8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
bayka, sevzuz - ved prave - aj ja - to by sme si mohli dat niekedy stretko a pokecat o tych nasich pripravach a vymenit si skusenosti, a rady a tipy aa....tak..ja teda este dooost veci nemam doriesenych =-)
Profilova fotka
no problemik vidím v tom, že nebude mať ešte bruško,ale aby stihli svoju bez bruška, tak ako vyžaduje jej mamina, tak na mojej už bude vydatá, tým pádom mne nemôže robiť družičku a už vôbec nie najstaršiau a s mojou polovičkou sme chceli práve ju s priatelom sú strašne fajn a máme ich radi, celú dobu nič a teraz sa im pošťastilo nohy pošmyknúť :-N
Profilova fotka
OK, stretko mozme dat aspon sa moj nebude stazovat, ze doma nehovorim o nicom inom ako o svadbe :-D akcevo, a co keby ste prizmurili oci a budte mat vydatu druzicku? Sak aj tak neviem aku ulohu ma presne najstarsia druzicka ... hmm? a moj mi tu za chrbtom somre, ze aj on ma problem, lebo nema svedka ... 8-) ale to uz mu ja veru nevyriesim ...:-D
Profilova fotka
:o))hmm len to nemá byť a mám vela náhradných ,ktoré by mohli byť,len mať niekoho kto ťa začepí a vyberá a vlastne je tvoja pravá ruka počas svadby a mať niekoho koho práve nemusíš, tak to žiadna výhra nebude.....aaaaaaaaa našťastie so svädkom nemám problema ide mi krstná matka u nás sa to tak..... no a kto pojde mojmu to tiež netušíme, lebo jeho krstní tam možno ani neprídu...sú to takí čudáci, tak vám neviem. čo ak by mu bol najlepší kamoš??? :-)
Profilova fotka
akcevo s tym svedkom u nas take tradicie nie su, ja budem mat svoju super kamosku a maco ani netusim... asi brata... a v kolkom mesiaci bude ta kamoska, ked sa budete brat vy? nezvladla by to? a co na tom, ze uz bude vydata? ci to sa "nemoze"? ;-) stretko mozme dat, robim v ba, ale byvam v samorine, tak som trochu "obmedzena"
Profilova fotka
:-D no to sa vraví, že by mala byť sobodná a do roka a do dňa sa vydať hehe a to by akosi nestihala xixi bude v štvrtom len jej mamina trocha zásadova a nehcce aby sa vydávala s bruchom...inak oni by sa aj po pôrode nim by nevadilo a na našej by to tiež nevadilo,len musí byť slobodná a slobodný :-p to s krstnými nie je tradícia celkom len akosi v našej rodine a celkom sa mi to páči,krstných mám super a aspoň nemám starosti kto ;-)
akcevo, kamaratka mala na svadbe kamosku, s manzelom ako hlavneho druzbu a hlavnu druzicku, nikto z rodiny ich nepoznal teda okrem rodicov, pripadne sestra nevesty vedela ze su manzelia. nikto sa ich nepytal - kto by mal tu odvahu? ;-) ak to na nej nebude velmi vidiet tak co moze ti robit druzicku, myslim ak ich nik v rodine nepozna a vasim rodicom by to nevadilo
Profilova fotka
akcevo - my to mame presne ako ty- ja mam krstnu birmovnu - aj si super rozumieme - kamoska- a moj milovany - ma naj kamosa tak je to fajn
Profilova fotka
:-D no a musíš uznať,že máme s tým pokoj ja som mala aj starosť s tým kto ma k oltáru dovedie,kedže ocko zomrel,nevedela som či krstný alebo brat a nakoniec som vybrala brata,je mi viac a krstná bude svedok tak som to rozdelila :-D my máme krstných od krstu aj birmovky rovnakých :-)
Profilova fotka
Aj mojej sestre bol krsny za svedka, ja budem mat brata a moj si teraz zazartoval, ze si asi da poslednu frajerku :-D no este ze ho humor neopusta ... alebo to spravime tak ako jeho rodicia, pred uradom sa spytame kto ma so sebou obcianku a bude vyber vybaveny :-D a ja asi zacnem uvazovat nad tou hlavnou druzicou ... asi budem mat lahsi vyber, lebo vsetky su slobodne, zadane ale pod cepiec sa im este nechce ...
