Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
mucinka69 - tak oznamka v albume som pozrela a mozem len chvalit....ste tam aspon pekne vyparadeny a je vam videt do oci :) kdezto ta moja kamaratka mala to oznamko fotene oblecena v sustakoch a tvare im ani neboli skoro videt bo to fotili z dialky no prosto cele to bolo zle... ale hlavne ze sa to pacilo im..... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky mucinka mozem sa ta opytat cez aky program si si robila oznamka. Za info ti velmi pekne dakujem. A babenky ako vybavujete vyzdobu do kostola??
Odpovedať
xtinakc Ďakujem, ešte mám ďalšie verzie oznamiek v hlave, ale uvidím kedy ich zrealizujem, zatiaľ nie je čas :-) kaculiatko88 oznamká som robila cez obyčajný word - prajem veľa trpezlivosti, ak by si ešte potrebovala poradiť, tak IO :-) Ja osobne mám komplet výzdobu cez agentúru jasmine. Nechcem s tým zaťažovať rodinu, alebo priateľov, aby mali prekvapko a nie starosti. Nebolo to tak drahé, ako som si myslela že bude, tak som neváhala :-D
Odpovedať
kaculiatko88 ja vyzdobu kostola moc neriesim... v nasom kostole totiz idu svadby asi v 5minutovych intervaloch po sebe takze sa spolieham na nejake tie stare babky co upratuju kostol ze tam aspon par kvetiniek prinesu.... mucinka69 uz sa zacinam aj ja pohravat s myslienkou ze oznamka si urobim sama tak by som len chcela vedet ci sa chystas vytlacit oznamka doma na svojej tlaciarni ale pojdes do nejakeho special shopu....
Odpovedať
Profilova fotka
Ahouj holky, tak jsem tu týden nebyla a koukám, že je tu spousta nových jmen. Koukám, že jste pokročily. To vám závidímJá jsem byla v pondělí za matrikářkou a ta mi řekla, že smlouvu s klášterem uzavírají až v prosinci, takže termíny budou dávat až od Nového roku. :-( A na zahradě je až poslední svatba toho dne. Takže hned první pracovní den jedu do Sázavy a před osmou stojím přede dveřmi. ]-( Našly jsme ale krásný penzion na hostinu a moc milou majitelkou. Takže se aspoň něco vede. Byla jsem si taky zkoušet svatební šaty. Fotky dám do alba, jen co je zmenším na akceptovatelnou velikost. Ale žédné nejsou, jako ty červenobílé.
Odpovedať
Ahojte, ako po vikende? :) kaculiatko88 - este vyzdobu kostola nejako neriesim, kedze este sme sa neboli v kostole informovat, ze co a ako (vraj staci 3mesiace pred, tak neviem ).. ale v nasom kostole mysim, vela svadieb nebyva.. takze ja dufam, ze v ten den budeme jedinny a budem si moct urobit vyzdobu podla seba... chystam sa si vyzdobu robit sama.. a tesit sa z toho.. :) oznamka by som velmi chcela "stieracie" :-D uz aj viem kde by mi ich urobili .. len este musim zistit cenu a kolko min. ich musim objednat.. chceli by sme to tak, ze na prednej strane bude fotka nas dvoch ako malych ... a vnutri si budu musiet ludia zotriet nase mena aby zistili kto bude mat svadbu... alebo to urobit jednoduchsie a bude sa zotierat datum aby zistili, ze kedy bude vlastne svadba.. uvidime :) dufam, ze sa nam to podari, ak nie vyrobi oznamko bud priatel alebo jeho kolega v praci ...
