8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Dakujem, pomohli ste mi, lebo som vobec nevedela, ci je to mozne, alebo ci je to nejako dane. matenka, pozerala som si tvoje foto a chcem sa opytat, kde si zohnala taku peknu vesticku s kravatou, tiez nieco take zhanam. A este k tulipanom, je mozne mat v septembri tulipany, tak aby vydrzali cely den? Ja by som tiez chcela tulipany, ale neviem, ci je to realne.
Profilova fotka
ty máš podobný vkus ako ja? :-D no my sme to z drahým kupovali celé, oblek, vestu, aj s kravatou v maďarsku Györy, ale to potrebuješ so sebou niekoho, kto vie po maďarsky, môj drahý vie, ja ani slovo, lebo sa nedohovoríš :-(
Profilova fotka
aj ja rozmyslam nad cervenymi tulipanmi ... ale kedze su to jerne kvietky, neviem ci budu v septembri ... musim sa spytat kvetinarky :-)
Je to velmi pekne, len skada, ze nevieme po madarsky, lebo do Gyoru to nie je tak daleko. Co sa tyka tulipanov, pocula som, ze sa zvyknu cez den uplne otvorit a nevydrzia dlho, lebo su haklive. tak neviem, uz sa stym zmierujem, ze tulipany nebudem mat, mozno ruzicky s freziami..??? uvidime. mate uz obrucky? Ja sa len rozhliadam, takisto oznamenia este nie su na svete, asi to budeme stihat na poslednu chvilu. Takisto oblek...
Profilova fotka
tak to si na tom rovnako katka ako ja, ja už som tu písala, že môj drahý robí všetko, len aby sa nemusel venovať oznamkám, ]-( ale pomaličky to rozbiehame, no prstene nemáme
no, este mame na oznam ka tak asi mesiac, tak dufam, ze to stihame. predstavu uz mam, len to zrealizovat. Chceli by sme s fotkou v pozadi, takze sa planujeme fotit, snad niekedy buduci tyzden. Prstene sa mi pacia skoro vsetky, to je velmi tazke. Chceme si ich dat urobit na objednavku zo stareho zlata, tak zhanam inspiraciu na internete.
Profilova fotka
no mne to vyzerá zatiaľ tak, že to asi nikto neodriekne.. hádam sa všetci popcháme do sály :-D a aspoň bude veselo.. k tým tulipánom.. ak sa podaria kvetinárke zohnať, tak si za ne asi vypýta aj pekné peniažky..
Profilova fotka
nam sa to tiez nejak hromadi.. mne pride segra az z australie, najprv som ani nedufala, ze pride, ale nakoniec docestuje.. nevidela som ju 3 roky, tak sa na nu tesiiim.. obrucky budeme mat buduci tyzden.. davali sme si robit na objednavku, take ako sme chceli, nikde nemali.. dnes sme ich boli skusat, normalne strasny kus zlata, tie naozaj nezoderieme do konca zivota.. oznamka sa ani len nerysuju, ked som macovi nenapadne naznacila, ze buduci tyzden na tej sesterkinej svadbe by sme mohli nejake rozdat, tak mi povedal, ci neprehanam... asi tak :-p
Profilova fotka
bez.. tak to ti budem držať palce, aby ich stihol spraviť aspoň do septembra :-) ale on sa hádam rozhýbe.. a už keď ho to chytí.....
Profilova fotka
caute dievcata bezaz: nejak som prehliadka, preco sa macovi nechce do tych oznamiek 8-)
Profilova fotka
oriesok tak dufam.. zatial som rada, ze ho chytilo chudnutie.. 8-) zvalka, no preco, lebo je lemra lenivaaaaa :-D
Profilova fotka
no toho môjho chytí chudnutie tak raz za čas :-D drží ho to tak od rána do obeda :-) ale zasa nemá najhoršiu postavu.. a má dosť ťažkú manuálnu prácu, takže všetko, čo spapá si aj poctivo vypotí..
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bezaz: ahaa, ale ved tak to vyries sama- pozhanaj navrhy, ukaz, nech si vyberie, dohodnite sa a bude. no problem 8-)
Profilova fotka
oriesok maco sa konecne odhodlal, ze pneumatika koolo brucha nie je najlepsia, treba trochu zhodit.. konecne.. ale aby som to nezakrikla zvalka ja som uz prezentovala niekolko navrhov, ziadny sa mu nepacil a povedal, kedze ja robim vacsinu veci okolo svadby, ze toto bude jeho parketa.. ale sa mi zda, ze sa toho nedozijem
Profilova fotka
môj drahý práve bojuje naopak, minule som mu povedala, že ak do svadby nepriberie aspoň 5 kg, tak si ho nevezmem a basta, :-D ale nič to nepomáha, on má strašne dobrý metabolizmus, :-|
Profilova fotka
matenka to sa teda mate.. ja sa len na jedlo pozriem a uz priberam... :-p inak uz sa ma par ludi pytalo, ci budeme davat oznamka na sesterkinej svadbe tento weekend.. ake bolo ich sklamanie, ze nie.. :-N ale maca to vooobec netrapi 8-(
Profilova fotka
matenka.. ja som mala tiež kedysi také problémy.. nie a nie pribrať.. no a nakoniec som pribrala a teraz by som potrebovala pár kilečkou zhodiť..
