Menu Forum

Jún 2010. Máte svadbu v rovnakom čase?

14. mar 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
Registrovala sa 2. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 252 príspevkov a 1 album. Má 55 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
Registrovala sa 2. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 252 príspevkov a 1 album. Má 55 priateľov. Okres Žilina.
 xi xi...tak to keby pocul sumu za toho naseho tak asi zinfarktuje. My mame za foto a video cca 40. Ale to jedina taka polozka vacsia (teda este obrucky), ktoru fakt ze som ochotna investovat a nikto mi to nevyhovori. Ja to mam zase naopak...mamina moja je v pohode, tam mi povie, urob si ako chces, ale svokrovci to je des. Ti vravim, oni este ani nevedia, ze svadba bude a svokra ta uz si sama pre seba asik vybavuje. Minule dosla ze nam vybavila farara, najskor na krst, a ze rovno sa s nim aj na svadbe mozme dohodnut. Som skoro odpadla. Kokos, jak ma vytocila. Tak som jej povedala, ze ak nejaka svadba vobec bude, tak nebude v kostole urcite, ze my sa nasilu pokrstit len kvoli svadbe dat nechceme, tak dva tyzdne revala a obvolala celu rodinu aka som zla a neviem co. No sila. Ako ja nemam nic proti tomu zobrat sa v kostole, ale nie systemom, ze niekto rozkaze a ja ako cvicena opicka prikyvem a vykonam. To ma na nas dvoch tak akurat opacny efekt a just to neurobime. No len to niekomu nevysvetlis. A to by som ti story ine mohla pisat, co vymysla a coho su shopni obidvaja. Chvala panu bohu, ze nas nieco osvietilo a kupili sme byt v meste a nie pri nich.
27. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzie.h
3
Registrovala sa 11. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
  • Svadba bola 5. júna 2010
    V Oravskom Háji, okres Tvrdošín
fotoportrét
fotoportrét
suzie.h
3
Registrovala sa 11. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 40 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 No, Mimka, tak to ti ani trosicku nezavidim! Mna by z takej svokry asi porazilo! To ta este caka asi vela boja... My sme zatial 4 hodky cesty od jednych aj druhych rodicov, ale planujeme navrat do ZA, tak len dufam, ze sa to potom nezmeni...A inak buduci manzel stoji v tychto veciach pri tebe alebo pri maminke? Bo bojovat proti takemu tandemu, to by bola fakt sila! emoticon Prajem ti pevne nervy a aspon nejaky mensi zazrak na zmenu svokrovcov! emoticon
27. jún 2009 o 11:54  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
 Ako, oni nie su zli, len to je ta stara generacia a este aj ucitelia obidvaja, tak si to vies predstavit. Nazorovo uplne odlisne sme, oni su najmudrejsi na svete, lebo sak uz nieco prezili. A potom, ja nesplnam predstavy idealnej nevesty, lebo ja im neprikyvem na vsetko, neurobim vsetko co chcu, ked sa mi nieco nepaci tak si poviem a tak. Vies, chlap s nimi dost dlho byval, a potom ked som prisla ja a zrazu synacik nebol uz iba ich, ale zrazu bol dolezitejsi niekto iny, tak sa cez to nejak nevedia prehryzt. A to si mala vidiet co bolo, ked sme sa odstahovali kazdy. Kokos, som myslela ze zosaliem z nich. Kazdy den sme ich tu mali nasackovanych, nic sa im napacilo a tie reci, ze tolko penazi to stalo, a to sme si nemuseli taku drahu postel a skrinu kupit, a preco ste si dali taku farbu na stenu, a ten pasik tam mate na co, a bla bla bla. No na odstrel. A potom ma raz vytocila svokra, ked sa nasackovala k nam domov ked sme tu neboli, a okrem ineho mi urobila raziu v skrini, ze ci ma chlap kosele pozehlene, tak som taku scenu vyrobila, ze odvtedy mame v tomto viac menej pokoj. Chlap sa na zaciatku hneval, ze som zla na nic a tak, a celkom som bola smutna z toho ze nestoji pri mne, ale ako tu byvame uz tri roky, tak si odvyknes od rodicov, ze ti stale diriguju do vsetkeho a teraz to vytaca uz aj jeho, tak je na mojej strane a neda si uz po hlave skakat. Odtial potial. Ale to sa treba nadniest na to, aj ked nie vzdy sa to da, hlavne ked bojuju proti mne, aj ked nepriamo, ale to clovek citi.
27. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
suzie.h
3
fotoportrét
fotoportrét
suzie.h
3
 Aj ked to nie je lahke, takto superit so svokrovcami, hlavne je, ak si vy dvaja s priatelom spolu rozumiete a ak ta podrzi...Ta normalne obdivujem, ako si to cele zvladla! emoticon
27. jún 2009 o 12:25  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
 tak tak...lubim ho strasne a to je dolezite. Zijem s nim a nie s nimi. Clovek sa odosobnni po case a uz to bere jednym uchom dnu a druhym von. Ale ked ma vytocia tak viem byt straaaasne zla emoticon
27. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaculiatko88
1
Registrovala sa 22. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 514 príspevkov a 3 albumy. Má 19 priateľov. Okres Levoča.
    V Hoteli Čingov, okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
kaculiatko88
1
Registrovala sa 22. mája 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 514 príspevkov a 3 albumy. Má 19 priateľov. Okres Levoča.
 Awojte babenky tak ako sa mate? a ako stojite s pripravami??
28. jún 2009 o 14:14  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
Registrovala sa 4. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1096 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
Registrovala sa 4. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1096 príspevkov. Má 31 priateľov. Okres Bratislava.
 moje pripravy su ze ma caka neskutone blaznivy tyzden..bakalarka....ale odpisal mi skolitel!ak vsetko pojde dobre v piatok odovzdavam bakalarku....dufajme! emoticon
28. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaculiatko88
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculiatko88
1
 tak to ti drzime palceky nech to mas uz konecne za sebou ... ja sa chystam tento tyzden obvolat vsetko co sa len da ... asi pretelefonujem aj gate ale chcem si zajtra pytat dovolenku ale neviem ci mi ju aj da, aby som si vsetko mohla doma rezervovat a vybavit ... a tiez sa uz chystam na nakupy nieake tie malickosti co na Sr tazko sa daju zohnat ..
28. jún 2009 o 20:18  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
Registrovala sa 30. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 147 príspevkov a 2 albumy. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
Registrovala sa 30. apríla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 147 príspevkov a 2 albumy. Okres Topoľčany.
 Mimka: Vitaj opäť medzi nami, ten rozpočet som písala ja, a keďže sa už troška pozmenil, tak vkladám opäť emoticon emoticon

