8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
1
18
19
Profilova fotka
caute baby ja som sa vydavala minulu sobotu a bolo to super,normalne by som si to zopakla,zavidim vam...aj ked vam asi nevyjde pocasie nic to nejako prebehnete do saly a potom bude uz len dobre....tak vam teda zelam nech vam to dobre dopadne..a ps:torty rychlo spapajte bo ja mam ete dodnes v mrazaku nakrajanu + aj nasi a aj moji svekrovci...hehe
Profilova fotka
Pani manzelky osmickove no co kde ste vsetky, ved sa pochvalte ako vam to dopadlo a hodte nejake to foto :-D Nikto sa tu ani neozve a sak myslim ze nas bolo celkom dost co sme mali 8.9. tak napiste ;-)
Profilova fotka
ahojte, nam to vyslo vsetko supeeer. Nato ako nam to nevychadzalo pred svadbou, tak svadba bola nadherna. Dokonca nam ani neprsalo, az vecer. Cely den prebiehal skvelo, az kym som nevosla do kostola a sadla si, neskutocne sa mi klepali nohy, potom ked sme si klakli tak som myslela, ze sa neudrzim a spadnem. A potom ked nas viedol farar von tak vysmiata ako leco. Akurat to velmi rychlo ubehlo a na konci ja som mala este maloooo. Ja som este chcela tancovat a bavit sa... Lenze tam kde sme mali svadbu tak sme mohli len do tretej... V pondelok sme isli na matriku a vystavili nam sobasny list na 3.9.2007, aj tym paniam, to bolo divne ze co je to za datum, tak sme museli utekat na faru, aby to opravili.... :-D
ahojte, tak ja sa pridavam k osmickovym uz vydatym... u nas to bolo plne emocii - pozitivnych bohuzial aj negativnych. bohuzial manzelovi zomrela v den svadby babicka a tak nikto z jeho rodiny nedosiel na svadbu (nestihli vyrazit na cestu:( a potom uz bolo neskoro). ked sme sa to dozvedeli bolo pol dvanastej - ja s ucesom a zavojom na hlave, kameraman prichystany, kytica vyzdvihnuta, kolace napecene, jedlo v restauracii navarene... kedze sme sa obaja na svadbu velmi tesili rozhodli sme sa to nejak prekonat a musim povedat, ze nielen ja, ale cela moja rodina a nasi priatelia obdivujeme manzela, ze to tak bravurne zvladol... snazili sme sa ten den zabudnut na vsetko zle a musim povedat, ze svadba nakoniec dopadla uzasne... moja takmer 80-rocna babka povedala, ze krajsiu ani nezazila a moj velky brat nas tiez pochvalil:) tak je co povedat:)))
Profilova fotka
ahoj sasasx, tak to ma velmi mrzi ze sa vam taketo nestastie do toho zamotalo :-( Prajem vam na spolocnej ceste hlavne vela lasky, stastia a nech vam vsetko vychadza tak ako si prajete, nech sa stale moc lubkate ;-)
Profilova fotka
duha, aj vam prajem vsetko len to naj a tesim sa na dalsi foto :-)
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte mladomanzelky, uz tu dlho nikto nebol... Ako sa vam dari ??? A co manzelia posluchaju??? ;-)
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte, tak veru, uz tu nikto nechodi... :-| Kolko zenieciek z vas budu maminkami??? ;-)
1
18
19

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?