Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
Profilova fotka
Kto ma nejake skusenosti s Matejovcami?Mate niekto kontakt?
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 ahoj..ja budem mať v matejovciach svadbu 8.9.2012, bola som tam už na 2 svadbách + 2 rodinné oslavy....sála je veľká, veľa miesta na sedenie a na tancovanie...v prípade malých svadieb alebo rodinných osláv je možnosť využitia salóniku, ktorý je nádherný, tam je to asi cca 50 ľudí, neviem presne...číslo ti pošlem v IP večer... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej dakujem si strasne zlata.A kolko Vas to tam vyjde?Ja salu poznam bola som tam par krat ale ked to bolo este po starom.Teraz ked to prerobili tak som to videla len na kazete na bratovej stuzkovej.Vyzeralo to pekne.A kolko budete mat ludi?My asi tak okolo 100.A co vyzdoba?Robi ju sala alebo si ju robite sami???Som strasne rada ze je tu konecne niekto z okolia....Pekny dnik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 no zatiaľ sme platili zálohu za sálu 100,-€...menu je od 17,- do 21,-€....21,- eur je ak chceš aj švédske stoly, ostatné sa odvíja cena od toho, čo konkrétne si vyberieš aké menu (samozrejme bez švédskych stolov)....presný počet ľudí ešte nemáme, ale 120-130 ľudí....pani majiteľka nám vravela, že sála je pre cca 170 ľudí, pri takomto počte sa však robia stoly aj hore na balkóniku...ak si to tam videla, tak vieš ktorý balkónik mám na mysli ;-) vlastne náš počet ľudí je taký strop, kedy sa dajú všetci ľudia usadiť dole v sále :-) čo sa týka výzdoby, tak majú aj niečo vlastné, organzy na stoly v určitých farbách, neviem presne aké, to už by si sa dojednala s ňou, majú aj pekné stojany na sviečky na stoly, také sklenené vysoké (to som videla preto, lebo keď sme boli platiť zálohu tak akurát vyzdobovala sálu na stužkovú)...bola v otázke výzdoby ochotná, je na nás čo si donesieme, či nám niečo požičia ona, alebo budeme mať všekto vlastné...čo sa týka návlekov na stoličky, má ich vlastné, šité na mieru, požičanie jedného je 1,-€, tak to ešte zvažujeme či áno či nie, lebo stoličky tam má v dobrom zachovalom stave, takže uvidíme, ešte máme čas rozmýšľať nad takými drobnosťami :-) jedna škoda je, že nemajú vlastnú stránku, kde by sa dalo popozerať fotky z výzdoby a podobne, no našla som jednu stránku kde je jedna svadba pofotená, keď bola vyzdobená, niečo také si predstavujem aj ja (hlavne tie stoly, chcem ich mať tak ako je na tých fotkách) akurát výzdobu si predstavujem smotanovo-zlatú... tu je link http://www.svadbapoprad.sk/album/svad... ..... takže zatiaľ asi toľko....a ty kedy plánuješ svadbu??? a ešte má napadla jedna info budúci rok majú od mája do augusta všetko obsadené, voľný je už len september..... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ved to volala som jej a maju volny uz len september okrem 8 a v oktobri maju volne len 13.no a to sa mi moc nelubi ta 13.Ale asi to budeme mat vtedy kedze nasa kapela ma volne len vtedy a 1.9 co je zase moc skoro.ale nevadi ved to je len cislo.No ja som si pozerala foto jednej babenky a ta mala tiez v matejovciach ale jej robila vyzdobu Tinka agentura.mala to pekne.No ja by som si vyzdobu chcela robit sama.Tiez uvazujem o zlatej a smotanovej alebo strieborno fialovej.neviem sa rozhodnut.odkial si?
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 pozri si album cipa33 to je z matejoviec.....a co sa tyka toho linku kde je to pofotene tak to vyzera uzastne
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 daj si 1.9. budeš mať týždeň predomnou ;-) to budeme mať, že takmer úplne spolu, môžme si vymieňať názory, som rada, že som našla niekoho kto je zblízka, aspoň sa môžme radiť o svadobných salonoch, obrúčkach a podobne tu z okolia ;-) a kapelu máš odkiaľ? my máme rytmix zo sp. belej, vraj sú výborný, viac ľudí nezávisle od seba mi to povedali, že robia super zábavu, tak dúfam, že nebudem sklamaná, ale zatiaľ hodnotím ich prístup na 1 :-) tiež si chcem robiť výzdobu sama, obkukať na nete a potom to skúsiť sama, samozrejme s maminou a sesternicami, kamoškou :-) som z PP, Spišská Sobota...ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ha ha ha aj my mame teda chceme rytmix
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 :-D :-D :-D normálne neverím, že sme sa takto trafili s rovnakým vkusom, ešte keď aj toho kameramana budeme mať nakoniec rovnakého tak odpadnem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 ja som Spisska Bela ale uz 7 rokov zijem v Londyne.A co sa tzka rztmixu tak su super.Je to taka moja vzdialenejsia rodina a videla som ich hrat uz vela krat a vzdy to bolo super.Preto teraz riesime dilemu so salou lebo oni kapela uz ma september plny a sala zase oktober.snazime sa najst zlatu strednu cestu.A co sa tyka salonov tak ja urcite pojdem pozriet ako prve u nas v Belej.Sestra mala odtial saty a bola spokojna.Super cena a skvely pristup.Ja som si kupia take dve krasne hrdlicky co vyzeraju ako zive tuto u nas a asi ich pouzijem na vyzdobu na auto.Ak hadam nebude prsat.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 no mi hovor.Ja sa musim este opytat sestry koho mala ona lebo boli celkom v pohde.Bol aj s manzelkou kde ona fotila a on tocil.
