Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kaculiatko tiez ta vitam, pisala som ti kvoli tym topanockam co mas v albume :-) hej a ta rozlucka so slobodou...no ja som akurat rozmyslala ze kedy asi a akym stylom to pojmeme...lebo ta moja "skupinka"kamosiek...stale niektora nema cas alebo je odcestovana...no budeme to musiet nejak sklbit.. a este moje vnimanie vztahu doplnim ;-) tiez sme prezili nepekene veci, nam ruzove okuliare padli po polr roku, videli sme sa z tych temnych stranok a bolo to tazke vtedy...tak som premyslala ci to bolo dobre ci zle tak skoro...dovtedy to bola uplna rozpravka, fakt by so sama neverila...teraz je to take racionalne, realne aj ked nemozem popriet ze velmi pekne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 tie topanocky som pozerala na jednej americkej alebo australskej stranke a dnes som si ich objednala tak buduci tyzden by mali prist a vysli ma asi na 80 eur aj s postovnym tak sa na ne tesim a som zvedava
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som mala mat tie iste len na znizenom podpatku za 40eur..sa mi to zda nejak vela. ale mozno mas iny material alebo co...snad ti pridu v poriadku, sadnu a budes sa moct vytesovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja ich mam biele a tiez som nasla za 40 eur ale tie bili strieborne tie sa mi velmi nepacili
Odpovedať
Profilova fotka
aha, mozno v tom bude hacik, neviem uvidime ake dojdu mne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Tak uvidis potom .. bo ja som mala velky problem ich zohnat na nete ale nakoniec sa mi to podarilo :-) a ja mam 9 cm vysoky opatok ... tak ich potom odfot a posli foto aj ja poslem ked mi dojdu a mozem vediet kde si ich objednala a pod akym nazvom si ich hladala??
Odpovedať
Profilova fotka
poslem do IP
Odpovedať
Profilova fotka
oki .. dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie zistime ked ich budem mat na nozkach :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to teda ano, velkost som si objednavala podla toho, ze som si zmerala dlzku a sirku nohy. Tak uvidime a kedy ti maju dost? Mne pisali, ze do 3 az 5 pracovnych dni. Tak ich cakam. Ale ja mam vyhodu lebo ked mi nebudu dobre tak ich mozem poslat spat a vratia mi peniazky ked ich poslem do 7 dni-
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked budu dobre aj tie moje vrat ich a kup si lacnejsie :-N ja az tak za 2tyzdne ich cakam
Odpovedať
Profilova fotka
Tak mne neide o cenu ale o kvalitu a aby mi sedeli na nohe tak uvidim ... a uz ked ich mam zaplatene tak mi je jedno, ze som dala za ne tak vela ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to je pravda, ja by som uz asi tiez nemenila keby mi sadli, vsak clovek je rad ked mu obchodik vynde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je. A šaty už máš vybrané??,
Odpovedať
Profilova fotka
len pozeram, pokukujem nejake tipy mam ale nebola som skusat ani osobne pozerat.a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vieš ja som v zahraničí tak nechodím pozerať a určite si nechcem požičiať šaty. Mám jedné vyhladnuté na internete a sroja len aj s poštovným cca 150 eur. Tak rozmýšlam nad nimi. Foto mám v albume. Tak ja planujem každý mesiac niečo kúpiť aby som potom nemala toho až tak veľa.
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez tak nakupujem priebezne aby ma potom netrafilo...hlavne ked este chceme poriesit byvanie... :-p ja som celkom zabudla ze ty si zahranicna ;-) idem pozret tie tvoje saty x-)
Odpovedať
Profilova fotka
To nevadí ... tak aj my chceme riešiť bývanie ... mamka predáva byt a stahuje sa z Popradu ku priatelovi do martina a ja som si veci zatial prestahovala ku priatelovi ... ale dlho tam nechcem ostat ... chcem mat vlastne byvańie a najradsej by som si postavila maly domcek niekde na kraji dediny ... po navrate sa mam nastahovat ku priatelovi ale radsej by som isla ku mamke aby som bola medzi svojimi ... tak mam dilemu ako to riesit
Odpovedať
Profilova fotka
akurat som s mamou volala tak som sa dlhsie odmlcala :-) no my by sme radi nejaky montovany domcek, ale zatial nemame financii dost :-( tak setrime a vyberame, zvazujeme..
