Menu Forum

20.4.2013 - náš svadobný deň

15. apr 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kk02 (32 r.)
8
Registrovala sa 25. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 55 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
  • Svadba bola 20. apríla 2013
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
kk02 (32 r.)
8
Registrovala sa 25. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 55 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Nitra.
    okres Martin
 my mame salu, kostol, Dj, fotografa, vyzdobu, objednane obrucky, svadobne topanky a to je asi vsetko...
21. okt 2012 o 19:19  •  Svadba bola v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
Registrovala sa 2. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 531 príspevkov a 2 albumy. Má 52 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
Registrovala sa 2. júla 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 531 príspevkov a 2 albumy. Má 52 priateľov. Okres Bratislava.
 cele sa nam to asi rozbehne na plne obratky po novom roku emoticon
21. okt 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tamarela
10
Registrovala sa 24. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Banská Štiavnica.
fotoportrét
fotoportrét
tamarela
10
Registrovala sa 24. marca 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Banská Štiavnica.
 Ahojte emoticon ja mam tiez svadbu 20. aprila a mame zajednanu sálu, DJ-a, kameramana, fotografa, starejsieho, knaza ale saty zacinam riesit az teraz, dufam, ze nie je neskoro emoticon
22. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mishelinus
100
Registrovala sa 23. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov a 1 článok. Má 75 priateľov. Auw, Švajčiarsko.
fotoportrét
fotoportrét
mishelinus
100
Registrovala sa 23. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 27 príspevkov a 1 článok. Má 75 priateľov. Auw, Švajčiarsko.
 my sa ešte rozhodujeme medzi týmto dátumom a 8. apríla emoticon
23. okt 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kk02 (32 r.)
8
    okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
kk02 (32 r.)
8
    okres Martin
 ale 8. aprila nie je sobota to vam nevadi ? emoticon
23. okt 2012 o 10:40  •  Svadba bola v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tahii
7
Registrovala sa 12. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
tahii
7
Registrovala sa 12. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 11 príspevkov. Okres Bratislava.
 u mna to tiez tak vyzera, ze pokracovat budem az od januara. Akurat by som rada este tento rok stihla dat vyrobit oznamenia, ked uz konecne je termin aj cas na fare dohodnuty.
23. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aja248
3
Registrovala sa 5. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky a 1 inzerát. Má 4 priateľov. Prievidza, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
aja248
3
Registrovala sa 5. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky a 1 inzerát. Má 4 priateľov. Prievidza, Slovensko.
 ahojte, ja mám svadbu 13.4.2013 a zajednaného len fotografa emoticon absolútne netuším, čo všetko treba, lebo robíme len malú svadbu na MÚ a potom posedenie - 14 ľudí a neviem čo prvé spraviť. Prosím poraďte mi. Síce mám zajednaný Park Restaurant v Prievidzi, kde mi spravia aj výzdobu, ale neviem ako zabaviť hostí. Je to len rodina a priatelia. Prosím o radu aby sa hostia nenudili.
6. dec 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alenkachristian
36
Registrovala sa 27. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 154 príspevkov. Má 4 priateľov. Rakúsko.
fotoportrét
fotoportrét
alenkachristian
36
Registrovala sa 27. júna 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 154 príspevkov. Má 4 priateľov. Rakúsko.
 kedy posielate oznamenia ?
