Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja idem dnes zajednať kostol a zároveň na náuku ku krstu. Už sa teším ako nás tam budú žmýkať.
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko ides sa dat pokrstit? stihas do svadby? som myslela ze treba aspon rok chodit na tu nauku aby ta mohli pokrstit.. ja tiez este neviem co mi povie knaz, tiez nie som ani krstena :(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby ozaj svadobne pierka davate aj zenam?? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
to by zaujimalo aj mna. u nas v rodine to nebolo zvykom, ale videla som, ze na niektorych svadbach maju pierka aj zeny :-N je to urcite dobre ak je svadba niekde, kde je viac hostin naraz-na odlisenie svadobcanov, ale to nie je nas prirapd, tak som na vazkach...
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som najradsej pierka zrusila uplne, ale drahy chce..tak asi dame, a budu mat vsetci, aj zeny aj muzi.. jednoduchy dovod, kedze to mame v hotely, tak si aspon ustrazime nasich hosti.. aby sa tam nahodou dakto cudzi nevopchal..
Odpovedať
Profilova fotka
No mne varveli kamosk uz vydate ze len chlapom sa davju-nie kazda zena si necha pripnut na drahe saty pierko :-N ...ja asi dam len chlapom mne sa paci ako robi jedna pani na mimibazari ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak hej, ale mne tiez pripli na saty na bratovej svadbe, a ked niektora nebude chciet,tak ho nedostane.. alebo ich nebudeme mat vobec a bude o starost menej :)
Odpovedať
Profilova fotka
monika Nie ja som pokrstená, mám aj prvé sv. prijímanie aj birmovku. Minulý týždeň sa mi narodilo krstniatko. Ja idem za krstnú mamku. :-) Z mojej strany máme taký zvyk, že pierka sa dávali iba slobodným chlapcom. U priateľa dávajú všetkým aj ženám. My sme sa o tom ešte nerozprávali. Ale budeme dávať asi všetkým. Aj tak bude hrozne málo slobodných chlapcov :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatka, tak prepac :) som to zle pochopila. heh.. som nevedela ze aj ako krstna mama musis na nauku :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja by som tie pierka ozelela :-D ale ze vraj je to tradicia, tak nech su...ale mne sa o to starat nechce..aj tak nik nechape naco su ;-) hehe, uz ako bude zvysok rodiny chcet, tak budu...vyberam oznamka inak.. x-) a prvy den v praci za mnou... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
kati, a ako v praci? u nas teraz peklo, ideme sa asi stahovat tak hladame nove priestory, ale je to peklo,sef sa nevie rozhodnut co vlastne chce a tak.. ked si predstavim ze este celu stahovaku musim zorganizovat, tak to budu ine stresy a to este pred svadbou.. krasa.. :( sa asi rozdvojim aby som sithala vsetko... co sa oznamok tyka, tak musime zacat na nich makat aj my uz, bude samovyroba asi nakoniec, len musime pockat na jednu pracu od jedneho pana a potom dorobit ostatne.. som zvedava ako to dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby z BA, ide niektora tuto nedelu na svadobnu vystavu do Carltona? vstupne 5 eur, rozmyslam ze zbehnem sama kuknut, lebo drahy je marod, tak mozno aspon dake spolocenske saticky pozret.. bohuzial na stranke nie je uvedeny zoznam vystavovatelov, tak sa neda dopredu pozret ci sa oplati ist..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No museli sme ako krstný rodicia ist na nauku. Rozpraval nám iba vyznam krstu a priebeh. Cize zbehlo super. A aspon som nahlasila sobas ale vascsi problem mam s krstnym listom. Tak kde som bola krstena uz druhy den sa nemozem dovolat. Neviem kde je fara, lebo je nova a zevraj je niekde na okraji. Ide ma roztrhat od zlosti.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte buduce evesty ja by som chcela svadbu na dakedy jun jul bola by som rada keby mi dakdo poradil co mam vybavit prve.dakujem zuzulka
Odpovedať
monika2712 videla som na nete ze salon Pasarela bude mat vystavu v Carltone, ja idem na ten veltrh do ba, sa uz tesim x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dudulik, sala, hudba, foto/kamera, kostol
Odpovedať
Ahoj holky, má prosím někdo zkušenosti s dospělýma družičkama???
