Menu Forum

17.7.2010

(zamknutá)
17. jan 2011
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
Registrovala sa 3. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1097 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Skalica.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
Registrovala sa 3. júna 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 1097 príspevkov a 2 albumy. Má 8 priateľov. Okres Skalica.
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak v tom solarku veru nic moc.Desat minut a aj to uz tam skapavam,zacne mi strasne srdce bit. Teraz mam taku prirodzenu opalenu farbu,ale niektori ludia si to ani nevsimli.Ale hlavne,ze nie som taka priesvitna,lebo by som nevynikla v tych bielych satach...
Jeej,aj my rozmyslame o Rhodose emoticon
Tancovat klasiku nebudeme,budeme mat len nas oblubeny "plouzak",tak to snad zvladneme emoticon
Tiez sa bojim trochu organizacie,hostom pripravim nastenku s programom,aby vedeli,co sa bude diat.
Chceme aj tombolu a pustanie lampionov,ziadne zvyky mat nebudeme,tak snad sa nebudu hostia nudit emoticon
7. júl 2010 o 18:20  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
Registrovala sa 8. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 92 príspevkov a 2 albumy. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 17. júla 2010
    V Trenč. Bohuslaviciach, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
Registrovala sa 8. decembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 92 príspevkov a 2 albumy. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 no ja idem skusat druhe samoopalovacie mlieko uz som zufala..ale od zajtra ma byt zase horuco tak sa budem poctivo opalovat (i ked teraz je tych vybavovaciek dost, aby som na to mala vobec cas)...ten program na nastenke nie je zly napad emoticon
7. júl 2010 o 18:59  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
sonina22 (34 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Ružomberok.
    V Ružomberku, okres Ružomberok
fotoportrét
fotoportrét
sonina22 (34 r.)
Registrovala sa 26. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 31 priateľov. Okres Ružomberok.
 ahojte vdaka za typy ten program je super vec, ja som bola v solarku a je to ok zatial zajtra sa ideme fotit takze predpripravu budeme mat za sebou
inac som hrozne nervozna normalne som uvazovala nad nejakymi tabletkami na spanie pred svadbou aby som sa vyspala a vy nie?
7. júl 2010 o 21:33  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 no ja beriem lieky na spanie normalne lebo nemozem spavat...ale aj tak viem ze nebudem moct zaspat tak ci tak..my sa budeme fotit v den svadby doobeda..pocas hostiny uz nechceme odbiehat...
7. júl 2010 o 21:47  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
bubinovci (32 r.)
2
Registrovala sa 16. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov a 4 albumy. Má 35 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
  • Svadba bola 3. júla 2010
    V Hoteli Zátoka v Senci, okres Senec
fotoportrét
fotoportrét
bubinovci (32 r.)
2
Registrovala sa 16. novembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 59 príspevkov a 4 albumy. Má 35 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
    V Hoteli Zátoka v Senci, okres Senec
 kocky ja uz to mam za sebou emoticon
drzim palce nech mate pekne pocasie, my sme mali cez 30 stupnov, vobec nam to nevadilo, aspon budu pekne fotky emoticon nestresujte, ja som sa bala ale v den D som si to uzivala a prisposobovala som sa okolnostiam emoticon
Treba si to vychutnat, lebo ten ubehne tak rychlo ako ziadny iny emoticon emoticon emoticon
7. júl 2010 o 22:22  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
Registrovala sa 3. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 304 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
Registrovala sa 3. januára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 304 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Senec.
 my vobec niesme nervozny.. vsetko je pripravene, takze nemame preco... ale vsetci sa nas to pytaju hehe :D zial vzdy ich sklameme... sme uplne kludny.. svokrovci su nervoznejsi z toho celeho.

my sa tiez pojdeme fotit pred obradom
8. júl 2010 o 08:11  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 tak ja som vcera asi do jednej nemohla spat a hned ma napadol versik,ktory sa precita pred tombolou...nebudeme vyberat do vienka ako na klasickej svadbe,ale aby sme nejaku korunku dostali,tak to vyberieme za tombolu a povieme,ze je to na svadobnu cestu emoticon

tiez sa ideme fotit pred obradom,len mam obavu z toho,ze nasa fotografka je dost kreativna a bojim sa,ze si niekde zatrhnem saty alebo zaspinim este pred obradom emoticon sukna je cela z jemneho tylu a staci,ked sa prejdem po dome a vsade sa zachytavam emoticon

ked si spomeniem na svadbu,tak mam motyle v zaludku,bojim emoticon
8. júl 2010 o 09:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 ja sa tiez bojim fotenie pred obradom ze budem spinava, ze kytica zvadne a tak..ale zda sa mi to lepsie riesenie ako po obrade sa ist fotit..a kde sa budete fotit? ja stale neviem :((( mozno na cachticky hrad...ak viete kde to je emoticon)
8. júl 2010 o 14:07  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Ja viem,kde je Cachticky hrad emoticon
My sa budeme asi fotit najma v prirode-les,slnecnice a tiez pri Kaplnke sv. Margity v Kopcanoch-najstarsia pamiatka z obdobia VM emoticon ,tiez pri Holicskom zamku,pri kolajniciach a tak...fotografka by nas urcite rada nacpala aj do lodky,ale bojim sa,ze spadnem do vody a co potom??? emoticon emoticon

