8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
no to áno to máš pravdu bayka.. ale ani ja nie som ešte stále rozhodnutá.. inak už som konečne topánočky biele kúpila.. presne také, ako som si vysnívala.. inak chcem sa opýtať.. myslíte, že moc vadí, keď mám biele topánky a podrážka od spodku je čierna?
Profilova fotka
oriesok myslim, ze to nevadi ... ja si myslim, ze ta podrazka je len pre efekt .... vsak podrazku ti bude vidno len ked ta maldomanzel zodvihne cez prah a to myslim ze vsetci preziju ;-) Aspon ich potom lepsie vynosis v bezny den, kedze nebudu tak kricat ze su svadobne ... :-)
Profilova fotka
inac, ak sa da hod ich do albumu ... som zvedava .. :-)
Profilova fotka
rada by som, ale nemám digitálny fotoaparát.. musím požičať od kamoša a všetko pofotím a hodím do albumu.. inak topánky sú úplne jednoduché.. špicaté a sú tam len také 4 kamienky.. tak keď ich budem nosiť aj po svadbe nebude až také okaté, že sú svadobné..
Profilova fotka
tomu sa hovori ekonomicke zmyslanie ;-) oriesok ... aj ja sa snazim pozerat na mnoho svadobnych veci tak, ci sa budu dat vynosit aj potom, preto sme napr. zmenili francuzku kravatu za klasiku a taktiez preto som tvrdo stala za ciernym elegantnym oblekom ... :-)
Profilova fotka
bayka.. my sme tiež chceli kupovať pôvodne francúzsku kravatu, ale potom ako som nad tým rozmýšlala, tak sa mi zdala tjošik divná.. ona je taká kratučká a keď zajovi bude nádhodou už počas hostiny teplo a dá si dole aj sako aj vestičku tak by tá kravata na ňom vyzerala divne, ako by si ju požičal od malého synovca.. ale neviem sa rozhodnúť, akej farby by sme mali kúpiť klasickú kravatu.. miláčik má totiž béžový pásikovaný oblek a bielu košelu a neviem, či mu rovno kúpim nejakú kravatu, aby sa potom hodila aj k popolnočným šatám, alebo mu kúpiť 2 kravaty..
Profilova fotka
bayka ved si este stihnem pohare kupit ;-) oriesok aj my budeem kupovat len normalnu kravatu, nech ju maco este potom moze dat aj do roboty.. a bordovu kravatu ku popolnocnym ma, takze to nemusime riesit.. len stale nema topanky ku svadobnemu obleku...
Profilova fotka
bez a ty už máš topánky? my sme drahému kúpili svadobnú kravatu, mám ju aj v albume, potom neviem, čo s ňou, ale popolnočné mám krémovej farby, takže už viac nemusíme kupovať, topánky mu tiež chýbajú, ale aj mne v nedelu mám skúšku šiat, a neviem, ak mi budú tesné, čo mám robiť, :-p
Profilova fotka
ozaj bez, už máte oznamká, môj drahý ešte ani len počítač neotvoril, tak ako som hovorila ]-( týždeň predtým začne, ja ho asi ....
Profilova fotka
matenka jasnacka, topanocky boli kupene ako jedna z prvy veci ;-) a skusky sa neboj, ved ti ich upravia.. co sa tyka oznamiek, macovi som nenapadne naznacila, ze oznamka sa posielaju tak 2 mesiace pred svadbou, ze v polovici juna by som ich uz chcela posielat, tak sa zatvaril, ze ano, ide na to, ale zatial sa nic neudialo..
Profilova fotka
8-) , tak isto som dopadla aj ja, tak uvidíme, ktorá lepšie dopadne :-| ale myslím, že ty :-(
Profilova fotka
baby a po pol noci sa budú prezliekať aj už vaši manželia? myslím košelu.. bo u nás to tak je, že po pol noci sa ide preobliecť nevesta a s ňou aj ženích s tým, že si dá košelu aby ladil s popolnočnými šatami..
Článok sa načítava...
Profilova fotka
maco bude ladit len kravatou.. aj ked rozmyslam, bielu koselu ma tiez len jednu a o pol noci isto bude poriadne dopoteny.. nooo budem musiet porozmyslat
Profilova fotka
no ja som tiež o tom tak rozmýšlala.. preto radšej sa bude preobliekať aj on.. bo to tú košeli budeme môcť asi po pol noci aj žmýkať :-D
Profilova fotka
Oriesok, tak nad tou francuzkou kravatou som veru tak neuvazovala a v podstate mas prvdu ... vsak uz len to ak mi moj vydrzi vo vesticke bude zazrak ... my sme kupovali dve kravaty aj dve kosele ... biela s dlhym rukavom a cervenou kravatou bude oficialna (to vsak bol taky mensi boj s Bubom, aby mal dlhy rokav, lebo on dlhe rukavy na koseli nemusi) a potom bude svetlo modra s modrou kravatou a hlavne kratkym rukavom po polnoci ... ak bude moc teplo tak Bubo sa bude uz o osmej modlit aby bola polnoc :-D No a topanky mam kupene len ja, Bubo este nie a ako ho poznam, budeme ich zhanat niekedy v auguste ... My nastastie oznamka uz mame ale ta prvotna euforia draheho hned po ich vytlaceni opadla a stale sa nemoze dokopat aby dorobil aj pozvanky ku stolu ...