6. dec 2012 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
korad_production
Korad Production - video a foto produkcia
Ing. Radovan Kostelník PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3
fotoportrét
fotoportrét
korad_production
Korad Production - video a foto produkcia
Ing. Radovan Kostelník PRO

Foto a video - Okres Spišská Nová Ves
3
 Milé nevesty. Pokiaľ ešte nemáte objednané služby svadobného kameramana alebo fotografa veľmi rád by som Vám dal do pozornosti našu firmu. Samozrejmosťou je vyhotovenie videozáznamu v HD kvalite. Novomanželom sme k dispozícii počas celého svadobného dňa. Sme z Krompách, ale veľa času trávime aj v KE, nemáme problém v prípade záujmu za Vami aj pricestovať. Čo sa týka ceny vieme sa vždy dohodnúť tak, aby boli spokojné obe strany. Ak sme Vás zaujali budeme radi, ak si pozriete náš profil, internetovú stránku. Môžete nás kontaktovať aj telefonicky alebo e-mailom. Boli by sme však veľmi radi, ak by sme sa mohli stretnúť aj osobne. Takto by sme mohli prebrať všetky Vaše požiadavky ohľadom Vašej svadby a videli by ste naše ukážky. Stretnutie je nezáväzne, takže nemáte čo stratiť, môžete len získať. Radi zodpovieme na Vaše otázky emoticon
7. dec 2012 o 12:51  •  www.koradproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
 @alenkachristian my oznamka neposielame, vsetkych pozyvame osobne, ale zaciname asi tak ku koncu janura a hadam to do polky februara stihame pobehat emoticon
7. dec 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
primulka5
24
Registrovala sa 16. septembra 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 21 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
primulka5
24
Registrovala sa 16. septembra 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 21 príspevkov. Má 10 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte, aj my sme 20. aprila 2013 emoticon Uz sa nam to pomalicky blizi....tesim sa na jar! My uz mame vybaveneho knaza a kostol a odovzdane vsetky dokumenty na matrike a na fare, aj pripravu uz mame za sebou emoticon Teraz doriesujeme miestnost, mam tip na fotografku, uz sme sa pytali organistu a spevackeho zboru. Oznamka, menovky, zasadaci poriadok a ine tlacoviny, ako aj pohare asi poprosime znamych, co maju firmu na vyrobu reklamnych predmetov. Obrucky poprosime bratranca zlatnika. Ked bude miestnost, doriesime vyzdobu. Kameraman nebude. A saty a topanky uz mam, este zavoj, kabelku a sperky doriesit... A tiez pre draheho oblek. Na viac hriechov sa uz nepamatam emoticon Aha, a este DJ - to sme zatial neriesili, asi by sme mali zacat...
7. dec 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
primulka5
24
fotoportrét
fotoportrét
primulka5
24
 @zoldynka nie nie si, aj ja to tak nejak vnimam emoticon kazdy by si to mal spravit tak, ako sa to jemu paci
7. dec 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
Registrovala sa 10. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 702 príspevkov. Má 36 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
Registrovala sa 10. októbra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 702 príspevkov. Má 36 priateľov.
 @zoldynka
Ahoj, vôbec nie si zvláštna. Ja tiež nechcem polovicu vecí... poháre som včera našla celkom pekné na sashe, tak som sa prvýkrát zamyslela nad tým, či si nejaké predsa len nekúpime, aby sme mali na pamiatku a vypili si z nich vždy na výročie emoticon Pierka tiež zatiaľ neplánujem, resp. obzrela som jedny tiež na sashe a ak to na počet chlapov nevyjde veľa, možno ich vezmeme.... Družičky nemám, starejšieho nemám, čepčenie len zvažujem, rodinu vyberám iba obmedzene, auto nemáme (bez urážky, ale nechápem ten trend požičiavania si Medveďov a Bavorákov, aby sme vyzerali, že na to máme... keby som mala požičiavať auto, tak ešte možno veteránika)... Mám svadbu dva týždne pred tebou, zatiaľ máme vybraté miesto a zloženú rezervačku, dohodu s farárkom, že sa ozveme začiatkom roka a začneme pracovať na príprave, nejaké papiere vybavené, na polovicu vybratú fotografku a kameramana, vybraté šaty, podľa ktorých asi budem šiť, ak mi ich nezoženú v požičovni, vyskladané svadobné menu a predstavu o torte a výslužkách. Nemáme DJ-a, oblečenie pre ženícha, obrúčky (o tých zase len predstavu, ale už si aspoň píšeme so zlatníkom emoticon ). keď som tu zbadala plánovač na rok, odpadla som, ja mám štyri mesiace do svadby a pocit, že mám straaaašne veľa času a všetko nejako nakoniec dopadne emoticon