Sála 205 €
Výzdoba 550 €
DJ + Starejší 450 €
Kamera + foto 600 €
Kuchár 300 €
Jedlo 2 000 €
pitie 1 000 €
šaty, oblek 500 €
Kvety 300 €
Svadobné auto 100 €
Autobus 350 €
Ubytovanie 500 €
SPOLU 6 855 €

h.a.i.n.y: Takto nejak by to malo vychádzať u mňa na počet 85 ľudí.

Nie sú v tom ešte zarátané obrúčky, takže to netuším vôbec, koľko by sme mali rátať, ale na druhej strane ja nie som v tomto náročná, tak uvidíme.

Mimka: máš aj môj veľký obdiv, ja som so svokrovcami na tom úplne že lepšie by to už byť asi nemohlo.

Ozaj babky a plánujete svadobnú cestu? Alebo ste už rozmýšľali, čo chcete ako svadobné dary?
My sme rozmýšľali, že najviac by sa nám asi zišlo nejaké autíčko, lebo naša Favoritka už dosluhuje. Tak miesto svadobnej cesty a svadobné dary chceme v hotovosti emoticon emoticon emoticon emoticon, takže uvidíme, koľko sa nám podarí vyzbierať. A na svadobnú cestu by sme išli na autíčku na prvé výročie.
29. jún 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
 muci: sorry, sa mi zdalo ze to bola katus s tym rozpoctom, len sa mi to nechcelo spatne citat. No teda, ty si dobra ked mas vsetko takto pekne uz urobene. My nemame este nic okrem fota, videa a starejsieho. Dufam, ze ked konecne zacneme, tak nebude vsetko obsadene a nebudeme to musiet posunut. To by ma mrzelo emoticon Nejak sa neviem rozhybat emoticon Ak nechces mat brilianti v obrucke a ja neviem co vsetko, tak v pohode kolo 8 tis kupite. Mozno aj lacnejsie. Zalezi od toho aky typ obrucky chcete. Inak ako svokrovci, to je kapitola sama o sebe, to skoda sa rozculovat a pisat to tu. Si s nimi uzijem ti poviem. emoticon

