Menu Forum

Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

15. nov 2016  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
Registrovala sa 31. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Ružomberok.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
Registrovala sa 31. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Ružomberok.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
 mne sa tam velmi paci, lenze planujeme obrad na Oravskom hrade, nie v RK, takze by bol s presunom problem, a taktiez velmi kompikovane emoticon sestra mi studuje na tej skole, tak mi to pofotila a bola som sa pozriet osobne ked zdobili svadbu jednej slecne z nasej ulice,, ked sa clovek posnazi je to tam nadherne, kedze to aj vynovili nemam slov.. emoticon ale isto by som to nenechavala na niekoho ineho. Ved uvidime. Budem rada ak mi das nejake kontakty, linky alebo adresy na tych fotografov...pretoze volat ich este z dalsa ked budeme asi lietat... aby sme este neplatili extra za cestovanie hore dolu emoticon
10. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
Registrovala sa 28. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa.
  • Svadba bola 18. júna 2011
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
Registrovala sa 28. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 97 príspevkov. Má 1 priateľa.
    okres Ružomberok
 ak by si chcela, mozem ti poslat fotky co som robila aj ja- myslim z tej svadby.

ani my nechceme obrad v rk, ale v liptovskym matiasovciach, to je tiez od ruky, ale riskneme to, ved je to nas den, tak preco by to nemalo byt tam, kde to chceme my. ja si myslim, ze by sa to dalo prezit, kolko trva cesta? 20-30 minut? to bude tolko trvat aj nam.

