Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
ahojte, tak nas tuto sobotu caka oficialne oznamenie svadby najblizsej rodine :-D tak snad to dobre dopadne ;-) Vy uz to mate za sebou? ci este sa len chystate?
Odpovedať
Profilova fotka
Katulik: Vítej mezi námi. To je naprosto úžasný, že vám to tak krásně vychází na jedno datum datum. Máš už ho zajištěný nebo jen naplánovaný? Katussko: Tak hledej dál. Na zkoušení máme ještě spoustu času. Určitě najdeš někodo, kdo tě učeše přesně podle tvých předsrav nebo ještě líp. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
yoplait Tak z polovice to mame uz za sebou. Priatel ma poziadal o ruku ked bol u mna v zahranici na dovolenke a je tu polovica jeho rodiny a a mojej to oznamime osobne ked pridem ja domkou.
Odpovedať
Profilova fotka
mile moje..bojim sa jak pes tych statnic.vazne to asi nedopadner uspesne, vobec nnie som nejak extra nadupana a uz som unavena permanent....tak snad v decembri.... ;-( vcera sm bola oddychnut na svadbe-pre zmenu uces som si robila sama a vyskusala som tie vysokanske topanky co mam ;-) komu sa chce pozrite foto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Koukám že odtud úplně zmizeli příspěvky, které byly psány v červen 2010. Jak je to možné?
Odpovedať
ahojte, tak nase zasnuby prebehli super a hotel nam nachystal krasne vyzdobeny stol so zivymi kvetinami, dala som aj foto do albumu.. presne tam totiz planujeme aj svadobnu hostinu, tak sme chceli aby nam ukazali ako vedia slavnostne prestriet a ochutnat ako varia :)
Odpovedať
Profilova fotka
yoplait gratulujem :) supéer ze ti to tak vyslo!!! baby, prave som sa doucila, este zajtra co to do seba nahadzem a v stredu vyrazam na statnice. som v panike;-(
Odpovedať
Profilova fotka
katussska tak ti drzim palceky aby si to zvladla co najlepsie
Odpovedať
Profilova fotka
dievcenceeeeee!!!!!kde ste tolkoooooo....????? Katka je bakalarka- este aj s vyznamenanim som prospela!!!!3xA, 1xB :-D :-D :-D
Odpovedať
katus: BLAHOZELAAAAAM :-) :-) :-) Ty biflos jeden, xe xe, xe...no vidis moja, a ako si sa bala. Ing das lavou zadnou o dva roky. Este raz gratuliren ;-)
Odpovedať
katussska - gratulujem :-) uz to len poriadne oslavit treba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby dakujem, skvely pocit !!! ja budem Mgr o dva roky :) mucinka a ty si kde?
Odpovedať
Článok sa načítava...
katus: muci flaka...som ju tu nevidela hodne dlho. Bohvie, co ta s milackom doraba :-D :-D :-D Ozi, pocuj, chcem objednat kamoske cez ebay UK slapky. Ma velkost tak 6...nevies narychlo aka velkost to je v uk? Nece sa mi to hladat. A este...nevies kolko je postovne na sr z uk? Ty objednavas vecicky, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
velkost mam 39(38.5), UK 5.5, US 8.5 dlzka nohy 25.5cm
Odpovedať
Profilova fotka
Tak katussska blahozelam ti k uspesnym skuskam a teraz sum do priprav na svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
:) dakujem
Odpovedať
Katuška: ahooooj moja, strašne moc som ti držala päste a som rada, že sa ti to tak krásne podarilo. Blahoželám, aj keď s oneskorením. Prepáč. :-( Mimka: Moja, pravdu máš, flákam sa, lebo som dala minulý týždeň v piatok výpoveď v práci, už som nezniesla ponižovanie a urážky, bolo toho na m§a moc, tak som teraz bez práce a net zatiaľ doma nemáme, takže sa nemám od kiaľ prihlasovať. ALL: To nič nemení na tom, že na Vás aj tak stále myslím aj keď sem nestíham chodiť tak, ako pred tým. A čo sa týka mňa, keďže zatiaľ neviem, ako to budem všetko stíhať hlavne finančne, všetko ohladne svadby záleží na tom, či si čo najskôr nájdem nejakú prácu, aby to potom bolo z čoho platiť :-) :-) Majte sa krásne, ja sa zase niekedy ozvem...