Odpovedať
yoplait: skvely napad s tymi stieracimi oznamkami. ;-) Uz sme to aj my pozerali, ale zostaneme pri tom nasom vybratom. Na tom sme sa zhodli napodiv velmi rychlo a obaja, tak to radsej nejdem uz riesit, nech polovicka nezacne vymyslat ako to ma vo zvyku ]-( Nooo, luuucim sa s vami babenky, tak zhruba do bucuceho stvrtka. Ideme oddychovat a relaxovat k moru. Tesiiiim ako male deculo. Potom sa zase ozvem. Dufam, ze tu budem mat co citat, tak sa cinte. Muci: vsetko najlepsie k narodkam zelam. Hlavne vela vela lasky. KISS PAPAPA
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem vam babenky za vase nazory. ja som sa len tak pytala. Chcem si vsetko premysliet a urobit si sirvy vyber, ze budem mat si z coho vyberat. Oznamka cez word sa nerobila dobre. Je na to iny program, Viem ze ho obsahuje windows vista ale sa aj na XP ale nepamatam ako sa vola. Myslela som si ze cez ten si robis. Ja word pouzivam len sa pisanie. Tak neviem. Uvidim ked pridem domkou tak si dam natahat este neake programy do PC a budem kombinovat. Potom ti dam vediet.
Odpovedať
mucinka69: dakujem za odporucaci zoznam svadobnych miestnosti, mali sme na plane tento vikend popozerat ale mala som mensi uraz a som odstavena na 3 tyzdne :-( zvazujeme KD v kanianke, len som pocula, ze u nich nemozes mat svoje nealko a to sa mi velmi nepozdava, lebo na tych ich 3 dcl malinovkovych flaskach pekne prerobime.... znama mi odporuca sukromnu skolsku jedalen na Falesnika v PD, ze to je velke, celkom pekne a da sa ozaj s nimi dohodnut... mate o tom nejake informacie???
Odpovedať
Profilova fotka
dovolenky, promocie...jak vam je dobre..ja sa ucim na statnice a mam abstinenciu od internetu...takze zas o tyzden sa ozvem asi ;-) mucik a co sa ti to stalo?
Odpovedať
Profilova fotka
awojte babenky ako sa mate? Nieco nove? Ja si zacinam hladat svadobne saty, ale neviem sa rozhodnut. Vsetky su take krasne. A bojim sa ze nie kazde mi sadnu. aky tvar siat volite??
Odpovedať
Ahoj všechny nevěsty :) Musím se k vám (konečně) připojit :) S miláčkem jsme si naplánovali svatbu na červen příštího roku. Zatím jsme ve fázi plánování (hlavně já :D), když jsem chtěla jít v pondělí na matriku, bylo mi řečeno, že stačí po novém roce :( Tak aspoň mám čas najít to nej nej na naši svatbu :) No, možná to přeháním, protože už se mi o tom i zdá, včera o hostině a dnes jsem si celou noc zkoušela šaty, zelený :) No a protože v okolí se moje nadšení nesetkává s až takovým zájem, musím se "pochlubit" aspoň tady :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj Maroussio, tak to jse tu správně. Jenom se chlub ;-) Ve snu sis zkoušela ty zelený, co máš v albu nebo máš vysněný ještě jiný? Já bych zelenou mít nemohla, protože bych vypadala jako nemocná. Ale chci kombinaci bílá/krémová a červená. Kaculiatko: proto si žádné nedávám do alba. Mám strach, že se do nějakých zamiluju a vůbec mi nepadnou. :-( Ale u těch jedněch jsem neodolala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj maroussia ja som na tom asi tak isto,v sobotu ma priatel poziadal o ruku oficialne a cakala som,ze sa niektory ludia budu tesit somnou,alebo aspom nieco.No najprv som bola sklamana,ale teraz mi je to jedno,ja som stastna,chceme sa nabuduci rok vziat a viac mi netreba.Ja tiez si chcem,ale aj musim vybavit veci k svadbe uz teraz lebo ja buduci rok nebudem mat nato cas,lebo koncim skolu,skusky,diplomovka,statnice a tak.... Takze ja sa tiez chvalim tu,som zasnubena a som stastna...
Odpovedať
Kaculiatko88 - ja som asi prva, ktora uz saty ma :-D mozes sa pozriet v mojom pripravnom albume, aky tvar som zvolila ja..
