8.9.2007

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
kto je tu s takým istým termínom? :-) už máte niečo povybavované?
No to by zaujímalo aj mňa...ja by som chcela tak v máji, júni..
Profilova fotka
prstienky hadam az v lete.. nam povedali, ze mesiac vopred staci..
Profilova fotka
ahojte dievcata, tak aj ja sa k vam pridavam, uz sa velmi tesim na ten den 8.9.2007 :-)
ja mám dve kolegyne, ktoré sa tiež vydávajú tento rok, oni v lete a ja až v septembri...nech už príde jar a pôjde to rýýýýchlejšiieee...
Profilova fotka
skoda, len teraz sa mi podarilo zaregistrovat a uz musim utekat z netu, dufam, ze nabuduce pokecame..pekny dnicek vam zelam nevesty ! :-)
Profilova fotka
martina moja sesternica sa vydava v juny a aj moja kolegyna z kancelarie ;-) tento rok je plodny na svadby
Profilova fotka
ja som sa bola so zajom pozrieť v jednom zlatníctve u nás a mali tam fakt celkom pekný výber a majú nejakú akciu, že 8% zľava + poháre + gravírovanie do obrúčok zdarma.. sme si tam aj poháre pozeralali a boli fakt pekné.. som si myslela, že keď to bude akcia, tak to bude niečo, čo im nejde na odbyt.. ale som sa asi mýlila :-) bezaz.. ja mám tiež pocit, že tento rok je plodný na svadby.. z každej strany len počujem, že ten sa ide ženiť, tá sa ide vydávať.. :-)
bezaz, moja kolegyňa sa tiež vydáva v júni (16), druhá v máji...dúfam, že nám vyjde krásne počasie..toho sa najviac obávam..
Profilova fotka
ja si myslím, že bude krásne svietiť slniečko :-) dúfam :-|
Profilova fotka
baby neviem ako to bude s pocasim, mam strach, ked minuly rok bolo v septembri tak pekne, ci teraz nebude naopak 10stupnov a prsat.. no ale co, to neovplyvnime nie? ;-)
dúfajme, že bude pekne a ak nie, tak aj tak nevadí....svadba predsa nie je o počasí!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
ako sa vravi, bude prsat stastie.. :-D len aby sme nepomrzli, lebo napr. nemam zabezpecenu nejaku pelerinu alebo nieco ine teplejsie.. alebo bude fakt 30stupnov..
Článok sa načítava...
Profilova fotka
myslím, že vtedy ani moc nebudeme vnímať počasie.. a ak bude akokoľvek bude to tak, či tak náš najkrajší deň v živote ;-)
Profilova fotka
no moze sa strhnut prietrz mracien, oprsi ti uces, saty a hned mas pokazenu naladu ;-) nuz ale nechajme sa prekvapit a okrem toho to neovlpyvnime
Profilova fotka
aby sme ešte nemali horúčavy, keď je teraz to počasie také posunuté. :-)
Profilova fotka
nechajme sa prekvapiť ;-)
mne je jedno ake bude pocasie, hlavne ze nebude mrznut(aspon dufam). aj tak to ujde vsetko velmi rychlo. spominat budeme az pri fotkach.
hello aj ja sa k vam pridavam babenky uz to mame za par
ahojte tak vy ste sa teda nejak rozbehli...nestiham s vami...a nestiham ani s vasimi pripravam:)) ale co uz,este nemam pocit, ze by sa to nedalo stihnut. A pocasicko dufam, ze nam vsetkym vyjde...mne sa sice snivalo o tom, ako som si pri foteni po dazdi sadla v bielych satach do blata, ale to tak hadam nebude. a co sa tyka svadieb...u nas sa to tiez nejak rozbehlo...z nasej kancelarie sa 2 z 3 vydavame a obe v septembri:)))
Profilova fotka
barbi nestraš :-) sasasx stačí vybaviť základ.. ja som si vybavila sálu, cukrára, DJ, termín na fare.. a teraz som si dala na čas pauzu..
Profilova fotka
Čaute kočky. Máte už zajednané svadobné šaty? Ja som ešte nebola ani pozerať. Myslíte, že už je najvyšší čas?
Profilova fotka
smejula.. ja som ešte tiež nebola pozerať šaty.. ale ako to tu čítam, tak už by om každú chvíľu mala ísť, aby bolo z čoho vyberať.. skoro všetky baby z fóra už majú nejaké zajednané..
Ahojte, pridavam sa ku vam. Mate aj z niecoho stres alebo to len ja som taky cholerik? :-D Ozaj neviete mi poradit, ako je to s matrikou- ze kedy tam staci zajst?
