Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
1
2
86
Profilova fotka
Já pánuji svatbu také v červnu 2010, ještě nemám termín, paní na úřadě bude vyvěšovat termíny až v říjnu/listopadu takže zatím jenom připravuji drobnosti. Chceme svatební obřad v Průhonicích na nádvoří zámku, tak snad vyjde počasí. Už vím kde chci hostinu tak se jdu v pátek zeptat zda budou mít volno, nabízejí kompletní servis od pozvánek, šaty až přes výzdobu, hostinu, koláčky atd., tak uvidím. :-)
Odpovedať
Ahojte ja plánujem svadbu 12.6.2010 v Pobedime okr. Nové Mesto nad Váhom. Zatiaľ som ešte nič nerezervovala, len zbieram inšpirácie. Momentálne sa sústreďujem na štátnice. A potom sa do plánovania vrhnem naplno. :-)
Odpovedať
Jáj ahoj carmmen, tak aj ty štátnicuješ tu na mojasvadba.sk? Aj ja. Kedy máš termín? Ja 15.6. Ja mám zatiaľ len tú sálu, potom som si objednala výzdobu na auto a ostatné chcem tiež začať obehávať až tak august/september, vraj hlavne kostol, kvôli prípravným stretnutiam sa musí aj 9 mesiacov vopred, tak už sa fakt teším na pokec s nejakým kňazom :-D
Odpovedať
Toto téma už tady je: http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovedať
Čau mucinka69 presný termín štátnic ešte neviem, malo by to byť niekedy 15.6.- 19.6.. Tak s kostolom by som nemala mať problém (aspoň dúfam). ja zatiať len pozerám na internete šaty, výzdobu, kto akého fotografa odporúča a tak. Chystám sa vytvoriť si album príprav, ale stále akosi nestíham.
Odpovedať
To máš síce pravdu, ale nie ako jún. Len ako červen, a ako som sa pozerala, tak tam ste ba samé holky z čiech a nepridala sa tam žiadna od nás, tak som spravila túto.
Odpovedať
Dobře,požádám o přepsání ve všech světových jazycích.....:-)
Odpovedať
Jéj to by si pre nás urobila ? :-D Supééééér
Odpovedať
Čaute holky Takže dnes som rozčarovaná, že 5.6.2010 sú kameraman aj s fotografkou - manželia už rezervovaní :-( Ja som sa na to tak spoliehala, že veď to je ešte strášne ďaleko a oni sú už mimo hry. Tak hľadám ďalej a ak tiež s nejakými rátate, radšej ich kontaktujte hneď, aby ste nedopadli, ako ja :-|
Odpovedať
Jojo muci,taky na mě někteří lidi čumí,že už máme ,,důležité´´ věci (fotograf,hostina,vizážistka,šaty...) zarezervované a jen z toho důvodu,abych se vyvarovala této situaci jakou máš ty.....
Odpovedať
ahojte baby, pridavam sa do klubu junovych. Povodne sme planovali na 12.6 kedy mame vyrocie (polovicka by si aspon datumy pamatala :-D ), ale kedze sme chceli mat na svadbe len a len jednu fotografku a kameramana a starejsieho, museli sme nejak zladit datumy a posunut to o tyzden neskor. Ale tak nevadi, tyzden hore, hlavne ze sa podarilo sklbit tie terminy a mam naozaj toho koho sme chceli. Teda ale fakt ze som pomaly ani nedufala, ze sa to podari. Inak nemame zatial rezervovane este nic dalsie. Tiez statnicujem, uz o tyzden, tak zacinam mat nervy v kybli a svadba ide bokom. Uz aby bolo po a mohla som sa zacat realizovat. Tesiiim sa na to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovky, ja sa zapajam do vsetkych junovych slovensko-ceskych debat aj v ramci odreagovania sa popri statniciach..este do augusta sa bude trapit :-( a tie pripravy...no hej...myslim ze kazda najlepise vieme co kedy zhanat..co ma kto do toho kecat, no nie? ;-) mucinka nestracaj nadej, hladaj dalej, myslim ze este kohosi najdes!!! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
No veď som nejaká mucinka, no nie :-D Hneď som jedného aj našla kamoša. Tiež je super, ale nie až tak super ako tí manželia Žitňanský, ale pssst, nie že mu to poviete :-D A ak ich má jedna z Vás, tak si ma teda neželajte ]-( Ale nie, veď aj ten kamoš to hádam spraví dobre a fotografa ešte zháňam, rozmýšľam nad kamoškou, ale viem, že oni robia len ateliéry, nie aj priamo svadby. Mimka aj ja som chcela svadbu, ale na 15.6 na naše výročie, ale boli sme 2 týždne rozídení, tak sme to posunuli na 29.5 a na vtedy bola obsadená sála, tak sme to posunuli ešte o týždeň. Ale to už je záväzne objednané. Katuška Kde máš svadbu ty a koľkého?
