8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
Profilova fotka
sú úžasné :-) ..naozaj krásne...a je aj v tvojom výraze vidieť, že si si proste v nich suprovo "sadla"...sú také smotankové, že?
Profilova fotka
ale ani tie za nimi nie sú zlé....na tebe sedia všetky super mno, kúpili sme taký menší bytík na Podzámskej... heh, Močenok, odtiaľ som pár ľudí poznala zo školy...chodila som do NR do školy, takže tak...mno, ja zase poznám super fotografku z Topoľčian...len kto by tam v svadobný deň chodil..jedine, že by som jej cinkla, aby došla ona..len či bude mať čas...urobila mi pred časom (pár rokov dozadu) super book :-D ... vyskúšam či má to isté číslo...
Profilova fotka
kedy si si šatičky vyberala? ja asi pred tromi mesiacmi a bohužiaľ mala vtedy Evka požičaný môj foťák , tak si ani nepamätám ako vyzerajú, preto som taká nerozhodná a ešte by som nejaké vyskúšala :-) ..je to škoda..ale ani ma to vtedy nenapadlo, že by som ho na skúšky potrebovala..mala som tam tri babenky čo ma hodnotili, obracali, prezliekali, takže ma to nenapadlo...a teraz by som si tak spätne pozrela, či by sa aj nenašli nejaké iné..lepšie :-) :-) ;-) klasicky ženský problém :-D
Profilova fotka
ďakujem za pochvalu ;-) hej su smotanovej farby fakt nadhrne x-) No ja nechcem nic proti p. Zelenayovej kedze je to vasa znama ale mne sa fotky od nich vobec nepacia a jedna holka mala teraz svadbu a fotila ich ona a povedala ze keby vedela tak nikdy sa im neda fotit... ale to je jej skusenost, nechcem zle...ale osobne radsej budem cestovat do mocenku (kedze sa budem chystat doma) ale dufam ze mi to bude stat za to :-) No ved skus a uvidis mozno ti zdvihne :-D Ak smiem vediet kolko mas rokov???
Profilova fotka
mno, už mám pár rôčkov 18 :-D ..asi tak 10 :-D ..už som stará koza...a ty :-D ?
Profilova fotka
ja som bola niekedy v apríli uz si ani nepamatam, a ja som mala poradkyne maminu a nadejnu svokru a myslim ze sme vyber zvladli na jednotku x-) ja moc nechcem menit som snimi spokojna ale sak skusit mozem :) a fotak to len preto som vedela lebo niektore baby to tu mali uz za sebou a odkukala som si :-D A je to ozaj dobry napad ked zabudnem tak mrknem album a hotovo... Na fotkach si v nich pripadam dost pevna ale v skutocnosti ma tak zostihlili jak nic (teda tak to hovorili poradkyne ze som bola vnich ako pierko) ja neviem nikdy so sebou spokojna nebudem ale to je jedno.... :-D
Profilova fotka
ktorá zase bude so sebou niekedy spokojná? tak možno niekedy :-D ...mno, ďakujem za správičky...utekám teraz z práce za kamoškou trošku výzdobu pozháňať a potom doma mrknem na netík....zatiaľ papa
Profilova fotka
ja mam 22 :-D ako Evka... a ta ako sa ma? Co robi, studuje? A ty co pracujes ci studujes???
Profilova fotka
oki tak papa a niekedy inokedy hadam popiseme znova, pekny dnik a vela stastia pri zhanani vyzdoby ;-) papa
Profilova fotka
bývalá spolužiačka? Evka sa má myslím že fajn...aspoň sa nesťažuje ;-) ...študuje na Vojenskej VŠ v Liptovskom Mikuláši, hrá tenis za Ružomberok, má super frajera...asi sa možno ani nemá na čo sťažovať :-) .... veď niekedy keď príde do HC, môžme vybehnúť na kafíčko a hodiť reč ....ide mi za družičku a Ivkovi za svedka...nečítala som ani nepočula o tom, že by nemohli byť tieto dve funkcie skombinované, takže by to malo byť ok :-) .... ja už pracujem, doštudovala som pred tromi rokmi..ale čoby...klamala by som :-) , ešte si robím pedagogické minimum, ak by ma na staré kolená chytilo učenie :-D :-D :-D ďakujem, vieš aké bohovské veci som pozháňala? u bývalých kolegyniek a kamošiek v Eleganze (pod osobitnou školou) - je to naša bývalá Delisácka predajňa a majú tam veci od výmyslu sveta a nielen na svadbu...veď asi vieš kde...sa tam oplatí ísť mrknúť....a to pre všetky baby, ktoré potrebujú výzdobu či už kúpiť, požičať..majú tam od pohárov, cez servítky až po neviem-čo...okrem šiat a prsteňov skoro všetko na výzdobu :-D - teraz začínajú aj požičiavať tie návleky na stoličky...
Profilova fotka
čaute dievčatá, tak čo máme nové? ja akurát to, že mám konečne po škole :-) bezaz: nooo, čo tie oznamka? už si ho dokopala k tomu ? ;-)
ja mam nove, ze mam odvcera rezervovaneho DJ-a a dnes idem objednat oznamenia a priatel dnes ma objednat auticko :-) a sa vytesujem ze uz len 3 mesiace a 1 den
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zvalka, gratulujem, supeeeer :-D na oznamka som dala ultimatum do konca juna (ale zatial sa nic nedeje) 8-(
Profilova fotka
zvalka tak gratulujem, perfis, teraz sa mozes naplno venovat pripravam ;-) bez ale ved estelen zacal jun tak v poho ma este casu :-D
Profilova fotka
ahojte :-) ...mno, ja som práve včera musela zmeniť farbu výzdoby, takže starosti navyše...ale už je to ok. stále si hovorím, že ešte mám kopec času, ale blíži sa to ;-) ...a dosť rýchlo :-| ...my sme oznamka mali asi ako prvú vec a teraz sa práve rozhodujeme, kedy je najlepší čas ich poslať, resp.rozniesť 8-) ...vy ich budete kedy posielať? mesiac- dva pred?
