Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoj h.a.i.n.y. Pomylila som si meno, volal sa D.J.Benny. Je z Popradu. Kamoška ho našla práve cez internet a skutočne bola s ním spokojná.
Odpovedať
karolina72 A bol jej on hrat alebo poslal za seba nahradu? A nevies nahodou kolko stal?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky, chcela by som sa vas opytat ci ste mali niektora z vas na svadbe hudbu p. Barabasa resp. folklorny subor Cacina zo Snv aj s ich Dj-om. ?
Odpovedať
Ahojte. Mala niektora z Vas svadbu na Druzbe? My sme chceli mat na Flore ale kapacita je len do 97 ludi a zvysni by museli sediet v restauracii a to sa nam nepaci tak musime vziat tu Druzbu lebo sme s drahym napocitali 105 ludi :-N Nemusia prist samozrejme vsetci ale co ak pridu? Tak nechceme riskovat .... Chcela by som vidiet fotky z Druzby ako to tam vyzera pocas svadby. Pripadne nejake ine referencia nemate? Su tam aj navleky na stolicky?
Odpovedať
Ahoj h.a.i.n.y! Neposlal náhradu, sám to všetko odohral a neviem koľko stál, najlepšie mu je asi priamo zavolať, vyzeral byť veľmi seriózny. Myslím, že nič sa nebude diať ak sa len opýtaš. K ničomu ťa to nezavezuje a budeš mať info z priamej ruky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte h.a.i.n.y. ja som mala svadbu na družbe my sme nemali nič na výber ale bola som spokojná tá pani prevádzkarka nám vyšla v ustrety nam tam robila vyzdobu aranzerka bola som nadmieru spokojna a navleky na stolicky sme mali iba pri hlavnom stole ale ked ti mam pravdu povedat mne sa ta flora paci ved tam myslim vojde okolo 100 ludi neviem...
Odpovedať
Profilova fotka
katka308 nam hrala na svadbe cacina ale na svadbe to nejak nevyslo a neprisiel ich dj takze sme boli dost sklamani lebo nebolo ozvucenie nejak sa im to vymklo z pod kontroly ale mam ich hudbu nadalej rada ja by som ich volala len ti odporucam aby si to s nimi poriadne vybavila ze pridu aj s dj tak drzim palce pri vybere...
Odpovedať
Profilova fotka
tina 1311 dakujem pekne za odpoved. tak dufam ze nam to dobre dopadne, este ich na 100% rezervovanych nemame ale uz som s nimi raz volala tak uvidime ako to cele skonci. baby, a co tak fotograf a kameraman? co tu tak citam, tak vela z vas malo kameramanov z Levoce. mozete mi niekoho odporucit aj zo SNV? diky a krasny dnik :-)
Odpovedať
katka308 ak hľadáš ozaj dobrého kameramana tak ver že v Levoči ani v SNV ho nenájdeš ;-)
Odpovedať
ahojte ja by som chcela vediet jaka je najlepsia hudba ziva na svadbu a nema niekto nahodou ukazk.ako hraje ronet pocula som ze to dobra hudba:)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj, lubca25: my budeme mat na svadbe Ronet, boli sme sa na nich pozrieť,hraju velmi dobre, aj ked podla mna sa to na zaklade jedneho kola neda povedat a maju aj svoju stranku
Odpovedať
ronet ma stranku tak skús pozrieť ;-) ronet.sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte Zienky a co maly ste niektora na svadbe skupinu Juno alebo Roland?
Odpovedať
Caute baby.....ja odporucam hotel Flora, perfektne sa postaraju o nadhernu vyzdobu a co sa tyka kameramana, tak odporucam p. Grigera z Levoca(nemali sme priamo jeho ale p.Wagnera a bol super) , DVD mame nadherne.....naozaj...som velmi spokojna..... ;-) tak baby len sa drzte a prijemne pripravy prajem....
Odpovedať
Profilova fotka
pozna niekto zivu hudbu z Frankovej p. Frankovsky? mohli by ste mi napisat, ci ma s nimi niekto skusenost? dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, mali ste niektora na svadbe Foto a video od p. Barabasa?