Odpovedať
mucinka: my mame :-N Ale usetri ma prosim ta, chi chi. To som si ale vypocula od polovicky, ze naco tak skoro objednavame, a ze sak mame este cas, to staci na buduci rok vsetko robit...no hruuuza. Starejsi deto. Ale potom som ho trocha skrotila a nejak sa stabilizoval a uz nenamieta. Chlapi su hrozni. A to sa este obavam toho, ked svadbu oznamime oficialne, a teda hlavne svokrovcom. Jeeeezis, uz teraz mam adrenalin zdvihnuty, len ked si to predstavim. Ale tak ja som zase papula, nenecham si do toho hovorit, len dufam ze to pochopia velmi rychlo a bezbolestne ]-( veroniccca: uz mas aj saticky rezervovane? Ty brdo, si sikulka. Uz sa fakt tesim ked budem mat cas a hlavne chut sa tomu venovat. Tieto statnice ma znicia....blee
Odpovedať
Ja ťa zbijem ]-(
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
A kde máš ty? Ešte mi nepovez že kde ja a prídem Ti závoj strhnúť, aby si vedela. A tí manželia ti to pekne nafotia aj nakamerujú :-p :-D
Odpovedať
Ale veď ty nemáš ten istý termín, ja hľadám tú čo má 5.6.2010 a ich dvoch :-)
Odpovedať
bojiiim bojiiiiim....ja sa chcem tej svadby dozit :-| Pocuj, a ze by ste to este raz posunuli, chi chi. Pamatam, ze ked som s katkou hovorila, tak 5.6 mali este volne, len tam zase nemohol robo krchnik, uz mal svadbu, tak sme dali 19. Tak to potom musela len teraz niekedy obsadit. Mozno im to este niekto odriekne. My sme mali tak, ze aj toho 12teho to bolo take ze ten druhy par stale riesil ze ci ano, ci nie. Nakoniec to sice zobrali, ale nikdy nevies. Skus to overit v blizkej dobe, ci nahodou.
Odpovedať
jaaaj, no nie, to nie som ja co ti ich na ten termin vyfukla...chvala panu bohu, bo sa divam ze normalne by si vlasy trhala :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte .... ja sa tiež pripájam k vašej debate júnových... no ja ešte oficiálne neviem kedy budeme mať svadbu len vieme že to bude okolo leta nabudúci rok... dúfam že to všetko stihneme povybavovať... ja som oproti vám úúúúplne vzadu... priateľ je odcestovaný takže ešte nič nemáme vybavené ani poriadne naplánované... no úúúplna hrôza... ale 1. júna sa už konečne po 3 mesiacoch vráti tak uvidíme... no normálne žasne čo všetko už máte pripravené...ja zatiaľ len behám po nete a hľadám dobré nápady inak nič...
Odpovedať
Profilova fotka
kiez by som mala uz pripravenu a zviazanu bakalarku....toto slovo je strasne casto sklonovane teraz u mna ... 8-( tesim tesim na rok 2010!!!! :-D
Odpovedať
Notak ja som uz nastastie vcera odovzdala bakalarku. Zabila som cely den v skole kontrolou studia. Teraz by som sa mala ucit, ale vobec sa mi do toho nechce. Radsej surfujem po nete a planujem svadbu, ako to tu tak citam tak by som sa mala poponahlat a zarezervovat fotografa a kameramana. A to mi vsetci stale opakuje, ze este je cas.
Odpovedať
margetakuska No vítame ťa tu a teda aj mňa všetci presviedčali že koľko strašne mám času a keď som chcela v strede mája, tak som to už musela o 3 soboty posunúť a už mám teda sálu zataľ, kostol, kameramana a foto ešte neviem, rozmýšľajú, že mi to nacenia, lebo ešte svadbu nefotili, ale riskla by som to, lebo sú to veľmi kreatívni a mladí traja súrodenci, takže by to bolo ako skok do jamy levovej, ale neva, aspoň to bude aj adrenalín a fotky robia zvláštne, ale kreaktívne dosť :) Tak dúfam, že mi nacenia moje predstavy. Katuška: Ja som Bakalárku poslala zviazanú v piatok, takže tak, preto plánujem, aj keď by som už nemala byť v práci teraz o 19.00, ale chystať obed na zajtra pre môjho, lebo spolu bývame už asi týždeň a z toho bol 5 dní v škole :)))))))))))) Takže asi tak. Ale hlavne že je pohoda :)
Odpovedať
