Menu Forum

17.7.2010

(zamknutá)
17. jan 2011
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
Registrovala sa 3. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 304 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
Registrovala sa 3. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 304 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Senec.
 hehe my ideme stavat pri senci - kralova pri senci.

ja uz tiez rozmyslam ze zacneme stavat bez stavebneho..sak kto bude cakat 2 mesiace?? to potom do konca roka nic nepostavime.
aka tam je najvacsia pokuta? som pocula ze 5000sk.. je to pravda?
3. aug 2010 o 10:33  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
Registrovala sa 8. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 92 príspevkov a 2 albumy. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 17. júla 2010
    V Trenč. Bohuslaviciach, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
Registrovala sa 8. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 92 príspevkov a 2 albumy. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 caute babky..tak my v nedelu uz odlietame na Rhodos emoticon ako si zijete prve manzelske tyzdne?
6. aug 2010 o 13:16  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ovecka84
9
Registrovala sa 26. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ovecka84
9
Registrovala sa 26. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
 tak si to uzite andulienka emoticon
my mame uz svadobnu cestu za sebou, bolo uuuzasne, hned by som sa tam vratila :D

red_kiiika - my sme povodne chceli stihnut do zimy hrubu stavbu, no kvoli svadbe a dovolenke sa nam to nejak natiahlo a rozhodli sme sa ze spravime len zakladovu dosku a muriky zacneme tahat na jar... ja optimistka by som chcela buduce Vianoce uz byvat v novom, tak sa necham prekvapit ;)

ozaj baby, co babatko? uz tu mame nejake cerstve snazilky? ;)
6. aug 2010 o 15:49  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
 ovecka84: ja uz som sa vyjadrila k teme babatka...povedali sme si ze takto nejak o rok by sme mohli asi zacat (ked uz bude dom) ale nejak sa mojmu mangelovi zapacili deti za poslednych par dni a on sam sa spytal ze ako dlho bude cakat na dieta?!??! normalne som bola mimo z toho co som pocula... tak potom sme sa dohodli ze niekedy zaciatkom roka vysadim tablekty a uvidime co sa stane emoticon obaja mame teraz novu pracu tak sa chceme trocha ukazat co vieme a potom to uz nebude problem emoticon xixi
9. aug 2010 o 12:51  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 tak uz sme spat z dovolenky na Rodose..kraaaasne tam boli emoticon)) vy ste ako na tom?
16. aug 2010 o 18:48  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
Registrovala sa 3. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1097 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Skalica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
Registrovala sa 3. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1097 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Skalica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Caute baby,tak mi uz mame tiez Rhodos za sebou a uzili sme si to emoticon
Andulienka,no nevideli sme sa asi emoticon Boli ste v hl.meste? My dvakrat,tam bolo uplne uzasne...motat sa tymi starymi ulickami emoticon

My uz tiez pomaly ideme stavat-teda skor prerabat dom...uz sme mohli davno,len nejako nam do toho vliezli developeri,ktori chcu postavit hned vedla nas bytovku emoticon
Takze nam to stalo vyse pol roka zbytocne emoticon

Miminko sa nechame prekvapit,ked pride,tak budeme radi,ked zatial nie,tak takisto emoticon
17. aug 2010 o 11:20  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
 baby nejak sme stichli.. uz mame po priprave, po svadbe, kazda uz je vydata :DD
nemame o com uz kecat?
24. aug 2010 o 13:32  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
kata9
1
Registrovala sa 5. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 84 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov.
    Banska Bystrica, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
kata9
1
Registrovala sa 5. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 84 príspevkov a 2 albumy. Má 7 priateľov.
    Banska Bystrica, okres Banská Bystrica
 Kde su vsetky julove nevesty????? ako zijete vsetky? uz sme pekne dlho nepisali.......
17. jan 2011 o 20:18  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.