20.4.2013 - náš svadobný deň

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nevesticky, kolko vas tu zdiela tento krasny datum ? co vsetko mate uz pripravene? ja sa sice tesim, a velmi, ale akosi sa mi zdaju prehnane niektore ukony, co sa okolo svadby deju :(
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka mozem sa opytat kde mate svadbu? POzeram ze v BA..som tam zila desat rokov..pred rokom a pol som sa vratila spat na vychod a sranda..nasla tu toho praveho :)
Odpovedať
Profilova fotka
obrad bude v Ga, ale hostina v Ba, hotel Echo :) preco?
Odpovedať
20.04.2013 je aj nas velky den :) Tak sa pripajam...
Odpovedať
Profilova fotka
@gretchen111 vitaj medzi nami, pochval sa v akom ste uz stadiu vybavovania :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka len tak som sa opytala, ze kde budete mat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jelsulka poznas nas hotelik?
Odpovedať
Profilova fotka
@zoldynka nieee :) ale pozerala som si fotecky..vyzera to celkom fajn :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jelsulka hotel tak starsi,keby ho zmodernizovali, bolo by to terno :) ale majitelia vraj nechcu... ale je tam skvelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, neuveritelna prevadzkarka, povedala by som, ze srdce toho hotela...a kvoli nej to bude tam....
Odpovedať
@zoldynka dakujem za uvitanie. Vybavene mame miesto obradu a hostiny, fotografa, dj-a, vyzdobu, saty, vizazistu... Oznamka a obrucky vyberame prave teraz... Este nam zostavaju kolaciky, oblek pre snubenca a doplnky k obleceniu (topanky, atd)...
Odpovedať
Profilova fotka
@gretchen111 tiez sa ti to uz pekne hromadi :)
Odpovedať
@zoldynka tak tak... Aj nervozita celkom vzrasta :-) Este som sa ta chcela spyat, kde sa budete fotit - v Ga alebo v Ba? Ak v Ga, vies poradit nejake vhodne misto na fotenie?
Odpovedať
Profilova fotka
@gretchen111 ty si z ga? ak bude pekne, tak fotenie prebehne v parku a mozno kaskady... este neviem... a ked bude prsat a zima, u fotografky v ateliery.. ale to bud len foto s druzickami a svedkami... pekne portretove foto bude prebiehat v ba, v iny den ako je svadba ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
My sme zo Sladkovicova :) Na Kaskadach mame hostinu, takze tiez sa budeme fotit pravdepodobne tam, ale rozmyslame aj nad inymi moznostami...
Odpovedať
Profilova fotka
@gretchen111 obrad mate kde?
Odpovedať
@zoldynka obrad je v sladkovicove v ev. kostole...
Odpovedať
Profilova fotka
a cas?
Odpovedať
@zoldynka 16.30/17.00 - este upresnime s fararkou vo februari :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@gretchen111 aj my mame tak neskor :) fotit sa budete kedy?
Odpovedať
Ahojte, kolko mate hosti a o kolkej mate svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@tamarela ahoj :) my budeme mat asi 45.. viac asi nie, a obrad bude okolo 16- 17 hod a hostina sa zacne cca asi dve hodky na to :)
Odpovedať
Drahý práve odsúhlasil harfistku, jupíííí! Veľmi sa teším! Okrem toho máme konečne vybraté oznamká a už som aj vyriešila menu a ostatné tlačoviny... zase o krok bližšie :-)
Odpovedať
ahojte baby :) aj ja budem mať svadbu 20.4 a už sa to kráti...akurát som pozerala že teraz v nedelu je 20.1 a hned za tri mesiace svadba...mám pocit že nič nestíham už :)
Odpovedať
@jarmila85 to sa rozbehne, ja mám dva týždne pred vami, a ešte nemám pár vecí doriešených :-) ale už mám svadobné topánky, včera prišli! a aj popolnočky, ktoré budem posielať naspäť, takže hľadám ďalej.
Odpovedať
juj ja mám tiež topánočky a to hned dvoje :) lebo ja som mala najprv problém zohnať na moju nohu také čislo a potom som si kupila rovno dvoje :))) a prečo šaty budeš vracať? nesedeli ti? ja ešte som tieto šaty neriešila :) stále si hovorim že ešte mám trošku času :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jarmila85 tiez som to videla, teraz bude jedna svadba a potom sme na rade my :-) veru sa nam to uz krati
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky aj my mame svadbu ..20.04.2013 a mame tiež uz niečo vybavene a to je kameraman, fotograf, hudba, kucharku, alkohol nakupeny svadobne balerinky, popolnočne balerinky, kaderničku, vizažistku a nechtarku ...a uz pomaličky nasho faraara a oznamenia a take drobnosti.. mam stale pocit ze toho mame predsebou este vela.....ale dufam ze to zmakneme....Na jednej strane sa tesim na druhej strane sa bojim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No a pravdaze som zabudla buduci tyzden by sme mali uz skusat naše obručky... no som zvedava :)
Odpovedať
@jarmila85 Lebo mi nesadli tak, ako by sa mi pacilo :-) Jedny topanocky mozes mat pred polnocou, druhe potom :-)).
Odpovedať
juj baby a svadobné oznamka kedy budete asi posielať a hlavne kedy začnete pozývať ludi? viede lebo neviem aby to nebolo zas moc skoro ale zas aj moc neskoro? hm
Odpovedať
Profilova fotka
@jarmila85 Vieš čo my oznamka si dame robit len bududci tyzden a začneme ich roznašat asi tak mesiac a pol pred svadbou... podla mna uplne staci...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?