A este ohladne satociek- tiez som si myslela, ze mam kopec casu, ale len tak som zavolala do jedneho salonu a povedali mi, ze uz je najvyssi cas a veru, keby som nebola objednana na urcitu hodinu, tak je tam dalsich 5 nevesticiek na skusanie a salon je v kuse plny.
Profilova fotka
monciky.. vitaj medzi nami :-D stres mám tak tjošik jedine zo šatočiek.. bo nejako sa nemôžem dostať do salóna.. nejak sa mi nedá uvoľniť z roboty a ísť nejaké popozerať.. ale hádam tento víkend sa to už podarí.. neviem, ako u vás, ale u nás je už dosť veľa termínov na matrikách zajednaných.. to si treba zisťit.. ale najlepšie je si to zajednať dopredu.. aby si mala istotu..
Oriesok dakujem za privitanie, neboj satocky budes mat dost casu si ist vyskusat, ale ak Ti mozem poradit, tak sa na skusanie radsej objednaj, aby sa nestalo, ze okrem Teba tam bude dalsich 5. lebo napr. salon, kde som si skusala saty ja, je dost malinky a mimo objednavky tam dosla jedna kocka, samozrejme, ze ju nevyhodim a mne to bolo uz trosku neprijemne, hlavne ked si ta baba doviedla priatela a obidvaja na mna kukali a cakali kedy budem hotova. My budeme mat svadbu v kostole, matriku potrebujem kvoli potvrdeniu ziadosti a pred chvilkou som volala na faru a tam mi pan farar povedal, ze siedmeho marca zacinaju poucenia a ze mam mat dovtedy ziadost potvrdenu plus krstne listy k sobasu- nejak to chce vsetko hr-brr, ale nevadi aspon to budem mat za sebou, takze uz viem, co budeme s drahym v piatok robit :-D
Profilova fotka
Ja mám ten istý problém ako oriesok. nemám kedy behnúť do svad. salóna. ale snáď mi to v piatok nejak vyjde. A stres? ten mám tak trochu z oznámení, keďže si ich chcem robiť doma sama, ale inak ešte ani nie. To asi ešte len príde.
monciky, neviem, ci sa pan farar nepomylil, lebo nam bolo povedane, ze krstne listy nemozu byt starsie ako 6 mesiacov a ze skor ako v maji je zbytocne sa s touto vecou zaoberat.
Profilova fotka
monciky.. tak teda poslúchla som tvoju radu a v sobotu sa ide skúšať.. naštastie som sa tam objednala.. hádam tam nepríde nikto iný.. od nás to chcel tiež tak nejak narýchlo.. len som tam bola, aby sme si zajednali termín.. on si to zapísal do kalendára a hneď chcel, aby sme išli na matriku vypísať žiadosť a na prvé stretnutie chcel aj krstné listy.. a tiež keď sme boli u druhého farárka po zajov krstný list, tak sa čudoval, že to chce nejako moc dopradu, že to má byť najviac 6 mesiacov staré.. ale však to je v podstate jedno.. na tom krstnom liste sa aj tak nič v priebehu tých mesiacov nezmení.. však krst, príjmanie a birmovku už nezmeníš ani dátum ani miesto..
Ahojte baby- ohladne toho krstneho listu- mne vcera skoro vypadlo sluchadlo z ruky, ked mi farar zahlasil, ze na najblizsich pouceniach, ktore zacinaju nas ocakava- aj ked mame svadbu az v septembri, on chce aby sme to mali za sebou skorej, a my sa tomu nebranime, a ze musime mat aj ziadost vyplnenu a aj krstne listy a ked som mu povedala, ze kaplan povedal, ze krstny list nemoze byt starsi ako 3 max. 4 mesiace, tak mi farar povedal, ze kaplanko berie vsetko moc vazne. A kedze farara povazujem za hlavnejsieho, tak ho posluchnem, ale ked mi potom povedia, ze to bude pre nich stare a ze mame doniest nove, tak potom nech sa tesia- farar, nefarar, takisto mu vynadam :-D Inak aj ja si myslim, ze by to malo byt jedno kedy je ten krstny list vyhotoveny- teda v mojom pripade sa tam uz nic nezmeni, som iba krstena, prijimanie ani birmovku nemam a ani si ich neplanujem spravit. Vsak vam dam potom vediet ako sme dopadli. Oriesok, super ze uz pojdes skusat satocky, s kym pojdes? S mamimou alebo s kamoskou alebo nebodaj s drahym? Dufam, ze si zoberies aj fotacik so sebou a fotecky uvidime aj my tu na fore, ja osobne som veelmi zvedava, ale nie v zlom nemysli si :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?