Odpovedať
Profilova fotka
ja si chcem pockat kym prejdu Vianoce a potom tu bud velke vypredaje a kedze uvazujem nad zlatou alebo striebornou tak to hadam nebude tazke.Su tu fakt nadherne veci len tazko sa kupuje ked som poriadne nevidela miestnost.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mojenko310585 fuuu tak vidím, že s tou kapelou sme to stihli len tak tak, lebo my sme objednávali cca 3 týždne dozadu a vtedy mali ešte celý september voľný...a teraz ako píšeš už majú obsadený, tak som rada, že sme to zajednali vtedy a nečakali :-) ja som tiež bola chvíľku v londýne, ale len krátko 4 mesiace, nedarilo sa nám tam veľmi, tak sme to zabalili...to budeš mať asi trošku tažšie vybavovanie celej svadby z takej ďialky ale určite sa to dá zvládnuť :-) inač o tom sálone u vás v Belej som už počula, takže sa tam určite chystám a ešte určite do SNV, tam sú dlhodobé dobré recenzie....ale to chcem riešiť až v januári....už som obzerala svadobné oznámenia a zaujala ma firma Pamas z Trenčína www.pamas.sk..... oznámenia sú nádherné, ani poriadne neviem, ktoré vybrať...ale tento je u mňa zatiaľ tajný tip http://www.pamas.sk/svadobne-oznameni... ... inač nevieš odkiaľ by som mohla zohnať polystyrénové srdcia??..také ktoré by som si sama vyzdobila, obmotala stuhou napichala nejaké kvietky a dala dozady nad hlavný stôl??? na nete čo som našla tak sú strašne malé 30x35 cm..a to je dosť málo, to ich poriadne ani vidno nebude, to by sa hodili tak na dvere akurát :-| a neviem kde už mám zháňať, internet som prešla asi celý :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ty ja som robila mojej sestre a neboli polystyrenove.Boli vyrezane z kartonu a obmotane tym bublinkovym igelitom vies co mas v krabiciach.no a nakoniec som ich obmotala krepovym papierom.a zda sa mi ze je to lacnejsie takto.pozriem si tu firmu.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 to oznamko je krasne.super vkus.aj mne sa take nieco paci.vyzera to tak ze sme si hodne podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 takto to vyzeralo
Odpovedať
Profilova fotka
@tinka01 a taketo som jej kupila na stoly
Odpovedať
@mojenko310585 ahoj aj mi budeme mat rytmix, dufam, ze budu dobry, ale citam tu , ze vraj su, tak hadam budeme spokojni.
Odpovedať
@tinka01 ahoj , isto je ta kapela rytmiw, taka dobra, ked hej tak je to supre, lebo aj mi ich dbudeme mat.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka8217 ahoj no kazdy ma iny vkus ale pocula som na nich len same chvaly.poznam ich osobne a su to zlatit ludia.a kedy mas svadbu?odkial si?a co miestnost?
Odpovedať
ahoj, svadba bude 22.sept.,v poprade
Odpovedať
@tinka01 ahoj citala som si tvoj prispevok a ja som nasla polystyrenove srdcia tak hadam ti to pomoze http://www.psgrafika.sk/shop/polystyr...
Odpovedať
Profilova fotka
@vieruska25 ahoj ďakujem, si zlatá, presne túto stránku som našla aj ja..a tam sú len tie 33x34 cm a to sa mi zdá dosť malé... :-| neviem, možno keby mi niekto povedal, že mal taktúto veľkosť a boli fajn, bolo ich aj vidieť na stene v takej veľkej sále tak ich objednám....ale aj tak ďakujem za ochotu :-) pozerám, že tebe sa to už kráti, už to máš za pár....všetko povybavované?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzka8217 verím v to, že budú super ;-) kde budeš mať svadbu??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 tiež sa mi zdá, že vkus máme viac menej podobný ak nie rovnaký :) presne tie srdcia som si takto nejako predstavovala, krásna prácička :-) ...je to dosť fuška, kým niečo také človek zostrojí??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mojenko310585 inač tie samotné srdcia polystyrenove nie sú drahé, na stránke ich majú za 2,-eura....takže cena ma vôbec neodradila..len škoda že sú také malé :-( a na tie tvoje srdcia z kartónu si mala nejakú predlohu? ale len tak od oka si vyrezala.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Robila som to len tak od oka po veceroch.nebolo to tazke.vyzera to tak ze svadba bude toho 13.
Odpovedať
@tinka01 tak to som ti moc nepomohla ale snad sa ti podari najst vacsie :) no nam sa to riadne krati uz mame toho vela povybavovaneho ale vsetko este nie....veeela drobnosti este treba povybavovat ale to by sme mali do februara stihnut :)
Odpovedať
@tinka01 ahoj, svadba bude v poprade.
Odpovedať
Profilova fotka
no tak mi to ideme zajtra objednat na toho 13.....pana dufam, ze to budu mat volne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?