Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Zmrzlinka som velmi stastna ze sa budem vydavat zmenim si meno a popri vybavovani novych dokladoch im predlozim moj novy rodny list uz so spravnym rodnym cislom(teda aspo dufam) :-) a uz nech si robia oni s tym poriadky.
Odpovedať
ahojte baby! ja sálu rezervovanú nemám myslite že ešte niečo najdem na 5.6:2010? neviem sa rozhodnúť a nakoniec ani nič nenájdem. mala som kopu času a .... už je december a nemám nič. poraďte prosím ak je ešte niekde voľné
Odpovedať
katia: ja si myslim ze urcite. my sme nalsi miesto 4 tyzdne pred svadbou. a v 6 mesiaci akurat zacina sezona. tak sa mrkni na miesta ktore sa ti pacia a urcite nieco najdes.
Odpovedať
katia asi najlepsie bude to co najrychlejsie rezervovat.Ja ked som bola v januari 2008 na Flore,tak mali dva volne terminy.Jeden v maji a druhy v oktobri.ALe zase v Metropole v tej mensej sale,tak mali terminov viac ;-) Drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
katia, ja som bola zasa v novembri na družbe...a nemali ešte obsadené všetky termíny...aaa už tam majú k dispozícii aj návleky ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, netusite nahodou kde by som v SNV mohla zohnat kvalitne papiere (vzorovane, pripadne s leskom - nieco uplne jednoduche) na tlac svadobnych oznameni?
Odpovedať
anita Vola sa to vizitkovy papier a maju to v papiernictve :-)
Odpovedať
dzula Odkial vies ze uz na Druzbe maju navleky? Od teba?
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - áno návleky majú odo mňa ;-) takže ak by niektorá potrebovala ozvite sa ;-)
Odpovedať
Ahoj dzula - tie návleky sú univerzálne, že sa dajú požičiať? Máš ich okolo 90 ks ?:)
Odpovedať
Profilova fotka
bashena - napísala som ti IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hainy na druzbe maju navleky ale iba pri hlavnom stole ostatne stolicky maju aspon rovnake-mala som tam svadbu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tina...ale už od nového roku budú mať návleky aj na všetky ostatné stoličky...;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky dzula, hladam pre kamosku, ktora je momentalne v Taliansku a nema internet nejake info ohladne svadby, chcem sa spytat na navleky poziciavas? Ak mozes daj mi na IP za kolko a aky pocet mas k dispozicii, mas k tomu aj masle? potrebovali by sme ich na jul 2010, a robis aj vyzdobu, ci to si nevesta musi zabezpecit sama? dik za info
Odpovedať
Profilova fotka
altibenka - poslala som ti IP :-)
Odpovedať
Ahojte kocky, viete mi dat tip na dobru kozmeticku v SNV /jemne a decentne licenie, avsak nie nevyrazne-mam okuliare/, zijem totiz v KE a tu chodim aj ku kozmeticke, avsak svadba bude v SNV a tym padom potrebujem nejaku inu... h.a.i.n.y dakujem ti za tip, zohnala som krasne papiere v kreativnych potrebach na letnej strane vo vybornych cenach - mame totiz otvaracie oznamenie a potrebovala som obojstrannu potlac, co je pri beznom vizitkovom papieri trosicku problem...
Odpovedať
anita: ked budes mat na svadbe okuliare mozes si dovolit vyrazne licenie oci. okuliare to velmi zjemnuju. nosievam tiez okuliare, na svadbe som ich ale nemala.
Odpovedať
ahojte dievčata chcem sa spýtať na hotel metropol neviete ako to tam chodí? a čo fotografa koho máte
Odpovedať
Skôr odporúčam hotel Flóra na Čingove. Fotografa pošlem cez IP.
Odpovedať
cute kočky chcem sa opytat ci nepoznate dobreho dj na svadbu. budem velmi rada ked mi poslete kontakt dakujem
Odpovedať
Ahoj kočky, tak som sa konečne zaregistrovala, svadbu mám 4.9.2010 v Le v Levočskom dome, aj catering je odtiaľ. Mali ste tam niektorá svadbu? My budeme mat cca 130 ľudí, tak sa tam hádam popcháme.
Odpovedať
katusa116: mame rezervovany metropol, hotel flora je sice uzasny - je tam vsetko nove, ale je tam zla akustika...Mali sme uz viacero rodinnych akcii a svadieb v metropole a boli sme po vsetkych strankach velmi spokojni...Flora mi pride dost neosobna aj kvoli vysokym stropom...Je potrebne si pozriet oba a zhodnotit plusy/minusy na zaklade toho co poskytuju, co je v cene a na zaklade osobnych dojmov...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky, nejaké dobre kvetinárstvo v SNV?
Odpovedať
maskalinka dobre kvetinarstvo je v Smizanoch pri podjazde.Je to aj aranzersky salon.Ja som mala odtial kyticu a bola som velmi spokojna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a cenovo ako?
Odpovedať
Profilova fotka
doloresa ja som bola 2x na svadbe v levocaku a bolo super.. jedlo, miestnost, vyzdoba.. takze si si dobre vybrala..
Odpovedať
makalinka: ja som mala kyticu aj kvety na vyzdobu z kvetinarstva v smizanoch na namesti a tiez som bola spokojna. dokonca aj cenovo ma prekvapili ;-). ale cenu neviem porovnat s kvetinarstvami v spiskej.
Odpovedať
a počuli ste aj o kongresovej sale v metropole ako to tam je? bude nas dosť tak hladam niečo väčšie a reduta je obsadena uplne na cely rok a nie to ešte na moj termin
Odpovedať
baby, ak este len uvazujete nad satkami - ja som presla poprad + kezmarok a s najvacsou ochotou a krasnymi satkami som sa stretla v salone jasmin v snv - satky mam aj rezervovane :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, ja mam svadbu na flore, saty mam rezervovane v salone Jasmin. kameru a hudbu tiez uz mame. :-) Katusa116: a skusala si hotel cingov?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?