Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

Zobraz úvodný príspevok
Má aj niektorá z Vás naplánovanú svadbu v tomto termíne? Podeľme sa spolu o prípravy :-) Ja už mám rezervovanú sálu na 5.6.2010 v Nemčiciach okr. Topoľčany :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...ale ved ucit sa da aj pri vode :-D
Odpovedať
Caute baby, pridavam sa. Svadbu mame 5.6.2010 v Casteli v Mierove pri BA. Rezervovali sme to cca v máji a to už mali pár sobôt plných. Zatiaľ sme riešili okrem toho len obrad ... chceme v Zrkadlovej sieni.
Odpovedať
Brona: Tak ťa tu medzi nami vítam, budeš mať isto rozprávkovú svadbičku v ešte krajší dátum :-D , konečne niekto aj s mojím dátumom :) Mimka: Inak ja som si včera fcakt ako šialenec aj pripadala, keď som chodila po byte s tou novou čelenkou na hlave, ak mi môj ťukal na čelo :-D :-D No a to ma ešte nevidel, že som si zažala svetlo v kúpelke a točila som hlavu pred zrkadlom, a pozerala som sa, ako sa to úžasne ligoce :))) Jakko úplné malé decko:) My teraz ideme do Tatralandie na víkend. Konečne si aspoň 2 dni dáme ničnerobenia a oddychu. Aj keď sa tam trocha obávam ísť, lebo minulý rok sme tam tiež boli, mali sme 5 celodenných vstupov a pred posledným mne oznámili, že sa mi vo francúzsku utopil ocko v atlantickom oceáne. Vtedy som padla na úplné dno a naslednovali týždne plakania, zúfalstva a beznádeje, kým sa aspoň nenájde telo. :-( Dúfam, že to bola len zhoda náhod, a že sa to nebude opakovať :-( No to som tak nechtiac odbočila, len ma to tak napadlo, že mám strach, aby sa zas niečo nestalo, keď tam ideme využiť posledný z minulého roka a kúpime si znova 5 vstupov a pôjdeme tam aj po svadbe. Ja nemusím žiadne maledivy, aj keď niekedy tam tie ceny predstavujú v tatralandii asi exotiku :-D :-D
Odpovedať
muci: to mi je luto s tatinom :-( To su smutne veci, ktore radsej ani nejdem rozoberat, lebo by som plakala. Mne sa stalo nieco podobne, s priatelom, ale bola tu hnusna zakerna choroba. Radsej nechat tak tieto temy :-( Ja si ako sialenec pripadam stale. Som na tom tak podobne ako ty. Nieco dovlecem domov, a nie a nie to odlozit. Bubo sa mi raz smial, ze ma bude na kameru natacat a potom si to pustime o niekolko rokov. Este si prdel budu z nas ty chlapi robit :-D :-D :-D Inak, my tiez sem tam zavitame do tatralandie. Chodime teda hlavne kvoli toboganom, to sme tam ako take vyrastene nevysantene deti male :-D Vtedy nam nie je rady. Neboj nic muci, tentokrat bude dobre. Musis verit ze bude, a ono to tak naozaj bude, uvidis. A ja mam nieco nove!!! Dnes bola kamoska zhanat doplnky nejake po svadobkach a tam som padla ako "obet" na skusanie siat svadobnych. Ze sak uz by som mohla konecne nejake vyskusat. No nemuseli ma dvakrat prehovarat x-) x-) x-) Juuuj, to bolo bozske. Aj kazdy den by som to vedela robit....
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky tak ako sa mate?? Ja uz mam rezervovanu salu. Konecne. Uz mam aj hudbu.