7. dec 2012 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
 Jaj a ešte ani oznámenia nemáme... ešte ani vybraté emoticon
7. dec 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babulinka1210
4
Registrovala sa 5. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 21. septembra 2013
fotoportrét
fotoportrét
babulinka1210
4
Registrovala sa 5. decembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 21. septembra 2013
 @zoldynka som rada, ze su tu aj nevesty, ktore ten humbuk okolo skor desi ako tesi...ja som so snubencom 8 rokov, z toho dva sme zasnubení. Treba vybavit tolko veci, ze ani neviem kde zacat...ale uz sme sa pomaly rozhybali (i ked podla vseobecnych standartov velmi neskoro) a zhaname miesto....svatbu chceme mat niekedy v lete 2013, asi podla volneho terminu
7. dec 2012 o 14:13  •  Svadba bola v septembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alenkachristian
36
fotoportrét
fotoportrét
alenkachristian
36
 baby som rada ze som na tom podobne. ziaaaadny stres emoticon pierka pre hosti nebudu, vysluzky tiez nebudu.
Ale ten planovac na rok mi tiez nejako nesadol, casu habakuuuu
7. dec 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
 aprilovky, cas sa krati, rychlejsie ako som si myslela a predstavovala emoticon my uz mame moje saty, topanocky, doplnky,
drahy ma oblek, topanky iba zatial.. hotel mame zaplatenu zalohu, menu a vyzdobu pojdeme riesit vo february, kyticu navrhnutu mam aj pre seba a aj druzicky, zakusky zajednane, vinno zhaname emoticon svadobne pierka asi nakoniec budu, ale take netypicke a budu hned aj ako darcek na pamiatku emoticon mame fotografku, dj, a uz asi aj kameru emoticon malu a velku druzicku, svedkov a zoznam hosti emoticon prave sme doriesili oznamenie emoticon navrh uz je, uz len cakame na matriku, kde dam definitivne potvrdia nas termin...svadobne auto akosi neriesime... bud veterana drahy chce zohnat, alebo ujove auto.... ale nic specialne riesit nebudem.... co sa tyka blbosticiek ako kniha, podbradniky, odobierka a tradicie emoticon nic nebude emoticon jedine co budu pohare, ale to mam vybrate v ikey, len na pamiatku,.. bez gravirovania a pieskovanie emoticon a konecne aj obrucky su doma emoticon darcek pod stromcek emoticon
este nam chyba veeeeeeeeeeeela veci dotiahnut do konca...
ale to hlavne uz vsetky mame emoticon emoticon milujuceho partnera... a to je to najdolezitejsie emoticon
7. dec 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
 @zoldynka
Fuuuha, vy už máte skoro všetko! My sme teda ťažko pozadu emoticon Práve som volala do salónu, tak mi moje vysnívané šaty nezoženú, slečna/pani je milá, ale snaží sa ma stále k nim dostať a ponúknuť mi iné šaty... čo už, keď svoju predstavu mám, dokonca aj záložnú predstavu. Takže v januári idem riešiť šitie.
A aké špeci pierka máte, ak to nie je tajomstvo? emoticon
7. dec 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
 @hallie chcem to mat vsetko v podstate nachystane, mame toho buduci rok vela emoticon tak pomaly a vklude riesieme a vybavujeme emoticon lebo to rychlo ubehne emoticon
pierka pre zenske pokolenie budu take male kvietky z latky a k tomu zopar kvietkov podobne kytice... vyzera to tak, ze budu roznej farby, a preto bude panske pierko tiez z kvetov ale zviazene takou latkou, ako partnerkyna kvetinka... velka a mala druzicka, budu mat kytice podobne tej mojej, ale kazda vo farbe siat emoticon uvidim ako pojde realizacia...