Holky z beremka pisali o nejakej predpovedi,ze ma prsat emoticon ,tak snad u nas nebude...ale takych max 25 by stacilo emoticon
8. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 ja som pozerala ze ma byt 29 st. mierne zamracene..to moze byt..aj ja som rozmyslala nad zeleznickym mostom a kolajnice..len aby nas nepresiel vlak :((
8. júl 2010 o 19:39  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Dnes mi to potvrdil aj drahy,ze pozeral na nete 22 a dazd emoticon ale kazda sme z ineho kuta,takze bohvie,ako to bude emoticon
musis si zistit,ako tie vlaky chodia emoticon
8. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jul17 (29 r.)
1
Registrovala sa 4. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Nové Zámky.
    Veľký Kýr, okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
jul17 (29 r.)
1
Registrovala sa 4. januára 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 48 príspevkov a 1 album. Má 2 priateľov. Okres Nové Zámky.
 no aj mi sa budeme fotit pred obradom v Nitre, a uz mame objednany aj vlak (drahý je zelezniciar) emoticon
9. júl 2010 o 07:23  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
zuzka723
1
Registrovala sa 16. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 2 albumy. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
zuzka723
1
Registrovala sa 16. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 76 príspevkov a 2 albumy. Okres Nitra.
    V Nitre, okres Nitra
 Ahojte,

my sme sa tiež fotili pred obradom a poviem vám, že šaty som ani trochu neušpinila. skôr sa zašpinili na hostine emoticon emoticon emoticon

a kytica? tak tá bola čerstvá ešte na druhý deň. ešte aj dnes je OK, len jej dávam ešte také dva dni a potom je hotová. Nebudem si ju dávať sušiť, pretože modrá nie je až taká pekná, ked je uschnutá...

Neviem, kedy máte obrady, ale my sme sa fotili v Nitre v parku a mali sme na to dve hodiny, ale poviem vám, že by sme ešte takú hodinku potrebovali. fotili sme sa od druhej do štvrtej

tak si to ešte užite a nebojte, všetko vám tak rýchlo prejde, že si to ani neuvedomíte emoticon emoticon
9. júl 2010 o 12:24  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 dakujeme zuzka, my mame obrad 15.30 a fotit sa pojdeme okolo 12 hod do pol 3..potom bude pytanie nevesty...tak snad to vsetko dobre dopadne emoticon))
9. júl 2010 o 16:51  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
sonina22 (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sonina22 (34 r.)
 Ahojte my mame obrad tiez 15.30 fotenie dopadlo ok fotili sme sa pri vode na luke v lodicke a hrabali sme seno a mali sme take foto v trave so sampanskym a tak saty mam riadne spinave tak musim dat do cistiarne ale bolo to skvele fotenie len sa bojim tych fotiek emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ja uz zacinam mat stressss ale len z toho ze vsetci okolo mna stresuju
baby poculi ste nieco o takom zvyku ze kazda rodina si vylosuje co urobi pre novomanzelov<
napr. sestra novomanelsky si vybrala ze na den zien musi prinist kvety
ina rodina ze na sviatok prace pridu povysavat a tak neviete mi poradit kde to najdem<
mate uz aj nejaky program na tu svadbu?
ja si budem musiet obstarat nejake lieky na spanie lebo asi prerevem celu svadbu emoticon emoticon emoticon
10. júl 2010 o 11:38  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Tak o takom zvyku som nepocula emoticon
Program mame-obed,krajanie torty,tanec,vecera,tombola,pustanie lampionov emoticon
My mame obrad o jednej,o jedenastej sa ideme fotit,tak snad to bude stacit emoticon
Zavidim vam,ze mate tak neskor obrad,aspon sa v klude vyspite,nachystate...ja budem stavat o siedmej emoticon
Ale sesternica ta to mala horsie,uz o pol 5 bola u kadernicky emoticon
10. júl 2010 o 19:02  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
fotoportrét
fotoportrét
red_kika
4
 a to preco ste si dali uz o 1???? to bude najvacsie teplo
10. júl 2010 o 23:10  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
Registrovala sa 11. júla 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2586 príspevkov. Má 33 priateľov.
 adeli, my mame obrad o 14tej a uz o 7mej mam byt u kadednicky.. emoticon emoticon takze este to mas v poho.. emoticon emoticon emoticon emoticon
11. júl 2010 o 08:27  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
jul17 (29 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
jul17 (29 r.)
1
 no mi to budeme mat o 15:00 od desiatej sa ideme fotit a rano o siestej idem ku kadernicke
11. júl 2010 o 12:40  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Mame to tak skoro,lebo v CR sa to robi pred obedom,takze draheho rodina bola v soku,preco tak neskoro emoticon emoticon emoticon
Jaaj Mari,tak skoro??? Ja idem na osmu k vizazistke,takze kadernicka bude mat na mna 1,5 hodky emoticon
11. júl 2010 o 14:17  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 ja mam kadernicku na 9.hod, o pol 11 sa idem malovat, o pol 12 sa ideme fotit, o pol 3 mame pytanie a o pol 4 obrad emoticon) snad to tak aj bude emoticon)
11. júl 2010 o 20:10  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Baby,aj vam to tak strasne rychlo utieklo? My planujeme svadbu dva roky,ale zda sa mi to ako mesiac a uz je to tu emoticon mam strach a zacinam byt pekne nechutna na vsetkych vratane zenicha...ten si to este rozmysli emoticon
11. júl 2010 o 21:51  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 no volaco mi hovor adelii, dnes sme zajednavali menu a chcela som na pohare dat jahody na pripitok a bolo z toho halooo ze ci musim byt daco extra (to oponovala svokra) ach jaaaaaj....uz teraz sa hadame so svokrou....to som tak vazne extra ked chcem jahody?????
11. júl 2010 o 23:26  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
ovecka84
9
Registrovala sa 26. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ovecka84
9
Registrovala sa 26. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 91 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Bratislava.
 baby, kluud! neprezivajte kazdu drobnost tak, napokon na tom aj tak nebude zalezat... treba si to uzit, pekne vsetko vychutnat a na blbostiach ktore sa nepodaria sa dodatocne budeme najviac smiat a spominat na to emoticon a nie ci boli abo nie jahody na poharoch emoticon