Profilova fotka
bayka- a vy tu aj ostavate byvat? v ktorej casti byvate? my v dnv
Profilova fotka
ahojte, takisto vás zaujal ten dátum...? ;-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my sme si v podstate tento dátum vybrali len tak náhodne.. išli sme od zajových rodičov v autobuse k nám domov a nejak sme sa začali baviť o svadbe.. a on vyhlásil, že by ju chcel v septembri a ja som už potom iba dohodila, že 8 :-D a prišli sme k nám a našim sme to hneď oznámili :-) ale inak je to pekný dátum.. 07 08. 09 aspoň si ho zajo rýchlo zapamätá.. dúfam :-)
Profilova fotka
presne tak, velmi pekny datum- prave preto sme museli skoro zacat s rezervaciami saly, kostola, fotografa...dievcata, dajte mi tip na svadobne pohare nejake...kolko vas vysli? mne sa nechce teda davat za to nejake velke peniazky...
Profilova fotka
zvalka ked nechces davat vela penazi tak si kupte ciste a pomalujte si ich, alebo len celu sadu a na svadbu si ich ozdobite stuzkou.. ;-)
ahojte baby, ja som ďalšia 8.9.2007, co sa tyka tych poharov, my sme tiez nechceli vela za nich dat, kupili sme si take obycajne, uz vela dievcat ich tu ukazovalo s takymi dvoma srdieckami - a boli lacne okolo 700,-za par.
Profilova fotka
cavte kocky, my budeme mat pohariky za 1200,- vid v albume a robila nam ich jedna pani z vychodu. oriesok - keby si Moj datum svadby nezapamatal, tak to by bol dvojnasobny pruser :-D ale zatial ja som ta, co som zabudla na nase vyrocie a bUBO ma doma prekvapil nadhernou ruzou ... zvalka - my teraz byvame na Dlhych dieloch ale mozno v septembri to uz nebude pravda, lebo tetusiny synovia sa chystaju na vysku :-(
zvalka, ja som nie som ochotna vyhodit za pohare, ktore mi budu stat na policke ako mojim rodicom, nejake "nekrestanske" peniaze. preto som sa rozhodla, ze si kupime len obycajne pohare na biele, alebo cervene alebo na drink a tie ozdobým nejak úúúúplne jednoducho drotikom s perlickami alebo nieco podobne a potom ich budeme normalne pouzivat... neviem ako ich budem s tym drotikom a perlickami umývat :-D
CAfte mojky, neviete kde mam zohnat tie pohariky do tvaru srdca co su skoro v kazdom albume...viete ktore?....
Profilova fotka
nicki myslim, ze ich aj niekto ponukal v bazare, treba popozerat :-)
Profilova fotka
ja tiež rozmýšlam, že sa asi kúpime nejaké obyčajné poháriky a nejako si ich ozdobíme.. ešte uvidím.. možno mi nakoniec aj nejaké svadobné padnú do oka :))))
Profilova fotka
Bezaz mas pravdu, tie srdieckove su aj v bazare a mam dojem, ze ich ponuka aj niektory z internetovych svadobnych obchodov ... My sme si vybrali nakoniec tie rucne zdobene, ale budu bez mien aj bez datumu, lebo som rozmyslala, ze by sa mohli stat v rodine putovnymi .... hmm :-) Dam ich dcere, ked sa bude vydavat, ona ich da svaojej dcere a tak :-)
Profilova fotka
no ak sa nepodari rozbiť :-) čo sa dosť často so svadobnými stáva :-) tak isto skončil môj pohárik zo stužkovej.. strážila som si ho ako oko v hlave a nakoniec som si ho aj sama rozbila :-)
Profilova fotka
Tak to dufam, ze sa nerozbiju ... ja na stuzkovej som este "uchmatla" aj nahradny ktory ostal pre tych, ktori by si ten svoj rozbili ... tak mam doma dva ... s menom aj s triedou :-) No a keby sa aj rozbili, vsak crepy prinasaju stastie :-) a bude po putovnych ...
Profilova fotka
no my sme náhradný ani nemali.. to len ja som asi taká šikovná :-D
Profilova fotka
vsak pre stastie crepy treba :-)
Profilova fotka
:-) to áno.. ale hádam s tými svadobnými pohármi to budel epšie ;-) svadobné by som asi mala kupovať tak tesne pred svadbou, aby som ich náhodou neporozbíjala dovtedy :-D s mojou šikovnosťou :-N
Profilova fotka
baby ja som svoje svadobne pohare uz stihla aj predat :-N
Ahojte, ja sa tiez pridavam k terminu, pohare tiez riesim, asi si tiez kupimnejake pekne klasicke pohare a nejako si ich ozdobim, tiez sa mi to zda dat vela za par poharov, ktore vyuzijem len raz a potom budu vystavene na policke...
Profilova fotka
bezez a co budete mat teraz? Vyhliadla si si ine svadobne pohariky? katka - ale pekna dekoracia to potom bude (myslim tie pohariky) kym sa este budete pomaly zariadzovat v byte a nebude co dat na policky ;-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?