jasne, poslem ti na nich kontakt, len sa ho najskor musim opytat, ze ci by vas pofotil, lebo ked som sa ho ja pytala, ze ci by isiel fotit na nasu, tak povedal, ze obrad a fotky nas dvoch v pohode, bez problemov, ale ze hostinu uz nechce, lebo ze uz tak bol fotit a ze nevedel koho s kym ma fotit a tak, ze bol z toho nervozny emoticon
10. nov 2009 o 13:22  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
 to by bolo super.. jasne posli ak teda vies vobec kam... dam ti email? no ani netuzim moc po fotkach potom, stacia mi pekne z obradu, pred alebo potom nieco zaujimave umelecke... ale take veci ako detaily to si dokazem aj sama... len nas dvoch nemam ako :D a tak... no je to asi pol hodky, mozno trosku viac cesty.. len zas autobus,. lenze to by sme museli mat vacsiu svadbu a zatial neplanujeme a tym aj objednanie busu... uvidime, ked napiseme dalsi zoznam kto isto kto mozno..a tak, uz sme mali pokusy a vyslo to cez 120 co neriesim vobec, takze nanovo vsetko... zmenil sa ciastocne plan... dakujem
10. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
 no to neni az take strasne, my planujem okolo 70 ludi, jeden autobus musi stacit, lebo aj tak niekto bude chciet ist na svojom aute a tym padom mi nejaki ludia odbudnu.
tak ja sa ho opytam, mozno aj zajtra s nim budem, potom ti dam vediet
10. nov 2009 o 21:42  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
mishelita
    okres Ružomberok
 motylikrk
konecne vcera sa mi podarilo s tym kamaratom stretnut, ale jeho odpoved nebola kladna, bohuzial. emoticon a ty si kde moemntalne? si v zahranici? poznas fotoatelier izofoto? mozno skus zavolat tam emoticon
18. nov 2009 o 09:28  •  Svadba bola v júni 2011  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
 Ahoj MISHELITA, dakujem krasne za ochotu, som doma, v RBK zatial aj byvam aj studujem, snazim sa zhanat v okoli, pretoze by som aspon nedoplacala aj na cestu, ale nic som nenasla, vsetko je daleko.... ak bude nutne a nik perfektny sa blizsie nenajde... tak budeme riesit aj drahsiu alternativu... no hlavne to riesim, ze svadbu budeme mat na Orave a este k tomu budeme asi lietat z RK za NO, cize dost sa minie benzinu... tak sa snazim niekoho z blizsa, no v tom izofoto, by som aj poznala toho pana co tam foti, ale je starsi a netusim ani ci ma naladu na nejake rozmary mladeho paru emoticon dakujem este raz
18. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
victoria223
JAV s.r.o.
Jaroslava Lukačovičová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
victoria223
JAV s.r.o.
Jaroslava Lukačovičová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Banská Bystrica
 Mam kontakt na jedneho fotografa z BB ktory je ochotn vycestovat. Do IP mozem poslat web kde su ukazky fotiek aj cenovu relaciu zhruba.
18. nov 2009 o 20:25  •  Svadba bola v novembri 1999  •  www.farebnanevesta.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
 victoria223
prosim posles mi ten kontakt? ja som hladala, ale fakt ze keby som bola bud na Vychode alebo zapade hned by som si vybrala, nechapem preco tu nik taky nieje, to aby som sla studovat tu fotografiu, hned by som sa dala na to...
nasla som z BB firmu asi, zatial neodpisali nemaju ale cennik a ani nic napisane, a nieco z LM som vycitala ze by tam mal niekto byt. zatial skoro nic, chcem fakt profesionalne fotografie, nie cvak kedy mi pride na um, a odrezana ruka, noha, hlava...... keby sa dalo sama by som nas pofotila emoticon ale nejde to
5. jan 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
fotoportrét
fotoportrét
motylikrk
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Dolný Kubín
 mam jednu kamosku, ale robi len reportazne fotografie, nie umelecke, a take mi spravi kazdy, to nieje umenie drzat dobry fotak v ruke, ale vediet ako na to.... ak viete niekto o fotografoch v okoli Ruzomberka alebo D.Kubina... kto je ochotny cestovat na Oravsky hrad a nafotit nieco super piste DAKUJEM
5. jan 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mariankav
Registrovala sa 13. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 album. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Svadba bola 3. marca 2009
    okres Liptovský Mikuláš
fotoportrét
fotoportrét
mariankav
Registrovala sa 13. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky a 1 album. Okres Liptovský Mikuláš.
  • Svadba bola 3. marca 2009
    okres Liptovský Mikuláš
 Ahoj, môžem ti dať tip na Mariána Vejčíka, kontakt neviem, má stránku ale nemá tam nové fotky a vraj je drahší, potom Ivan Malárik, videla som niektoré veľmi vydarené fotky, ale aj slabšie, potom Ján Vereš, veľký pedant, na fotky čakáš 2 týždne, Peter Kováč
5. jan 2010 o 17:57  •  Svadba bola v marci 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anika25 (32 r.)
Registrovala sa 5. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 5 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 22. mája 2010
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
anika25 (32 r.)
Registrovala sa 5. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 5 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 22. mája 2010
    okres Ružomberok
 Ahoj mariankav. A nemas nahodou kontakt na fotografa Peter Kovaca??
8. jan 2010 o 23:48  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
Registrovala sa 29. augusta 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1937 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
 ahojte... neviem sice ake ma meno ten fotograf, ale mozem poradit, kde ho mozete zohnat... ak pojdete do DK do svadobneho salonu Jadei, tak oni ho maju v ponuke... videla som jeho pracu, skutocne robi krasne fotky aj svadobne knihy... len bohuzial netusim jeho meno...
13. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
 anika25 kontakt na Petera Kovaca som ti poslala do IP emoticon
13. jan 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
13. jan 2010 o 17:12 • dj_sanco
fotoportrét
fotoportrét
bugibugi
Registrovala sa 13. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Svadba bola 24. júla 2010
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
bugibugi
Registrovala sa 13. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Svadba bola 24. júla 2010
    okres Ružomberok
 Ahojte....prosim vas,mohol by mi niekto z vas poradit dobru kozmeticku a kadernicku na svadbu v RK prip.jeho okoli???pracujem v BA a uz som tu dost dlho na to,ze v RK nikoho na takuto udalost nepoznam....dakujem pekne emoticon
17. jan 2010 o 21:54  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonina22 (34 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 17. júla 2010
    V Ružomberku, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
sonina22 (34 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 17. júla 2010
    V Ružomberku, okres Ružomberok
 Ahojte
tak sa priddavam do tejto aktualnej skupinky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ak potrebujete info na kameramana tak to viem poskytnut ale na fotografa nemam z RK a aj ja by som potrebovala my budeme mat svadbu 17.7 10 v RK salu mame zarezervcovanu v kulture a obrad vo farskom kostoliku, este vlastne okrem toho nemame nic ale ak by niekto vedel info na nejakeho dobreho DJ?
Vdaka
baby ak potrebujete popolnocne saty viem super kontakt tak piste a aj co sa tyka kadernicky
26. jan 2010 o 18:19  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
Registrovala sa 31. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 28. augusta 2010
    Na Škutovkách, sobáš v Liptovskej Lúžnej, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
Registrovala sa 31. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 71 príspevkov a 1 album. Má 3 priateľov. Okres Ružomberok.
 ahojte, kde ste si dali piect koláče? ja nemôžem nikoho nájsť, vraj v priemyslovke pečú dobré koláčiky ale len cez školský rok, no a ja mám svadbu v auguste emoticon
20. mar 2010 o 18:35  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
 ahojte ružomberčanky, hľadám niekoho kto mi napečie zákusky pekné a chutné v okolí Ružomberka? Prosím píšte ak viete na moju IP.
20. mar 2010 o 19:08  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katharrina (34 r.)
5
Registrovala sa 7. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 395 príspevkov a 5 inzerátov. Má 13 priateľov. Viedeň, Rakúsko.
  • Svadba bola 30. októbra 2010
    Okolie, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
katharrina (34 r.)
5
Registrovala sa 7. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 395 príspevkov a 5 inzerátov. Má 13 priateľov. Viedeň, Rakúsko.
    Okolie, okres Ružomberok
 bugibugi: Ahoj, ja som tiez nie uz dlho v RK, ale ked som naposledy bola doma segra mi doporucila kozmeticky salon oproti trznice, napisem ti do IP adresu a tel. cislo, super ceny, super pristup no bolo tak vazne fajn. Teraz sa tam chystam zas a chcem sa spytat aj na svadobne licenie.