ja zatial vobec nestresujem, dufam, ze mi to aj vydzri... emoticon uz sa tesim, mna jedina vec co moze nahnevat bude pocasie, kedze obrad mame mat vonku v parku a ak bude prsat, budem zla emoticon

inak my mame obrad o 17h, kadernicku mam o 9h, malovanie o 11h, od 13h sa ideme fotit, podla fotografky si na to mame vyhradit 3 hodky emoticon
12. júl 2010 o 08:14  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
Registrovala sa 6. júla 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 2518 príspevkov. Má 15 priateľov.
 baby, ako ste si spravili oznamenia ? ja stale hladam na nete a nic emoticon
12. júl 2010 o 10:28  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 Andulienka,to som chcela aj ja,nieco trochu ine,ale vzdy ma niekto zrusil,ci uz v restike,v kostole,v kvetinarstve alebo niekto z pribuznych...vsetci vidia svadbu ako nieco klasicke a zauzivane a cez to nejde vlak,to je des emoticon
Ked som povedala,ze chcem,aby si zohnali,ak sa da,nieco tyrkysove na oblecenie,tak vsetci maju zo mna srandicky...a najviac ma nastvala brachova druzicka,ta si kvoli mne nic tyrkys zhanat nebude a hotov.. emoticon
Uz to kaslem,nemam na to nervy emoticon
Konecne dnes idem na skusku ucesu,tak som zvedava,lebo pani kadernicka ma tlaci do drdolu,ale ja sa v nom necitim dobre...tak uvidime,co vymysli emoticon

Ovi,to mas na paradu,ze to mate tak neskoro emoticon
Prave som pozerala predpoved,tak cely tyzden krasne a v sobotu uz zamracene a prehanky emoticon Ale horko nadalej emoticon

Dracica,kukni do albumu,ja som si ho vymyslela hentak,vsetkym sa pacilo,ze je originalne emoticon
12. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
fotoportrét
fotoportrét
dracica6663
1
 no ale neviem ako to si mam nejaky program stiahnut ? a potom hladat tapety a obrazky na nete?
12. júl 2010 o 10:44  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
adelii
2
  • Nevie kedy bude svadba
 to je tazko...ja som to robila vo photoshope,potom si stiahnes nejake brushe,ked tam chces,aby ti to kreslilo nejake motivy..,alebo si stiahnes obrazky a vlozis tam,..to je tazko,ked nevies robit v grafickom programe nejakom...alebo skus cez word,ale neviem...
12. júl 2010 o 14:06  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
fotoportrét
fotoportrét
andulienka17
 baby ako sa citite??? uz len par dniiiii....nakoniec som sa rozhodla ze zavoj budem mat, ale taky az po zem..ale to len na fotenie a do kostola...zajtra sa ide pre saty emoticon) len ma trapi to pocasie..ze ma prsat:(((( ako sa citite??? co dnes robite??? ja si davam masku na tvar, na vlasy, pojdem sa opalovat..a este doma upratujem a na vecer este pojdem daco vybavovat....krasny dnik
14. júl 2010 o 08:48  •  Svadba bola v júli 2010  • Odpovedz
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
20
 kocky, uz sa vam to bliziiii emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon u nas hlasia prsat az v nedelu, tak verim, ze vam prsat nebude.. emoticon a ked hej, tak to berte tak, ze vam prsi stastie emoticon emoticon drzim vam paste a tesim sa na fotecky emoticon emoticon emoticon
14. júl 2010 o 09:03  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.