17.7.2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ahojte buduce nevesticky, ktora z vas ma takyto termin ako my? ako ste na tom s pripravami? chcela som sa len opytat, ci len ja som taka sisnuta, ze uz teraz vsetko organizujem :-D
Mne sa nakoniec kyticka aj pacila,je nadherna,len tie kvety vo vlasoch...no neva,mozno by mi tam malicke ani nevynikli,asi to tak vsetko malo byt :-) Ja som tiez nestresovala,to sa velmi cudujem,no ked zaznel svadobny pochod,lapala som po dychu a hovorila otcovi,ze nikam nejdem :-D :-D :-D
Inak baby,nie je vam smutno,ze uz je po vsetkom? Ja som strasna citlivka,takze som preplakala celu nedelu,aj saty som musela zavesit nasim do spalne,lebo ked som na ne kukla,hned som plakala :-D
Profilova fotka
ja by som si to este zopakovala vsetko....ja som tiez vobec nebola nervozna...ani v kostole...som sa cudovala :))) len trochu som bola mimo zo siat lebo som ich nemohla zapnut zle mi to upravili..tak sme trosku nestihali :)))
Ahojte ja som bola celu sobotu rozcitlivena a plakala som ale vsetko dopadlo nad moje predstavy bolo uzasne som bola uplne spokojna vsetkym vam prajem vsetko dobre v manzelskom zivote
Profilova fotka
dufam ze ste mali krasnu svadbicku..prajem vam kraaasny zivot :)))
Baby,aj ja prajem krasny zivot..kam idete na svadobnu cestu?my by sme chceli grecko,neviete o niecom konkretnom?
Profilova fotka
my ideme na rhodos :)) to sme dostali ako svadobny dar... uz mate fotky zo svadby dane na FB??
nad tym tiez silno uvazujeme :-) musime zohnat nejaku lastku...ja mam nejake fotky aj tu,ale len neprofi...baby,my sme zistili,ze vobec nemame fotky s rodicmi,st.rodicmi a tak ;-( ;-( ;-( Uplne sa na to zabudlo :-(
Profilova fotka
no..ja nemam fotky so sestrou :( sa na to zabudlo..no :(
Profilova fotka
to my na stastie mame.. u nas ale farar zabudol na svadobny bozk :DDDDD ked sme uz boli na hostine tak sa nas pytali, ze ci sme si naozaj nedali pusu alebo sa iba pozerali prec vtedy :D hehe..nuz novy farar...co uz ja uz zacinam predavat moje veci - pompadurku, topanky, vankusik.. ked budu vycistene tak aj saty a vestu s kravatou.. sak taketo veci uz nikdy nebudem potrebovat, tak nech z toho su aspon peniazky :D
Kika,to aj ja predavam,ale je mi toho fest luto... ;-( hlavne saticiek...a v podstate aj pompadurky,vankusika,lebo som si vsetko s laskou vyrabala :-) :-S
andulienka17...ahoj, Rhodos je perfektny vyber, my sme tam boli na predsvadobnej ceste koncom juna :-D :-D :-D :-D , pozicajte si auticko a zjazdite cely ostrov a nezabudnite na lindos :-)
Článok sa načítava...
Baby,kazdy hovori,ze Rhodos je nadherny,ale co som videla natocene z dovolenky mojho krstneho,tak mi to tam prislo strasne puste,suche,netravnate :-D Ale mozno to bolo len divne natocene,..tak neviem veru,kam sa vyberieme :-|
Profilova fotka
dakujem za typ na Rhodos..uz sa tesime :) ja tiez uz idem predavat...ale len vestu, kravatu, slnecnik, podusku..satky som mala pozicane
Profilova fotka
adelii...krasne fotky a ta tyrkysova ma ucarila :)
Profilova fotka
baby, uz ste rozmyslali aj nad detmi? ci ste nad tymto vobec este neuvazovali?
Anduli,dakujem,mna tiez ocarila,lebo je to trochu nieco ine :-) Kika,ja uz som vysadila tabletky,ale mimi by sme chceli az do nasho domecku,cize min este tak rok a pol musime pockat :-)
Profilova fotka
a myslis ze sa ti to podari rok "vydrzat" bez tabletky? my tak isto, ked dostavame domcek, cize tiez o rok nejak xixi
praveze uvidime,nechame to na prirodu :-) radsej skor ako nikdy,toho sa bojim najviac :-|
Profilova fotka
my uz rozmyslama ale zatial nemozem mat :( beriem take lieky co nemozem otehotniet :((( mala by som ich vysadit v oktobri tak potom :))
Adi,ved oktober nie je az tak daleko :-) Kedy idete na ten Rhodos? A kam presne? My ideme 3.8. na Faliraki :-) Inak,baby,kolko chcete mat deti? Ja by som rada tak tri,ale asi nam to financie nedovolia,tak asi dve...
Profilova fotka
adelii, my ideme na Rhodos na Kolymbiu 8.augusta na 8 dni :)) tak to v tom case tam budeme obidve aj :) ja by som tiez chcela tri deti ale financne asi iba dve..
My sme chceli tiez na kolymbiu do hotela kolymbia sun,ale niekto nam to vyfukol :-D Mozno sa aj uvidime,trebars na nejakom vylete v starom Rhodose :-D Potom kyval,lebo ja som slepa :-D Inak,z Noveho mesta mam spoluziacku z vysky...ty si priamo odtial? :-)
Profilova fotka
tak moj manzel chce iba jedno..ale ja som proti jedinacikovi... to su rozmaznane deti ktore sa nevedia socializovat ( moj nazor).. preto by som chcela 2. 3 uz budu asi vela...ale tak uvidime co buducnost da...
ked niektore nevesty placu na svadbe tak nerozmazu sa oci ? toho sa ja bojim :(
Kika,ja som tiez povodne chcela len jedno,bojim sa,ze nebudem ferova voci dvom detom :-D Dracica,trosku mimo temu,ale nie,nerozmazu...ja som aj plakala,ale ked mas kvalitny make up od vizazistky,nerozmaze sa ti nic ;-)
Profilova fotka
adelii: no aj ja som slepa :)) tak radsej kyvaj aj ty..len ci sa spozname xixi..takto podla fotky je to ine :) ja nie som priamo z Noveho Mesta..sice kedysi ano ale uz byvame na dedine..a ako sa vola? dracica: mne sa tiez nic nerozmazalo :)
Profilova fotka
my sme dnes prileteli z Marsa Alam v Egypte, kraaasna svadobna cesta... mi je luto ze uz mame po, bolo tam taak supisne ;) a deturence su podla mna ideal dve, no uvidime ako priroda nadeli :) inak aj my ideme stavat dom, pomalicky zaciname...
Profilova fotka
a kde idete stavat? uz mate papierovacky za sebou?
Profilova fotka
ideme stavat pri BA - Dunajska Luzna, cast Nove Kosariska, kusok od jazera..prijemne miestecko s tymi papierovackami je to u nas take vselijake, budu sa vybavovat sucasne so stavbou a spatne.... ;)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?