Profilova fotka
Parada, ja tiez kolisem s vahou hore dole ale teraz som zaviedla jeden vodovy den v tyzdni a to kilecko dve co som nabrala cez zimu isli dole, aj ked si uvedomujem, ze bez cvicenia sa to dlho neudzi tak uz naberam odvahu na fitku :-) No a moj? Tak to je kapitola sama o sebe ... pred tyzdnom zarvala ze po 17 hod neje ... vydrzalo mu to "az" 2 dni a zas frci v normale :-D Ale hlavne je ze sa mame radi aj s kileckami navyse ;-)
Profilova fotka
tak, tak.. nemôžme byť všetci ideálny..
Profilova fotka
No a mam novinku ... drahy uz od minuleho roka sluboval , ze kupime korcule a budeme brazdit bratislavske hradze ... a prisiel na psa mraz (to ako na mna :-) ) a vcera sme take dva pary novych korculi dopravili do "nasho" bytiku ... takze od vikendu zacina "makacka", ktora nam mozno pomoze za ladnymi krivkami ... ;-) Drzte palec, aby som nedopadla ako kalli a neskoncila s rukou v dlahe ... lebo moj prvy pokus s korculami paru rockou dozadu tak veru skoncil .. 8-)
Profilova fotka
hádam sa nám neskaličíš pred svadbou :-D no my sme sa tak minulý rok dali na bicykle.. a hneď na začiatok sme si dali takú dlhú túru a tak ma z toho bolel zadok :-) no hrôza :-D
Profilova fotka
Ja som rozmyslala aj nad bicyklami, ale do toho nasho maleho bytiku su korcule predsa len spratnejsie :-) Takze este mi chybaju chranice (alebo jeden velky skafander z molitanu :-D ) a hor sa na cesty ....
Profilova fotka
ahojte nevestičky tak ja by som sa rada pridala do tohoto terminu, ak teda mozem ??? ;-) No co babeny ako ste na tom s pripravami? Uz mate vsetko :-D ???
Profilova fotka
Ahoj peuska a vitaj ... tak, myslim, ze ak poviem za vsetky aktivne kocky v tejto teme, tak uz mame pozariadzovane tie najhlavnejsie veci a pomaly sa chysteme na pozyvanie po rodine ... samozrejme, tie ktore stale nemozu donutit polovicky k cinu s oznamkami, maju aspon dokaz, ze uz by bolo nacase ;-) A ty ako? Tiez uz asi mas vsetko dolezite "vo vrecku", ze? :-)
Profilova fotka
no ani nie este nemame oznamenia a ani obrucky nevieme sa nejako rozhybat :-) Ale mam len malinku svadbu tak az tak moc nemam co organizovat co sa tyka vyzdoby, DJ, starejsi a tak... My to mame take jednoduchsie pojdeme zoberieme sa pojdeme si posediet len s rodicmi a surodencami nic velke ako si vsimam ze mate vacsina cize tym aj viac starosti ;-)
Profilova fotka
juj, tak ti zavidim peuska ... aj ja som chcela malu svadbu ale moj drahy mi ju rezolutne zamietol, takze velkost svadby bude ako pri prvorodenej ... :-N myslim, ze oznamenia aj obrucky su otazkov jedneho mesiaca, co je normal doba takze este mas cas ;-)
Profilova fotka
no ved to a kedze nam ich staci rozdavat 2 tyzdne pred svadbou (kedze nikoho nepozyvame) takze naozaj mame si myslim cas, len horsie je ze ja aj kvoli praci na to nemam cas behat niekde a zistovat ceny a tak :(( a v sobotu chcem aj hajat a obchody su kratko pootvarane :)
Profilova fotka
tak poradim tip, ja tiez nemam cas a este k tomu svadba bude v DK a my sme v BA, takze vsetko zariadzujem cez net a telefon ... aj oznamka sa daju objednat cez net a tie ceny su porovnatelne ako v salonoch ... my sme si ich dokonca robili sami :-) inac, pozrela som tvoj album ... kraaaaasne saty si si vybrala x-)
Profilova fotka
dakujem :) a myslis ze som sa dobre rozhodla z tych co som skusala alebo sa ti na mne pacia aj niektore ine??? A oznamka tak u nas veru samovyroba nehrozi nie sme az taki sikovni :) takze radsej si nechame spravit ja som si uz jedny vybrala ked som bola skusat saty... som za taku klasiku asi skor ;-) Ale vy mate ozaj pekne take originalne a proste ine x-) A ty mas ake saty?
Profilova fotka
peuska.. krásne šatočky si si vybrala..

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?