Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 verím, že budú mať voľné....to by teoreticky ešte ani stužkové nemali byť, svadby sú už v tomto čase pomenej, tak snáď to bude voľné....daj vedieť ako ste dopadli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak datum sme vystihli len tak tak.uz im niekto volal ohladom stuzkovej......Takze sa budem vydavat 13.10.2012.......to je ako sen
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 aaaaale uvidíš, že ten dátum bude nakoniec pre teba najkrajší v celom živote, po svadbe si povieš, že by si ho určite za žiadny iný nemenila ;-) potom už bude krajší len dátum, kedy sa narodia detičky :-) inač, skúšala som si tie srdcia kresliť dnes len tak na papier - hotová katastrofa, nikdy som nevedela kresliť a už asi ani nebudem vedieť :-| musím popýtať nejakú kamošku nech mi to nakreslí na kartón, zoženiem nejaké tie "bublinky" a skúsim to nachystať :-) keď stratím trpezlivosť, spravíš mi to ty :-D :-D :-D :-D :-D - srandujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja nie je problem.....ja som prave volala do agentury Tinka ,ze kolko by vysla vyzdoba u nich tak uvidim.Ma mi poslat cennik tak som zvedava....ak to nebude stat vela tak to necham na nich
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 prepošleš mi potom ten cenník??? :-) pošlem ti mail v IP :-) ďakujem....
Odpovedať
Profilova fotka
jasne pohoda no to je vlastne taky cennik kde si zaskrtnes co by si asi chcela a vidis tam aj cenu za kus.Oni ti to potom spocitaju a poslu ti sumu do konca tyzdna
Odpovedať
Ahojte baby, agentúru Tinka Vám vrelo odporúčam, je to velmi milá baba a ochotná.
Odpovedať
Ahojte, tak náhodou som sa sem nejako preklikala a pozerám, že celkom zaujímavé témy sa rozoberajú...my máme zatiaľ vybraný len dátum a uvažujeme nad sálou, ale ako tak čítam, mali by sme sa pohnúť s tou rezerváciou...dátum sme si vybrali akurát v dobe, keď sú samé stužkové... :-| musíme niečo poriešiť...má niektorá z vás svadbu v redute v PP? alebo máte nejaké skúsenosti, referencie alebo tak? vďaka za odpoveď, pekný dník :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@monikakk ahoj...nikdy som síce v redute nebola na svadbe, ale priestory sú to nádherné, netreba ani veľa výzdoby a sála vyzerá super ;-) myslím ale, že to nie je svadba pre veľa ľudí, teda 100 a viac....ale určite keď im zavoláš dozvieš sa viac :-) ľudia čo tam svadbu mali si pochvaľovali...
Odpovedať
@monikakk Ahoj, my sme tam na svadbe boli. Sala nema chybu. Je krasna, parket v strede. Urcite to ale nie je pre viac ako 100 ludi, aj keby ti to hocikto tvrdil. Stovka je akurat, aby parket vyhovoval. Su drahsi, hlavne cena najmu je vyssia ako inde, takisto menu na osobu sa pohybuje nad 30 eur, je vsak kvalitne. Zvaz, ale ak si vyberies redutu, myslim, ze budes spokojna, je tam aj ticho a pekne prostredie vonku, co je tiez plus. My sme si tiez dali poslat ponuku, ale nakoniec sme sa rozhodli inak. Mozno olutujem :-)
Odpovedať
Ďakujem Vám veľmi pekne za užitočné info... Keďže my máme približne 120 ľudí, tak to asi nebude vyhovovať. A menu 30€ je tiež dosť... budeme pátrať ďalej :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monikakk a na kedy plánujete svadbu???? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte žienky, nevedela by mi niektorá z vás preposlať telefónny kontakt na pani zo sály v Matejovciach? Veľmi pekne vopred ďakujem x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83 poslala som ti IP
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83 tak kočka (mojenko310585) ma predbehla ;-) chceš tam svadbu??? na kedy plánujete? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 moja poslala ti už agentúra Tinka cenovú kalkuláciu??? koľko to vyšlo predbežne? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 Ahojky...no plánujeme na 20.10.2012, keby mali voľné bola by som veľmi šťastná x-) , ale ak nevídu Matejovce, tak skúsim ešte Vagonku, ževraj tam je to tiež v pohodke, musím hľadať vetšiu sálu keďže plánujeme mať okolo 100 ľudí
