mali sobas v levoci. inak saty prichadzaju nove po vystavach a tie zacinaju vo februari. takze na saty mas cas. kolace tie sa vecsinou tiez dohaduju tak 2 tyzdne pred svadbou, ale zase to je sezona svadieb, tak chce len predbezne si zahovorit svadbu apotom 2 tyzdne predtym upresnit. lebo dost casto sa stava, ze v lete nemaju vela chladiacich boxov a vezmu tak 3 svadby na sobotu. kyticu staci 2-3 tyzdne, takze na to mas tiez cas ;-).
Odpovedať
inak holky cukraren fantazia v smizanoch uz ma ceny tort aj na webe. tak sa mozte kuknut. kuknite kludne cez moj svadobny album. to len ak by vas zaujimali ceny tort.
Odpovedať
Ahojte baby, nema niektora z Vas svadbu v hoteli Cingov? My tam planujeme hostinu ale neviem ako to je za prenajom navlekov. Nie su velmi ustretovi tomu, aby sme si navleky pozicali od niekoho ineho. Nasla som totizto par agentur, ktore ich prenajimaju o cele 1€ lacnejsie. A myslim, ze pri pocte 100 kusov to robi dost velu sumu nato, aby som ich brala od nich.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?