Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
@iwilion pravdu povedat, my sme si vybrali datum a zvysok hladame podla toho ;) v septembri mame ;) nevesta12 Chod ZUS tam ti poradia , priupadne daju kontakt naniekoho ... oni budu vediet najviac .. .;)
Odpovedať
Ahojte. Tiez ma to caka v 2012 Ruzomberku:) viete poradit fotografa a DJ?
Odpovedať
Baby viete mi poradiť kde zozeniem v okoli Rk navleky na stolicky za rozumnu cenu ??, dakovala
Odpovedať
ahojte. neviete niekto ako vyzera svadba na hrabove ale vo FATRAPARKU 2??
Odpovedať
@weron1988 návkeky zoženieš v DK v svadobnom salóne Lady. Skús si dať na FB Svadobný salon Lady, Dolny Kubin. Tam ich majú nafotené a aj cena je super. Dokonca do konca decembra by mali mať zľavu. Majú aj veľký výber farieb mašlí.
Odpovedať
.
Odpovedať
@terezia23 skus stratena obrucna - daj do googla najde :)
Odpovedať
Baby, neviete o nejakej sále, ktorá vyzerá celkom dobre, je pre cca 80 ľudí, s dostatočne veľkým parketom, najlepšie v RK a kde si môžem doniesť vlastné nápoje, alko, koláče..atd? dakujem :)
Odpovedať
@mita9 ahoj, prosím ťa, ak si mala hostinu v Hrabove, nevieš mi podať viac info, ake to tam bolo, aka je kapacita, prip. cena a vyhody nevyhody? dakujem :)
Odpovedať
@filajka nakoniec sme tam svadbu nemali, ale bola som tam na svadbe a mozem len odporucat!!nevyhody to nema myslim ziadne. kapacita je dost velka myslim, ze aj pre 80ludi, cenovo je to tiez velmi vyhodne, varia naozaj dobre, a dostanete zadarmo na "noc" aj apartman.
Odpovedať
aj v Rk sa dajú zohnať za dobrú cenu návleky aj s mašľami, netreba utekať ďaleko. dám info v prípade potreby. :-)
Odpovedať
inak budete mať aj starejšieho? neviete kontakt na nejakého? :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@terezia23 Dobry den. Pochadzam z Liptovskeho Mikulasa a poskytujem fotosluzby, pozrite si www.photocipe.com S pozdravom Cibak
Odpovedať
http://www.facebook.com/pages/Motel-G...
Odpovedať
ako budete riesit cepcenie? nepoznate nejake baby zo suboru (nie cely subor), ktore chodia robit cepcenie? skratenu verziu? :) nechcela som vobec cepcenie, ale nakoniec bude... len sa chcem vyvarovat fiasku, lebo ak mi to ma robit niekto z rodiny, kto to v zivote nerobil a skonci to trapasom nad trapasy...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte tak ja som tiez z RK svadbu mame 20.10.2012. este ani zdaleka nemam vsetko zariadene, Hostina bude ale na orave.....zatial mam hudbu salu a fotografa, v kostole a na matrike sme este neboli a zvysok pomalicky zariadujem a hlavne zistujem co a ako...rozhodla som sa o odbornu pomoc pri vyzdobe saly, kostola tak sama som zvedava ako to cele dopadne
Odpovedať
@iwilion @kalla01 @angelina6 @filajka ahojte, neviete mi prosim poradit ako sa vola kozmeticky salon v centrume? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahojte, viete mi niekto poradiť dobrého kamerana na svadbu a tak isto dj,lebo co poznam su uz obsadeny:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@babecka ahoj, ja mozem odporučiť Shotpro, už sme si ich aj my zarezervovali ale my budeme mať len fotografa od nich, točia však aj krásne videá...a ako dj-a sme si zvolili Marcina, počuli sme že je dobrý tak sme moc nerozmýšlali ;-) a kedy máte termin?
Odpovedať
ahoj,mi to mame 21.9.2013,stale zhanam kameramana,uz som rozmyslala o rodinnom prislusnikovi,ktorý kameroval sestre na svadbe,sice CD nebude potom uplne dokonale ale neva.A mam aj dakych dj,uz si musim len vybrat:-)A vy mate kedy termin?
Odpovedať
Profilova fotka
baby, mate niektora skusenost so skupinou Fresh Band ? su z DK
Odpovedať
Profilova fotka
baby poradte fakt dobru kozmeticku RK a okolie. citala som , ze baby si chvalili Hulejovu, aku mate skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
buduce nevesty z RK a okolia...pre navleky na stoličky a ostatný inventár na výzdobu nemusíte chodiť do DK...tiez mam v ponuke elasticke navleky na stoličky a satenove masle v mnohych farbach za dobre ceny :-)
Odpovedať
@simik22 ahoj, ja som mala kapelu Fresh Band na svojej svadbe a úplná spokojnosť. Priateľská cena, výborný prístup, super zábava... môžem len odporučiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@tinna83 a Ty si z RK? tak to je fajn, lebo moja sestra si ich uz zajednala :)
Odpovedať
@simik22 Pochádzam z Dolného Kubína
Odpovedať
Profilova fotka
@simik22 tak ja som nic dobre na Hulejovu nepocula
Odpovedať
Ahojte baby. Svadba v septembri a ešte nemáme výzdobu. Spoliehala som sa na jednu kočku ktorá má fakt krásnu robotu ale keď mi poslala kalkuláciu až mi zabehlo :-( Viete mi niekoho odporučiť ? Budem povďačná
Odpovedať
Profilova fotka
@ivyka skús sa spýtať v svadobných salonoch ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky chcem sa opytat ci ste si niektora objednavala saty od predajcu na MS najsaty je z ruzomberka tak ci nemate nejake referencie.bola by som moc povdacna.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?