Kedze mi uz byvame a mame zariadene vsetko, tak sme sa dohodli, ze budeme chciet asi korunky a pojdeme na svadobnu niekam do exotiky. Ako, ked niekto donesie ale aj nejaky dar, v pohode, nenahnevam sa emoticon emoticon Aj ked teda teraz prave rozmyslame, ze by sme chceli kupit pozemok a zacat staviat domcek, tak este uvidime ako to nakoniec dopadne. Muci, to ste mali teraz robit svadbu, ked je kriza a auticka su lacne, xi xi emoticon Teraz sa dobre kupuju.
29. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
 juuuj, jaka tvrdka, ze brilianti....to sa mi uz dlho nepodarilo emoticon emoticon emoticon
29. jún 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
 Určite by sme si dali nejaké doviezť zo zahraničia, a také teraz vychádzajú tak na 5000€, takže to by problém nebol. My by sme radšej išli autom len tak niekde, nevedno kam, ubytovať sa a o dva dni ísť niekam ďalej.
Ale, ak nebude na auto, bereme nejaký last minute a na auto sa bude musieť došetriť emoticon emoticon
Tež máme zariadený byt no ešte nejaké veci napr. predsieň, a kancelársky stolík, a také blbostičky by sa ešte tiež zišli, takže som zvedavá. Môj sa ma už pýtal, že koľko sa tak zvykne vyzbierať na svabbe, ale ja fakt netuším. Naposledy som bola na svadbe pred asi 10 rokmi a vtedy sa dávali len dary, teraz sa už len väčšinou peniaze.
Dik za typ do rozpočtu, pridám si obrúčky tak do 500€ ja sa moc neparádim briliantmi emoticon emoticon emoticon
29. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
 huhuuu..zajtra mam rande so skolitelom, tak sa nahodim, rano musim pracu zviazat, vytlacit- len hrebenova vazba...snad to stihnem.....potom v piatok bude zas brutalny den, asi odovzdavanie bakalarky a zapis predmetu toho nestastneho.. emoticon teda odovzdavanie bakalar ak mi ju stihnu zviazat...

