Budúce nevestičky Ružomberok a okolie

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, je tu niekto z Ruzomberka a okolia, kto ma v blizkej buducnosti svadbu a chcel by si pokecat alebo vymenit informacie? Ozvite sa ;-)
Odpovedať
1
120
121
Ahojte baby, neviete ci mal odtialto niekto svadbu v Bielom dome v Ružomberku a ako boli spokojni?
Odpovedať
Ahojte, chcem Vás poprosiť o váš názor tie čo mali svadbu na Hrabove ako boli spokojné koľko ste mali ľudi a jedlo, uvažujeme o ňom. Ďakujem
Odpovedať
Ponukam vam moje foto sluzby fotim Ruzomberok a okolie , Liptovsky Mikulas a okolie :) Kalendar pre rok 2014 uz otvoreny.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
SVADOBNY FOTOGRAF Ruzomberok a okolie Príklad: fotenie - exteriér + obrad + hostina Po svadbe si vyberiete zo všetkých nafotených fotografii napr. 50 ks fotografii. To je- 50x3 = 150Eur ( 50ks upravených fotografii vo formáte 13x18cm + DVD s fotografiami) To je celá vysledná suma. V prípade záujmu píšte spravu a dohodneme si termín.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Baby, poradte, kam sa ist fotit v Ruzomberku v zime? Aj interier aj exterier :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Ahojte, neviete mi niekto poradiť, kde robiť svadbu v nejakom penzióne, kde je to a pekné aj dobre varia aj sa dá ubytovať približne pre 60 - 65 ľudí, okolie Ružomberka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
@martousek9 ahoj je táto otázka pre teba ešte stále aktuálna? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Sú tu nejaké nevestičky, ktoré plánujú svadbu na 2018-2019? Nejaké rady a tipy?
Odpovedať
1
120
121
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?