Odpovedať
Profilova fotka
Gracy6 tych salonov tam bude viac, hlavne Nicol tam bude mat prezentaciu siat, no uvidim zajtra ci na nieco pekne natrafim.
Odpovedať
Profilova fotka
monika, ako bolo?ja som toho mojho neprinutila ist... :-| vypatrala som jednu skvelu fotografku...drzte palce, cca zajtra budem vediet ci ju mam, lebo to je tak LTT...
Odpovedať
Profilova fotka
Kati o nic si neprisla, nuda, malo tam toho bolo, hlavne Nicol prezentoval, daki vizazisti a kadernici, nejake obleky a obrucky, jedna cukrarenska firma a zopar agentur na vyzdoby.. takze nic, som si zobrala par vizitiek a dufala ze mozno ma aspon vyzrebuju :) ale asi nie ked nikto nevolal doteraz. no drzim palce, ja sa mam s tym nasim fotografom stretnut do konca mesiaca, tak dufam, ze si sadneme.
Odpovedať
Profilova fotka
monika ty mas tu p. Pavlickovu?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, nakoniec mam toho chalana co som chcela povodne.. Pavlickovej foto vyzeraju ok, ale cena dvojnasobne viac ako to co zaplatim tomu chalanovi.. a ty si koho nasla?
Odpovedať
Profilova fotka
poslem ti na IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
co ty na nu?
Odpovedať
Profilova fotka
uz som ti odpisala, jj poznam tie fotky, tiez som pozerala tu stranku.
Odpovedať
Profilova fotka
monika, uplne dobry fotograf, tiez super volba musim povedat ;-) no u mna uz len aby som ju ziskala... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
to uz si aj videla? isiel ti ten link? tiez si myslim, velmi sa mi paci jeho tvorba.. :) tak sa tesiiim ze snad to vyjde.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, link mi siel :-) no ja mam teraz cakaciu dobu...cakam na tu fotografku aj vysledok skusky...brala by som 2pozitivne odpovede.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh no jasne, drzim palce! mna teraz cakaju namahave vikendy, kazdy vikend niekde sme,v robote je dost dusno lebo sa nejak nevieme dohodnut kam sa chceme prestahovat, chlapi proti babam samozrejme, sef aj tak nakoniec rozhodne podla seba, takze neviem na co o tom vobec diskutujeme.. uz ma to prestava bavit, lebo furt chodim na obhliadky priestorov a on si aj tak nakoniec vyberie hnusne presklenne biznisko, kde budeme jak vo vyklade :( buduci vikend v sobotu sme u bracha na oslave narodiek, v nedelu riesime dufam kostol a snad uz aj doriesime, nech mam dusu na mieste, potom je veltrh, potom ma zas tatko narodky a potom mame 12 teho s drahym 5. vyrocie a 13teho idem na ten kongres do Brna.. no doviiii.... akoze najblizsi mesiac neexistujem :( a este bude treba ist na matriku so ziadostou zrejme, a aj do kostola podpisat daco so svedkami kvoli dispenzu, tak to som zvedava ako to zorganizujeme vsetko :)
Odpovedať
Profilova fotka
ty ides na ten kogreeeeeeeeees..aaa....aj ja chcem... :-N no ja zas skusky stale to iste dookola, uz nevladzem...este 2...ale stoja za to. plus ta sobotna asi nedopadla v moj prospech,taky mam pocit.... ;-( monika, ja soms a nedostala na mina este stale....ked tak februar to isti... 8-) rieisme terz pozemok, zmluvu, potom siete. ja mam pocit ze vybavovanie svadby mam normalne ako odmenu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?