Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
nevadi katussska nebud smutna :-) ja zacinam oddnes cvitit mam predplateny kurz a budem tam chodit 3x do tyzdna, tak hadam to k niecomu bude. mucinka co sa tyka ucenia ja nic neviem a vobec ale vobec sa mi nechce ucit :-( ale uz by som ozaj mala, ale ked je toho taaaaaaaaaaaaaaak vela.
Odpovedať
Profilova fotka
Júnovky, ak sa vám chce troska menej ucit, tak v mojom albume mam foto zo zásnub-Katu a PetuII. :-D
Odpovedať
ulaaaalllllaaaaaaaaa......baby, mozete ma volat INZINIERKA :-D Bohovsky pocit ulavy...
Odpovedať
Profilova fotka
GRATULUJEEEEM..... :-D :-D :-D ...a ticho zavidim....ja este len bc budem nejako ono... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
haloo ako vam to ide?ja somn zacala moj 4skuskovy maraton-za tyzden :-( drzte palce a modlite sa nech som dnes zrobila ]-( najlepsie na A-E ;-) chcem uz volnooooooooooooooooooooooo...aspon od skusok, normalne sa tesim na tu bakalarku :-p
Odpovedať
Mimka super, gratulujem strááášne moooooooc. Ja taktiež ešte len Bc. ale aj to aby už bolo za mnou aj katuškou :-) To je super, dúfam, že aj nám ostatným sa bude tak dariť :-D Katuška daj vedieť, ako si dopadla
Odpovedať
mima pridavam sa ku gratulaciam :-D. Mna bakalarky cakaju o dva tyzdne, uz aby to bolo za mnou. Pokrocila som v pripravach na svadbu - vcera som rezervovala salu a firmu co bude robit vyzdobu a neodolala som a vyskusala som si saty :-)
Odpovedať
Dakujem baby :-) :-) :-) Vsetkym vam drzim palce, nech to aj vam dopadne dobre, a mozem vam tiez pogratulovat ;-) Tento maraton po statniciach je pomaly este viac vycerpavajuci ako ucit sa na ne, chi chi. Od pondelka som poriadne ani doma nebola, stale sa oslavuje a zapija, a oslavuje a zapija. A dalsi tyzden predomnou, chata volaaaa :-D A svadba ide zase bokom na chvilku....a tak uz by som chcela. Holt, bude musiet pockat este chvilku. Najhorsie je, ze sa nevieme rozhodnut, kde by sme si ju tak mohli urobit. Chceli sme ju mat niekde mimo ziliny, ale nakoniec sme to zrusili, nakolko by sme museli presuvat ludi a moc sa mi s tym nechce zapodievat. No a tu v ziline nevieme nejak najst nic podla predstav....ja som asi fakt ze sisi.
Odpovedať
Profilova fotka
tak vyborne, dnes mam 2 sksky za sebou, ta opravna este stale neviem, ale co je horsie v sob ma caka medialne pravo :-( tak na mna myslite, nech uz tu opravnu ma v suchu a pravo za sebou...aby som potom mohla vypisovat take veci ze nestiiiham bakalarku a pod :-D ja som objavila uuuplne skvele topanocky, mam ich v albume, k popolnockam by som chcela...ale mozno uz aj toto leto niekde vynosit, alebo na promocie pripadne ak budu :-) mrknite do albumu, toho katu a petu, ktore su najkrajsie? btw tie zelene satky co ta vidite sa ku mne nedorazili a je to uz mesiac...mala som to poistene, ale ja som chcela satyyyy a nie peniaze spat.. :-| zajtra to idem skontrolovat na postu a uvidi sa...ak nepridu bude sa to reklamovat ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
divcence, neucte sa je tu viiikend! :-D ja este cakam na vysledok jednej skusky, idem na bakalarku, straaasne tesim ;-) ako sa mate? co nove? =-)
Odpovedať
Holky, mě už to šprtání leze tak na nervy, už aby byl konec zkouškového :-( Jinak mám nějaké novinky, pospíšila jsem si a už máme definitivně zamluvený termín, přítel ukecal paní na matrice, takže 26.6.2010 v 11h. na zámku v Hradci nad Moravicí to máme jistý. :-) Taky už jsem rezervovala restauraci a fotografa - www.lukasapetra.cz
Odpovedať
Profilova fotka
junovky, ja ma po skuskach definitivne, vsetko je za mnou, idem na bakalarku naplno!!! :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte holky Tak ja už som definitívne ukončila prípravy na svadbu, okrem šiat a obleku, dovtedy snáď schudnem :)) A to som všetko vybavila vždy cez obednú prestávku v robote. Už len abys som sa nemusela po nociach učiť a mala to tiež čo najskôr za sebou. Inak ten rozpočet na svadbu teda nie je bohviečo, ale snáď sa to nejak bude dať. Budem musieť vytancovať peniažky venčekovým tancom. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ukoncila si pripravy?to co si vsetko stihla??? =-)
Odpovedať
Napíšem krátky rozpočet pre júnovky :-) Toto mám rezervované: Sála: 220€ výzdoba: 540 € (zahŕňa komplet výzdobu+čokofontánu+hl.tortu, bez kvetov) DJ+Starejší: 450 € Kamera + foto: 600 € Catering: 1000 € (zahŕňa komplet služby kuchár, 3 čašníci, predjedlo, polievka, 2 x hl. jedlo, kapustnica, na konci nejakých 10 - 15 ks obložených mís) Kvety: 200 € ( to rátam len tak okolo, možno to bude viac) Ešte treba: Alkohol: ??? € Neviem, koľko mám rátať (poraďte) Autobus pre môj bývalý zbor: 200 € Šaty, oblek, doplnky: 700 € ubytovanie pre cezpoľných: 400 € ale to až keď budeme chodiť pozývať a budeme si na istom, že ľudia naozaj prídu. svadobné auto: 50 € (ešte budem musieť niekoho poprosiť, ale to je ešte ďaleko) Zatiaľ by sme mali mať tak 75 ľudí. Ale tieto prípravy a rezervácie som fakt stíhala všetko cez prestávku v práci a všetko som si len rezervovala cez mail, poplatila zálohy cez ibanking a mám pokoj :-)
Odpovedať
Ahojte baby tak pozeram ze tu su pripravy uz v plnom prude x-) Tak ja s pripravami este len zacinam. Jedine co mame tak to je rezervovana sala. Poradte co dalej? :-)
Odpovedať
h.a.i.n.y Návod kukni vyššie :-D Máš to zhruba podľa poradia :)
Odpovedať
mucinka69 Ale ja by som to chcela podrobnejsie .. Napriklad mas tam spomenutu komplet vyzdobu a mna by zaujimalo co vsetko a kolko v tom je. Kto je starejsi a aku ma ulohu?
