Nevesty zo Žiliny a okolia s dátumom svadby v roku 2013

Ahojte kocky, su tu aj nejake buduce nevety zo Ziliny a okolia????? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ja som z Martina a svadbu plánujeme vo februári :-) . Usilovne postupne zháňam veci
Odpovedať
Ahoj ja som tiez zo ziliny.svadbu mame v auguste,ale bude na orave kedze priatel am viac ludi
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiež hlásim som z MT a svadba bude dakedy v máji....
Odpovedať
Ahojte no tak my zatial mame predbezny termin na 3.8.2013 :-) uz mate nieco vybavene :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, som z Kys. Nového Mesta a svadbu plánujeme na 14.sept. Niečo už máme vybavené (fotograf, sála, hudba) a ostatné veci si nechávam na budúci rok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, hlási sa budúca nevesta s termínom 24.8.2013 :-) už máme sálu, hudbu, foto, ešte naháňam kameramana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som zo ZA a mam svadbu 25.05.2013 :) a mam uz aj satyyyyyyyyyy
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my mame svadbu v Za datum 24/08/13
Odpovedať
Ahojte kočky, my to tiež plánujeme na r. 2013. Konkrétne 27. 4. .... :) a som z Dunajova :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá teraz vyberám kameramana. Koho budete mať vy? viete mi niekoho odporučiť? ďakujem :-)
Odpovedať
@kirriana Aj ja mám svadbu 25.5, ale v Poprade :) Máme termín na matrike, sálu, dekoratérku, cukrárku na pečenie svadobnej torty a mám vybraté šaty, ktoré si idem dať ušiť.
Odpovedať
Profilova fotka
katulienka33 poslala som IP :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@luci_nka ďakujeem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky - 20.7.2013 vila Necas v Žiline to pre mna istí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám svoje služby. V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?