Profilova fotka
bambi, nie evka nie je spoluziacka len sme sa poznali tak po mojej kamaratke jednej ;-) No viem kde asi myslis ten obchodik ale to som netusila ze tam nieco taketo je... ale pojdem niekedy mrknut co tam pekneho maju :) No oznamka my este vobec nemame ani vybrate a budeme ich rozdavat asi zaciatkom augusta mozno v polovicke... A aku budes mat vyzdobu, aku farbu? A kde pracujes???
ahojte baby, tak mne tak dnes doslo v zavale roboty, ze to naozaj uz mame iba tri mesiace.. je medzi vami este taka co nema zajednane saty...? ja zacinam byt z toho nesvoja, ale ked sa snazim este do svadby co najviac dat zo seba dole len sa potom bojim, ze bude neskoro vyberat saty:( ked som si tak citala tie vase prispevky, mam pocit,ze vy uz vsetko mate... zeby som si zacala odskrtavat ulohy zo svadobneho planovaca? pekny vikend prajem.
Profilova fotka
ahoj sasasx, ja som vcera namiesto 8.6.07 pisala 08.09.07, uz som z toho pomatena... Tak sa tesim a zaroven mam strach. A tiez mam pocit, ze este nic nemame... Tak vsetkym pekny vikend ;-)
Profilova fotka
Ahojte....ten termin 8.9 sa nam uz pekne blizi ze...a cim viac som nervoznejsia, chvalaboju uz mame vsetky potrebne veci tak uz len cakat na den D
Profilova fotka
mno, my sme prave rozmyslali, ze tym co su pozvani na hostinu, to roznesieme teraz niekedy v juni a rozposielat budeme oznamka asi v juli - koncom...resp.tak nejak priebezne, lebo som si neni ista ci mam adresy :-D farbu budeme mat bielu v kombinácii so smotanovou, lebo to mame v kulturaku a tam je to take tmave...velmi som chcela bordovú, ale...po tom co som videla, radsej asi nie....ved este uvidime. mne to prave robia baby z Eleganzy (tak sa vola ten obchod), takze verim, ze akakolvek farba to bude, vyzdoba bude nadherna :-) tebe to tam asi robia priamo v Hofferi, ze? si si aj vyberala nejaku farbu na vyzdobu konkretne?
Profilova fotka
cukruska: jop, blizi sa to ...a ani mi o tej nervozite nehovor. tolko veci este treba spravit a vsetko si robime s drahym iba my sami, takze je toho habadej ;-) kolkoze budes mat ludi na svadbe?
Profilova fotka
bambi02 , budeme mat okolo 60 ludi ale zda sa mi to dost ale co uz ....a to este s draheho rodiny su len desiati takze ostatni su moji
Profilova fotka
heh cukruska...to je ako u nas :-) ...nas je tiez v rodine nejak poviac...teda, nie ze by ich bolo nejak malo, len sa tak nestretavaju ako my...a teraz, jedneho pozves, druheho nie, nahnevaju sa...a treba ti to? mno, tak sa povedalo, kto na svadbe musi byt a koho tam doplnime. chceli sme cisto len rodinu, ale sme taka postarsia generacia (nemame zatial v rodine male detusiky), vsetci cakaju ze to s Ivkom zacneme :-S ..takze sme si kazdy pozvali este najlepsich kamaratov, aby tam bola aspon nejaka mladez....inak, keby bolo dost peniazkov, vedela by som pozvat dalsich asi 15 ludi...mno, ale rozpocet je obmedzeny, takze zatial len tak...ak sa mozem spytat, aky mas rozpocet na 60-tich ludi?
Profilova fotka
Bambi02..rozpocet neviem aky mame pretoze celu svadbu platia nasi
Profilova fotka
cukruska.. tak to sa teda máte.. my sme chceli, aby sme rodičov moc nevyšťavili z peňazí, tak sme sa s nimi dohodli, že sálu a jedlo si platíme samy.. tak isto nealko.. a alkohol a koláče a DJ platia oni.. nám sa konečný počet ľudí konečne nejako ustálil na čísle 65.. je to dost.. pôvodne sme chceli len nejakých 40 ľudí.. :-D
Profilova fotka
oriesok.. no ja som sa nasich ani nepytala ako to bude proste povedali ze svadbu maju platit rodicia tak ja som sa potom ani nebranila...mamina mi dokonca zaplatila aj saty
Profilova fotka
nám zase pomohla moja mamina a priznám ešte som na peniažky od nej nesiahla.... ;-)
Profilova fotka
babenky teraz tak rozmýšlam nad nealkom.. koľko vôd idete kupovať a v akom množstve a na aký počet ľudí.. ja som na tých 65 ľudí počítala tak 180 litrov vody.. asi.. len neviem, či to nie je moc, alebo málo..
Profilova fotka
ahoj oriesok, neviem ale ja si myslim, ze tych 180 litrov mas dost
Profilova fotka
no len to ešte nejako rozdeliť na minerálku, nejakú colu a nejakú pomarančovú vodu.. v akom pomere???

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?