Nevesty z Popradu a Kežmarku

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevesticky z okolia Poprad. Kde sa skryvate viem ze vas je dost zapojte sa do diskusie (zatial v tejto teme sama zo sebou :-p )
Odpovedať
1
115
116
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahojte, neviete prosim niekto tel. kontakt na Marusku Volkovu z PP? Vopred dakujem!!!
Odpovedať
@hufici Ahoj, prosim dala by si mi na Marusku Volkovu tel. kontakt? Moc dakujem!!
Odpovedať
dievčata prosim vas, neviete mi poradiť kto v Poprade alebo okoli pečie dobre svadobne zakusky, s tym že aj bali vyslužky do krabičiek, používa maslo a nemá problem aj s modernými koláčmi ako cupcakes, pop cakes a makronky, čokoladove pralinky atd do candybaru? ak môžete tak do spravy. Ďakujem vopred
Odpovedať
Profilova fotka
Prosim vas cateringovu spoločnost v poprade ak poznate prosim do spravy dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Žienky neviete mi poradiť ako sa nakontaktujem na kapelu Klempárovci? alebo neviete mi poradiť hudbu pred kostol? ďakujem moc.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
baby festt super kadernickaa pracuje v pp v kadernictve ego vola sa vierka ale byva asi okolie kk pride aj k va domov znama si ju pre spokojnost objednala na svoju svadbu v nitre :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
obnovujem temu - budem rada za akekolvek tipy na cukrarky a kolace v okrese Poprad. dakujem :-)
Odpovedať
Tiež by som chcela cukrárku v okolí KK, PP, ktorá ochotne pripraví aj makrónky a cupcakes. A nepoznáte niekoho, kto vyrába RAW dezerty? :) 🍰
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ahojte dievcata ja som sice len z okolia popradu ale svadbu budeme mat v Matejovciach v Kaskade :-) Murko mozem sa opytat o akom salone v Belej si to pisala?? maju aj nejaku webovu stranku alebo neico podobne?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Surne zhanam saty svetlo ruzove 36..poradte
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Maruška Volková PP Mary Kay - Dlho som rozmýšľaľa čo a ako napísať. Jej služby neodporúčam, nakoľko mi 3 dni pred svadbou zrušila termín. Údajne spadla a narazila si rebro aj ruku, že nemôže líčiť. Pani kozmetička však zabudla, že moja kamarátka, čo mi ju aj dohodila, s ňou pracuje na rovnakom poschodí a dokonca majú spoločnú stenu. V ten večer, keď mne tvrdila, že doma spí po silných liekoch, tak ju bolo počuť v kancelárii a aj nasledujúce dni tam behala a vybavovala si svoje zákazníčky. Ja nechcem nikomu vstupovať do svedomia, ale píšem túto moju skúsenosť. Pani Volková mi síce dohodila iný kontakt, ale ten som nevyužila. Nedám sa predsa niekomu líčiť, koho nepoznám. Nato, že som platila u nej skúšku 20 eur, to bol vyslovene neprofesionálny prístup. Keďže pracovala a neležala doma, mala podľa mňa dohodnúť spoločné stretnutie s novou kozmetičkou a inštruovať ju ... ja keďže som si v ten deň, keď mi to oznámila (3 dni pred svadbou) zomila nohu, nemala som sily na to ist s nou riesit, respektive sa ist presvedcit, ci to co povedala je naozaj pravda ... Je to vsak moja velka negativna skusenost, takze to tu zdielam, aby ste boli pripadne pri nej na pozore ... podla mojho nazoru to bolo velmi neprofesionalne spravanie
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@majka2321 dobry den Majka 2321 vedeli by ste mi posunut kontakt na slecnu, o ktorej ste pisali, ze super lici na svadbu? Dakujem
Odpovedať
1
115
116
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?