Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja este dost kil...zacinam od zajtra, navstevy, posedenia dnesnym dnom koncia, ficia skusky, zacina robota, plus chceme sa pustit do stavania, bud tyzden mozno dojde geodet ak bude mat cas
Odpovedať
Profilova fotka
tak to drzim palce, nech vam to vyjde s tym stavanim,aj my by sme chceli, stale kukam na pozemky, aj na domy, ale neda sa zatial, este nejake ten rok, mozno dva budeme musiet byvat tu v PB. ozaj a nech sa ti dari v tej novej praci!
Odpovedať
Profilova fotka
monika, chod pozret k nam na nezvalovu, predavaju tu jeden dom a aj nedaleko nas, oproti skole Hronska, hned na rohu stavaju dom a je na predaj...vobec neviem ceny ale su ma t.c. tak skus zavolat
Odpovedať
Profilova fotka
hm, tu v PB su pomerne drahe domy.. my skor pozerame Rovinku, Luznu, mozno aj rakusko by sme prijali..
Odpovedať
Profilova fotka
ja vobec nemam prehlad o cenach domov...ale mozno ta niekto prekvapi... ;-) dobrou cenou myslim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hm bodaj by, ale teraz este nechcem kupovat, ideme najskor kupit nove auticko teraz pred svadbou, takze berem uver, a ani nam to este neponahla, ved na matersku aj tak pojdem az o par rokov tak dovtedy sa nam to snad dako podari.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, no dalsi ulovok mam ;-) cestou zo skusky som v trnave nasla perfektny obchodi so spodnym pradlom , takze mam podprsenku pod saty.rozhodovala som sa medzi 2, ale tato nielenze je korzetova , super sedi ale je veeelmi pohodlna. druha bola CK, kraaasna, raz tak draha :-N super som v nej vyzerala, ale mala hrozne tvrde kostice, to by som asi olutovala... ]-( tuto moju vam vrelo odporucam, znacku tam ma napisanu stélet, mozte pozret v albuem, cena bola 20eur, to sa celkom da, nie? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati ja podprdu nebudem mat pod satami.. akosi netreba :) korzet je tam taky nejaky vystuzeny, ze proste netreba. tak som aj rada, lebo saty same o sebe nie su nejak pohodlne, tak ma aspon podprda nebude tlacit. dneska som vynechala minovu hodinu inak, nejak na mna nieco lezie alebo co, som dosla z roboty so zvysenou teplotou, vecera mi nechutila, ani som ju nedojedla a o 7mej som uz zaspala pred telkou.. super, dufam, ze zas nebudem chora :( zajtra ma dance, tak snad mi zajtra bude lepsie a pojdem, aj ked uz vidim ako ma zase zfukne, ze kde si bola vceraaaa?? vzdy si to zliznem ked nedojdem na hodinu bo je nas tam malo, takze so mnou sa tak nejak rata vzdy ze pridem..
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, to mate super, take privatne ;-) ja som nebola ani nepamatam, asi zajtra rano pojdem...ak nezaspim.no ja pod staami musim mat podprdu, lebo neni velmi co do siat dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem ci je to super, instruktori to nemaju radi, a chapem ich, lebo on sa nadrvi chorosku a potom ju uci dvoch ludi, chyba tam atmoska potom, ja mam radsej ked je nas viac, ale ked je stale malo clenov v esprii, a malo ludi chodi na skupinovky.. chyba spolocnosti, robia slabu reklamu tomu, lebo kolkokrat tam vo fitku su baby a ked sa ich spytas ci nejdu na aerobic, tak len kyvu hlavou.. akoze chapem ze nie kazdeho to bavi, ale keby to troska propagovali viac, tak sa mozno chytia.. len to by sme zase my pokrocili boli vytoceni, keby sme sa tam mali trapit so zaciatocnikmi. step ma mino dost brutalny, to idem vzdy dusu vypustit, ale dneska by som asi odpadla po 5 minutach :( no uvidim zajtra, ci nas bude dost, minuly utorok sme boli len dve, tak dost nuda, aj ked choroska bola super.