btw..neviem komu som sa to zverovala...pripravujeme sa na domcok...teda uz sme realne boli v jednej firme, popytat sa, aj sa nam paci, tak meriame pozemok a vyberame projekt...snad nehodia cenu z kt. sa mi hlava zatoci...sice pri cene akehokolvek domu sa toci... emoticon emoticon emoticon
- to na margo svadobnych priprav emoticon
29. jún 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kaculiatko88
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculiatko88
1
 tak baby zajtra mi drzte palceky idem vsetko obvolat tak dufam, ze budu mat este volny datum
29. jún 2009 o 23:16  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
 buduuu!!! emoticon
30. jún 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hedunecka
Registrovala sa 17. septembra 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 84 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 9. septembra 2010
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
hedunecka
Registrovala sa 17. septembra 2006 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 84 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 9. septembra 2010
    okres Trnava
 ahoooojte emoticon emoticon emoticon
mozem sa pridat??
30. jún 2009 o 11:10  •  Svadba bola v septembri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
 pozdravujem hudenecka emoticon
30. jún 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
 Ahoj hudenecka
Pochváľ sa, ako si na tom s prípravami?
Katuška kedy to máš tie štátnice? emoticon
30. jún 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludika25
Registrovala sa 13. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov.
  • Svadba bola 12. júna 2010
fotoportrét
fotoportrét
ludika25
 Ahojte kocky, tak ak mozem pridam sa aj ja, konecne emoticon
Svadba bude 12.juna 2010 a veeeelmi sa tesim!
30. jún 2009 o 14:28  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
 mucik, no statnice mam v auguste. ale zacinam pochybovat ci si pracu obhajim...kolko problemov okolo.... emoticon
ale uz bude ako ma byt, taka som zufala, az som apaticka.. emoticon ale to je normalny postup depresivneho stavu emoticon
mucik a kolko si schudla?lebo ja som 2kila pribrala emoticon- to ako na margo toho jak velice chudneme uz asi 3mesiace ci kolko emoticon
30. jún 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
 Ja som nemohla schudnúť, keď som začala chodiť na aerobic na konci sezóny emoticon Bývalo to v jednej škole a týždeň pred koncom školského roku skončili, takže som neschudla za 6 x, čo som tam bola ani deko emoticon emoticon
Žiaľ, budem musieť vymyslieť niečo iné, len sa obávam, že to ostane iba pri tom myslení emoticon Jáj, tak si nadávam, aká somlenivá a nie a nie sa premôcť emoticon
Ahoj ludika25: Vítam ťa a ty ako? Čo už máš?
1. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludika25
fotoportrét
fotoportrét
ludika25
 Tak ja mám práve opačný problém,chudnem ani neviem ako...a priberaniu nepomáhajú ani moje nočné nájazdy do chladničky emoticon Ale verím, že keď prídu deťúrence,nejaké to kilečko navyše mi ostane-hlavne by som uvítala v hornej časti emoticon
A čo už mám?Stihli sme vybaviť sálu, fotografa a kameramana...ešte v najbližšom čase sa chceme zamerať na nejakého DJ a potom bude chvíľku pokoj emoticon
1. júl 2009 o 16:00  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
fotoportrét
fotoportrét
mucinka69
 ludika, keby sa to tak dalo poprehadzovať emoticon)) Ja toho mám všade dosť, aj hore, aj všade inde emoticon emoticon emoticon
Tak to už ste pekne na tom celkom. Inak tuším sa Vás tu dosť zbiera na termín 12.6.10. Ach ja sa tak neviem dočkať emoticon emoticon emoticon
1. júl 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
  • Svadba bola 13. augusta 2011
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
Registrovala sa 23. marca 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 1279 príspevkov a 1 album. Má 22 priateľov.
    okres Spišská Nová Ves
 Aj ja mam 12.6. emoticon Kto este? A aj ja sa uz veeelmi tesim .. emoticon
1. júl 2009 o 17:40  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ludika25
fotoportrét
fotoportrét
ludika25
 Mucinka,ked sa vynajde sposob prehadzovania kileciek urobime obchod emoticon
My budeme mat s mojou polovickou prave v ten den "D" 5.vyrocie nasho "vzniku" emoticon emoticon emoticon Takze oslava dvojnasobna-a este k tomu naj kamoska a prva druzicka v jednom ma v ten den narodky.
1. júl 2009 o 19:26  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 A moj drahy bude mat narodeninky ale skod aze den pred tym .. Ale tak lepsie oslavovat po narodeninach ako pred emoticon ze vraj ked sa oslavuje pred tak to prinasa nestastie ..
1. júl 2009 o 21:13  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
fotoportrét
fotoportrét
mima01
3
 ludika: vitaj medzi nami emoticon Citam tvoj prispevok a vies co? My mame s priatelom presne to iste ako vy. 12.6.2010 budeme mat 5 rocne vyrocie emoticon emoticon emoticon Len svadbicka nam na ten datum nejak nevysla, bo fotografka s kameramanom boli na tu sobotu obsadeni, tak sme to posunuli o tyzden. Ale tak nevadi...ved to je vlastne jedno kedy sa zoberieme, hlavne nech sa to udeje emoticon
1. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
fotoportrét
fotoportrét
katussska24
2
 ahojte (este)slecny,
tak ked sa najde ten sposob prehadzovania kil, tak dajte vediet. mne staci vlastne telo, spodna polovica ma toho mnoho, horna pomenej emoticon
ja mam zajtra "skorovolno" chystam sa cvicit, potom na kavu, na obed a este aj na kupko ak vynde cas!potrebujem vypnut,m lebo s tym mojim skolitelom to bol...a nanestastie stale je des..asi mi chce urobit z tej obhajoby peklo..nuz co...bude ako ma byt.. emoticon
co sa svadby tyka, moje pripravy ustali, upokojila som sa po prvotnej faze nedockavej radosti, pred sebou mam teraz hl.skolu a je to. na jesen budem riesit saty, na to sa tesim...takze kedze nejdu kila prehadzovat dovtedy musim kus zhodit...
emoticon
1. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
fotoportrét
fotoportrét
h.a.i.n.y
1
    okres Spišská Nová Ves
 Ale baby len nic nehadzte ... Ved vas muzik si vas chce brat take ake ste .. a co ak nahodou teraz schudnete? emoticon Ved si vas nebudu chciet ani zobrat ... emoticon
2. júl 2009 o 08:41  •  Svadba bola v auguste 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aislin (34 r.)
Registrovala sa 29. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 3117 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 4. júna 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
aislin (34 r.)
Registrovala sa 29. júna 2009 na beremese.cz. Pridala 3117 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov. Okres Praha.
  • Svadba bola 4. júna 2010
    Česká republika
 Ahoj holky, můžu se taky přidat?
2. júl 2009 o 08:46  •  Svadba bola v júni 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš