17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Profilova fotka
aj my uz skoro vsetko hotove :) topanky, saty, oblek mam, zajednane vsetko...uz len pomalicky rozdavame oznamka :))) uz sa to blíííííízi juchuu
Profilova fotka
204 pierok??? to budete mat aj tolko hosti??? ja som spravila 60, uz v januari :))) my musime uz len alkohol zakupit, presny pocet ludi upresnit na menu a kolace a tiez vsetko hotovo ... nejak mi to ale este stale nejde do hlavy ze uz len 21 dni :) aj vy mate ten pocit´?
Profilova fotka
veru aj ja mam 60 pierok :))) ja si to stale neuvedomujem....neviem kedy mi to dojde :)
Profilova fotka
sak co takeho sa zmeni? ked uz spolu byvame tak len prstene a zmena mena......vsetko ostatne ostane tak ako bolo..
asi z nas bude viac ale dufam ze to bude stacit. no pre nas to bude riadna zmena, lebo nezijeme spolu takze uz sme sa zacali aj bat ze co bude
Profilova fotka
aky budete mat uces? vsetko vypnute?? bude asi dost teplo...a co do vlasov si davate? korunku alebo kvet?
Profilova fotka
ja budem mat rozpustene natocene.... ale drahy kukal predpoved pocasia na najblizsich 20 dni a ze od 12.7 ma zacat prsat :(((((( dufam ze sa to presunie.. ja uz mam poslednu skusku siat za mnou... uz ani niesom taka biela jak mlieko, solarko pomohlo hehe.. dobre to vyzera.. normalne som zvedava ako to bude vyzerat s ucesom a makeupom..juuuj :)
Profilova fotka
no ja som biela ako stena :( ale do solarka moc necem..lebo som dost aj na slnku, kombinovat sa to nemoze ze vraj...tak neviem co mam robit :((( fnuuk. uces budem mat tak do boku pricesok dlhy cop, take jednoduche...a makeup si aky davate? vyzyvavy? alebo nenapadny?? hm??
Profilova fotka
ja budem mat tmavy... urcite nie az taky cierny ako na skuske.. ale take nieco sedo hnede
naozaj ma prsat? ja si davam vlasy hore ja by som to nevidrzala keby som to mala mat v krku a v tych satach. a aj som uz bola na skuske a bieda. dufam ze vsetko ine nam uz vyjde tak ako by sme to chceli mat
Profilova fotka
nevesticky uz len 2 tyzdne :)) aj ste opalene?? ja som biela :(( ako to riesite? solarko? samoopalovacie mlieko? poradti mi...
Profilova fotka
BABY CITAJTE LETO BY MALO VRCHOLIŤ OKOLO 17.7. (AKTUÁLNE DÁTA HOVORIA O 34-37°C) :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Článok sa načítava...
super, ale este ze mi to mame v horach, tak bude trosku chladnejsie:) len nech neprsi!!!!!! ja chodim do solarka a uz som jemne opalena, ale nie prehnane, to nieje pekne. ja stale rozmyslam nad ucesom. Ako si idete at vlasy?
Profilova fotka
no asi sa uvarime :/ ale navadi :) ja si davam tak doboku a pricesok..takze v podstate vycesane do chvosta, ktory je ten pricesok
Caute baby,ja som uz total nervozna :-o O tych teplotach mi ani nehovorte,snad ta predpoved nevyjde...uvarim sa,nenavidim to!!! Ja by som brala takych 22 stupnov... ;-) Inak,vlasy este vobec neviem,na skusku idem az buduci pondelok a stresujem z toho :-D
Profilova fotka
fiiha, no tak teda vrchol leta? mne nevadi aj 50°C, len nech neprsiiiiiiii! inak uz mate vsetko? my musime este vytlacit menovky, menu, etikety na flasky, kupit alkohol, vino, dohodnut kvety... a uz len dva tyyyzdne!!!
Profilova fotka
Caute baby..ja som tiez v strese a chudnem z toho (aspon na nieco je to dobre)..ja este roznasam oznamka na bicykli :)) uz na buduci tyzden !!!! a idete aj na svadobnu cestu?? a mate dake spodne pradielko na svadobnu noc?? :))))
my ideme na svadobnu cestu do Tatier na 5 dni. Ja sa snazim pribrat este do siat hehe a tiez uz pocitujem mierny stres my uz v piatok odlietame domov, takze tyzden pred prideme. Ono to tak uteka :) ja vlasy alebo rozpustene volne, alebo drdol na boku, tiez este rozmyslam. Uz sa tesime strasne ;)
Profilova fotka
ja musim tiez este trosku pribrat do svadobnych siat, no moc sa mi do toho nechce... nastastie zo stresu jem a nie chudnem :-D na svadobnu cestu ideme, chceme hned v pondelok po svadbe skocit do nejakej cestovky a vybrat si nieco last minute s odchodom 20.teho abo tak... mame naplanovane dva tyzdne, tak hadam ich na 100% vyuzijeme a vlasy budem mat viac menej rozpustene, natocene, s celenkou...
Profilova fotka
Baby uz len 10 dni..posledne pripravy...kozmeticke idete? alebo ste uz boli? ja som dako na to pozabudla :)))
Tak nam este chybaju etikety a dorobit tombolu a snad to bude vsetko... U kozmeticky som uz bola,na skuske make upu tiez,do solarka chodim uz tri mesiace :-D Az v pondelok idem na skusku vlasov, a to ma fest nervuje...baby,nechate sa v ucese ovplyvnit inymi? Ked vam hovoria,ze toto vam ide? Alebo svojim pocitom...mne kazdy hovori drdol,aj by sa to k satam hodilo,ale ja sa v tom citim zle :-S Tiez chceme nejaky last minute :) asi Grecko... Veru,este pradielko nemam kupene =-) Fuj,fuj,chveje sa mi zaludok,ked si predstavim,ze to bude o chvilu realita :-D
adeli, ako fungujes v solarku?tusim aj ty si alergicka, ci nie? :-N ;-)
adeli, mne sa najviac pacis v ucese, v ktorom sa ty citis naj. ;-) :-) :-) keby mam dlhe vlasy, tiez si dam taky uses x-)
čaute baby, tak ja už to mám za sebou :))) Nestresujte, všetko vyjde podla vašich predstáv :))) Ja som na prádielko ani nepomyslela, a aj keby som ho mala, tak by mi bolo na nič. Odčepčili nás, išli sme sa prezliecť, ženích sa osprchoval, čo ho chvalabohu prebralo a na nejaké intímnosti ani nebol čas :))) a tak ako hovorí mariynka, hlavne aby si sa v tom účese páčila sama sebe a aj sa v nom dobre cítila
Profilova fotka
mne pradielko kupili kamosky na rozluckovej tak mam postarane :)) ja si davam samoopalovacie mlieko ale zatial len na nohy ale uz mam trochu flaky tak asi pokracovat nebudem..pojdem sa opalit k jazeru alebo co..do solarka nepojdem....a uces som si vybrala sama :))
Profilova fotka
ja tiez chodim nejake tie 3 mesiace do solarka..a som uplne spokojna s tym ako to teraz vyzera :))) uces budem mat podla seba... zatial mi nik nepovedal ze by sa im nepacil takze som vela neriesila. Aj ked bude asi velmi teplo, ako som teraz pocula v telerane, necham si rozpustene natocene s kvietkom pri uchu. ja mam rozlucku so slobodou teraz v piatok.. som strasne zvedava :)))) ci baby vybavili nejake to prekvapko alebo nie heh... pocujte baby.. aky program budete mat? kto ho bude robit?
caute baby, tak dufam aj ja, ze to pocasie nam vyjde, fakt staci aby neprsalo :-) red_kika: my sme si program prebehli s dj, on sa postara a nejake hry, dufam, ze to bude dobre...a potom tam mame este nejake male atrakcie pre deti a ak bude dobre pocasie, tak budeme pustat aj lampiony...ale nezohnali sme starejsiu, tak neviem ako to bude cele prebiehat...
Profilova fotka
my starejsieho nemame, ale program robi druzicka s druzbom sice neviem co ale uz sa tesim :) ma to byt prekvapenie...myslim ze planuju aj unos nevesty :)) rada sa necham prekvapit.a ostatne bude robit aj DJ, ja osobne som program dako neriesila :)
No ahojte baby. ja som akurat citala na nete predpoved a ze ma byt mierne zamracene a okolo tych 28 stupňov. ja som uz opalena este som to stihala v maji v zahrade. dneska ideme ku kvetinarke dohodnut si kvety na vyzdobu. a uces to bude pre mna prekvapenie. na svadobnu cestu ideme do bulharska uz sa na to velice tesime. ja som este nic nerozdavala, ale uz by som asi mala zacat. ja som neriesila program vôbec, tiez prekvapko, ale pocula som ze vraj bude nejaka citara a tanec kde sa asi predvediem aj ja, ale akoze o tom nic neviem.
Profilova fotka
my ideme na dovolenku na Rhodos ale az v auguste (ale manzel o tom nevie, to je prekvapko, dozvie sa to az na svadbe), ja som zase citala ze ma byt 37 stupnov horkoooo.ja sa opalujem samoopalovacim ale snad sa opalim este aj normalne od slnka dovtedy.uz cakam kedy bude zase horko :)) a tanec ako? viete tancovat? my skusame ale polovicka moc nevie snad to nebude hamba :)))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?