Odpovedať
Profilova fotka
v tom nasom fitku je zas problem ze nemas kde stupit vacsinou...ale chapem, atmosferu treba...ja teraz vobec nestiham, nist...ach jaj. uz aby boli skusky za mnou a svadba predo mnou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ... tak z časti Vám závidím, že máte nejaké činnosti. Ja sa teraz celé dni viac menej nudím. Dnes ležím v posteli, lebo ma bolia zuby a pritom som včera bola u zubára. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Katusska saty zaplatene takze cakam ked dojdu ,urite sa ozvem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jamimi dik, potom mi daj vediet, tesim sa :-D velmi si mi pomohla, daj vediet na IP potom c.uctu aj sumu s postovnym-popripade sa mozme stretnut ak bude cas
Odpovedať
Profilova fotka
Baby co ste si saty spolu objedanali? Dajte vediet potom ake su :)
Odpovedať
Profilova fotka
saty pre druzicku :-) su v albume
Odpovedať
Profilova fotka
mne dosli tie co mamm v albume olnocne,uprimne trykysove super,tie druhe mali byt zlate ale faba je ako bleda kava- ;-( ...ale uste super presne na mieru...odfotim ked bude cas :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak baby co este nemate obrucky, kolko ste ochotne za ne dat? ja co som pozerala ceny tych co sa mi pacia, tak stoja od 12tisic vyssie, ale napr moj brat si kupil minuly rok v madarku za 5, a su krasne.. lenze moj drahy je strasne zaujaty a povedal ze nepodje podporovat madarsku ekonomiku a ze on tam proste nakupovat nepojde nic aj ked je to tam o polovicu lacnejsie... tak neviem no, ako obrucky su na cely zivot, tak by mali byt take aby sa nam obom pacili.. ale ked si predstavim kolko penazi za ne dame.. ufff. ved to su hrozne sumy.. len dufam,ze na veltrhu budu nejake dobre akcie a ze si nejake vyberieme.. ja s mojimi prstami to budem mat dost tazke nieco najst :(
Odpovedať
Profilova fotka
Moink a ja pozbieam doma zlato a dame si urobit :-D neviem co to sice vychadza ale cca 300 uer myslim viac nedam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
heh, no ked mas tolko zlata na vyrobu obrucok tak to je super :) ja mam iba jednu zlatu retiazku, teda zo zlteho zlata, ktoru som v zivote nenosila, tak som ju darovala mame, ale z toho by nam urcite obrucky nevysli a okrem toho chceme biele zlato :) no tiez by som bola rada keby sme sa zmestili tak do 10tisic, a urcite su aj take obrucky u nas, ale to uz su potom take tenucke.. :(
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my už obrúčky máme a dali sme za nich cca 9500 Sk. Objednala som ich od jedného pána z Dolného Kubína. Ak budete chcieť pošlem Vám stánku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko mne mozes poslat, my budeme vybrat zanedlho obrucky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kaculiatko, aj ja by som ocenila nejaky link na kvalitne obrucky ;-) - dajú sa objednať aj cez net? A vybrali ste si z nejakeho katalogu, či vie vyrobiť aj podľa želania?
Odpovedať
Profilova fotka
zuzanajrk Ja som si ich vyberala cez agentúru, ktorá mala jeho vzorkovník, ale dajú sa objednať aj cez internet. Ja som si vybrala jeden typ ale nechcela som kamienky. Tak my ich urobil bez kamienkov. A že vraj urobí aj obrúčky podľa želania aj podľa fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
to by bolo fajn - pošleš mi teda kontakt cez IP?
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujem kati :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už som ti poslala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm to je sice super ze sa to da objednat cez niekoho, lenze pri mojich prstoch nehrozi objednavat obrucky cez net, pretoze ja to musim odksusat :( aj zasnubny sme museli spolu kupovat s drahym, lebo mne hocico nesedi, nemam klasicku velkost.. :((
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatá.tak aj ja sa k vám pridávam do tohto fóra.svadbu máme 5.6.2010 a zatiaľ máme len termín v kostole,rezervovanú sálu,oznámenia ako tak vybraté,dnes ideme pozerať obrúčky a ešte ja mám šaty zaplatenú zálohu ale ešte skočím aj do poľska pozrieť či nebudú nejaké krajšie a moje vlastné nie požičané :-) ešte nemáme fotografa a kameramana a to už dosť súri sa bojím že najlepší už budú obsadení,som si ani neuvedomila kedy to tak zbehlo a zrazu ostali už skoro len 4mesiace do svadby :-D čas tak letí
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj eli a vitaj. a ak mozem poradit, tak toho fotografa a kameramana vyries cim skor, lebo ako si napisala, ti najlepsi uz nebudu volni. Ja este stale nemam termin v kostole,kedze sme tentokrat nezastihli ani knaza,je vraj odcestovany, tak snad do konca januara sa nam to podari doriesit... a albumik si nespravis nejaky?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?