20.4.2013 - náš svadobný deň

Profilova fotka
nevesticky, kolko vas tu zdiela tento krasny datum ? co vsetko mate uz pripravene? ja sa sice tesim, a velmi, ale akosi sa mi zdaju prehnane niektore ukony, co sa okolo svadby deju :(
Odpovedať
Ahoj, ja mám týždeň pred tebou...čiže 13.4.2013, no a máme už sálu, fotografa, kameru a DJ + heligonka a husličky a ostatné sa bude pomaly vybavovať, a ty? Čo konkrétne sa ti nepozdáva? Ja si s tým ťažkú hlavu nerobím, nepotrebujem mať dokonalú svadbu pre ostatných, ale pre mňa bude tak či tak...takže pohoda :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nely29, mas krasny datum, ten som chcela aj ja, ale hotel bol obsadeny uz :( mne sa nepaci, aky biznis sa z toho stal... som zvlastna, ked nechcem svadobne pohare, svadobne pierka pre svadobcanov, starejsieho, klasicke zvyky, nepozyvam rodinu, ale ludi, ktori su pri mne stale, co sa o mojej podarenej rodine povedat neda, nebavi ma chodit po svadobnych salonoch a skusat to mnozstvo siat... nechcem prenajate velk drahe auto...... a podobne veci... som zvlastna?
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame 20.4. a uz sa nevieme dockat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj aj my mame ten datum presne na moje narodky :-) co mame???salu..cater.spolocnost ...hudbu...kameranana ...fotografa ...aranzerkuuu...a akurat sme zacali chodit na nauky do kostola..uz sa tesim na svadbu veeeelmi
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0 tesim sa s tebou, ze sa tesis :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynkalen ty mi prides ze sa netesis..ci??
Odpovedať
Profilova fotka
@parvinka0001 ja sa tesim :) len mi pride zvlastne, ze som musela 10 mesiacov dopredu rezervovat hotel.... dj, fotografa a podobne... co budem robit par mesiacov, tyzdnov pred svadbou? ako si na tom s vybavovanim na matrike a oznameniami?
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka neni si zvlastna kazdy si robi svadbu podla seba... niekto chce velku svadbu drahy hotel limozinu a niekomu stacii okruh priatelooov s ktorymi sa najviac zabavi:)))
Odpovedať
Profilova fotka
@denka7483 aj mi vraj mame mat limuzinku, ale to dostaneme ako dar od kamosa a podobne.... mam vycitky, ze sa nespravam ako klasicka nevesta..... som stastna, ved sa idem vydavat za skveleho chlapa... ale neriesim veci ako vsetky nevesty :(
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka oznamenia zacneme riesit az neskor toho roku este akurat tak mne saty mojmu milemu a asi to staci...a na matrike ani netusim co mam vybavit :) podla mna je moc ked uz je vankusik pod obrucky,,,holubice a mnoho mnoho blbosti :/ ja chcem akurat tie pohare a pierka pre slobodnych a asi aj dost ale riesit ine blbosti je fakt divne..:)
Odpovedať
aj my mame 20.4.2013 svadbu, a zatial nemam nic. zajtra idem podpisat zmluvu na hostinu, na fare mi povedali, ze zapisovat sobase na buduci rok budu az v oktobri. Akurat sesternica sa slubila, ze bude nasa svadobna fotografka. A neboj nie si divna, tiez si zhanam iba veci, ktore sa mi pacia zvykovo :-).
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aj my mame v tento krasny den svadbu a kedze sme este v zahranici nejake tri tyzdne tak mame vse len rezervovane na dialku ako je kameraman, fotograf, sala a ziva hudba..Do vsetkeho sa vrhnem az v oktobri ked budeme doma..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@adinka080 robite krasne foto a tie ceny su bezkonkurencne skvele.... ale ja uz svojho fotografa mam :(
Odpovedať
ahojte mile nevesticky aj ja mam datum svadby 20.4.2013 zatial mam len vybavenu salu ostatne veci ako saty atd az niekedy v novembri. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ella10 vitaj v klube :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka škoda a ďakujem :))
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka080 sice ta nepoznam osobne, ale paci sa mi tvoje foto a ta cena k tomu..... neokradas ludi a to je hlavne... posielam link dalej....
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka som rada že sa moja práca páči, o to mi hlavne ide, ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ako ste na tom mile aprilovky? co uz vsetko mate?
Odpovedať
aj my mame ten datum a mame zatial len catering a dekoraterku.
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka tak mozem povedat, ze ten prvy svadobny osial ma uz presiel :-) mame salu, fotografa, dj, svadobne saty, kameramana a hlavne jeden druheho :-) teraz uz budem pomalicky pracovat na svadobnych oznameniach. kedy budete rozdavat svadobne oznamenia ?
Odpovedať
tak od minula mame uz aj dj-a a oznamenia sa chystam rozdavat az buduci rok, niekedy zaciatkom februara, ale postupne s datumom oboznamujeme ludi, ktorych chceme pozvat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alenkachristian povedala si to presne aj za mna.... aj ked to prve wwwwwwaw odislo, moc sa tesim :) oznamka navrhnute priblizne su, teraz sa s nimi kamarat hra a kombinuje, sme zvedavu na finalny vysledok..oznamka budeme rozdavat az v januari @tahii aj my sme tych , ktorych tam chceme,uz s terminom oboznamili......iznamka maju cas :) ale mam doma saty :) a milujem ich kazdym pohladom na ne viac a viac
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte mi mame svadbu 13.4 2013 mi tiez uz mame starejsiho,DJ,kameramana, fotografku, salu, saty,nejake veci na vyzdobu a ostatne pomali doriesime
Odpovedať
My sme boli včera za kňazom a povedal nám že sme prišli zavčasu...inak stále si lámem hlavu nad výzdobou, zdajú sa mi za to zbytočne vyhodené peniaze aj keď bez toho to tiež nejde, vy ste si to ako poriešili, bude vám ju robiť firma alebo samé.
Odpovedať
@nely29 aj my sme boli pouceni, ze je este skoro, ze najskor v oktobri sa mame dojst ukazat, v druhej polovici. Tak teraz len odpocitavam dni, aby sme hned nabehli :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no presne, aj mne farar hovoril nech pridem az v oktobri :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Aprilovky 2013, ako ste na tom?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?