Odpovedať
Profilova fotka
Moc ti sluší
Odpovedať
Aislin - jo, to jsou ony... asi před rokem jsem je viděla za výlohou salonu a už tehdy mi padly do oka... letos v zimě jsem je viděla na slečně na maturiťáku... a teď jsem je objevila jako jedny z mála nafocený na stránkách salonu... to je asi znamení, jinak nevím :D No, já mám pocit, že blbě vypadám ve všem, ale to se poddá... :) Zelený šaty jsem měla na maturiťáku a bílý v tanečních :)
Odpovedať
mimuška: Ďakujem za prianie k narodkám, vešľmi si to cením, ešte že fungujeme na facebooku :) Keby toho nebolo, tak si nemôžme ani chatovať a to už by bolo fakt zléééé :-D :-D kaculiatko88: Dúfam, že zistíš, aký je to program, ak by sa to v inom robilo lepšie, ako vo Worde, bolo by to super. Hlavne by bolo najlepšie mať taký program, aký majú tam, kde si to pôjdeme dať tlačiť, aby sa to znova nezmenilo. Ja som si už tak dávala robiť vo Worde kalendár na 2009 s našími fotkami, ale tá z tlačiarne to musela celé upraviť v tom svojom programe, aby to vôbec išlo vytlačiť. Inak tie tvoje šatočky sú pekné, ale nie je to celkom môj vkus. Nejako sa s nimi neviem stotožniť, ale nehnevaj sa, vieš ako to je, že koľko neviest, toľko chutí :-D :-D Aislin: No tak neviem, čo už tebe mám napísať, dúfam, že si vymeníme medzi sebou potom aj fotky a DVD, lebo ak budeme mať ozaj rovnaké šaty v rovnaká deň, tak to by bol hriech si fotky aj DVD nevymeniť, aj keď sa nepoznáme až tak veľmi dobre :-) :-) Katuška nestraš, mne sa nič nestalo, to len miminček písala, že nemohla prísť 3 týždne. Inak stále na teba myslím, ako na stálicu tohoto fóra, tak po prípade pošli meno do IP, ak si aj ty na Facebooku. Inak holky, dnes mám narodky, a tak ma napadlo, keď už o tých snoch píšete, že mne sa snívalo v noc mojich narodiek s ocinkom a bola som z toho stráášne vyvedená z miery, lebo som sa zobudila šťastná, aj keď tu už ocinko nie je so mnou. Chcel, aby som mu ukázala diplom a hrešil ma, že čo tam robí to C-čko :-D Ale aj tak ma to strašne potešilo :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinka: Dodatečně ti přeju všechno nnejlepší k narozeninám. Ať se ti splní všechno co chceš. I když nejhezčí dárek už jsi dostala. (Myslím tím ten sen). Jinak fotky a DVD si vyměnit můžeme. Mohla by to být sranda. Ješte, že máme jiné aspoň místo a ženicha ;-) Maroussia: Ty jsou moc hezké. Už sis je zkoušela?
Odpovedať
mucinka: všetko najlepšie k narodeninkám, veľa šťastia, zdravia, úspechov v živote a veľa splnených prianí už som tu pomaly týždeň nebola, tak som troška vyšla z obrazu.... a inak, v pondelok som troška navševovala svadobné salóny, a vyskúšala som aj zopár šiat...a čo ma najviac prekvapilo, že mi sadol práve ten strih šiat, čo som hned vylúčila a nakoniec mi ide najlepšie...ja mam totiž troška boky a zadok a snažila som sa ho zakriť, tak som si najprv vyskúšala princezničkovský strih, ale vyzerala som ešte širšia ako som a tak mi v salóne dali vyskúšať šaty, ktoré mi troška obtiahli boky, čím sa mi predĺžil aj trup a tak sa rožširujú...no fakt som bola prekvapená, ako keby som to nebola ani ja......čiže ponaučenie - skúšať, skúšať a skúšať...lebo čo je pekné na obrázku nemusí byť aj na vas, ked si to obliečiete!!!! no a tety v sálone ma upokojili, že nám júnovým nevestam stačí skúšať šaty v decembri, januári, že to bolo niekedy také časy, čo ste si museli rezervovať šaty rok vopred aby sa vam niečo ušlo, ale teraz je tých salónov toľko, že čo nenájdete v jednom, tak nájdete v druhom:) takže asi tak:)
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka : nie nehnevam sa. Mne sa iba pacia, ale vaham, lebo moja predstava je uplne ine. Tak stale hladam nie co by mam uputalo. Skusim pohladat programy a uvidime. Dam potom vediat.
