Svadba 6.4.2013

ktoré babulky budete mať deň D v tento dátum? ja sa neviem dočkať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej:) a ja som si myslela,ze nikoho nenajdem :):):) tak co? pripravy uz bezia?:):):)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa aj ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
podobne babule pripajam sa :)
Odpovedať
pripajam sa..zatial toto vyzera najpravdepodobnejsi datum :-)
Odpovedať
ahojte aj ja sa pripajam :-)
Odpovedať
Ahojte,my sa tiež berieme 6.4.2013,už sa tešííím :D
Odpovedať
Holky aj ja sa k Vám pripájam tiež mame tento dátum, ako ste na tom s prípravami? všetko pripravené?
Odpovedať
zdaleka nie :-) ale uz som zaukolovala rodinu :-) mam zatial obrad miesto hostiny a predbezne catering, predbezne hudbu, fotografa zajednaneho a zaplatenu zalohu, objednana kadernicka a vizazistka v jednom..pracuje sa na oznamkach, mam vybrate saty, pradlo, popolnocne doplnky a dnes prisli topanky..aj ked nie someste celkom rozhodnuta, ci nebudu ine
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj my mame tento datum, chceli nieco cim skor, aj ked uz bruseno bude celkom hodne asi. Cize my maame zatial len termin, mozno salu, ale nic viac :-| ale nevadi, podla mna to stihneme ..akurat saty ma trapia, lebo musim vyberat take kt. ani neviem ci mi budu dobre v 6m. tehotenstva Objednavali ste si aj z netu saty?? z usa napr.??
Odpovedať
nie..chcela som vediet, co budem mat a nie sa stresovat, ci to bude ok
Odpovedať
Ahojte, tak teda patrím sem. Pár nás teda je :-)
Odpovedať
ahojte aj ja mam tento den termín svadby? ako ste na tom s prípravami? už všetko pripravené? Mate niekto svadbu v Prešove?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja nemam este svadobne topanky, nausnice, drahy nema koselu, kravatu, svadobny oblek sa prave zuzuje... snad to stihneme =-)
Odpovedať
my nemame este ziados na matrike, obrucky, auto..inak pohoda :-)
Odpovedať
Ahojte nevesticky... tak, co hovorite na pocasie, date si kozustek, ci to ustojite v bolerku?
Odpovedať
@najstastnejsia ja dúfam, že to ustojím vo svetríku :-(
Odpovedať
@najstastnejsia kozusok :-) ja sa skor desim topanok..mam len lodicky....
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?