Odpovedať
Profilova fotka
čaute baby, tak aj ja som sa rozhodla napísať, hlavne kvoli nejakym informaciam, ktore by som potrebovala vediet :) kedze sa idem vydavat prvykrat :D tak nie som zbehla :) zatial planujeme svadbu na 18.6.2010 - su to moje narodky, dokonca aj buduca švagrina ma vtedy, tak aby si to moj drahy zapamatal :))) kedze jun 2010 je čochvila... ubehne to ako voda, tak som chcela vediet, ze kedy čo treba pozhanat - kedy by som si mala začať pozerať šaty - to je asi najhlavnejšie... a aj ostatné veci... ak s tým máte niekto skúsenosť alebo viete že kedy je čo najlepšie si zariadiť, bola by som rada, keby dáte vedieť :) zatial diky
Odpovedať
Profilova fotka
muciiik no ahoj, tak toto je vo veci. no ak si mala taku nejaku pracu tak blahozelam, ja som tak svoju ukoncila vo februari a vdakaaaaaa Bohu!!!!!!!!neni nic horsieho nez "narusena sefka".... teraz uz som Bc. tak mi nic nebrani intenzivne sa pokusat niekde zamestnat...takze to je moj dalsi ciel, snad nieco splasim, z coo sa bude dat aj existovat weronnka ahoj, no pozhanaj si salu, kameru, foto, hudbu...saty ti staci 6-8mesiacov vopred...podla mna.
Odpovedať
Profilova fotka
Katussko, to je skvělý. Moc ti gratuluju. Mucinko, taková práce fakt nemá význam. Doufám, že něco brzo najdeš.
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky .... ako tak pozeram velmi casto tu nechodievate. Asi mate dost vela prace. Tak ja teraz pracujem najviac ako sa da, aby som aj nieco usetrila a mohla sa vratit domkou. A plne sa venovat pripravam sa svadbu. A riesit zoznam hosti. Uz sa na to velmi tesim. A hlavne sa svojho priatela. Tak vam prajem pekny tyzden, pre niekorych pracovny a pre nieho oddychovy.
Odpovedať
Ahoj wero :) No, všechno je jednou poprvé, že :) Tak nejdřív je potřeba vědět, kde se chceš vdávat - žádaná místa jako třeba zámky je nutné zamluvit co nejdřív a i tak už můžeš mít smůlu :( Taky žádaní fotografové bývají obsazení klidně rok dopředu. A to ostatní má čas a dá se to řešit podle okolností. Taky je asi dobré si brzy zamluvit místo na hostinu :) A jinak plánuješ stejný termín jako já, akorát si musím udělat čas a zavolat na matriku :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, zatial dakujem za komenty - uz som aspon v obraze, ze co mam prv robit - teraz ma napadlo - ze kedze je 18.6.2010 piatok, tak snad nebude problem - lebo vacsinou su svadby v sobotu... keby vas nieco múúúdre napadne, tak kludne napiste, velmi rada sa poucim :) diiiky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,trvalo mi to dlhšie ale dufam,ze to tentokrat vyjde tak datum 12.06 nebude,kvoli tej skole ale uz mam zajednanu kameru a foto,zajtra idem dat zalohu na salu,aj kostol sa spytat a drahy ma rezervovanu kapelu.. takze som to presunula na 18.09.2010.Dufam,ze vam to všetkým vyjde a bude to vas najkrajsi den....
Odpovedať
Profilova fotka
Ako sa mame? my striedavo oblacno...ale dnes bol prenadherny den a ja mam konecne vysnivane svadobne sperky !!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak ja som uz konecne doma a cez tyzden idem vsetko obehat ohladat svadby. Som objednana aj na skusku siat. Tak drzte palceky nech nestratim pri tom nervy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj děvčata,já se k vám přidám,jestli můžu. Tak jsme se s chlapem nakonec domluvili na datu 5.6.2010 a dneska večer se jedeme podívat do jedné vesnice kousek od našeho města na hospůdku,kde bychom chtěli mít večer raut s prasátkem. Pronájem asi 3 tisíce. Jo a taky jsme se už alespoň předběžně dopočítali kolik bude lidí a vyšlo nám 50. Jinak nemáme nic víc. Já osobně nemám ani žádnou představu..jako: jaký šatičky a tak..vůbec. Poraďtě,taky chci být v obraze ;-) Je něco,co byste doporučily,co by bylo třeba fajn shánět už teď?Jinak krásný den,tady u nás to vypadá jako babí léto :-)
Odpovedať
Ahojte nevěsty, tak jak to jde? Já jsem včera (konečně) zavolala na matriku a paní mi řekla, že termíny pro příští rok budou až na přelomu listopadu a prosince :( Ale už sháním fotografa :) A uvažuju o objednání na zkoušení šatů :D O víkendu jsem si vyrobila barevný zasedací pořádek :) Prostě to miluju :)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby kedy chystate lov na svadobne saty? ;-) ja som uvazovala o novembri cca , ale neviem normalne ci vydrzim, lebo cim dalej tym mam viac tipov a menej casu... :-D mucinka, ty kde si, klesa tu moralka !!!! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
katussska24 - ahoj, vieš čo, ja som bola včera pozrieť v jednom salóne v Nitre, tiež už som "nažhavena" na pozeranie a zhananie hlavne šiat... ale ked sa ma pani spýtala, že na kedy to potrebujem, ja som povedala že na jún, tak ma zahriakla, že šak mám ešte čaš - že ešte bude nová kolekcia, hned v januári - a určite si bude z čoho vyberať, a hlavne že mi to fakt neponáhla... no neviem...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?