Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja mam otazku. :-D a kde budete po svadbe byvat?my planujeme stavat, ale to este asi rok po svadbe..minimalne, kvol peniazom.zatial asi budeme u nasich, mame velky rodinny dom, tak preto. v to mate ako poriesene? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz spolu byvame rok a pol vo vlastnom jednoizbaku, teda draheho byt to je, a neskor planujeme dom ak sa nam to podari .
Odpovedať
Profilova fotka
monika a v bratislave?ten domcek mysli, ze kde by ste chceli
Odpovedať
Profilova fotka
my mame pozemek, meli jsme ted zacit stavet, ale bohuzel, zasahla nas oba krize, takze az se to trochu zlepsi. Bydlime spolu už 5 let :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no u nas to tiez stoji kvoli peniazom...a aky domcek planujete?my by sme radi montovany..asi..
Odpovedať
Profilova fotka
nene, montovaný nechci, už jen pro tu krátkou životnost. Studuju oceňování majetku a už jsem se s tím setkala, banky v ČR to nechtějí financovat.. radši zděný. Má zastavěnou plochu 80m2, 5+1... klasika :-) je takový rozkošný .D
Odpovedať
Profilova fotka
to vazne?mne zatial prislo same + pre montovane domy..
Odpovedať
Profilova fotka
Není, mám pocit, že některé systémy mají třeba životnost 60 let, neznamená to, že po 60ti to musíš strhnout, ale je ta životnost "oficiálně" nižší. Třeba konstrukce zděného domu je na 100 let, přitom některé zděné domy stojí tolik staletí :-)) My jsme chtěli monotvaný kvůli rychlosti. Pak jsme zjistili, že ceny jsou příšerně vysoké, pak nám banka řekla, že to neproplatí hypo, tak jsme řekli, že o těch pár tisc dáme víc a budeme mít zděný. Nám šlo o to, že bychom to stejně neměli napořád, jen rychle postavené, a třeba za 10 let bychom postavili zděný a z monotvaného odešli.
Odpovedať
Profilova fotka
katussska dom v bratislave? to by sme museli byt miliardari :) nie, bude to dakde mimo ba, ale blizko samozrejme, mozno rakusko by nebolo zle .. ukaze cas co si budeme moct dovolit.
Odpovedať
Profilova fotka
no my mame pozemok tak mame plus :) co hovorite na prodom?idem pozret nejake temy aj na modru strechu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hm tak to ste ti stastnejsi, my mame iba ten nas jednoizbak, ten predame, vezmeme hypoteku a dom by som najradsej uz postaveny nejaky do 5 rokov stari.. alebo novostavbu, ale nam sa stavat nechce. nemame na to cas a ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
Postanevou novostavbu ne. Pokud nevíš, kdo a jak to stavěl, mohlo by to být taky peklo na zemi. Když už, tak starý dům a kvalitně zrekonstruovat. Ale to vyjde někdy dráž než svatba novostavby
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to mas pravdu wiki..
Odpovedať
Profilova fotka
no my hladame finacne najlepsiu moznost..celkom sa mi pozdavaju ceny prodomu, tak by som rada zistila ci su realne....
Odpovedať
Profilova fotka
Baby tak som sa vratila z matriky a oficialny zapisany termin je 12.62010 o 16.00 :-D :-D :-D v cik cak centre,pani bola zlat kvoli ne dopisovali zosit na termin :-) ...opadol zo mna hlavny stres ;-) ...Inak my byvame v petrzalke v 4 izbku-samozrejme museli sme brat hypoteku ale my uz sme doma styria....
Odpovedať
Profilova fotka
Jamini a treba ist na matriku aj s partnerom spisat tu ziadost? teda my budeme mat svadbu v kostole, len este neviem aky je postup pri ziadani, lebo niekde som citala, ze aj v kostole nam vedie dat tu ziadost a tu potom treba odniest na matriku.