7. dec 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
 @zoldynka
Jéj, ty to už máš všetko ako pekne vymyslené a naplánované emoticon Začínam sa cítiť ako lajdák emoticon
7. dec 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alenkachristian
36
fotoportrét
fotoportrét
alenkachristian
36
 @hallie a ake mas vysnivane saty ze ti ich nemozu zozhnat ?
7. dec 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
 @hallie nie si lajdak... len ja mam rada pohodu a klud emoticon este k tomu mame nejake velke vyrocia, promocie, zaciatkom roka, draheho mozno operacia caka, tak si to pomaly organizujem... lebo ked to vo february cele vypukne a vsetky nevesty oziju na 100 %, ja uz chcem mat pohodu emoticon
7. dec 2012 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
 @alenkachristian
No, hľadám trošku retro pôsobiace šaty. A tie u nás teda nefičia emoticon

@zoldynka
No, ja sa obávam, že ožijem až tak v marci. Pred podaním daňového to teda bude fakt napínavé. Inak, baby, dobre zlý mesiac sme si vybrali - nikto po tom daňovom nebude mať ani na kyticu emoticon
7. dec 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
 @hallie no to v tom obdobi ja uz budem mat nozicky vylozene emoticon v marci uz musi byt vsetko zabezpecene a pokial sa da, aj pripravene emoticon
7. dec 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
 @zoldynka
No, tak sme sa posunuli ďalej o DJ-a, máme sa v novom roku stretnúť s Gustom, hádam si navzájom sadneme emoticon
A už by som sa mohla začať starať teda aj o to, kto nám upečie tú tortu emoticon) Svokra povedala, že si vezme na starosť kvety... ale ešte stále som veeeľmi pokojná. S farárom sme sa dohodli, že tiež začneme s prípravou až v januári, vtedy konečne vybeháme aj všetky papiere, potrebné na svadbu - dúfam emoticon
18. dec 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
fotoportrét
fotoportrét
hallie
48
 Kolace, torta, slane pecivo zajednane.... a ide sa pomaly na pozvanky. Pierka mam predbezne vybrate, takze odskrtnutych poloziek na zozname pribuda emoticon Ale este obliect nas treba! emoticon)))
28. dec 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jelsulka
29
Registrovala sa 10. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 234 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Poprad.
    okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
jelsulka
29
Registrovala sa 10. augusta 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 234 príspevkov. Má 23 priateľov. Okres Poprad.
    okres Poprad
 My uz mame komplet vsetko vybavene, pozvanky poroznasane..uz len svadbone pierka vybavit..museli sme si svihnut so vsetkym kedze buduci pan manzel v sobotu odisiel a pride par dni pred svadbou..takze cely ten stres vybavovaciek uz mame za sebou..ale je to fajn emoticon
28. dec 2012 o 11:18  •  Svadba bola v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
 @jelsulka pozvanky roznosene?vy ste teda sikovni emoticon
29. dec 2012 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jelsulka
29
    okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
jelsulka
29
    okres Poprad
 @zoldynka no museli sme svihat ked sme chceli vsetych osobne...ale zopar do zahranicia sme aj poposielali :D Inak to bol riadny frmol ked ti pravdu poviem..kazdy ta len niecim ponukal a dajte si, kavicku a vinko..hovorim vsak to by som v ten den asi sedem kav musela vypit :D A takto sme behali asi styri dni, aby sme navzajom spoznali vsetkych clenov rodiny emoticon
29. dec 2012 o 10:31  •  Svadba bola v apríli 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
fotoportrét
fotoportrét
zoldynka
37
 @jelsulka na toto sa ja moooooooooooooc tesim emoticon tiez vsetkych osobne pozyvame emoticon
29. dec 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to