Odpovedať
Profilova fotka
mucik, to si uz tusim spominala s tatinom..tusim vtedy ako mne ta kamoska umrela prednedavnom.take veci sa nam z casu na cas pripomenu, hlavne na miestach, ktore sa nam s nimi spajali...ja mam problem chodit okolo jej domu a do obchodov kde sme zvykli nakupovat...ale faktom ostava, ze je to len nas subjektivny pocit, to miesto za nic nemoze.myslim ze tentoraz to bude v poriadku, aj nabuduce, aj dalsi krat... ;-) a cim viac tatralandiu zopakujes, tym viac sa ti to miesto prestane spajat s tatinom. ale mima ma pravdu, asi sa stopnem v tejto teme aj ja.u mna je to este dost...5.maja sa to stalo a edste aj noviny si podali porodnicu antolsku...ale moj nazor-tak im treba, nech si uvedomia co tam robia! nuz sustredme sa my radsej na skusanie siat, doplnanie nausnic, koruniek a vyzdoby.mame pred sebou krasny cas napriek vsetkym skuskam, posledny rok ako slecny, tak si to musime uzit. potom uz oficialne titul "pani" :-D a este aj meno nam zmenia!!!nuz co...podla mna nas caka prenadherny a rozpravkovy zivot! x-) nezda sa vam? :-D ps: ja som este v tatralandii nebola a strasne chceeeeeeem!!!!!!!! x-) x-) x-)
Odpovedať
Ďakujem za utešenia babenky moje. Je to všetko tak, ako píšete, a ideme tam s mojím aj preto, že veríme, že je to krásne miesto a bola to len zhoda náhod. Takže sa už strašne moc tešíme, môj teraz spravil skúšky z akadémie, kde ho poslali z práce, tak máme už obaja pokoj a budeme si užívať jeden druhého. :-D :-D Inak baby ozaj. Už viete, akú chcete kaderníčku aj kozmetičku? Lebo ja v tomto ešte tak celkom jasno nemám. Líčiť ma bude asi moja naj kamoška a zároveň prvá družička, čo má kozmetcký kurz a maluje krásne, len sa bojím, že by to až tak dlho nevydržalo, ako so špeciálnou kozmetikou. No a účes tiež ešte neviem kto, lebo nie som odtiaľ, kde bude svadba, tak to bude skôr riziko. No a predpokladám aj, že moje vlásky asi nedorastú do takej dĺžky, ako je treba k účesu, aký chcem, tak zrejme si budem musieť dať nadpojiť. Už ste aj toto riešii? Či? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem se k vam pridala a pak se sem tyden nedostala. Snazila jsem se vas procist, ale musin rict, ze mi z tohe jde hlava kolem. A to jsem si vzdycky myslela, ze nemam se slovenstinou problem. Ale cteni je asi narocnejsi nez poslouchani. :-) Ale aspon budu ternovat. Moje budouci svagrova je Slovenka Jinak od minuleho tydne jsem pokrocila v tom, ze jsem se rozhodla, ze svatba bude pristi rok. Nejak jste me tu nakazily. Je tezky cist s tu o vsech tech pripavach a nezacit resit tu svoji. ;-) Takze, pokud se to podari, tak 5.6. 2010.
Odpovedať
Aislin: Tak blahoželám k dátumu, asi začnem robiť štatistiku, ktorý dátum vedie :-D Ja s tou češtinou veľmi problém nemám, nakoľko môj nastávajúci je záhorák, tak tu sa všeobecne rozpráva tak československy, takže mi to vôbec neprekáža a môj svokor budúci je Pražák, takže som taká aj aj :-D :-D Prezrať nám aj trošku viac, čo sa ti už podarilo poriešiť? :-)
Odpovedať
aislin: tak konecne aj ty datumik? No super. Len ten moj tu nejak chyba. To je 19teho nejaky nevhodny den na svadbu ci co??? =-) muci: ja pojdem asik mojej kadernicke a ta ma aj nalici. Robi profesionalne licenie, chodi po roznych akciach licit. Ale este uvidim, bo je dost draha. Raz som sa bola dat licit u jednej pani, a ta odviedla hodne dobru pracu. Fakt skvele. Tak to mozno budem riesit u nej. Este uvidim. A vlasky, uvidim ako budu rast, ale chcela by som bud rozpustene vlasy, alebo potom take echt velky drdol, uplne hladky...a obidve varianty s kvetom. Uvidim, co u mna povedie pred svadbou :-D :-D :-D katus: jasne ze nas caka krasny zivot. Treba tomu verit, a ono to tak potom bude. Keby som mala rozmyslat nad tym, ze ci sa nahodou niekedy nerozvediem, tak by som sa nikdy nevydala. A keby som sa mala stale vraciat do minulosti, tak s mojou laskou nie sme spolu. Aj ked je to krute, aleaspon krasne spomienky nam zostanu navzdy... Ozi, posielam ti link na saticky, co som si skusala v jednom salone. Kukni ked budes mat cas. Som zvedava, ci sa ti niektore budu pacit. Mna na mne nenadchli ani jedny. Ale bol to len jeden salon, neplanovala som skusat :-N
Odpovedať