Odpovedať
aislin - nene, ještě jsem nikde nebyla, nemáme ještě zamluvený termín, tak mi to přijde předčasný. Dneska jsem si uvědomila, že bez termínu si nemůžu vybrat šaty a bez šatů (nejsem si ještě jistá, jestli budou bílé) ani vymýšlet kytku, dekorace a tak. Smůla, no :D Tak aspoň sepisuju seznam hostů a vybírám dort a hudbu na obřad :D :D Ještě, že mám tolik času :)
Odpovedať
jajar: Ja sa presne toho istého začínam báť, keď ste o tom začali písať. Mám vybraté šatky o ktorým snívam a bojím sa už vopred, že budem dosť sklamaná,. Ja mám toho dosť aj hore aj dole, aj v strede no skrátka všade a rozhodne nepatrím medzi tie, ktoré by sa mohli radiť medzi princezné. No aj tak som našla šaty, o ktorých snívam, ale ako tak pozerám, asi by som si mala začať hladať aj iné. Už si sa aj pofotila do albumu v šatkách? Alebo ak máš fotky, pošlem ti mail do IP Aislin: Asi idem hladať aj iné šatky :-(, čo ma faktr dosť mrzí, lebo sa mi už s nimi pár krát snívalo :-( :-( Každopádne, ak neschudnem aspoň 10 kg do svadby, tak ma do žiadnych nevpracú. Aislin aj jajar ďakujem za blahoželania :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Maroussia: Štay si můžeš zkoušet i bez termínu. Jenom si je zatím nezamluvíš. A řeknu ti, že to vůbec není lehké. Včera jsem byla v salónu a byla tam naprosto úžasná paní. Vůbec ne nabála říct, že mi něco nesluší nebo to není ono. Byla jsem tam přes hodinu a vyzkoušela asi 20 šatů, než jsme našli troje perfektní. A jenom jedny z nich jsou opravdu svatební, ty ostatní jsou už dost odvážný.
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinka: co to? To už sis ty naše šaty zkusila a nejdou ti nebo na tebe padla špatná nálada. Dala jsem si kvůli tobě do alba ještě jedny šaty. Jsou za krk, což by mohlo sedět líp než ten rovný dekolt. ;-) Chtěla jsem si je včera zkusit v salonu, ale zrovna tam nebyly. :-( Tak zkus zapátrat.
Odpovedať
aislin Ja som už tiež popozerala aj iné a zistila som, že sa mi páčia aj také podobné, ale mali by byť červeno biele, dúfam, že aspoň od toho neupustím. A máš nejaké foto zo skúšok šiat?
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinka: Ze včerejške ne, protože se mi rozbil foťák. :-| Z minulého týdne ano, ale zpětně se mi moc nelíbí. Já vím, že je dlužím, ale nějak se nemůžu dostat k tomu, abych je upravila.
Odpovedať
Aislin - na to jaksi nemám odvahu, po tom, co jsem tady četla v diskuzi o některých salonech :D No a taky nechci jít sama a myslím, že nikoho nepřesvědčím, že už je ten správný čas :-D A vůbec si nemyslím, že by vybírání šatů bylo jednoduché, jsem asi až moc sebekritická... a navíc ta bílá barva, hrůza :D
Odpovedať
mucinka: pošli mail do IP a pošlem ti fotky, nechcem ich dávať do albumu tu, aby ich moj Luky nevidel, a skrátka nemusí ma každy vidieť :-N , a kto bude chcieť, tak radšej pošlem na mail....a ja tiež nesom najchudšia, takže preto som šaty s obtiehnutými bokmi hneď vylúčila a ukázalo sa,že tie mi idú najlepšie......ved uvidíš, ked pošlem foto...
Odpovedať
neviem babenky ako vy...ale ja mam niekedy také obdobia šialenstva, kedy ma tie svadobné prípravy tak chytia, že už by som sa najradšej vydávala o mesiac, ale bohužial ten čas sa nejak vlečie ]-( , a zase mam obdobie, kedy na to vôbec nemyslím, lebo mam čojaviem napr. strašne veľa iných povinnosti a vtedy ten čas ide najrýchlejšie:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?