Profilova fotka
ahoj bayka, to sme na tom rovnako s tými pozvánkami môjmu dráhemu sme kúpili oblek s kravatou minulý týždeň, mám ho aj v albume, tak sa mi páčil :-D
Profilova fotka
Ten oblek je fakt pekny matenka ... mame rovnaky vkus, aj ja som chcela ciernu klasiku, aj ked moj trocha hundral, lebo jeho brat mal biely frak ale mne to pripadalo ako keby bol Hopkirk(ci Randl) :-D Budeme musiet na tych nasich chlapov nieco vymysliet, lebo ani sa nenazdame a jun je tu coby dup a budeme chodit po pozyvani :-)
Profilova fotka
baby, ked na nieco pridete, supnite tip aj mne, nech sa drahy rozhybe.. aj ked uz zacal chudnut, to je velka zmena :-D
Profilova fotka
ja som včera konečne kúpila zajovi popolnočnú košelu.. :-) zasa o niečo menej zháňania.. Bezaz.. tak mu skús povedať, že niektorých ľudí potrebujete pozvať tjošik skôr, aby si to všetko vedeli zariadiť.. my už napríklad niekde chodíme pozývať, nakoľko sme od pár ľudí mali požiadavku, že ak náhodou budeme mať svadbu, tak im to máme dať aspoň (minimálne) 3 mesiace dopredu dať vedieť.. aby sa vedeli zariadiť..
Profilova fotka
my ideme 2.6. sesternici na svadbu, takze tam vsetkych neoficialne popozyvame osobne a uz tie oznamka "nie su" az take dolezite, ale pred macom to nemozem povedat, lebo by to hned vyuzil :-)
Profilova fotka
tak mu skús nahovoriť, že by si tie oznámká potrebovala do 2.6. ak tam je nejaká rodina z ďalšia, že by si im už rada dala oznámenia a pozváky..
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja som teraz trocha polavila v pripravach a znova sa s drahym vrhneme na zmenu privatu ... ideme konecne do vacsieho - az 1 izbak :-) ale hadam to uz bude posledne stahovanie po najmoch a koncom roka by sme mohli spachat uz aj nase vlastne byvanicko ... :-) My sa chystame na prve pozyvanie az 23. 6., to bude vylet po Orave a zaciatkom jula si spravime vylet po Zahori ... :-) Takze dufam, ze dovtedy sa v novom zabydlime a ostanu nam sily na to dorobenie pozvanok ku stolu ... pod casovym stresom to bude ono ;-)
Profilova fotka
oriesok, som rozmyslala, ci toho 2.6. davat oznamka nie je moc skoro... takto sa kezdeho neoficialne opytame, ci pride a bude, oznamka potom poroznasame.. bayka ja na pripravy momentalne uplne stagnujem, mam skusky a nechce sa mi nic vymyslat.. :-p
Profilova fotka
bez.. v podstate je to len 3 mesiace dopredu.. a aj tí ľudia budú mať viac času aby sa na svadbu pripravili.. aspoň my sme mali od niektorých ľudí požiadavku, aby sme im dali čo najviac dopredu, kedy budeme mať svadbu.. tak my už v podstate rozdávame oznámenia aj s pozvánkami teraz..
Profilova fotka
oriesok - Sikulka ... v nasich rodinach to neoficialne vedia uz vsetci, preto ma az tak nesuri rozdavat pozvanky az tak dopredu ... vsak kto bude moct, pride :-) teraz sa mi vsak zacina zuzovat zoznam tych co chcem pozvat a asi nepridu, lebo sa nam akosi roztrhlo vrece s tehulkami v rodine ;-) ... normalne mam sto chuti sa k nim pridat :-) bez - tak to ti uplne verim, ze cez skusky sa na ine veci moc mysliet neda .. drzim palec aby dobre dopadli ...
Profilova fotka
bayka.. koľko tehuliek sa vám vyskytlo? :-D no keby si sa k nim pridala tak by to ešte nebolo až tak moc vidieť na svadbe :-) ale predsa by bolo dobré mať potom rezervu v šatách :-D alebo si to nechaj radšej až po svadbe, aby si sa zmestila do tých svojích vysnívaných :-D ty máš dobré to, že ti tých ľudí odbúda.. mne to stále pribúda a pribúda.. na začiatku ich bolo necelých 50 a teraz ich je v súčastnosti už 65.. hrôza..
Profilova fotka
oriesok - tak zatial su dve ... sestra a bratancova zenuska ... oni su tak narovnako, ze budu rodit niekedy v strede oktobra ... sestra je jasna ze pride, ale ten bratanec asi nie, lebo im sa tak zadarilo, ze doma maju este 5 rocnu dcerku a polrocneho malickeho anjelika x-) takze oni asi nedojdu (hned 3 ks minus) ... potom v marci porodila moja krstna ... cize jej ucast je tiez otaznik ... a uz mi odriekla jedna kamratka, lebo este stale nebude spat z Australie (a v Australii vysi este jedna kamoska) ... takze asi sa nam to s Bubom vyrovna a bude po 40 z kazdej strany ... :-) Inac, keby mi rastlo brusko tak ako mojej sestre tak v tom 3 mesiaci by som to este hravo zakrila :-) segra je uz v piatom a len teraz jej nieco malicke tam v predu naskocilo x-)
Ahojte baby, chcem sa opytat ohladne svedkov. Musia byt svedkovia muz a zena? Lebo nam to vychadza, ze budeme mat ako svedkov 2 chlapov, je to mozne? Alebo na tom nezalezi? Dakujem
Profilova fotka
katka, tak ja si myslim, ze by to nemal byt problem ... ja viem, ze budem mat brata a moj este nevie koho, ale ak to aj bude chlap, tak to nebude vadit ... osobne nepoznam ziadny "protokol" , v ktorom by sa to vylucovalo :-)
Profilova fotka
podľa mňa nie, môj bude mať svoju sestru a ja svoju, takže tam budeme mať dve kočky ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?