Katuš fakt kuikni ten mimkin link: prezradím ti až potom, ktoré sa mne páčili najviac. som zvedavá na výsledok, tak potom aj mne dajte vedieť :-D :-D Mimka ja mám teraz také kratučké dĺžky najmenej 10 cm, čo je teda fak dosť málo, a za rok pochybujem, že by mi narástli také, čo by sa mi dali pekne vyčesať. Veď účes aký chcem mám v albume a zmením si fotku na aktuálne, aké mám teraz, tak uvidíš. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,chcela som svadbu 12.06.2010 a myslela som si,ze to je este strasne daleko a ako citam tieto fora,skor si myslim,ze ani nie...A uz ani nedufam,ze to vyjde presne tak ako si predstavujem...To uz teraz mam zajednat salu,kostol,fotografa,kameramna a kopec dalsich veci?pomooc poradte mi.. Rozmyslame o beladiiach neplanuje niekto svadbu tam,ale niekoho nepoznate kto ju tam mal?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no uz som mrkla.... 8-) mimka, no aj zasnem saty a v albume kopec novych foto a ake veci smrncovne :-p juhuhu....no k satam- mne sa pacia najviac asi 2 a posledne. to je taky moj prvy tip uvidime co poviem ked sa na to zajtra pozrem. :-D dnes som odovzdala bakalarku aj prihlasku na statnice tak hura na ucenie. ;-) som unavena jak pes, btw vobec nechudnem aj ked cvicim a zerem menej a napriek tomu ze nemam peniaze som sa zalubila do topanok za 2,5tis skoro :-( mam ja ale problemy, vsakze? ]-( nuiz a este nejake reakcie moje.. =-) kadernicku, vizazistku vobec netusim, ja to tiez nemam v Lubovni prave "obehane", ale buduca svokra radi a ja jej celkom verim...kadernicku mam vyhliadnutu, odporucala mi ju svokra aj svagrinka buduca, vizazistku to netusim, z toho je mi do placu...dufam ze nebudem vytrblietkovana od hlavy po paty, to radsej "natur look" ;-) lulupaja- mne by sa beladice pacili, tam to je celkom fajn a mozes si pripravit alternativu vonku aj vnutri...ale ako to vyzera v praxi to netusim...ceny , personal...okolo beladic zvykneme chodit cestou na vychod a vzdy otacam hlavu za kastielom :-D
Odpovedať
mimka tu má nové foto v albume? no mudem musieť ísť kuknúť. Ale aby som nezabudla: lulupaja: Poslala som ti do IP kontakt na jednu holku, čo sa tam vydáva teraz v auguste a na dve, čo tam mali svadbu minulý rok. Snáď Ti to pomôže. Neviem ako často tam bývajú svadby, ale hlavne sálu si rezervuj. Potom je najlepšie kameramana a fotoggrafa, tam už ak máš nejakého vyhliadnutého, tak už môže byť zarezervovaný, preto toto je tiež dobré rezervovať čo najskôr a na ostatné máš času dosť. Tie 3 veci sú asi také najpodstatnejšie. A potom aj DJ a kostol mi každý zatiaľ tvrdil že na to je času dosť, tak to plánujem až tak o 3 mesiace. Katuška: Akože fakt mi musíš spôsobovať depky a pripomnínať mi tému chudnutia? :-S :-S Ja som na tom tak isto. Teraz chodim každý druhý deň na 10 km prechádzky, menej jem a nič. 0 bodov. Vlastne žiadne kilo dole, ani hore. Nič. Váha stojí ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
heeej a ake saty su vase "favoritky"?myslim z toho linku co posielala mima. ja som zvedavaaa :) mucik - no ze ja ti depky sposobujem, mne sa o to stara moj drahy vetami typu"ty by si mala fest pekne nohy keby si schudla..." to dakujem pekne!]-( ale musime vytrvat, ja neverim ze neschudneme muci !!! tolkym sa zadarilo, musi sa aj nam! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, také chystáme svatbu na červen 2010... Bohužel zatím nemáme přesný termín, protože je dávají až od prosince 2009... Takže můžu plánovat, jak chci, ale přesně na datum ne... :-( Ale úspěšně hlásím, že jsme se s přítelem shodli na prstýnkách, takže jsem nadšená!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to gratuluju. Já ještě nemám vůbec nic. Myslel jsem si, že je to ještě hrozně daleko, ale když to tady čtu, tak asi budu must co nejdřív začít. ;-)
Odpovedať
Aislin no tak pekne začni, nech nám môžeš podávať správy, čo všetko sa ti už podarilo rezervovať :-D Maťka: To máš teda super, to my dvaja budeme mať prstienky asi až úplne nakonci. ;-( To môj má k tomuto úplne iný prístup a ešte nemám ani zásnubný. Ja stále čakám a čakám, kedy už. A včera mi zahlásil, že ak budem poslúchať, tak ho dostanem až pred svadbou. No akože to už čo mu na toto mám hovoriť :-D :-D Už to ani neregistrujem, hlavne, že sa máme radi, a že plánujeme svadbu. Prstienky budú fakt až možno pred svadbou =-) =-) Katuška: To nechci ani vedieť, že čo môj hovorí mne. Veď preto som taká nešťastná, že viem, že som sa mu páčila viac, keď som bola chudšia. No hold, zdravotné proboémy a dlhodobá PN sa na mne podpísali v podobe pneumatík a teraz som z toho na nervy. No dúfam, že teraz nejaké tie KJouly vyplávam a vykričím v tobogánoch :-D :-D
Odpovedať
lulupaja: nie je za čo, dúfam, že ti aspoň jedna z tých holiek odpíšu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mucinka: Já taky ještě zásnubní prstýnek nemám. :-( Dostanu ho až pod stromeček. Letos slavíme Vánoce u našich a přítel to chce propojit s žádostí o ruku. ;-) Jo a hubnutí vůbec neřeš. Zvlášť, když to má zdavotní důvody!