Odpovedať
Profilova fotka
hej, no ked mas v kostole, tak je myslim prvorade zajednat kostol na termin aj hodinu.a taktiez treba ist na matriku, aj ked tam su to uz len formality-aspon tak bolo povedane mne...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola na matirike s partnerom-treba podisovat ziadost ;-) takze asi najlepsie s nim---my mame len na urade ale tiez si mylsim treba kostol zajednat skor.-)))
Odpovedať
Profilova fotka
ja som v tomto inak uplne hrozna c kde treba na uradoch....mne mna je to nocna mora. este k tomu, kdeze mame v lubovni v kostole, mne treba ist na nasu faru popytat veci, potom na lubovniansku sa dohodnut s miestnym dekanom a este k tomu chceme mat aj svojho knaza-nie toho miestneho dekana, takze to bude uplne zaujimave ;-) ale co uz, asi aj taketo behy a dohadovania si treba uzit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani ja to nemam ruzove, musime vybavit dispenz a to este nemame ani vybraty kostol :( stale si hovorime ze uz to ideme vybavit, pokukat, a furt sme neboli, tak uz asi pojdeme teraz v sobotu alebo nedelu..
Odpovedať
ahojte, nam zas povedali na fare, ze mame dojst najskor v januari a ze potom si nas zapisu a daju nam cas obradu... takze uz mame vsetko dohodnute na nas datum vyplatene zalohy, ale vlastne stale nemame potvrdeny kostol, tak som aj trosku nervozna z toho ale snad to bude ok, a mame si ist vybavit na matriku najprv vsetky papiere a potom az dojst na faru.. jamini - mozem sa opytat v tych papieroch co sa vypisuju na matrike tam uz sa aj vypisuje ake priezvisko budem mat a zaroven ake budu mat deti ze? lebo ja este stale niesom rozhodnuta :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No tak uz v tom mam totalny zmatok, takze asi najskor najst kostol, dohodnut sa s knazom, ak sa bude dat, tak rovno zapisat datum a cas obradu a potom ist na matriku podpisat ziadost.. ?? Baby kde zhanate obleky na chlapov? neviete nahodou kolko stoji pozicanie obleku?
Odpovedať
Profilova fotka
monika, ja som mala taky napad, ze kupit oblek na to svadobnom veltrhu :-D snad sa to podari..ked kazdy vravi, ze tam su super ceny a vyber...teda dufam ze tam aj predavaju obleky, lebo ten moj svarny zenich potrebuje nejaky normalny..co by mohol aj neskor vyuzit
Odpovedať
Profilova fotka
Ano vypisuju sa aj priezviska detí-ale zas potom na dalsej strane uplne nakonci je to zas takze kludne si mozes napsat ake chce a pri obrade sa rozhodnut. :-D ...Oblek ma cas do marca-pozicovne neviem ale usite na mieru cca 250-300 eur
Odpovedať
Profilova fotka
Katuska ja zas potrebujem velkost xl a novavice len L,takze asi dame sit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja mam trosku obavy s tym oblekom ze cakat do marca, lebo on nie je uplne konfekcna velkost, je vysoky, v bokoch siroky, plecia utle, tak neviem.. mozno skusime ten veltrh, tam by na neho mohli nieco mat, pozerala som zoznam vystavovatelov a nastastie su tam aj salony ktore maju aj obleky, tak snad pochodime.. ta cena ma zaujimala kvoli tomu, ze ci si viac oplati poziciat alebo kupit. ale ak by to bolo 300 eur za pozicanie, tak mam pocit ze za taku cenu sa da uz aj kupit novy. ??
Odpovedať
Profilova fotka
Monika psiala som o siti na mieru cca 250-300 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj jasne.. sorry som si nevsimla, bo robim tristo veci naraz... a pozicovne nevies nahodou? no asi pockam na ten veltrh aj ja teda..
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem netusim ak zistite napiste:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. Tak jsem po zkoušce šatů. No... nevypadám tam jako já :-D Na fotkách se všelijak ksichtím.. ale mám 3 favoritky :-) Jedny jsou s vlečkou, ale hrozím se nepraktičnosti :-D Jinak ta druhá fotka, to jsou asi největší favoritky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?