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja len tak chabo, teraz cakam balik s mnozstvom veciciek...medzi nimi aj popolnocky pravdepodobne!!! x-)
Odpovedať
h.a.i.n.y Podrobnejšie cez IP. Aby nám náhodou nestopli tému :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kameru a foto mas za celkom dobru cenu
Odpovedať
no, ono to tak išlo, niekde som rátala viac, niekde menej. Ale tá ccelková suma sa blíži k 7000€ :-| Foto a video mám videostudiovenusa.sk. kuknite, ak mi to nezmažú.
Odpovedať
Profilova fotka
ja nakoniec budem mat free foto a video...no nevravim ze fotky nebudu pekne...ale aj tak nebudem mat moju vysnivanu fotografkuuuu... :-( co ma robit...proste na to nemam mat"katalogove fotky"...priznavam ze mi je to luto, ale zaroven viem ze svadba nie je o tom mat ju na 1000perc, fotky, jedlo, sala, vyzdoba, licenie, saty..no ale ktora ju nechceme mat peknu? ;-) uff...baby, snad nam to cele vynde..svadba aj manzelstvo, deticky.... mam otazku...vnimate svojho nastavajuceho ako princa na bielom koni o tk. ste vzdy snivali?alebo je to clovek, bez kt. nemozete zit napriek tolkym veciam kt. vas vytacaju? ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a planujete rozlucku so slobodou? =-)
Odpovedať
A čo takto dať si spoločnú v máji? :-D :-D :-D Ja si myslím, že svojho vidím skôr realisticky, ako v ružových okuliaroch. Milujeme sa, ale na vzťah sa treba pozerať aj bez klapiek na očiach a vidieť, že vzťah nie je len o láske a o pincoh a princeznách. Je to aj hlavne o podpore jeden druhého, keď si predstavím, aké sme už prekonali spolu náročné obdobia a ako pri mne stál, keď mi ocko zahynul ďaleko v zahraničí a nevedela som, či žije, alebo je mŕtvy, to boli neprekonatteľné asi 3 týždne celodenného plakania a on stál stále pri mne. Zhodou okolností sa to stalo predposledný deň našej dovolenky a potom to so mnou bolo teda všelijaké a vyzeralo to aj na rozchod, lebo som nemala chuť žiť atď a tých zážitkov je teda oveľa oveľa viac, ale skôr myslím, že nás to všetko posilnilo a oveľa viac si vážime jeden druhého. A viem jediné, že na svadbe určite bude mojím princom a ja jeho princeznou ;-) Prepáčte za rozpísanie, ale nedalo mi sa nevyjadriť.
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka tak to je super :-) mat v tom druhom oporu je asi jeden z hlavnych "bodov".. mna len zaujimalo ktora to ako vnima svoj vztah =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky možem sa ku Vám pridať? Tak ja ešte len začínam s plánovaním svadby. My to máme trošku ťahšie. Ja som teraz v zahraničí a priateľ pracuje doma od ráno do večera. Keď som písala o rezervácie do sály a do kostala tok mi obaja odpísali, ze sa mám zastaviť osobne a domkou sa chystám až v auguste. Som zúfala.
Odpovedať
Ahoj kaculiatko, vítame ťa medzi nami. Nebuď zúfalá, ja som síce všetko vybavila elektronicky, ale tež som aj presúvala termíny. Na druhej strane som sa so starostom, kde budem mať svadbu super dohodla a svadbu dudeme mať síce o 2 týždne neskôr, ako sme pôvodne chceli, ale na tom nezáleží. Katuška a čo takto pridať aj svoj názor? Hm? Nás tiež zaujíma, ako vnímaš svoj vzťah :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 ďakujem za privítanie ... tak som trošku zúfala, lebo s priatelom chceme 05. júna. To bude prestne štyri roky čo sme spolu. Ale dúfam, že to dám všetko do poriadku. A možem sa opýtať prečo si tak veľa platila zálohu za sálu. Mne pisali z tej co chcem ze nepatim nic za sále len po 2 hodine si uctuju 33 eur za kazdu hodinu.
Odpovedať
Profilova fotka
hej uz idem na to :-D no..vlastne aj dovod preco som sa na to pytala..tak som premyslala ze je to dost velky rozdiel ako som si predstavovala toho svojho "nastavajuceho" a aky je v realite...proste mnohe nedostatky kt.ti vadia atd.ale aj tak si stale viac uvedomuje ako ho lubim a ako bez neho nemozem byt. aj ked viem ze to v istom smere bude tazke, v niektorych situaciach...ale o tom je asi zivot...tak nejak sa prijimat taky aky sme.keby to bolo dokonale asi by to bolo nudne nie? :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?