juuuj, baby, ja vam na jednej strane zavidim, ze mate este len bakalarku a dva roky pred sebou. Este by som to vratila a tie dva roky na ing si zopakovala....ani nie tak ze skolu, ale boli to fakt ze dva bozske roky so super ludmi. Aj ked je to ine, ked niekto studuje denne a niekto externe. A na druhej strane vam tie dva roky nezavidim. Tie nervy co ma stala tato skola niekedy, no fakt ze des. A ucit sa teraz na tie statnice, to je priam trpitelstvo. Statnice 1.6 a nie a nie sa donutit konecne naplno zabrat a ucit sa. Stale mi behaju svadobne veci po rozume. Ach jaaaaj :-| mucinka: a ako hodnotis prvy tyzden spolocneho byvania? Aj ked teda ste si to asi moc neuzili, co =-) My spolu nazivame teraz uz tri roky, a poviem ti, nemenila by som. Ked sme zhanali byvanie, najskor som si myslela, ze si doma "pojdeme po krkoch", lebo vies aky su chlapi...bordelari, nic im nevadi, lazo plazo pohodicka, ale som milo prekvapena. Na par mensich nezhod, ktore prist museli, je to najkrajsie obdobie.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som externe a mam brutalny problem s tym aby som si nasla normalnu pracu, lebo mam xy dni skoly cez prac dni... :-| statnice mam v auguste a bakalarku oddovzdavam v juli :-( mam tej skoly plne zuby, ale asi tie zuby zatnem a skolu dokoncim... ]-( co ine mi zostava..? :-| takto o rok udu ine nervy, ale prijemne :-D dufam ze dovtedy schudnem a stihnem sa opalit. ;-) sice by mi stacilo len par kil dole, kde tu...vacsinou nosim S/M, ale mam nespravne mnozstvo nanespravnych miestach 8-( vy mate nejake taketo ciele skraslovacie? ;-)
Odpovedať
ja si idem zajtra pre posudok diplomky, tak som zvedava. Dufam, ze to dopadne dobre a vobec ma na tie statnice pustia :-D Ale tak hadam to zvladneme vsetky nie? Juuj, ani nehovor, tak sa tesim na tie pripravy a vsetko okolo toho. Polovicka uz sa teraz hodne bavi na mne a ma z toho dobru show. Teliatko jedno. Ja sa chystam v prvom rade zmenit antikoncepciu. Zistila som, ze som vlastne vsetky tie kila nabrala z nej za tie roky. Akurat som dnes citala forum o tom, a som presvedcena na 100 % ze chcem zmenit. Takze to bude prvy krok skraslovaci, dufam ze tie kila pojdu lahsie dole. Na zaciatok staci :-D
Odpovedať
Babenky moje, tak s tým učením som na tom asi tak, že čas učiť sa mám len po práci, alebo cez víkendy. Môj tiež chodí do práce a teraz má z nej nejaký 6-mesačný rekvalifikačný kurz. Ale ešte týždeň bude v Ba, už iba našťastie a potom má 6.6. skúšky a pokoj. Ja 15.6. a potom sa už strášne teším, že si budeme môcť jeden druhého užívať. Tak jasné že prvé dni sú dosť ťažké, hlavne keď my dvaja sme dosť temperamentné povahy ;-) Ale zase na druhej strane sa nám o to viac potom páči to udobrovanie :-N Téma 2, ktorú som včera nestihla. Pred mesiacom som si kúpila pernamentku do posilľovne na 30 €, ale ešte som tam ani raz nevkročila :-S Stále len chodím okolo a nemám odvahu, lebo som tam ešte nikdy nevidela vojsť žiadnu babu a sú tam vždy len samí nabúchaní chalani :-( No ja mám asi o niečo väčšie číslo, ako Vy, ale tiež som na tom podobne mimka. Polovica z mojej nadváhy je príčinou asi 6-mesačnej PN po operácii a druhá polovica antikoncepcia. Chcela som si dať to, čo sa dáva do žili na 3 roky, ale kým sa ja rozhodnem, tak 3 roky sa mi zdá dosť, lebo asi tak o 2 by som chcela otehotnieť. Tej náplasti nejako moc neverím, to by som si asi nedala. Ozaj holky, neplánujete sa ísť pozrieť na ten svadobný veľtrh čo býva každý rok v BA? Ja by som tam isto išla :-D
Odpovedať
Tak a po preštudovaní toho fóra o antikoncepcii som aj ja rozhodnutá zmeniť svoju na Jeanin. Stoja 30 € na 3 mesiace a vraj väčšina báb, čo tam o nich píše sú spokojné a niektoré aj schudli.
Odpovedať
chi chi....ake lahke to je hodit na tabletky, ze? :-D Ja teda netvrdim, ze nejake to kilo som nenabrala aj mimo nich, ale takato hnusna rozkysnuta som uz hodne dlho nebola. Len ked som bola rok v usa, tak tam som sa dozrala jak svinka, ale akonahle som sa vratila, kila isli dole na povodnu vahu. No a tabletky beriem uz nejaky ten rok, hadam uz aj 6-7, ani neviem poriadne, a stale tie iste a kila zacali nabiehat same a ani neviem ako. Nikdy som predtym tento problem nemala, neobzieram sa a neviem co...tak vyskusam zmenit a uvidim. Len keby mi to chcelo aj prsia trochu upravit a zmensit :-D :-D :-D Ten veltrh je dobry napad. Chlapa tam asi nedotiahnem, to by musel byt iny zazrak. Ten tvoj ako? Je na take veci, ci mu je to tiez jedno? Kedy je ten v bratislave? Az buduci rok, nie?
Odpovedať
1
2
86
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?