Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Ahojte.. Ako dlho pred svadbou ste boli zajednávať sálu? Je pravda, že niektoré sú obsadené pomaly 2 roky dopredu?
Odpovedať
Ahoj Lucka, zalezi od toho, aku velku svadbu planujete. Problem je iba so salami, ked mas nad 100 a viac hosti. Vtedy treba salu rezervovavat niekedy aj viac ako rok dopredu. Ak mas nejake miesto vytypovane, idealne je zarezervovat si ho.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka584 Zalezi ako salu chces... Ale v PP a po okoli je celkom dost peknych priestorov, ktore sa daju vybrat aj neskor.... ;-)
Odpovedať
@lucka584 ja suhlasim s @jeannee. Problem je, ak mas vela hosti. Ja som pre 60 ludi nasla niekolko priestorov, vsetko dostupne a zajednavala som ich necely rok vopred.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z Popradu a okolia... vie mi niektorá z vas poradiť , hľadám kaderníka .. bol mi odporuceny salon ego myslím sa volá pri kruhovom ako je požiarna zbrojnica... ďakujem za kazdy komentár
Odpovedať
@jeannee @nuklia @martinalicious Baby ďakujem pekne, ide o to že presne vieme v ktorej sále chceme mať svadbu a máme aj presný termín, s ktorým nechceme a vlastne ani nemôžme hýbať... Len zase ísť tam rok a 9 mesiacov dopredu sa mi zdá veľmi skoro :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka584 Ked mate presny termin aj salu vybratu, ja by som tam sla hned... :-D Aby vam to zbytocne nikdo nezobral... :-p
Odpovedať
Ahojte, prosím Vás o radu, názor, skúsenosť atď.. Na budúci rok, v lete, chystáme svadbu, rozmýšľame nad svadbou v B5Centre (Tatraľan) v KK . Vie mi niekto povedať ako tam je? hlavne čo sa týka jedla a obsluhy? Za každú informáciu vopred ďakujem
Odpovedať
@petra1630 Ahoj :) My sme sa tam boli pozriet ako na 1. salu... mame mat 150 hosti, preto sme hľadali niečo veľké a pekné ... po pravde je tam celkom pekne, aj ked nas odradil parket, pretože je uzky a dlhy a navyse je ohraniceny schodikom :) ... maju velmi dobru cenu na osobu, ale taktiez sme nemali ziadne referencie na ich obsluhu a stravu, ale sme uz ani nehladali, pretoze sme nasli inu :)
Odpovedať
@gtm Ďakujem za odpoveď. Naozaj je dosť ťažké sa o nich dozvedieť bližšie, my až toľko ľudí mať nebudeme, takže nám vyhovuje aj parket, nebudú sa tlačiť a celkovo sala sa nám páči. Naozaj nám ide už len o to ako tam varia a aká je obsluha. Cena je naozaj dobrá, až tak dobrá, že sa obávame aké kvality za tým sú :-| Akú sálu ste si nakoniec vybrali?
Odpovedať
@petra1630 Okrem maleho parketu nam tiez bolo "podozriva" :) cena, cize naozaj netusim ako tam varia a ani ti neviem poradit :( Nakoniec budeme mat svadbu v Zdiari v hoteli Magura ...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, prosim vas, v januari sa budem druhykrat vydavat a hladame nejaku restauraciu v pp, kde maju nejaky salonik alebo miesto uzavrte pre cca 15ludi, budeme mat len slavnostny obed, a vobec netusim co v pp je...dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@buczka určite skús hotel Sobota v Spišskej Sobote. Majú salónik v reštaurácii aj jeden na poschodí, kde určite nebudete rušení... Jedlo je neskutočne lahodné, čašníci sú TOP !!!
Odpovedať
Profilova fotka
@stella8 skús Zuzku Šterbákovú na Štefánikovej vo Svite... Ja ani ďalších 6 kočiek v mojom okolí na ňu nedáme dopustiť...
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat v lete tiez svadbu v KK, a bude to v Severke..snubencov brat tam mal svadbu v juli a strava bola super aj obsluha..aj pekne priestory su tak dufam,ze aj u nas bude vsetko ok :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, my budeme mať svadbu 17.5.2014 v Kežmarku a hostina bude vo Veľkej Lomnici..... neviete mi poradiť nejakú dobrú kaderníčku z Kežmarku? Síce pochádzam z dedinky pri Kežmarku ale už 5 rokov žijem v Ba a vôbec netuším do akého kaderníctva sa v KK oplatí ísť :( ďakujeeem :)
Odpovedať
@petra1630 Ja som sa vydavala v B5 centre. Je to tam teraz trochu vynovene. Vojde tam vela ludi. Co sa tyka obsluhy a personalu tiez v pohode. Jedlo vsetci chvalili. Parket je velky, zmestia sa tam aj vsetci hostia. Cena na osobu bola super, to nadchlo hlavne rodicov. Vyzdoba v cene. Bolo super
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka584 ja ja tvojom mieste by som sla hned..my mame svadbu v oktobri a v januari son hladala salu a viaceri mi ppvedali ze su uz 2 roky dopredu plny...no nakoniec sme nieco zohnali :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
neviete prosim vas kde v PP alebo okoli pecu svadobne kolace kde by ti ich vedeli aj nakrabickovat ? Potrebujem mat kolacne v krabickach priamo od cukrarky. Vdaka za rady.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte :) my mame svadbu 18.aprila 2015. Skupinu na svadbu užb mame,rozhodujeme sa este pre salu. Chcem sa opytat kolko mesiacov pred svadbou treba asi tak na zajednanie fotografa a kameramana,ako aj pre saty a veci okolo toho spojene :) Budeme mat cca 100 ludi :)
Odpovedať
este sa chcem opytat ca svadobne saty, kde maju krasne a za primerane ceny
Odpovedať
@lulula4444 Ahoj, pozerala som abumy a mala si nadherne saty. chcem sa spýtat odkial si objednavala .dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenaalenka Ahoj :-)...ja som si tieto saty kupovala zo stranky aliexpress.com od predavajuceho Amanda Novias. Tu ti posielam link na predajcu,mozes popozerat,ma aj realne fotky,takze super,akurat tie moje tu teraz neviem najst,ale su tam niekde urcite... http://www.aliexpress.com/store/710204 .Ja som bola spokojna :-)
Odpovedať
@lulula4444 ahoj, pozeram ze si mala svadbu v starej lesnej hotel lesna. Bola si spokojna? Lebo pozeram fotky na nete a ten parket aj tie stlpy su take divne, a my tam mame mat tiež tak som trosku znepokojena :)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenaalenka no mali sme mat v Starej Lesnej v hot.Lesna,ale asi mesiac pred svadbou nam to zrusili,pretoze to tam prerabali a vraj by to nestihli,tak nam oni vybavili Redutu ako nahradu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@lucka06 Prosím ta neviem si skupina Alfa najsť ani na googli ani na youtube. Maš na nich nejaký link? Ďakujem :)
Odpovedať
Ahojte, mala alebo bude mať niektorá z vás v blízkom čase svadbu v Kaštieli v Lučivnej?
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
poradte mi dobru kozmeticku n svadbu z kezmarku,dakujem
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?