Odpovedať
Ahojte kocky neviete mi niektora poradit?Niekde som sa docitala ze v Jamniku je vraj folklorny ludovy subor a vraj robia aj odcepcenie na svadbe ked si ich zavolate.Ta pani co je pravdepodobne sefka toho suboru sa vola Cunejova.Vie mi niektora z vas blizsie poradit popripade napisat na nich kontakt?Dakujem!
Odpovedať
Ahojte, boli ste, popr.mali ste hostinu v reštike na streche? Ak áno ako bolo, čo sa týka obsluhy, jedla, mietnosti atď. ďakujem vopred za reakcie
Odpovedať
kami105, počula som aj ja o tom súbore, skús zavolať na obecný úrad, tam ti určite poradia. Keď nie, tak bývalá spolužiačka je odtial, navela by sa dalo vypátrať nejaký kontakt
Odpovedať
Ahoj katuska 10 dakujem ti za radu to s tym obecnym uradom je super napad tak tam skusim zavolat hadam mi nieco blizsie poradia.A az by mi nevedeli blizsie poradit skusila by si sa mi opytat tej tvojej spoluziacky?Vies berie si za manzela taliana a aj jeho rodina pride na Sk.Bola by som velmi rada keby to klaplo s tym suborom.To by taliani len tak kukali jake mame my kroje a tradicie.Dakujem!Cauko!
Odpovedať
kami: to ano to budu kukat ;-). subor z Jamnika jedobry, videla som ho na svadbach a pacilo sa mi to. a vybrali ste si perfektny termin ;-). ja som mala tiez svadbu v maji. milo zavidim ;-). uzi si pripravy a hlaven si potom uzi svadobny den.
Odpovedať
Profilova fotka
kami105 - ja pochádzam z jamníka a tá pani vedúca sa volá Čujová..;-) na obecnom ti určite dajú kontakt..;-) a súú fakt dobrí... :-D
Odpovedať
Caute malajana a dzula dakujem Vam za rady.Zaciname vybavovat papiere pre draheho ale u nas na Sk sa ku niecomu dopracovat je hotova katastrofa!Dufam,ze to zvladneme s pomocou rodicov a znamych ;-) Pekny den Vam prajem!
Odpovedať
Profilova fotka
kami ..tak držím palce.. a pevnéé nervy... ;-) aj tebe pekný deň ...ináč ak by si potrebovala pomoc s návlekmi a výzdobou tak sa ozvi..:-)
Odpovedať
kami: viem presne co myslis papiermi. ja mam cecha a uz to je cudzinec a bol to zazitok. predsvadobne papiere sme zvladli rychlo. prislo mi ze vsetko slo, iba stacilo zaplatit ;-). no ale posvadoben papiere, sme minuly tyzden riesili snad posledne. a to uz ame 6 mesiacov po svadbe. fakt zazitok. pride mi ze zmena mena a dokladov, to je da dlhe lakte. kazdopadne svadbu si poriadne uzi. svadba stoji za to ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Kami, My sme mali ten folklorny subor z Jamnika na svadbe, su naozaj perfektni, mozes sa pozriet mam ich v albume. A cislo na veducu pani Cujovu som Ti poslala do IP-cka. Moj manzel je Anglican a bol to naozaj neskutocny zazitok nielen pre anglickych hosti, naozaj su super :-)
Odpovedať
Ahoj malajana!Keby len tie papierovacky okolo svadby to by nebolo az tak hrozne,ale dnes mi na matrike prisli nato,ze mam zle rodne cislo a ze si musia dokonca aj moji rodicia dat vystavit novy sobasny list hotovy cirkus!!!!!!Asi skolabujem!!!!!No svadbu si urcite budem uzijem a vychutnam :-)
Odpovedať
kami: to je sila s rodnym cislom. prajem pevne nervy. ten vysledok stoji za to ;-).
Odpovedať
ahojte baby.Mne prisli na zle rodne cislo asi v osmej triede.Inak kami105 zisti si ako to je s maturitnym vysvedcenim a takymito dokladmi :-|
Odpovedať
Malajana dakujem za psychicku podporu budem ju potrebovat! ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?