itaka: no my mame svadbu v oktobri, ale uz sme si rezervovali kolace u dvoch pani, ktore pecu na taketo prilezitosti, jedna je z Bieleho Potoka a druha z Liskovej.
20. mar 2010 o 19:35  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katharrina (34 r.)
5
    Okolie, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
katharrina (34 r.)
5
    Okolie, okres Ružomberok
 chcem sa este spytat, kde ste si kupili alebo dali robit obrucky a ako ste na tom so svadobnymi satami? Dik
20. mar 2010 o 19:41  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
 prosím ťa a môžeš mi dať kontakt na tie panie? to máš nejaké spoľahlivé info že dobre pečú?
20. mar 2010 o 19:46  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucib
Registrovala sa 7. marca 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
  • Svadba bola 21. augusta 2010
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
lucib
    okres Ružomberok
 Ahoj katharrina: mohla by si mi tiez poslat kontakt na obe zeny aj z Liskovej aj z Bieleho Potoka. Dakujem moc
20. mar 2010 o 20:50  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucib
    okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
lucib
    okres Ružomberok
 ahoj itaka: kde mas svadbu, myslim salu. Uz si si zariadovala Dj. Ja este nič. Mame iba salu a kameramana. Nepoznas nejakeho Dj?
20. mar 2010 o 21:03  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
 ahoj lucib,
práve som ti chcela napísať, že koľkého to máte?
sálu máme na Škutovkách, ja už mám skoro všetko, ešte mi treba tie zákusky, a na výzdobe sa pomaly tiež pracuje, hudbu a kameru som zariaďovala ako prvé, lebo viem, že niektorí majú rezervácie aj rok dopredu
20. mar 2010 o 21:07  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
fotoportrét
fotoportrét
itaka
3
 čo sa týka hudby, tiež som sa nahľadala, lebo som chcela živú hudbu, ale tí dobrí boli už obsadení a tí druhí zas príliš drahí, takže nakoniec máme DJ- kontakt ti napíšem do IP
20. mar 2010 o 21:10  •  Svadba bola v auguste 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katharrina (34 r.)
5
    Okolie, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
katharrina (34 r.)
5
    Okolie, okres Ružomberok
 itaka: Biely Potok overene, piekla sestre aj bratovi, teda svagrinej a Liskova dohodene od kamosky, jej znama, no vychvalila ju a da sa jej verit tak uvidime, ci budu teda chutit aj nam emoticon
idem pozhanat tie cisla, poslem na ip
20. mar 2010 o 22:17  •  Svadba bola v októbri 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
 ahojte... poznam jednu pani, co pecie kolace aj torty... ak chcete mozem sa jej spytat... bolo by fajn keby ste mi napisali kolko budete mat ludi a kolko kolacov potrebujete... aby som jej vedela povedat
21. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
fotoportrét
fotoportrét
sydnuska
6
 sonina22: poslala som ti IP emoticon
21. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oriesok
Registrovala sa 18. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
fotoportrét
fotoportrét
oriesok
Registrovala sa 18. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov a 1 album. Má 24 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
 ahojte.. ak by ste niektorá potrebovala kameramana, tak poznám dobrého a lacného.. ja som s ním bola veeeľmi spokojná...
8. apr 2010 o 16:13  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marianka1984 (31 r.)
Registrovala sa 15. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
marianka1984 (31 r.)
Registrovala sa 15. mája 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Ružomberok.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
 Ahojte, nepozná niekto dobrého DJ z okolia RK? dakujeeem
15. máj 2010 o 17:26  •  Svadba bola v novembri 1999  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš