17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Tak zo mna uz nervozita opadla,beriem to sportovo,aj tak mi nevyjde vsetko ako chcem...uz len pocuvam..to nebude,hento nebude :-D Uz som sa s tou svadbou dost naspekulovala,takze uz viac nezmozem... Dnes ideme nacvicovat do kostola,zajtra nieco s mamkou popecieme este slane a v piatok bude najvacsi zhon-vyzdoba,rozvoz vysluziek atd :-p Takze si ani neoddychnem :-S
Profilova fotka
ja som do dnes este v praci.. takze upratovanie alebo relaxovanie u mna neexistuje :) a kde si pocula ze ma prsat?? sak Ilko stale hovori ze ma byt strasne teplo!?!?!?
Profilova fotka
ja pozeram kazdy den pocasie...vcera hlasili ze ma prsat a zamracene, dnes ze velmi teplo neprsat..no kto sa ma v tom vyznat?? :)) uvidime az v sobotu....prajem vam krasne predsvadobne dnicky
to pocasie sa stale meni :-D ja som nastastie doma od zaciatku prazdnin,este ze som ucitelka :-D
Profilova fotka
no ja to mam tak isto adelii ja som tiez pani ucitelka...teda zatial slecna ucitelka :))) preto som chcela aj svadbu cez prazdniny aby som mala na vsetko cas :)))
Profilova fotka
to sa mate baby.... ja pekne sedim v kancli a makam :( ale uz len necele 4 hodinky :D potom idem na nechty... prva svadobna vec.. juuuj jak sa tesim :D
Profilova fotka
ja idem na nechty zajtra raaano :)) a potom pre saty.)
Profilova fotka
moje saty uz cakaju v mieste cinu hehhe :)
ahojte, ma prsat? sak pozeram aj na to, ze jedna predpoved je, ze ma byt horuco a druha, ze bude prsat.. ako budete riesit prevoz zakuskov hostom? teda my mame vo zyvku ich davat pred savdbou, teda piatok a mam hruzu, ze sa roztopia :(
Profilova fotka
svokra to chce tiez v piatok rozdat..tym ktory su v meste.. ostatny dostanu v sobotu na hostine
to som chcela aj ja, len to zase moja mamina nechcela dovolit.... je pravda, že ani neviem, kde by sme to v tej reštike uskladnili...
Andulienka,tak to je sranda,dve ucky sa stretli :-D :-D :-D A co ucis? Kde? Ja druhy stupen slovinu a vytvarku :-) Jj,aspon mame cas na pripravu pekne ;-) Tak ja uz mam nechty hotove,robim si ich sama,nie su nic moc,ale stacia :-D Dnes sme mali nacvik v kostole a uz ma chyta zase panika =-) Ja neviem,ked zdobit salu a kostol,ci kvietky preziju chudinky :-D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Adelli, ja ucim na ZS, angclinu, rustinu, neminu :)) zajtra mame nacvik v kostole, vysluzky tiez piatok, ostatnym v sobotu ked budu odchadzat alebo v nedelu...
Ahojte ja mam nastastie tiez prazdniny ako ucitelka ale nam je neviem si predstavit ist este do prace v takomto zhone uz mame kolace doma a pustene ventilatory je to horor ja som pocula ze v nedelu ma prsat a v sobotu krasne no uvidime ja uz pomaly chytam paniku ale dufam ze to ok dopadne aku verziu idete mat v kostole my tu dlhsiu ja ....beriem si teba.......za svojho manzela a slubujem pred..... je to podla mna lepsie ako kratka lebo tam sa sustredis iba na to co mas odpovedat a nie na to co hovori farar vyberali ste si aj citanie do kostola zevraj je to mozne ja som si dala list korintanom laska je trpezliva, dobrotiva....
Adi,tak to ta teda obdivujem,musis byt dobra ;-) ja som na jazyky tupa :-D :-D :-D Soni,a ty kde ucis??? :-) My mame svadbu v evanjelickom kostole s katolickym fararom a evanjelickou fararkou :-) mame dlhsiu verziu a aj ten list korinskym nam bude citat svagrova :-) Baby,to pocasie teda fakt neviem...nech je normalne,ach jo :-D
kocky, ked vas tak citam, tak aj mna zacina boliet brucho.. este dva mesiace.. vy to uz mate za par :-) :-) :-) :-) sa mate.. PS:aj ja som ucitelka AJ na ZS :-D ;-) :-) :-)
Profilova fotka
ja som prave prisla z nechtov a su tusim trosku dlhe, neviem s nimi ani poriadne pisat :-D ale nevadiii, aspon mam vyhovorku na upratovanie ;-) uz len zajtrajsok a potom to priiiide baby!!! my musime zajtra rozvozit vysluzku, vobec sa mi do toho nechce....
Uz je to tady! Uz je to tady! :-D :-D :-D Este nie,ale u o chvilu...baby pomoooc,mavam krasnu cistu plet a teraz jak na potvoru sa mi po tvari vyhodili vyrazky a este aj na chrbte velka ;-( Co s tym? Schvalne beriem uz mesiac b-komplex a nic :-N
Moje nervy,este sa mi aj snivalo,ze mi neurobili kyticku :-S Tak to dnes zvladnite,ten stres a zhon ;-)
Profilova fotka
Baby uz zajtra!!!!!!!!!! drzim vam vsetkym palce nech to dopadne super krasne uzasne
Profilova fotka
nebojte,vsetko dopadne uplne super :))
Vysluzky nachystane,takmer rozvezene,nervozita stupa :-D Baby,nech vam to dopadne podla predstav ;-) ;-) ;-)
kocky, pekne svadbicky vam prajem, uzite si to a berte vsetko s nadhladom ;-) :-) :-) :-)
Caute baby,tak ako? Nam to dopadlo celkom v pohode,az na par malickosti-kyticka bola ina aku som chcela a taktiez kvety do vlasov a uces som mala hrozny,ani do obradu nevydrzal :-S A lampionky sa nam nepodarili vypustit :-D Skoda,no co uz narobim :-D Dufam,ze ste to mali na stopercent ;-)
Profilova fotka
gratulujem v prvom rade vsetkym novomanzelkam :) nasa svadba bola supis, i ked samozrejme tiez by sa naslo par veci takych nie zrovna najsuper - napr. na obrade sme mali mat len slavobranu a dali nam tam taky siator, nepouzili nasu vyzdobu co sme priniesli (balony, kamienky), kvety boli dost onicom (ale lacne, tak nevadi :)), torta mala byt jednoducha a dali ju na taky trojposchodovy podstavec, klima nestihala, tak sme sa varili vo vlastnej stave..... ale NEVADIIIII, je to za nami, vychutnali sme si to, fotenie bolo uplne uzasne aj napriek 37,5°C :D baby, uz sa tesim na vase (a aj svoje :)) fotky!!!!!!!
Profilova fotka
tak uz sme paniii ...gratulujem :) nam vysla svadba uplne super aj ked bolo horuco, uces uzasny, kytica krasna..vsetko super...moc sa tesime :))
Profilova fotka
supla som par fotiek od fotografky, myslim ze su supis, co poviete? ;)
Ovi,super ;-) Ja som tiez nejake dala,ale len neprofesionalne zatial...ta tyrkysova je jednoducho uzasna ;-)
Profilova fotka
veru je, myslim ze sme dobre vybrali ;) inak v hoteli sme boli prvi s poziadavkou na tyrkysovu vyzdobu, museli ju kvoli nam zhanat... ale vraj po nas uz maju rezervovane dalsie styri svadby v tyrkysovej, vraj keby vedeli ze o to bude taky zaujem tak by ju zohnali uz skor ;-) a pekne foto mate aj vy, uz tesim na tie profi!
Profilova fotka
adelli: aj ja som dostala uplne inu kyticu ako som objednala... ale nabehla som do kvetinarstva, vynadala im ako najviac sa dalo..a do hodiny som mala tu ktoru som chcela xixi :DDDDD inak bolo uzasne... oslava, jedlo, zabava.. na lampiony hovorili len chvalu :D my sme sa tiez potili vo vlastnej stave ked sme sa sli fotit heh.. no uvidime ako to zretusuju :D teta kadernicka a aj veduca saly mi povedali ze v zivote nevideli taku kludnu a zlatu nevestu ako som bola... ja som si spievala v kadernictve. ziadne stresy nic :)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?