Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky, tak a som spat, zatial som len na skok hodila zopar fotiek do albumu, no od fotografa este nemame. Ozvem sa neskor ked bude viac casu. Doma bol net strasne pomaly tak pisem az teraz.
Odpovedať
no vitaj pani!!!uz sa neviem dockat na vsetky zazitky a dojmy ked nam sem popisem dakujem za fotky a ked budes mat cas ozvi sa.este raz GRATULUJEM!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, dakujem vam, a dufam ze sa tu coskoro stretneme a pokecame.
Odpovedať
ahojte babenky,tak ako sa mate?Ako cerstva pani?Inak ja som chora,momentalne na pn..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj anka, mam sa fajn, spat v realite :) ako pani sa citim rovnako ako aj slecna xixii :-D akurat ma naschval vsetci oslovuju pani, jednoducho mi to davaju pocitit. A ty co mas chripku?
Odpovedať
Ahooojte :-) Vcera v noci sme sa vratili z dovolenky... bolo úzasne... zajtra nas caka slavna bratrancova svadba,,, tak sa trochu pripravujeme :-) prave som dozehlila kosielku drahemu do saka...
Odpovedať
Sasenka aj ja Vam srdecne blahozelame,,, napisala som ti mailik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sydnuska, dakujem ano dostala som :)) v pondelok by nam malo prist viacej fotiek od fotografa tak dufam ze budu este krajsie, isto vam ich poslem. Drahy bude robit aj web stranku tak poslem link, ale inak mame nejake fotky na facebook, ak chcete zaregistrujte sa tam baby :)) dufam ze sa mate vsetky dobre a opat sa tu stretneme
Odpovedať
super, urcite si ich pozriem :-)
Odpovedať
ahojte baby.sasi aj by som si pozrela fotky ale nemam facebook iba manzelik tak si ta skusim najst cez neho ale mate velmi pekne fotecky.som si aj myslela sydnus ze ste na dovolenke ako bolo uzili ste si mali ste teplucko???my este tyzden a letime tiez sa neviem dockat :-) vsak sasi to nie je ziadny rozdiel byt vydata?akurat taka akasi zodpoverdnost ci co ze uz mas manzela a okrem toho to pekne znie ked povie ze my wife! :-N
Odpovedať
ahoj rohi,,, bolo uzasne... ako v raji... vypnuty telefon, notebook a uplny relax :-)
Odpovedať
ahoj sydnus no to je super mas nejake foto??vidis ani svadba nie je taka dolezita pre honeymoon :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
presne tak ako vravis rohi, ako sa inak mate baby?
Odpovedať
ahojte, hej mame fotky samozrejme :-) draheho sestre sa narodilo babatko, tak sme ich boli pozriet, prave sme dosli, a vyberame kosielku na krst cez internetovy obchod,,, drahy bude totiz krsny otec
Odpovedať
ahojteeeeeeee,je Sydnuska no super,tak idete krstit babatko? ;-) a ako bolo na svadbe???
Odpovedať
ja nejdem :-( , iba moj Peto bude kmotor... ako bolo na svadbe???? zazila som aj lepsie svadby... nic moc... dvomi slovami zmätok a chaos :-p ale to sa dalo cakat, ked sa tak nevesta a zenich "svedomito pripravovali"
Odpovedať
ahojte baby no vam sa to pekne rozrasta v rodinke sydnus!tak posli nejake foto alebo daj tam kde si sa dnes prihlasila ;-) sasi ako uzivas manzelsky zivot? ani a ty??? baby este 5dni a konecne honeymooooooooooooooooooon sa neviem dockat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mam pocit ze akosi to tu viazne, ako sa vam dari? A aky bol honemoon rohi?
Odpovedať
Ahojte zienky. Chcela by som poziadat o pomoc Ruzombercanky, ktore maju dobre skusenosti s kadernickami a vizazistkami. Ja som uplny amater a este k tomu pracujem mimo SK. Mohli by ste mi poradit pripadne dat kontakty na kadernicky alebo vizazistky? Na vybavovanie mam len tyzden od 19. januara 09. Dakujem velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky tak ja mozem odpurcit kadernictvo LOOk je oproti kulture z bocnej strany a taktiez tam je aj kozmetika a pedikura. Mna tam aj cesali na svadbu aj malovi, a robili mi aj manikuru a pedikuru. Tak ak ti to este pomoze drzim palce.
Odpovedať
Profilova fotka
kde ste vsetciiiiiiiiiiiiiiiiiii????????????????
Odpovedať
Ahojte babenky aj ja sa tento rok vydavam,sice az v oktobri,ale sme v zahranici,takze vsetko potrebne vybavujeme bez net a nie je to lahke,takisto som z RK a hladam dobreho kameramana a fotografa,ak dakeho poznate ozvite sa
Odpovedať
Matka poslala som ti IP ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky,prosim Vas,nemozte mi poradit,A.na mala na svadbe tombolu,mne sa ten napad strasne paci,ale strasne,ale ja by som to chcela aby to bolo plne zabavy,nechcem aby tam boli moc materialne veci,skor by som chcela nieco take,ze vyhra je napr.poupratovanie saly po skonceni svadby,v tomto style by som to chcela,poradite mi nieco podobne,alebo vtipne co by sme tam mohli zaradit?dakujem
Odpovedať
ahoj marta83 vcelku zaujimavy napad. len naozaj velmi tazke vymysliet zaujimave a vesele ceny... a co tak cenu napr tanec so starejsim... skusim este popremyslat... a na kedy planujete svadbu? saty a vsetko ostatne uz mas zajednane?
Odpovedať
ozvite sa aj vy ostatne buduce nevesticky z Ruzomberka. Je super mat moznost vymenit si navzajom skusenosti, poradit si a tesit sa navzajom z priprav aj zo samotnej svadby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja sa vydávam v septembri(aspoň dúfam)a potrebujem pomoc so sálou na 80 ľudí, nakoľko sála, ktorú zatial mám v rezerve nie je 100% čo mi je ľúto. Hlavne nech nie je drahá,lebo dosť peňazí pôjde do druhých vecí.
Odpovedať
Profilova fotka
hedka17 : skús motel Gombáš, my sme tam mali svadbu a boli sme neskutočne spokojní. Mali sme mať cca 80 ľudí, no nakoniec z toho zišlo
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky z RK, nemohli by ste mi poradit nejakeho dobreho kameramana, nieco jednoduche a lacne
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hedka17, ja ma svadbu o tyzden neskor ako ty? kde ju budete mat?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?