Odpovedať
Baby !!!!!!!!!!!!! Tu sa to tuším zmohlo na chat o topánkach!!!!!!!! Teda nie že by mi to vadilo, ale vadí mi to, lebo som nemohla prispieť. Poprosím Vás, keď sa o nejakých topánočkách bavíte a máte ich v albume, čo takto, keby ste rovno pridali link albumu? Ja tiež teraz zháňam nejaké červené topánočky a mali by byť tak do 50 €, najlepšie nejaké na asi tak 6 - 8 cm podpätku, vykrojená špička a trošku hrubší podpätok, aby som sa nezabila. Už som si dosť odvykla od vysokých na ihličkách :)
Odpovedať
No a kačuliatko. Všetky ceny som uvádzala za komplet služby, nie za zálohy. Za sálu bola záloha 50 €, takže už budem platiť iba 170 €. Je to komplet za požičanie stolov, stoličiek, tanierov, minutej vody, elektriny, atď. a keď si to prerátaš, tak svadba trvá tak zhruba 11-12 hodín, takže budeš mať sálu asi o dosť drahšiu. Ale ono je to individuálne. A kde sa budete brať? To ti tuším chýba v údajoch :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 Awojky pravdupovediac este neviem kde sa budeme brat. Je to trosku komplikovane. Mamina sa odstahovala do Martina a priatel ze z okresu Levoca a predtym sme byvaly v Poprade. Chcela by som v Poprade ale priatel rozmysla nad Spisskou Novou Vsou. Tak neviem.
Odpovedať
Niečo mi hovor o komplikáciách :) Ja som z Prievidze, môj býval v takej dedinke pri Holíči, teraz spolu bývame v Skalici a budeme sa brať v Topoľčanoch, lebo je od tiaľ 80% pozvaných hostí. Tak sme to tam dali, lebo by bola zbytočnosť všetkých presúvať niekam ďaleko, budˇna tú, alebo na tú stranu. A dohady o tom, že by to malo vždy byť tam, od kiaľ je nevesta neberiem vážne. Je to predsa naša svadba a keby sa rozhodneme, že ju chceme aj v Japonsku, tak čo koho do toho, nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to ano, ale moja vascina pozvanych je z mamkinej strany a ty su vsetci z uplného vychodu cca 150 km od Popradu. Taze v Martine by bol nezmysel, lebo tam nikoho nemam. V poprade mam akurat uz len krstnu a z otcovej strany, ale ich nevolam na svadbu ani otca. A priatel ma celu rodinu okres Levoca a Spisska Nova Ves. A ja si myslim, ze Poprad by najviac vyhovoval. Ved tam to uz poznam najlepsie.
Odpovedať
Babenky majte sa tu krásne cez víkend sa na net nedostanem a v pondelok mám štátnice, tak na mňa myslite. Potom dám vedieť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 tak ti držím palčeky aj na nohách aby si to zvládla čo najlepšie
Odpovedať
Profilova fotka
budeme mysliet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojky katussska24 ako sa mas?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kaculiatko, no ja som mala doposial celkom fajn vikend, len vobec nehybem s bakalarkou..ale snad to dobehnem cez tyzden :-N ty sa mas ako? mucinka sa asi teraz uci chuda asi...ale potom jej budeme ticho zavidiet, ze uz ma titul v hrsti ;-)
Odpovedať
Ahoj holky. Tak predsa som sem prišla. Nedalo mi, som ukamosky, farbila mi vlasky, aj ked bysom sa mala radšej učiť :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?