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83 ak ti môžem poradiť tak vagónka je na 100 ľudí malá čo sa týka tancovania, je tam veľmi maličký parket, braško tam mal stužkovú a keď sa na začiatku tancovali tance s rodičmi alebo potom s partnermi bolo to dosť na tesno :-| sedelo sa v pohode ale tanec bol dosť na tesno....ešte by som skúsila satel alebo agro vo veľkej lomnici - tam je na 120 ľudí pohoda, takže 100 ľudí je ešte väčšia pohoda ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 ahoj no poslali mi dotaznik kde som mala zaskrtnut ze co asi chcem a teraz cakam na ich kalkulaciu....Ako sa inak mas?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83 uplne suhlasim s tinkou.....mne sa ta Vagonka tiez zdala mala na 100 ludi.....a odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 tak potom mi prosím ťa napíš len sumu, cca koľko pýtajú za výzdobu, keďže vkus máme veľmi podobný tak myslím, že si zaškrtla na dotazníku približne to čo by som chcela aj ja ;-) a mám sa fajn, akurát sa nemôžme s kameramanom dohodnúť na nejakom stretku, lebo raz nemôže on, potom zasa my, už som z toho na nervy, najradšej by som to už mala zajednané všetko a mala čistú hlavu...potom by ma už čakali len tie príjemnejšie veci ako šaty, obrúčky, poháre atď aťď :-) a ešte sa nemôžeme prinútiť zájisť za farárom :-| a ty si ako na tom? pokročila si v niečom? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 jasne poslem Ti....No co sa tyka nas tak ani moc nie.Odkial mate kameramana?ja zhanam nejake kontakty na dobrych fotografov alebo kameramanov.No prezerela som si nejake obrucky a ucesy a kytice.Rozhodnut sa co asi chcem ze ked pojdem domov tak uz to len vybavit.Nasi boli uz zaplatit zalohu v Matejovcicha.Inak videla si to ich menu?ci to ma este cas?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 som z Popradu....a tak to je škoda, lebo my veľmi radi tancujeme :-D .....náhodou neviete či ten hotel Agro nieje veľmi drahý?
Odpovedať
Profilova fotka
no takže hotel Agro obvolaný...termín ktorý chceme mali voľný :-D ... takže teraz ešte len všetko pozisťovať a isť zaplatiť zálohu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83 takze ste sa rozhodli nakoniec pre Agro?A svadba bude 20?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83 keď som im posielala mail tak mi odpísali toto: Prajem pekný deň, kapacita našej sály na svadby je do 140 osôb, cena za menu na osobu - od 20,00 do 23,00€. V cene je aperitív, predjedlo, polievka, hlavný chod, II. večera bufet alebo hlavné jedlo, III. večera kapustnica, káva, minerála. Alkohol, nealko, koláčiky, ovocie si môžete doniesť. Platí sa ešte poplatok - 160,00€ /návleky na stoličky, prenájom sály, výzdoba/. S pozdravom Jarmila Sabadšáková hotel Agro Veľká Lomnica dúfam, že som trošku pomohla ;-) viac info od nich nemám, už len sa ísť asi osobne pozrieť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 menu som zatiaľ nevidela, neviem z čoho sa dá vybrať, ale viem, že majú v ponuke aj švédske stoly, na to sme sa pýtali ako prvé, keď sme prišli na stretnutie s majiteľkou, vtedy je cena za menu na osobu 21,- eur čo vôbec nie je veľa...inde toľko stojí klasické menu ;-) a varia výborne, mám to odskúšané :-) myslím, že menu má ešte čas, nám majiteľka povedala, že aj keď 2 týždne pred svadbou povieme čo chceme tak to spravia, varia z čerstvých ingrediencií...ale určite až na takú poslednú chvíľu si to nebudeme nechávať, počítam tak začiatok leta a pôjdeme to zajednať :-) a čo sa týka kameramana tak sa máme stretnúť s pánom Skokanom (www.svstudio.sk), robí kameramana v TV Poprad, braško ho mal na stužkovej a dvd im zrobil veľmi pekné....odpísal mi na mail, že môže nám zabezpečiť aj fotografa tak preto chcem osobné stretnutie, aby sme sa pekne polopate dohodli, že čo a ako, lebo nechápem celkom či fotografa má k dispozícii on vo svojej firme alebo nám nejakého odporučí, ktorý fotí "sólo" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha a kolko by vysiel ten kameraman???ja som teraz volala jednemu fotografovi z Popradu tak mi ma poslat link na jeho prace.Berie 160 do prveho tanca a 230 do polnoci.......uvidim ake ma foto.videla som tu foto jednej baby co ju fotil a celkom sa mi to pacilo ale chcem vidiet viac....
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 hej prave som si pozerala tu stranku na kameramana a ved on je skoro sused mojho priatela....Poviem ti ale ze foto tam bolo nadherne....ktovie ake je to video.mas na neho kontak???
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 áno 20.10.2011 .....presne rok po našich zásnubách, takže dodržíme tradíciu do roka a do dňa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?