20.4.2013 - náš svadobný deň

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
nevesticky, kolko vas tu zdiela tento krasny datum ? co vsetko mate uz pripravene? ja sa sice tesim, a velmi, ale akosi sa mi zdaju prehnane niektore ukony, co sa okolo svadby deju :(
Odpovedať
@miska1251 ja som si ich dala robiť pred týždnom a za dva týždne by mi mali prísť :) aj ja ich budem teda tak nejako roznášať :))
Odpovedať
Profilova fotka
my zaciname roznasat od 1.2 :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nevesticky, uz iba 83 :) ako ste na tom?
Odpovedať
@zoldynka Ja krasnych 69! :-) V piatok dorazila prva vec pre draheho, motylik :-))) A tento tyzden hadam uz pokusne vytlacime oznamko a nasledne hodime do tlace vsetky. Zacinam sa velmi tesit, uz mam aj minimotyliky v bruchu :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie drzim palce, aby vam vsetko islo podla predstav :) my sme s oznamkom maly problemi :) ale tak co uz :) stava sa :) ale tiez cakame uz len na tlac, tak je ok :)
Odpovedať
@zoldynka ved preto som sa vyplasila a nahanam to pokusne tlacenie :-) Dufam, ze to pojde hladko. A vam co este chyba?
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie nam toho este chyba viac :) 1.2 mame vybavovaci den :) ideme konecne vybrat svadobne menu, kyticu,ochutnavku vinu, kupit mi mensiu obrucku a to najhlavnejsie ideme podat ziadnost na matriku :) akosi sme doteraz nestihali :) ale v podstate uz vieme co vsetko chceme,len postupne vybavujeme :) zaciname pozyvat konecne :)
Odpovedať
@zoldynka Tak ale to sfuknete rychlo :-) Matriku este nemame ani my, ani pripravu u farara este nemame celu, takze oficialne veci nula bodov :-))
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie matriku nemame, hlavne, ze su oznamka uz takmer v tlaci :) sme to ale herecky :)
Odpovedať
@zoldynka Veru, my ešte ani povolenie z Biskupského nemáme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@hallie a to su podla mna prve veci, co by sme mali mat :)
Odpovedať
@zoldynka Veru. Ale tak - sme otimistky :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hallie :)
Odpovedať
Ahoj :) ak este nemas svadobne pohare ci darceky pre hosti :) pozri u mna :)
Odpovedať
Profilova fotka
Uvolnil sa mi náhle termín 20.4.2013, keby náhodou. Ponukam 10percent zlavu na balík " Multimediálna svadba-DJ Maroš Chvojka" info na mojom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
uz len 16 :) ako ste na tom damy?
Odpovedať
Profilova fotka
tak 20. april sa nam nenavratne blizi, pocasie zatial take vselijake a nervozita stupa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?