Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
no my to mame skoro do roka a do dna.chybaju nam 4 dni......ha ha ha zasnuby boli 16.10 a svadba 13.10
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 osobne sa máme ísť pozrieť teraz v sobotu, má tam byť nejaká stužková..takže poriadne pokukáme..potom dám vedieť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 poslala som ti číslo na kameramana do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojko83 daj vedieť že ako sa ti to tam páči..ja som tam nikdy nebola, iba čo som fotky videla, takže ti neviem povedať že aké to tam je....my budeme mať v matejovciach, sálu sme zajednávali jak prvú, lebo s tým sú najväčšie problémy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a inač baby...my budeme mať svadbu 1 rok a 18 dní po zásnubách..zasnúbili sme sa 20.8.2011 a svadba 8.9.2012, trošku sme to prešvihli...ale tiež sa to dá zarátať viac menej do roka a do dňa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jaaaaaaj ja som si uz Nieco kupila na dekoraciu auta a na stoly kedze chceme mat zlatu vyzdobu a teraz je toho vela na Vianoce.ale zbytok pock am na vypredaje.vecer tu hodim foto co som kupila
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 jasne dám vedieť :-D
Odpovedať
Dievčatá, neviete mi poradiť kaderníčku z Popradu a okolia, ktorá vie urobiť pekný melír?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dnes zvladla prvych 10 pierok pre svadobnych hosti a poviem Vam som na seba pysna.....A cele ma to vyjde pre 100 hosti nejakycj 10eur....setrim aby mi z rozpoctu ostalo co najviac na saticky...ha ha ha
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 no dnesny nakup bol celkom uspesny.....
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 no ja som sa nakoniec do toho kvetinárstva ani nedostala, až večer pri telke som si spomenula, že som tam vlastne chcela ísť :-D ako tak počítam tak ťa pierko vyjde 0,10 eur, čo je fakt super....na nete som pozerala, tak také celkom obyčajné stoja okolo 0,20 možno na niektorých stránkach sú aj lacnejšie...ale na toto mám ešte čas :-) to si nechávam na jar :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 a ešte niečo si nakúpila??? či iba tie pierka :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no kupila som si organzu na stoly.sklenenne tanieriky pod sviecky,a zlate spreje.pana ja sa tak neskutocne tesim ked pojdem domov pojdem si pozriet saty
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 a kedy sa chystáš domov??? na vianoce? či až v novom roku? ja sa tiež teším na šaty, už by som šla aj teraz, ale dala som si predsavzatie že až po novom roku :-) nemôžem to porušiť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mi sa chystame domov na Vianoce tak sa neskutocne tesiiiiim.......
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 Vianoce v kruhu rodiny sú naj...tiež som bola jeden rok na Vianoce mimo rodiny, v zahraničí, síce s priateľom ale nebolo to pravé orechové :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 tak ja som uz siedmi rok prec ale kazde vianoce travim doma.inak si to ani neviem predstavit...pocuj pisala som s tym kameramanom tak mi povedal 280 aj s fotenim mam si prist poziciat Dvd tak som zvedava.
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 a ktorý to je kameraman? lebo ja už mám z toho všetkého hokej, kto je kto vlasne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Je to jeden chalan od nas a jeho zena foti tak za super cenu mozem mat oboch.len musim pozriet aky by bol vysledok. A potom sa rozhodnem.peniaze nie su vsetko
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte žienky. Takže ako som sľúbila, dávam vedieť ako sa mi páčilo v hotely Agro...je to tam super....už máme vyplatenú aj zálohu, ale museli sme posunúť termín o jeden týždeň, keďže sme sa dozvedeli, že toho 20.10. má už niekto z rodiny svadbu (aj keď je to vzdialenejšia rodina - z druhého kolena). 8-) takže tradícia trošku nedodržaná, nebude to do roka a do dňa...termín máme až rok a týždeň po zásnubách, ale myslím že je to nepodstatný detail :-D
Odpovedať
@mojko83 aj my máme v hoteli Agro, 13.10.2012 :-)
Odpovedať
Ahojte, prosim o pomoc pri zhanani kamerofotografa, cize vsetko v jednej osobe, ktora toci a zaroven robi fotky z okolia PP. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@nika32 no to je super...môžeme si meniť názory....aj o tomto dátume sme rozmýšľali, ale samozrejme už bol obsadený :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nika32 Vitaj aj my mame tento datum
Odpovedať
@mojko83 zajtra idem zaplatiť zálohu a v sobotu platíme zálohu za hudbu
Odpovedať
Profilova fotka
Moja tak dnes som neodolala a sla som sa pozriet do svadobneho salonu.a predstav si ze som nasla saty a to este boli v akci.stali 550a zjednala som na 350.a budu iba moje.sedia mi ako uliate.poslem foto vecer.pana stastna som jak blcha...
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 hm...ja si idem asi šaty kúpiť a po svadbe ich skúsim predať....ale ešte neviem, silno rozmýšľam čo by bolo lepšie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 :-D :-D :-D po prezretí fotiek som pochopila, že si si vlastne tiež kupovala šaty (nesprávne som pochopila, že tá suma je za požičanie šiat) .....môžem sa opýtať v ktorom salóne sa ti podarilo také pekné šaty kúpiť, a za celkom dobrú cenu?
Odpovedať
ahoj my sme mali svadbu v septembri, ak ti mozem poradit aj ja som kupila je to lepsie. Ak chces mam nejake veci co ostali mi so svadby
Odpovedať
@zuzana258 ahoj mam bielu kravatu z nasej svadby , ak chces je za 10 eur
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?