Odpovedať
Profilova fotka
mucinka69 •ahoj,ta co bude mat teraz svadbu mi odpovedala hned,uplne ochotna baba...
Odpovedať
Babenky ja už pomaly odchádzam na predĺžený víkend, a v utorok mám promócie, takže napíšem až v stredu. Budete mi chýbať strašne moooooocccccc. :-( :-( Tak sa mi tu opatrujte a píšte píšte, nech mám potom čo čítať :-D papapapa
Odpovedať
Profilova fotka
Ako vikend?Ja ho mam nakupovaci aj ked len cez internet ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojte babenky ako sa mate?? Tak ja už mám zasebou zásnuby už ma len čakajú take oficiálne, ktore planujem usporiadat v septembri, lebo skor ma nepustia na dovolenku :-( Sálu už mám rezervovanú aj hubdu. Už len pár drobností a budem mat aspon do Vianoc pokoj a možem myslieť na ine a ovela krajšie veci. Ved je leto.
Odpovedať
Profilova fotka
joj ako je mucinke dobre co?uziva vikendu :)aspon ma pekny cas. ja sa dnes akurat na navstevu chystam.ale co ma z priprav nove - kuknite mi to albumu , tie strieborne lodicky snad budu moje x-) maju sice strasne vysoky opatok, ale vraj su makkucke(a ja som z nich hotova!), tak planujem k popolnockam.kupujem ich v takom predsthu, lebo tento model sa vraj uz prestava vyrabat
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim vas a s dovolenim se pridam do tohoto chatu. Nase cesko-slovenska ;o) svatba bude 2010, ale jeste nevime, zda maj, jun ci jul... tak jsem to tu vrzla doprostred ;-) Vse se zacne detailneji rysovat az na podzim, ale svatba bude v CR a skromna. Zarizovat musime na dalku, jelikoz jsme v IRL. Koukam, ze vy uz to tu mate dost zmaknute, no ja doufam, ze se nam podari najit nejake mistecko, kde neni se svatbama moc rusno a nebude vadit, kdyz to zamluvime pozdejc. Uvidime. Vsechny zdravim a preji at jde vse pekne hladce!
Odpovedať
Profilova fotka
Katussska24 Ale ja si myslim, ze vyssi opatok ti az tak vadit nebude. Ja mam 9,5 cm opatok na svadobnych topankach. A na poslednej svadobe co som bola som mala 9 cm opatok a riesila som to v gelovou vlozkou pod vankusiky noh. Po celej pretancovanej noci ma skoro vobec neboleli. Tak odporucam si kupit gelove vlozky do topanok. Kupis ich skoro v kazdej obuvy. Ten gel ti vely cas masituje chodilo. Taze sa nebol ale ked mozem to este poradit dobre si rozhod topanky. Ja som tak robila pred stuzkovou. Asi pol roka som v nich doma chodila a potom na neboleli nohy ako spoluziacky, ktore si dali nove topanocky.
Odpovedať
Ahojte kočky!Dlhšie som tu nebola,len moja polovička mala promocie a garden party,takže som sa plne venovala týmto milým "povinnostiam". Inac tie gelove vlozky to topanok su ozaj super,mam ich aj ja a velmi mi pomahaju a chodi sa mi v sandalikoch ako v bavlnke:-) Katuska,lodicky su suprove!!!Kaculiatko a aku hudbu si si vybrala?Ja som tiez z PP a neviem si vybrat ci DJ ci ziva hudba...
Odpovedať
Profilova fotka
Baby dakujem za rady :-) a mali ste tie gelove vlozky aj od School?tie "party feet" myslim.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?